Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej 🙂
u was też taka zimnica?? brrr strasznie mroźny wiatr u nas 🤢 Oli zadowolony ze spacerku 😉
a teraz trochę Oliego 😜

chrupkowy Oli
[URL=http://img72.imageshack.us/i/76273713.jpg/][IMG]http://img72.imageshack.us/img72/7121/76273713.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Oli siedzi 🙂
[URL=http://img203.imageshack.us/i/pyziolo.jpg/][IMG]http://img203.imageshack.us/img203/9500/pyziolo.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Oli z nocniczkiem
[URL=http://img175.imageshack.us/i/pyziolo2.jpg/][IMG]http://img175.imageshack.us/img175/9664/pyziolo2.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Oli w krzesełku do karmienia

[URL=http://img832.imageshack.us/i/pzyiolo3.jpg/][IMG]http://img832.imageshack.us/img832/3273/pzyiolo3.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
to tyle 😁 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oli jaki duży chłopczyk 🤪
A jaki ma fajny nocnik 😁

Radzia 10 miesięcy i chodziłaś? No ładnie. Może Mati pójdzie w ślady mamy 😉
Śmieszne z tą bombką 😁 😁
Dzieci są takie fajne, na prawde myślą że jak się czegoś trzymają, nawet jak coś jest w powietrzu to to je uratuje przed upadkiem.
Emka też... ładnie siedzi bez podparcia ale tylko jak ma coś w rączce, no ewentualnie jak zajmie się swoimi stópkami to też siedzi 😁

A my znowu same 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oliwuś duzy chłopczyk... i te oczy... mmmm... :o)
Kasiu 10 m-cy chodziłam a 1,5 roku miałam jak zaczęłam mówić zdaniami... no ciekawe w kogo wda się Mateusz... szybkie ząbki ma po tatusiu bo teściowa mówiła że mu wyszły jak miał 3,5 miesiąca...
Anita a co jak znasz mojego szefa a ja tu na niego czasem narzekałam 🤪
Wiecie co mamy ostatnio jakiegoś pecha do sprzętów... wymienilismy ten opiekacz a ten drugi zrobił to samo, przestał grzać po pierwszym użyciu no i jutro albo w sobote znowu musimy z nim jechac ale teraz to już nie chcę wymienić tylko zwrot kasy... no i zepsuł na sie telewizor w sypialni... dla nas to prawdziwa klęska bo nie umiemy zasypiać bez TV... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
wyglądam jak ząbi 🤢 nocka katastrofa Oli jak tylko coś się poruszyło to wybuchał płaczem 😞 oglądaliśmy w sypialni film nie był głośno a mały przebudził się z płaczem, potem w nocy siusiu szłam otworzyłam drzwi a ten znów syrena, uspokajaliśmy bo aż się zanosił dostał czopka i poszedł spać nad ranem znów akcja wzięliśmy go do nas do łóżka marudził marudził ale zasnął w końcu 🤢 wiecie ten żel na dziąsła chyba malemu już nie bardzo pomaga musiałabym mu sparować z 6 razy dziennie a można tylko 2-3 🥴
stresuję sie juz wyjazdem do Anglii 🤔 boję sie że mały jakąś akcję odwali w samolocie przy starcie będzie mi się wyginał z pasów itp 🤢 ehhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dzieczyny
Na poczatku zaczne od Kasi szefa bo to jakis dupek pieprzo.... jest!!! JAk przeczytałam posta co on Ci powiedział to az cisnienie mi podskoczyło mimo, ze nie mnie sie to tyczy. Jak mozna tak powiedziec pracownikowi "a jestes pewna ze jest tu dla Ciebie miejsce" Po co takie gadanie i straszenie 😠 Ja to chyba bym mu powiedziala zeby mnie zwolnił w takim razie bo dla mnie to bedzie korzystniejsze niz jakbym miala sama odejsc. A chodzic do pracy i wiedziec ze patrza na mnie spod byka i gadaja za plecami to nic przyjemnego.
Madzia szczerze mowiac to niewiem ile Oliwia wazy bo dawno jej nie wazylismy ale mysle ze ok. 8 kg. I te pampersy 3 jeszcze były na nia dobre nie przeciekały i nie obciskały, ale juz sie skonczyły i teraz uzywamy juz 4 🙂
Dziewczyny czy wasi tesciowie albo rodzice bez wszej zgody probuja dac malucha jakies nowosci?
Bo ja to juz nie mam siły do mojej tesciowej. Co za głupia baba za przeproszeniem wczoraj bylismy u nich na kawie i tesciowa jadła sobie ptasie mleczko i odgryzła kawałek czekolady i daje m ałej 😠 Nosz jak sie wkurzyłam Tomek odrazu zaczał jej gadac co ona robi to powiedziala ze jak mozna dziecku załowac 😠 Ja jej nie załuje wszystko w swoim czasie. Czkolada powoduje zaparcia do tego Oliwia bierze zelazo po ktorym tez ma problem z kupa, ale ona tego nie rozumie ze dziecko bedzie sie pozniej meczyło. A najlepsze to jak powiedzila jak przyjedziesz do babci i rodzicow nie bedzie to babcia ci dA. a jak to usłuszałam to nie zastanawiajac sie za długo powiedzialm to wiecej do babci nie przyjedzie! Ale miala mine zatkało ja i pozniej powiedziala ze tylko zartowała.
Łajsoka jakiego ty przystojniaka chowasz pod dachem fiuu fiuu i te jego duze ciemne oczy. Miodzio 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć 🙂
czytać Was będę później bo teraz w pracy jestem i nie mam na tyle czasu, ale że akurat jem śniadanko to na chwilkę wskoczyłam do Was 🙂 Wczoraj nie miałam czasu tu zajrzeć...
Tak więc odpisywanie zostawiam na popołudnie, ale przede wszystkim:

