Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
No filozofia powiało haha.....ale na serio taka jest prawda , zrobiłyście się dla mnie nie rozerwalną częścią ,wiem że wszystko mogę tu napisać , jak już wielokrotnie pisałam byłam sceptycznie nastawiona do wirtualnych znajomości czy też przyjazni a tu mile się rozczarowałam 🙂
Łajsoka ale hicior ,super jest 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dokładnie tak jak piszesz Anetko 🙂
ja kiedyś wspominałam znajomym o tym forum że tak piszemy, to powiem wam że sie śmiali 😮 że w internecie to nie są prawdziwe znajomości 🤔 mimo że jesteśmy z różnych części Polski to jesteśmy związane jakby nicią małej przyjaźni, bo ja sobie nie wyobrażam teraz że nagle brzuszka niema 😲 ja z Pszczółką, Pszczółka z Karolcia już się spotkałyśmy kto wie może w przyszłości zobaczymy sie wszystkie 🙃 ja sie cieszę że akurat w ciaży nie miałam co robić i tak szukałam informacji i znalazłam Brzuszka i was 😁 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

Dobrze, że Oliego opuściły kropeczki 😉 za to Emilkce wyskoczyły dwa liszaje na buźce eh

Mati stoi no super 🙂 To lada chwila i będzie uciekał 😁

Emilka zrobiła dzisiaj dwa kroczki raczkujące, ale zaraz szybko położyła się na brzuch (widać ze się bała) i popełzała 😁 Ona już raczej nie będzie raczkować, no szkoda, bo wiecznie wyciera mi podłogi i ma zimny brzuszek jak zasuwa na kafelkach 😁

Dzisiaj spędziłam dzień u rodziców i na zakupach 🤪
Kupiłam 8 opakowań Bebilonu z tesco, bo promocja rewelacyjna... ale teraz tak się zastanawiam czy zdążymy to mleczko wypić 🤔 najwyżej sprzedam

U rodziców Emilka turlała się z psiakiem moich rodziców... widok niesamowity.
Ta suczka oszalała na punkcie Emilki 🙂

Ide zakurzyć 😜

Łajsoka ja też się boję tej depilacji, podobno cholernie boli 😁 Ale jak słyszałam, że nawet po 5 latach odrasta 15% z tego co było to wytrzymam ten ból 😜


Aaaaaaaaa wczoraj zapomniałam się pochwalić, moja kuzynka urodziła synka, 3800 i 57cm. Rodziła od czwartku od 19, a dopiero w piątek o 14:30 zdecydowali się na cc 😲 🤔 🤢 Masakra tyle godzin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia a może Emka jeszcze wstanie do raczka i pójdzie 😉 albo po żołniersku zostanie przy pełzaniu i od razu wskoczy na baczność 😁
u nas w tesco zniżka na trój-pak bodów, pajacyków wszystko 30% 🙃
Gratulacje dla kuzynki, biedna sie tyle męczyła, ale szczęście wielkie niech zdrowo rośnie 🙂
ja czekam na wieści o moich dwóch kuzynkach jedna ma na 25 druga 28 stycznia i tak czekam i czekam narazie cisza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam,my tez sie zalapalismy na bebilon w tesco za 30 zeta,sa tam jeszcze obiadki duze z bobovity 6 za 14,70 co daje 2,40 za sloik,promocja jest do 26 wiec sie jeszcze po nie wybiore,a i pieluchy za 99 172 szt 4,tylko juz braklo,mam nadzieje,ze jeszcze dojda,a w Carfourze to zlodzieje wszystkie mleka,kaszki,obiadki i zabawki sztucznie podniesli ceny,swiat to widzial za bebiolon wolac 46,a za bebiko 15,dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór 🙂
Kasia chwal się co kupiłaś Emilce w Reserved 😆
Netinetko ten pierwszy wózek to podobny do zappa 🙂 ja nie narzekam na 3-kołowce bo mamy od samego początku, ale też biorę pod uwagę, że gdybym mieszkała w Polsce i musiała jeżdzić po polskich chodnikach to pewnie tez bym wolała cztery koła 😉 w Anglii mam ułatwioną sprawę bo wszędzie mam podjazdy i nawet schodów nie ma 😜 a co do siostry bliźniczki to żałuję, że Maja nie ma siostry bliźniczki 😞 tym bardziej się cieszę, że Ula urodziła w podobnym terminie to może będą dziewczyny dla siebie jak siostry 😉 szkoda tylko że dzieli nas te 2000km 😞
Łajsoka i Pszczółka pstrykajcie jutro fotki i wrzucajcie na brzuszka 😉
Oleńka przykro słyszeć o chorobie Twojej mamy 😞 mam nadzieję że jednak będziecie mogli ją odwiedzić 🤨
Matiemu i Jasiowi gratulujemy udanych pionizacji 😁 Emilce dwóch kroczków raczkujących 😁 a i gratulacje dla kuzynki 😆
Ja też mam nadzieję że w przyszłości uda nam się wszystkim razem spotkać 😉 Byłoby super 😆
Super że Oli nie ma już tych plamek 😉
Maja to non stop ma język na brodzie i straszne krostki od śliny 😠 co jej wycieram to zaraz ma znowu mokre. Co jej smaruje kremem to i tak za chwilę wszystko zlizuje. Normalnie syzyfowe prace 😠 Wogóle ona dziwne rzeczy robi z tym językiem 😮 kilka dni temu zaczęła robić rurkę z języka 🙃 nawet udało mi się nagrać to może później wrzucę i wam pokarzę 😜
A ja dzisiaj jako że się lepiej poczułam i zgłodniałam (cały tydzień to praktycznie w siebie wmuszałam bo apetytu nie miałam) i upiekłam pyszną i błyskawiczną szarlotkę ☺️ już pół blachy nie ma ☺️ na swoje usprawiedliwienie dodam że ja zjadłam tylko jeden kawałek (co prawda podwójny ☺️ ) a resztę zjadł Henryk 🙃 w zasadzie to miałam za mało jabłek i dodałam konfitury z czarnej porzeczki więc trochę oszukana ta szarlotka 😁 rany ale się najadłam 😜
Buziaki dla wszystkich 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry,

a gdzie Wy wszystkie jesteście???? Wiem,wiem,Pszczółka z Łajsoką balują...ale reszta??

