Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam w 2011 !! 😎

Emilka dopiero dzisiaj ma Sylwestra od 6:30 wali w swoje organki - pewnie skacowani sąsiedzi nie bardzo są zadowoleni 😁

Niestety nie dotrwałam do 24 i lampka szampana wypita by la ok 22 ☺️
O 24 obudziły mnie fajerwerki 😁 leżałam w sypialni patrzałam w okno, bałam się, że Mała się obudzi... ale spała twardo. U nas na prawdę sporo tego było 🤔

Z Emilką znacznie lepiej! Dalej jest biegunka ale znacznie rzadziej. W nocy ani razu nie musiałam jej przebierać - sukces 🙂 Cieszę się bardzo, ze moja Rybka wraca do zdrowia 🙂

A krem na odparzenia o którym pisała Izullka jest rewelacyjny!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello!!!
Nareszcie Nowy Rok!!! Strasznie lubię Nowy Rok szczególnie w pracy, wszystko zaczynam na czysto i w ogóle... no lubię 😜
Kasiu cieszę się że z Emilką już lepiej... Ucałuj ją ode mnie i Mateuszka...
A którą to maść polecała Izulka? Tormentiol?
Nam się imprezka wczoraj udała, fajnie się bawiliśmy, potańczyłam sobie, pojadłam, popiłam... Ale stwierdzam że ja do picia to jestem chyba stworzona 😁 Tyle czasu nie piłam, po kileiszku wina mi zaszumiało to super się bawiliśmy, po drugiej jeszcze lepiej a potem mi już nic nie działa i wracam zawsze do domu trzeźwa jak niemowlę... wypiłam chyba z 4 kieliszki wina a kolega miał alkotest... pomierzyliśmy się wszyscy i Agatka miała 0.00... sprawdzali mnie kilka razy bo nikt w to nie wierzył, ja sama też nie... 😁 Ale dzisiaj to już czuję to wczorajsze winko 🙂
Mateusz teraz zasnął, babcia mówiła że ładnie spał ale fajerwerki go na chwilkę obudziły, więc go wzięła na ręce to z ciekawością patrzył w okno co tam błyska 🙂 I nawet łaskawie dał mi sie wyspać bo spał do 8 😆
Pszczółencja mi ta sałatka z kuskusa nie wyszła, wstyd się przyznać bo chyba łatwiejszej nie widziałam... ale ja chyba źle tą kaszę zrobiłam, dałam za mało wody i cała sałatka wyszła sucha i zapychająca...
Idę się teraz doprowadzić do ładu... mój mąż odsypia bo jemu alkotest wczoraj nie pokazywał 0.00 😁
A jeszcze chciałam powiedzieć, że Mateo kropeczek już nie ma, ale nadal jest marudny okropnie... i ma nieładny kaszel, ale tylko rano... daje mu flegamine bo nam ta lekarka przepisała, może się poprawi...
Buziaki w Nowym Roku 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie w NOWY ROK 😆
Kasia dobrze że Emi już tak mocno się nie męczy 😉
Ja też nie dotrwałam do 12 ☺️ siedziałam przy stole z rodzicami i ich znajomymi, krasnal poszedł spać jakos po 20 i po 22 sie obudził poszłam do niego dałam cyca i zasnęliśmy razem na łóżku ☺️ o pół nocy obudzil mnie telefon bo Mariusz dzwonił, no i fajerwerki, też ostro strzelały, ale krasnal spał, ja się rozbudziłam poszłam do rodziców wypiłam szampana Picolo 🤪 😁 złożyliśmy sobie życzenia noworoczne i dalej poszłam w kimę 😜 za to ok 4 jedni sąsiedzi z domków obudzili się o zaczęli puszczać fajerwerki i petardy 😠 😠 i tak chyba przez pół godziny 😠 hałabała obudził się wystraszony i co leciała fajerwerka czy petarda to płakał, przytulałam go a on aż się zanosił, ale cwaniaczek rozpiął sobie moją piżamkę i sięgał do cyca, więc go przystawiłam i się uspokoił 🙂 rano wstał w łóżeczku i wołał mama 😆 uwielbiam to wołanie ☺️ 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszystkiego najlepszego w 2011 🙂
Ja do 24 wytrzymałam ale już kwadrans po spałam jak zabita 😜 u nas za bardzo nie strzelają i Maja sie nie obudziła.
Super że Emilka wraca już do zdrowia 😆
Radzia, ale się uśmiałam z tym alkomatem 😁 Dobrze że Mateuszkowi zniknęła już wysypka. Oby ten kaszel też się szybko skończył. Dzisiaj rozmawiałam z moją siostrą i jej córeczka też ostatnio miała temperaturę i nawet rozmawiałyśmy o trzydniówce, ale później doszła biegunka i stwierdziłyśmy, że może to jednak coś innego, a dzisiaj doszła wysypka na brzuszku pleckach i główce, więc to na pewno była trzydniówka.
Łajsoka ale niepoważni Ci sąsiedzi 😠
My się wybieramy na spacer, więc mam nadzieję że nie będzie padać 🤨
Miłego dnia życzymy wszystkim 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj to ja jestem niezła, bo przyszlismy do domu po 3 🙂 Co prawda pod koniec to już siedziałyśmy z koleżanką pod kołdrą bo nam było zimno ze zmęczenia i z nadchodzącego wielkimi krokami kaca 😁
Ale tak mnie dzisiaj wszystko boli po tych hulankach że masakra...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Radzia to świetną impreze musieliście mieć 🙂
No a z alkomatem ładna hostoria, moze to jakos z Ciebie paruje 😁 😁 😁