Oliwierku kochany! Moc buziaków z okazji Twojego święta!! 🙂 Zdrówka, radości i uśmiechu 🙂
Łajsoka - ja wysłałam do Ciebie wcześniej życzenia smsem bo myślałam że Wy już wyjechaliście do tej Anglii... to kiedy Wy w końcu lecicie?

Buziaki i miłego dnia! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam, również przyłączamy się do życzeń.
Wszystkiego dobrego Oliwierku - dużo zdrówka.
Lajsoka - myślę, że lotem nie powinnaś się martwić. Jeśli nawet będzie marudził, to ma do tego prawo. Dorośli zazwyczaj przeżywają loty bardziej niż dzieci 🙂
Mamy znajomego, który zawsze kiedy latal bardzo sie denerwował i mówił, że ma dość i dzieci powinny mieć chyba oddzielne kabiny. Teraz sam ma dziecko i śmieje się mówiąć "oj głupi czlowiek"
Co do podawania "nowości" dziecku przez Dziadków, to nie mamy doświadczenia niestety. Widzieliśmy ich dawno, bardzo dawno. Moja przyszła (lub nie) 🙂 teściowa ma 75 lat i bała się wziąść Elano na ręce, o karmieniu nawet nie ma mowy.
U nas ciągle tak wieje, że zastanawiam się, jak to będzie na spacerku 🤔
Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
Oli wszystkiego dobrego skarbeczku 😘
Wiecie co , mam juz dość wczorej siedziałam sama bo mąż pracował 😞 zaplanowałam sobie dzień , poszłam z dziećmi do siostry ma na prawdę mam kawał drogi , jak ja do wyjścia to telefon,gg rozbrzęczało śie i goście mi tu się zapowiadają 🤢 a tak na prawdę ja siedze non stop sama w domu i zamiast mnie spytać czy nie zabrać nas do siebie bo wiedzą ze mam małe dziecko to jeszcze zwalac się cały czas do nas, dzis juz sie umówiłam z przyjaciółką ze wpadnę a tu na gg wiadomość od bratowej - to my wpadniemy-napisałam ze ja wróce wieczorem i zapraszam wtedy , to się obrazili -napisali tylko "nara ".
Jak to wszyscy zapomnieli ,dzieci im porosły i bez żadnego zastanowienia zwalają sie i ja mam latać przy gościach sama bo Daniel w pracy 😞
Lubię zapraszać rodzinę ale wtedy gdy jestem sama na to przygotowana , czuję sie na siłach,jest Daniel w domu itd. a nie tak bez zapowiedzi , wczorej jak juz mnie nie było to Daniel podjechał pod dom bo wpadł się wykapać i gnał do nas a tu podjechała bratowa z rodziną i pytaja czy jestem? a dokąd poszłam ? 😮kiedy mnie zaproszą i poskaczą przy mnie? a moje dzieci im nabałaganią ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeszcze na chwilke zajrzę:P Pszczółka właśnie dostalam smsa i w imieniu Olinka bardzo dziekuje 😘 😁 mam sporo roboty chcę sie sporężyc i jeszcze poprać ubranka małego przed wyjzdem lecimy we wtorek ale za nim to wszystko wyschnie co nie co poskaldam to to zabieramy Mariusz jak zwykle w pogotowiu dopiero poniedziałek wolny ale wtedy na pranie za późno i tylko pakowanie i jeszcze musimy kilka rzeczy kupić dla teściowej tu z polski wiec bedzie zaganiany dzień...uciekam póki mały śpi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
mama posprzątała itp. potem zadzwoniła do mnie koleżanka i poszlyśmy razem z dziećmi na spacer później do niej na kawkę i tak nam zleciało 🙂 idę przewinąć Hałabałka bo coś się grubszego skroiło 🙂

