Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kasiu w zeszłym roku cały urlop kosztował nas łącznie coś ok. 3 tys.
No ale takie oferty last minut zazwyczaj sa ok... tyle że ja wole z góry wiedziec kiedy jade, gdzie jade i ile kasy potrzebuję 🙂
A Chorwację kocham jak Gabiś Egipt i będe tam wracała jeszcze nie raz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a mojego Mariusza koleżanka lekarka, co roku robi tak że nie wykupuje w żadnym biurze tylko kupuje bilet tam gdzie chce lecieć w tanich liniach, leci tam i szuka hotelu, w tym roku była z mężem w Maroku, zwiedzili też tak Turcję, Grecję, Włochy i Francję mówiła że taniej wychodzi bo za całą wycieczkę wyszło 1200 za osobę 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie,chodzilo mi o to,ze przegladasz oferty i dzwonisz jak maja miejsce a to ci odpowiada to dalej wszystko zalatwiasz z domu,przesylaja ci umowe,podpisuje,przesylasz mailem,przelewasz kase,potwierdzenie im przesylasz,jedziesz na lotnisko,tam ci wreczaja bilet i jedziesz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Łajsoka, to ja bym się tak bała, za bardzo strachliwa jestem... no ale przecież do odważnych świat należy 😉

Radzia to w zasadzie Chorwacja wyszła Was tak jak wychodzi nasze polskie morze.

Anita, no tak to rozumiem... i chyba tak właśnie zrobimy. Bo nawet nie chcę teraz zamawiać, bo nie wiem czy Emila nie stanie się nagle mami cyckiem. A portal już sobie oglądam 😉
Ja zawsze korzystałam z www.easygo.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anita to tez sposób na tanie wakacje... ja tak jak mówię wolę wiedziec wczesniej co i jak... ale tak jak Łajsoki znajoma to bym raczej nie pojechała, a już na pewno nie z małym dzieckiem... ale kazdy sposób jest dobry, wystarczy wybrac odpowiedni dla siebie... ja tez strachliwa jestem i wszystko co "w ciemno" to dla mnie straszne 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anita a gdzie byliście w Turcji? My byliśmy w Obagolu blisko Alanyi
My zamawialiśmy Turcję w grudniu i faktycznie było tanio, a tydzień przed wylotem oglądałam oferty naszego hotelu i było wielkie Last minute droższe od tego co my już zapłaciliśmy 😁 śmieszne to było, no ale często się tak łapie klientów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia co racja to racja... ja w tej Chorwacji to szczerze mówiąc nie wiedziałam co jeśc, wszystko jakies takie dziwne (to barowe jedzenie) jedynie pizza to była pizza, ale ja nad morzem najchętniej jadłabym tylko rybę z frytkami... za to owoce były takie pyszne że nadrabiałam nimi... takich smacznych nektarynek i winogron to nie jadłam nigdy... a że wtedy już w ciąży byłam to akurat na zdrowie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://www.google.pl/images?rls=com.microsoft:pl&oe=UTF-8&startIndex=&startPage=1&q=titan+garden&um=1&ie=UTF-8&source=univ&ei=iUcaTbO8Gs7usga5yY3-DA&sa=X&oi=image_result_group&ct=title&resnum=3&ved=0CDQQsAQwAg&biw=1007&bih=658
tutaj lepiej widac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co do jedzenia...to w Egipcie jest coś takiego jak "zemsta faraona" czyli mega rozwolnienie,na które nie pomagają żadne nasze leki stopujące,jedynie ich lek kupowany u nich w aptece...Ale to się łapie jeśli się ma wrażliwy żołądek i je się świeże owoce,warzywa,myje się zęby w ich wodzie - bo wodę mają prosto z Nilu....Mi tam jedzenie bardzo smakowało,a było go mnóstwo,a jak ktos nie lubi nowości to zwykłego kurczaka czy frytki też robili... 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nooo... pięknie!!!
Kasiu i tak mi przyszło do głowy, że sama Chorwacja nie jest taka znowu tania, bo gdybysmy jechali do hotelu to tez pewnie ceny nie byłby niskie... ale my zawsze wynajmujemy apartament na 2-3 rodziny, z kuchnią i łazienką, czesto z podwórkiem lub tarasem jak ostatnio i dlatego ceny sa niższe...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anita-ja też nie umiem pływac i boję się wody,a w Egipcie kąpiel w Morzu Czerwonym to była rewelacja,bo nie ruszałam małym palcem u nogi a pływalam na wierzchu - ja osoba z nadwagą - bo morze tam jest tak słone,że samo wywala na wierzch....nie idzie sie utopić... 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...