Izullka piękne zdjęcia na aguagu.. opowiadaj o tej zjeżdżalni... Poważnie zjechaliście z Majusią? 🤪 Mała nie płakała z przerażenia? Bo ja to bym sie bała zjechać JA !! 😁 😁

Przed chwilą był u nas brat mojej siostry ( 🤢 eh dziwnie to brzmi, no ale tak jest) ze swoją narzeczoną i zaprosili nas na wesele 🙂 Tak więc w maju wesele, a kolejne w sierpniu 🙂 To poszalejemy 😁

Co tam dzisiaj porabiacie?
Ja dzisiaj znowu sama 😠 jedynie moja córusia mnie nie opuszcza nigdy nigdy 🙂

Emilka zaczęła klęczeć przy szczebelkach w łóżeczku, wiem wiem mamy juz tutaj takie zdolniachy co stoją w łóżeczkach, no ale dla nas to znowu krok do przodu 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Apropos tego fotelika, o który pytałaś Monika (Coneco Zenith) - ja kiedyś natknęłam się na jakimś forum na opinie, bo też kiedyś go oglądałam na ebay. Ktoś pisał, że jest solidny ale wąski - cokolwiek to nie znaczy. Nie sugeruj się tym, bo to tylko opinia gdzieś zasłyszana. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Radzia to ja Cię podziwiam że wytrzymałaś do 3 bo ja już o 11 ledwo na oczy widziałam 😜
Kasia ja nie zjeżdżałam tylko Henryk, bo żeby wejść na te zjeżdżalnię to trzeba taki slalom pokonać i nie byłam pewna czy sama dam radę, a co dopiero z Mają na rękach 😁 mówiłam Henrykowi żeby posadził Maje tyłem do kierunku jazdy, ale siedziała normalnie i jej się podobało 😜 nie jechali za szybko bo Henryk przyhamowywał 😉
Super że Wam się wesela szykują 🙂 my mamy w czerwcu dwudniowe wesele znajomych 🙂 on pochodzi z okolic Bydgoszczy ona z Nysy, a ślub i wesele w Głuchołazach 🙂 Już się nie mogę doczekać 🙃
Monia ja nie wiem nic na temat fotelików coneco 🤨 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeju a u nas cały dzień lament 😞 z powodu dziąsełek potem z zatwardzenia 🤢nie chciał wczoraj za bardzo nic pić, napręża się stęka i robi mini kupkę taka twardą 🤢 a dupka cała czerwona 😞 i pewnie go piecze 😞 do tego dostał wysypkę 🤢 pomyślałabym że to trzydniówka, ale nie miał aż tak wysokiej temperatury bo tylko 37,8 🥴 w poniedziałek idziemy do lekarza 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojej biedny Oli... Łajsoka myślisz, że to zęby? Przecież już piszesz o tym od paru miesięcy.. to dziwne ze tak dlugo sie przebijaja :/

Izullka no to odważni jestescie z tą zjeżdżalnią 😁, fajnie tak Majce urozmaicacie dzionki 🙂