PS. Dziękuję w imieniu Oliwierka za życzonka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejo,

Oliwierku - sto latek!!!
byłam wczoraj na brzuszku wieczorem,ale już nie miałam jak napisać....

U nas wczoraj katastrofa.... 😞 Oliwia spadła nam na podłogę z łóżka!! 😞 Spała na naszym łóżku i choć ją obkładam poduchami i robię zapory z kołdry to jakoś się sturlała...słyszeliśmy,że się obudziła,ruszyliśmy z salonu,ale niestety...ona już leżała na podłodze...na szczęście skończyło się na strachu,Żabka się wystraszyła i my też,napłakałam się,że hej... 😞 😞 Na szczęście nawet siniaka nie ma.

No i NEWS....:Oliwka ma ząbka!!!!!!!!!!!!! 🤪 🤪 🤪 Oficjalnie od dziś mamy dolną prawą jedynkę!!!!!

A w pracy taka tragedia,że nawet nie chce mi się o tym pisać.... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
wróciłam z pracy, Ala śpi, Grześ pojechał do biura, więc mam w końcu czas żeby nadrobić zaległości i poodpisywać 🙂
Gabiś - ale to Ci się nazbierało że hej... nie dość że powrót do pracy to jeszcze Twój ma problemy z szyją 😞 czasami jak się wali to wszystko... Ale co nas nie zabije to nas wzmocni więc uszy do góry!! 🙂 Mam nadzieję, że już teraz po dwóch dniach jest lepiej 🙂
Łajsoka - tą kaszkę Bebilonu możesz w Rossmanie też kupić. I one zazwyczaj są koło mleka modyfikowanego a nie koło kaszek. I są w kartoniku, więc na początku jak ja szukałam to też miałam problem żeby wypatrzeć, a okazało się że szukałam nie tam gdzie trzeba 🙂
Ale fajnie że Oli tak zareagował na filmik Ali 🙂 hehhe pewnie się za nią stęsknił i stąd ten okrzyk! 😜
Madzia - pytałaś ile spią dzieciaczki. Ala ma juz drzemki jak w zegarku. Po porannej kaszce koło 9:30 chwile pobryka i godzina 10:30 zasypia. Zdarzył jej się nawet parę razy w czasie zabawy 😜 tak jakby ktoś wcisnął jej "off" 😁 Jak dobrze pójdzie śpi 2h, czasami krócej. I potem kolejna drzemka jest koło 16:30 - 17:00. Z godzinkę. Tak więc dzień mamy w miarę zorganizowany pod tym kątem 🙂 Jeżeli pogoda jest kiepska i nie uda się na czas drzemki wyjść na spacer, to Ala śpi w łóżeczku i otwieramy okno żeby było świeże powietrze 🙂
Radzia - tak pisałaś też o dużych dzieciach w pampersach.. ja w wakacje jeszcze jak byłam z Alą na szczepieniu to był też chłopiec. Miał na spokojnie ze 3 latka, może 2,5 ale to minimum. Był chyba z Babcią i wyobraźcie sobie.. Babcia zmieniała mu pampersa!! Na stojąco, bo był za duży żeby go kłaść na tej leżance takiej dla dzieciaczków. Sama siedziała na ławce w poczekalni, on stanął przed nią, a ta mu gacie w dół, pampersa starego w reklamówkę, nowego zaciągnęła, spodnie podciągneła i poszedł biegać! W szoku byłam że takie duże dziecko jeszcze sika w pieluchę!
Ale Oli już duży chłopak na tych zdjęciach!! Widzę, że już używacie krzesełka do jedzenia! Ja chyba też muszę swoje przywieźć już ze Szczecina 🙂
