Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kacper nie daje mi nic napisac wali po klawiaturze. sorki ze bez polskich znakow ale trzymam urwisa.
Lajsoka tak jak Netinetka pisze daj mu czopka. mi doktor kazala dawac na noc zeby spokojnie dziecko spalo. a Ty teraz mu daj. mam nadzieje ze pomoze i nie bedzie meczyc sie bidulek 😞
Netinetka zapomnialam ze Blancia tez ma album na agu bo nie dodalam do ulubionych ale juz to zrobilam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Lajsoka ja podawałam dla Kacpra Paracetamol Farmina i dobrze działał, a teraz mamy Eferalgan ale nie wiem jeszcze jak działa.
Rzeczywiście cisza... my wróciliśmy od znajomych ale nie podobało mi się i jeszcze ciągać Kacpra o tej godzinie jak on już 18-19 śpi w swoim łóżeczku. I ja zmykam bo oczy się kleją.
Gorące buziaki dla dzieciaczków 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie,

U nas walka z biegunką i pytanie co to jest i co dalej... 😞

W przychodni masakra jakaś - jak Wam pisałam nasz pediatra już nie miał wolnych miejsc aby nas przyjąć (choć jak się później okazało jakąś znajomą rejestratorki przyjął 😠 )więc czekałyśmy do lekarza ogólnego a tam same "baby" z grypą co widzą,że z małym dzieckiem jestem to anie nie przepuszczą w kolejce i jeszcze lezą mi kolo Małej kaszlem,choć i tak uciekłam na koniec poczekalni.Nasz lekarz ogólny to babka po 60-tce co jeszcze mnie leczyła jak mała byłam,posłuchała,że Oliwce "mocno bulgocze" w brzuszku,przepisała Nifuroksazyd,Lakcid i cos na nawodnienie i wypisała skierowanie do szpitala,gdyby się nasiliło.

Oliwka zrobiła luźną kupkę ostatnio o 11-ej,potem była cisza i dopiero teraz o 19-tej była kolejna (to tylko jakby taki bączek mocno wodnisty).Najgorsze jest to,że nastraszyła nas,że to rotawirusy!! 😞 Poczytałam sobie teraz trochę i za bardzo mi nie pasuje do objawów,bo oprócz tej biegunki nie ma gorączki,wymiotów,Oliwka jest radosna,bawi się,gaworzy i je mleczko normalnie jak zawsze.Jutro jadę do pediatry prywatnie,zobaczymy co ona powie.

Ciężko mi jak cholera.Mam nadzieję,że szpital nas ominie.

Buziaczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aha,byłam w Lidlu i jakaś porażka,gatunkowo kiepskie rzeczy i drogie jak np.skarpetki czy śpiochy,a z kolei tani ale też kiepskie były śpiworki welurowe do spania i takie jakby kombinezony na zimę ale specjalnie do nosidełka (bo z dziurką na zapięcie pasów) - strasznie cienkie.Kupiłam tylko rajstopki. 😞

Za to w Carrefourze od jutra cała masa produktow dla maluchów typu mleczka,zupki,herbatki,i przyborów dla początkujących mam - wanienki,nosidełka,smoczki itp.

Lecę spać do mojej Niuni,oby już było bez kupki.

Dobranoc. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!!!
Nie no aż przykro czytac jak maluszki chorują... Gabiś dla Oliwki duzo zdrówka... u nas odpukać cisza z chorobami... ani my ani mały nie mamy żadnych objawów niczego złego... ale mój mąż i tata chodza do pracy to tylko patrzeć az coś przywloką...
Smetny dzisiaj dzień u nas, kolejny... leje i wieje okropnie... nawet na spacerku nie można zabić czasu... chmury wiszą tak nisko... pozostaje wyglądanie w okienku i palcowanie szyby... musze okna umyć bo Mateusz wczoraj wyglądał przez okno i mam mazańce paluszkowe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry.

Ja tu dziś pierwsza?? 🤔

Noc przespałyśmy jak zawsze dobrze,wstałyśmy o 7-ej,kupka była znów rzadka ale już nie aż tak,nie było śluzu,tylko białe grudki,czyli mleczko znów jest trawione. 🙂 Chciałabym,żeby już wszystko było ok.Ale do piediatry i tak się dziś prywatnie wybiorę.

Ech,najgorzej jak nam chorują dzieci. 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
ja już wstałam a chłopaki śpią 🙂wczoraj szybko poszłam spać jakaś taka wymęczona byłam...Pyziolek po powrocie Mariusza całkowicie zmienił swe zachowanie zaczął sie śmiać gaworzyć piszczeć tak radośnie, całkiem inne dziecko 🙂 ale wiecie co teraz rano znów gryzł pieluszkę i mu tam masuję i czuję cos mnie tak kłuje lekko tak jakby dolny prawy kieł 😮 muszę mu zajrzeć później to buziaka i zobaczyć może to ząbek już wychodzi 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry.
Amelka układa się na drzemkę teraz,zaczyna mieć w zwyczaju pobudkę o 5,10 rano.
Ale zaczyna mieć katar,musimy go szybko zwalczyć.Filipek już prawie zdrowy ale antybiotyk do niedzieli ma zażywać.
Żal czytać o chorych maluszkach.Zdrowia wam życzę
Miłego dnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
Anita dziękuję za polecenie syropu! Zbił temperaturę do 37,5...
Jest gorzej niż wczoraj 😞
Z noska wyciągam jej gęste zielono-zółte glutki...
Kaszel ma okropny, jak stary facet
Rano sie zakrztusiła i wyleciała jej taka mała kuleczka żółtej flegmy 😞

Netinetka to do noska o czym pisałaś faktycznie przynosi ulgę Emilce.