Monia coś chyba Netinetka pisała o tym foteliku.. albo tez pytala nas o opinie? 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia jak przy marudzeniu pcha wszystko do buzi to chyba zęby 🥴, mojej koleżanki córeczka też niby zaczęła ok 4 miesiaca a pierwszy ząbek wyszedł jak mała miała 1,5 roku 😲 i przez ten cały czas właśnie takie miała marudności 🤔
w poniedziałek bedziemy u naszej pediatry to wszystko się dowiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze Łajsoka naprawdę współczuję 😞 Oby jaknajszybciej wyszły te zęby i już Oliego nie męczyły 😞
Kasia miejsce naprawdę jest fajne, bo dzieci mają się gdzie bawić, a rodzice kawy napić i poplotkować 🙂 Maja uwielbia tam chodzić, bo uwielbia dzieci, a ich tam jest mnóstwo więc ona jest w siódmym niebie i nawet o spaniu zapomina - dopiero w samochodzie w drodze do domu mi pada 😜
Ja postanowilam dzisiaj się wcześniej położyć i w końcu trochę dłużej pospać więc zmykam się położyć 🙂 Buziaki dla wszystkich 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia ja też nic nie wiem na temat tych fotelików...
A propos zębów to ogłaszam (to chyba stało się już nudne) że Mateuszowi przebił się już ten ósmy ząbek 🙂
Kasiu gratulacje dla Emki z powodu nowej umiejętności :o)
Biedny Oli z tymi zębami... niektórym dzieciom ida te zęby bez wiekszych sensacji i szybko, jak np Matusiowi, a innym idą idą i wyjść nie mogą jak Oliemu...
Mateusz był dzisiaj większość dnia marudny, a wieczorem aniołek jak nie on normalnie... grzecznie posiedział przy stole przy kolacji, pojadł chlebka, potem pochodziliśmy, nareszcie zaczął gaworzyć i wydawać z siebie jakies sylaby a nie tylko piski i krzyki... wychodzi mu amama i ababa i jeszcze jakieś bełkotanie 😉 Potem kąpiel i ubieranie bez wiekszych krzyków, potem nawet zjadł cały kleik co mu się rzadko zdarza bo to taki niejadek... a potem pomajtał sie po łóżku, pokrecił, poprzytulał i zasnął bez najmniejszego jęknięcia... może dla Was to normalne, ale Mateusz zawsze musi się namarudzić zanim zaśnie więc to sukces dzisiaj 😆
Dziewczyny czy wy chodzicie z dziecmi pod paszki? Bo to nie wskazane niby tak samo jak chodziki i w ogóle, ale Mateusza nie idzie zając niczym innym, ale pochodzic to sobie lubi bardzo i tak mu sprawnie wychodzi przebieranie nózkami że w szoku jestem.... a krzyczy przy tym jak godzilla... idzie i krzyczy z radości że idzie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tego się obawiam że będą tak długo szły, bo oprócz spuchniętych dziąseł i tego ślinienia i gryzienia wszystkiego to nic sie nie przebija 😠
a przecież kiedyś lekarka nam mówiła że juz nie długo mu dwójki wyjdą 😠 i dupa ta lekarka jakaś dziwna wogule byliśmy u niej bo naszej nie było 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heloł 🙂

Wybywamy na spacerek 🙂 tzn najpierw musimy sie ubrac 🙂

Juz powoli dostaje do glowy z Emilką... Franca non stop włazi pod stół 😁 mamy taki z taka deska na dole, ze musi na nia wejsc... nic jej nie stanie na drodze, zeby dotrzeć do choinki 😲 Musiałam przewiesić bombki te z najniższego poziomu
A jak ja setny raz odstawiam na puzzle, to zmierza w kierunku przedpokoju... i cały czas tak samo wiec uciekam z nia na dwor.
Jutro niania bedzie miala z nia ciekawie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
🙂
Oliwier spał dzis do 9:30 😲
ładnie emka juz takie akcje wyczynia 😁 znam to ciągle podbiegać do brzdąca i odkladać na jego miejsce a dalej robi to samo 😁 podchodzi do szafek i próbuje wstać, chwieję się jak by był pijany ale stoi 😁 potem bach na pupę i od nowa zabawa 😁
my też prowadzamy pod paszki, ale ostatnio jak Mariusz rozmawił ze swoją mamą i powiedział że Oli wstaje sam i czasami go pod paszki bierzemy to powiedziała że rączki mu możemy wykrzywić 😮 i że on nie umie chodzić i żeby na siłę go nie stawiać, to Mariusz sie powtorzył i mówi że on sam wstaje a jak sie go weźmie pod paszki to przebiera nogami jak by chodził a ona jak głucha znów swoje i tak w kółko że Mariusz zamknął temat 😁
a ostatnio jeździł rowerkiem i ta sąsiadka co mieszka pod mamą, zadzwoniła telefonem i spytała czy nasz mały już chodzi, bo jej coś szura po suficie 😮 😮 czekałam na tę chwilę 😁 nie lubie tej baby jak byliśmy mali to ciąle przychodziła że za głośno sie bawimy, że brat samochodzikami szura itp. a mama zawsze jej odpowiadała że to przecież dzieci i muszą się bawić i do kaloryfera nie przywiąże 😁 😁 czasami nawet mnie na klatce spotkała i mówiła że jak będziemy tak głośno to mikołaj do nas nie przyjdzie 😮 głupia baba...ja zawsze wszystko powtarzałam mamie i mama jej nagadywała 😁 a najśmieszniejsze jest to że ona sama ma wnuki 🤔 i też jak przyjada to rano je słychać jak piszczą, biegają itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...