Karolcia - Ty z tą swoją teściową to ciągle masz takie przygody chyba 😜 pamiętam że kiedyś też coś wywinęła... ale jak można być tak nieodpowiedzialnym? Przecież te maleńkie brzuszki jeszcze nie ze wszystkim sobie poradzą!
Łajsoka - jak Ci tak sprawnie poszło sprzątanie to chodź do mnie 🙂 pomożesz mi 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej... nareszcie mały spi... drugi raz z kolei zasnął w swoim łóżeczku a jie na rekach, ale oczywiście z moją ręką koło buzi 🤨
Oliwusiu wszystkiego najlepszego!!! Bądź łaskawy dla mamusi :o)
Łajsoka ja Cie rozumiem że masz stresa przed tym lotem bo ja się stresuje nawet wyprawą do mojej teściowej 30 km...
Karolcia mojej tesciowej Mateusza nie zostawiam więc nic mu nie daje ale jestem pewna że jakbym go zostawiła to by mu dała coś do jedzenia czego sobie nie życzę... on a w ogóle ma mnie za wariatkę bo kieruję się tabelami żywienia... moja mam raczej mnie słucha al;e pewnie tez prędzej czy później pocisnie coś małemu wcześniej niż ja bym tego chciała... no ale zostaje z nim jak jestem w pracy i chyba nie mam na to wpływu, uczulam ją na to, ale nie jestem pewna czy mu nie da... trudno... no ale jakby dała to na pewno nie czekoladę 😉
Gabiś gratulacje dla Oliwci z powodu zabka... przykro mi że miała wypadek ale pewnie nasze dzieci jeszcze nie raz zlądują na podłogę... dobrze że nic jej sie nie stało...
Pszczoła z tymi Pampersami to u nas jest właśnie taki przykład, chrzesniak mojego męża, 3 latka ma i z pampersem lata choć ostatnio ponoć zaczął sikac do nocnika... i dziwnie to wyglądało jak go przebierali u nas...
A Mateusz to pierdoła jakich mało... wrócilismy z pracy i chcelismy jechac do Auchan żeby wymienić ten opiekacz... Mateusz akurat był spiący więc sie ucieszyłam że nam zasnie w samochodzie bo tak normalnie to on nie lubi być w foteliku... i ledwo na oczy patrzył jak go ubierałam... a w aucie jakby sie kofeinki napił, oczy jak 100 zł i marudzi, potem zaczął płakać ale skubany nie zasnął a tam sie jedzie ok 20 min... w sklepie tez nie zasnął i jeszcze musieliśmy go nosić to dopiero był szczęsliwy... zasnął dopiero w drodze powrotnej... twardziel mały... odechciewa mi sie jeździc z nim gdziekolwiek... 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór 🙂
Gabiś nasze szkraby są juz bardzo ruchliwe no i niestety takie nieszczęście , ja już nie bawem opuszczam łóżeczko w dół bo się boję, a mi dzis Jaś nie wiem jak rozkrwawił sobie ustka , Daniel doszedł a on na bluzie krew na twarzy krew , byłam w szoku , zaglądałam mu do ust ale nie tam wszystko było dobrze , obejrzałam go na wszystkie sposoby i okazało się że w kąciku ust sobie zadrapał , też zaraz dostałam powera 😠że go nie dopilnowałam ale czasem nie damy rady po prostu i oby jak najmniej takich przykrych doświadczeń , ucałuj Oliwkę od nas 😘