Wczoraj piła mleczko o 4:45, 12:00 i 18:40 😞 i to takie małe ilości.
Dzisiaj rano wypiła 120ml więc cieszę się ogromnie

Zdrówka życzę tym co chorują i wracam do mojego chorego Słoneczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzięki Radzia jeśli pomaga to kupię bo naprawdę zakłuca mu to spokojny sen a ja się wściekam, filmik super a jak języczek składa fajnie i co chwila powtarza te swoje "ej non" ja tak to zrozumiałam , piękny on jest wypatrywałam tych jego ząbeczków ale nie było widać, ucałuj go od nas 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No wiesz Madziu ten apsirator na katar nie pomaga tyle że lepiej się gluty wyciąga... no ale i tak trzeba czyms psiknąć żeby lepiej wyszły...
Ach z tymi zebami to nawet na zywo ciężko je dojrzec... są już sporawe i fajnie widoczne ale on ten buziak trzyma jak skarbiec jakiś 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hahahaha Mateusz jaki fajny 🤪 fajnie gada 😁 ja słyszałam często "nie" 🙂 ale świetny słodziak 🙂 A Kacper tylko słucha i wpatruje się w monitor i zaciesza 😁
My sobie zrobiliśmy długą drzemkę 🙂 o 9.30 Kacper zjadł od razu w kimę i wstaliśmy na następne karmienie o 12.30 ale fajnie się wyspałam 🙂
Ja już nie wiem czy mogę coś dla Kacpra dawać oprócz mleka 😞 tak płakał dziś, łzy leciały, ja myślałam że głodny ale nie i masowałam brzuszek a on miał zaparcie po marchewce 😞 co tu robić? 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja zadzwoniła do dziekana i jest pozytywnie 🤪 posiedzę z malutkim i za rok wrócę i w końcu skończę 🤪będzie trzeba trochę po nadrabiać zaległości itp. ale dam radę 😉 ja to taka wieczna studentka nie dość że później zaczęłam niż rówieśnicy to jeszcze dwa razy kierunki zmieniałam 😁 potem ciąża zagrożona na początku, krwawienia, szpital itp. więc od razu dziekanka czyli kolejny rok do tyłu i teraz znów 😁 tak to już doktora bym miała habilitowanego 😁 😁 ale lepiej późno... 😆 normalnie kamień z serca 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny !!!

Wczoraj skończyliśmy 5 miesięcy 🤪 ale ten czas biegnie....

Nie czytałam wszystkiego ale widzę że niektóre Maluszki trochę chorują, życzymy szybkiego powortu do zdrowia!! U Nas narazie w porządku.

Mateuszek jest uroczy 🙂
Łajsoka to faktycznie uropujesz się w trakicie studiów 😉 Ja też wpadłam na taki pomysł przy egzaminach w czerwcu ale mój Sławek mi zabronil i miał racje w sumie bo bez problemu zaliczyłam , teraz od pażdziernika mam całkiem znośne zajęcia i tak na nie wszyskie będę chodzić ( jak poprzednie 4 lata 😉) , w lipcu obrona , tylko problem mam bo muszę zacząć już pisać pracę , a nie bardzo mi się chce..........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oskar praktycznie siedzi 🙂.
Od wczoraj jeżdzi w spacerówce . Kupiliśmy nowy wózek ponieważ tamten nasz x-lander był cięzki a z 8 kg Tygryskiem to już wogóle....
Ze wzglęu na torbę znowu niebiski i x-lander , ale jest taki leciutki, i naprawdę Miśkowi w nim fajnie

http://allegro.pl/x-lander-xv-wozek-spacerowy-spiworek-gratisy-i1238741817.html

to do niego link , był polecany i faktycznie pasuje dla takiego maluszka

Oskar zjada tak3/4 słoiczka, ale wczoraj pierwszy raz jadł obiadek z królikiem i zjadł cały 🙂
Generalnie to jada owoce jabłka, jagody, owoce leśnie, morele, brzoskwinie, też marchew, jadł już kaszkę HIPP z biszkoptami ( w nich jest gluten) , zupki jarzynowe też , nie wybrzydza chłopak i dobrze. I nic mu nie dolega, a kupki ok.
Dzisiaj mam do wyboru jarzynki z cielęcinką lub rybką 🙂

Pozdrawiamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...