Nie zamartwiaj się tą pracą 😉
Ja też posiedziałam sobie z koleżanką , a Jasiek ją wyszarpał za włosy że hej 😮aż mi wstyd było. 🥴
Karolinko co to za baba natrętna ? Nie rozumie że nie życzysz sobie takich rzeczy ? Och współczuję i równiez bym jej nie zostawiła dziecka!!!popieram Cię w 100%.
Oli jaki piękniusi na tym zdjęciu 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór 🙂
Oli kochany sto lat Ci życzymy 🙂 dużo zdrówka! Łajsoka a lot szybko minie i na pewno wszystko będzie ok 🙂 ale wiem co czujesz bo też miałam stresa 😜
Karolcia no to nieźle powiedziałaś teściowej 😁 i masz rację też bym tak zrobiła!
Magda wspólczuję że się tak wszystcy zwalają, ja mam jedną koleżankę która chyba myśli że dziecka się nie karmi, nie kąpie i nie kładzie spać bo jak przychodzi to siedzi i siedzi a wychodzi dopiero jak zaczynam mówić że już późno 😠
Oliwko witamy w gronie zębulków!!! 🤪 Tylko patrzeć jak drugi wyjdzie 😉
Dobrze że nic się Oliwce nie stało! Gabiś a Ty się nie obwiniaj bo niestety takie sytuacje będą się zdarzały zwlaszcza teraz kiedy nasze szkraby na miejscu usiedzieć nie mogą 😉 Ja się zastanawiam kiedy Maja załapie jak raczkować bo cały dzień jest na czworaka i się buja w przód i w tył. Nagrałam filmik to wyślę linka jak już go wrzucę 😉
A no i dzisaj kupiłam to siedzisko do wanny i Maja dzisiaj kąpała się ponad 20 minut i myślę że by jeszcze to trwało, ale woda się zimna zrobiła 😜 ja ją dokładnie umyłam, a ona łapała kaczuszki 🙂 zaraz wrzucę zdjęcia na aguagu 🙂
Radzia też tak czasami mam z Mają bo jak jest bardzo zmęczona to bez płaczu w samochodzie nie zaśnie 🤢 no i na zakupach to nie ma mowy bo na półkach tyle kolorowych rzeczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Izulko a Maja potrafi już sama siedzieć? Bo fajne to siedzisko i tez planujemy to kupić ale póki co to mam wrażenie że Mateusz by sobie w nim krzywde zrobił bo by wyjechał i zatrzymał się na tych ogranicznikach bo on w ogóle nie patrzy na nic tylko sie wykręca, odwraca... jak go trzymam pod paszki w wannie to jeździ mi po całej wannie bo to taka wierci dupka mała...
Powiedzcie czy wasze dzieci też się cały czas kręcą? Ale tak na maxa? Bo Mati przy jedzeniu to mi takie cuda wyprawia, potrafi sobie buzię wytrzec w oparcie leżaczka na którym siedzi nie odrywając tyłka bo jest przypięty... nie rusza sie tylko jak śpi a na rekach trudno go uttzymac mimo że wcale nie jest bardzo ciężki... tylko sie wije jak żmijka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
Oliwierku Kochany ciocia trochę się spóźniła bo już po 24 🤔
Wszystkiego naj naj naj!!!! Dużo uśmiechów 😘

A teraz doczytam 🙂

Doczytałam 🙂

Oliwce gratulujemy ząbka !!! 🤪 🤪
Gabiś też pewnie bardzo przeżyłabym upadek 😞 Ale tak jak piszą Dziewczyny, na szczęście nic się nie stało więc lepiej już o tym zapomnieć. Ściskam mocno 😘

Izullka - Maja jest boska 🤪 Co ona tam sobie gada? 🤪
Ja tez chce takie siedzisko? Gdzie to mogę dostać? 😜

Uciekam spać bo padam na twarz 🤢 😲 🤔


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam,ja tylko na chwile bo jedziemy na weekend do Krakowa,Zosia zaczela dzisiaj sie przewracac na brzuszek!!!! 🙃 lezy na lozku,patrze a ta myk,odwrocilam a ta znowu,jestem taka szczesliwa,pewnie pobala sie lekarza do ktorego idziemy w poniedzialek.)Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Trochę mi się przysnęło na sofie 🤢 😜
U nas nocka w ok. Maja się obudziła o 4 na jedzenie a później wstała przed siódmą. W nocy tak dziwnie teraz bo Maja śpi w swojej sypialni i co się budzę w nocy to ona nawet nie płacze tylko tłucze się bo ma taką głośną zabawkę przyczepioną do łóżeczka. Ja nie wiem że jej chce się bawić w środku nocy 🤢
Radzia Maja w wannie to zawsze raczej spokojna była, mimo że poza wanną to się tak zachowuje że ja się zastanawiam czy nie ma motoru w dupce 🤔 ja też smyślałam że będzie zię zsuwać w tym krzesłku, ale siedzi sztywno. Musiałabyś spróbować 🤨 Kasia a takie krzesłka można kupić na allegro. To jest takie jak moje http://allegro.pl/obrotowy-lezaczek-do-kapieli-i1312262595.html ale są też takie wypasione jak ten http://allegro.pl/fotelik-kapielowy-od-6-miesiaca-do-wanny-hit-i1303719416.html 🙂
W imieniu Mai dziękuje za komplementy 😁
Anita super że Zosia zaczęła się przekręcać 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
u nas znów taka paskudna pogoda 😠 aż nic się nie chce 😮
Oli też się wierci ciągle , coś upatrzy wygina się przy jedzeniu jak Mariusz jest to się tak śmiesznie nauczył np. Mariusz go trzyma a ja karmię i Oli po każdej zjedzonej łyżeczce odwraca się do MAriusza i czeka aż tata powie że Oli ładnie je 😁 😁 śmiesznie to wygląda 😁
A Majusia świetne ma to krzesełko kąpielowe i jak fajnie dupką rusza, Oli robi dokładnie tak samo tak się buja i przy tym posuwa ale do tyłu 😁 i tak potrafi przemierzyć pół pokoju 😁
aa Zosince gratulujemy obrotu, dzielna mała dziewczynka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny
Iza ale Maja sobie super radzi na czworaka 🙂 Oliwia jest z tego samego dnia co Maja, ale to mały leniuch jest na brzuchu jak ja połoze to sie złosci nie lubi nie wiem czemu. A jak była młodsza to lubiła brzuszkowac. Wiec o podnoszeniu sie do czworaka to nawet nie ma mowy.
A to krzesełko do kąpania to super sprawa nawet nie wiemdzialam ze cos takiego jest.
Radzia to jak Mati jest taki ruchliwy to jak zacznie latac to nie nadazysz za nim 🙂 Ale to ciesz sie, ze jest ruchliwy bo to znaczy ze zdrowe dziecko, tak nam mowila lekarka 🙂
Kurde tesciowa ma dzisiaj imieniny i robi impreze i musimy pojechac chociaz na 2h. Ale mi sie nie chce i jak sobie pomysle ze tyle jedzenia bedzie to az sie boje co tym razem bedzie chciała małej dac. Nie odstapie Oliwii na krok! Mam nadzieje ze po ostatnim zrozumiala.
Acha dziewczyny czy ktoras z was uzywa moze plastrow antykoncepcyjnych Evra? Bo mi lekarz ostatnio je przypisał, a tak sie przed nimi broniłam jakos nie mam do nich zaufania, a lekarz tak je zachwalał i polecał. Jak ktoras stosuje to niech napisze czy one sie nie odklejaja bo jakos mam strach. Tabletka to tabletka połknie sie i nie trzeba sie martwic czy sie nie odklei chocby róg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...