Ja sama siedzę,Oliwek śpi,Macin Avatar ogląda a ja z Wami buszuję...Tak piszecie o Tesco,że chyba dziś pojadę,a Cerrefour to przesadził,często tam zakupy robię i jak tylko w telewizji zaznaczyli,że vat podnosza,tak oni od razu ceny bach do góry...szok.I chodziło o ciuszki a Ci wszystko podnieśli,mleko to masakrycznie zdrożało,choć my Oliwkę przestawiliśmy na Bebiko. 😉 A wiecie może od kiedy dziecku można podawać krowie mleko,oczywiście z małą zawartością tłuszczu... 😉 🥴

Co do depilacji to chodziłam kiedyś na górną wargę,i powiem Wam,że zryczałam się strasznie....lekarza mialam fajnego i wynagradzał mi ten ból swoim podejściem do pacjenta,i niby mieli taki żel,przeciwbólowy smarowany przed depilacją,ale nie pomagał,a potem tak mnie to miejsce bolało cały dzięn i mega czerwone... 🥴Ale rezultaty super,teraz czasem pojawi mi się jakis włosek,to zaraz wyrywam i mam spokój na lata...Więc dziewczyny warto! 🤪 🤪

A ja od piątku na diecie Dukana i jakoś wierzyć mi się nie chce,ale mam męża za świadka,bo ważę się przy nim i mam 2,5 kg mniej...Szok.... 🤪 🤪 🤪 Nie wiem jak to sięd dzieje,dwa dni pelne raptem minęły.A mam pytanie o chrupki chlebek żytni z mała zawartością tłuszczu - można???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie niedzielnie!!!!
Dzisiaj randka Aluni z Olim... liczymy na całusne fotki 😜
Magda wydaje mi sie, że samodzielne siedzenie to wtedy, jak dziecko sie nie przewraca na boki... niekoniecznie jak samo potrafi sie podnieść... ale mogę się mylić... Mateusz np z leżenia na plecach się nie podniesie, dopiero na brzuch, z brzucha na czworaki i z czworaków dopiero siada....
Olenko zawracaj nam głowe kiedy tylko masz ochotę... przykro mi z powodu mamy... a jeszcze bardziej przykro że nawet nie możecie jej odwiedzić... mam nadzieje że wszystko sie ułoży i mam wróci do zdrowia szybko... Ja też tu sie potrafie lepiej wygadać niż znajomym... bo nikt mnie tu nie ocenia,ani mojej rodziny... każda ma swoje problemy dlatego potrafi zrozumiec problemy innych... A znajomym to już nawet nic nie mówię o forum bo dziwnie na mnie patrzą... jak chcę coś powiedziec na ten temat to ogólnie określam "moje koleżanki" i jest git... 🙂
Gratki dla Jasia, też zuch mały sam wstaje, brawo!!!
A Oli to sie pewnie ciapek pozbył szybko, bo dla ALuntka musi być gładki... dziewczyny to lubią 😉
Kasia a moim zdaniem Emi jeszcze poraczkuje... przekona sie że to nie straszne i podniesie dupkę... 😉 Poszłas po bandzie z tym Bebilonem... ja też musze do tesco się wybrac bo kupiłam w Rossmanie po 36 zł... i obiadki tam po 3,89 duże a w głupim Carrefourze po 5,08... naprawde przegięli a lubiłam tam robic zakupy...
I gratulujemy kuzynce synka!!!
Oglądałam wczoraj wózki w sklepie, jeden sobie upatrzyłam, ale poczekam do końca zimy bo ten nasz jednak cieplejszy, ale na wiosnę juz kupimy na pewno... tylko że nie znalazłam takiego na allegro... w kazdym razie podobny do Liry tylko że z przodu ma dwa małe kółka a nie jedno...
składa sie niemalże w kostkę i oparcie rozkłada sie na leżąco na czym mi zalezy bo nie chce żeby Mateusz musiał spac na siedząco...
Iza ale mi zrobiłas smaka na szarlotkę... mmm ale bym wciągnęła :o)
Gabiś krowie mleko podawac jak najpóźniej, zalecaja nawet do 3 lat modyfikowane, ale przynajmniej ten rok dziecko powinno nie pić krowiego... pisałam Wam kiedyś, że syn mojej kolezanki zaczął pić mleko z kartonu po skończeniu roku, a dopiero w wieku 3 lat okazało sie, że cos szkodliwego mu się z tego mleka odkłada w stawach kolanowych i dziecko mam problem, bolą go ciągle nóżki... ale mysle ze to taki wyjątkowy przypadek i aż tak szkodliwe to mleko na pewno nie jest...
Gabiś co do Dukana to chrupkiego pieczywa raczej nie, za dużo w nim węglowodanów, a chodzi o to zeby spożywac ich jak najmniej... dlatego tylko max 3 łyżki otrębów dziennie mozna...
No i gratuluje spaku wagi!!! Dukan naprawde czyni cuda w pierwszych dniach... potem tez tylko spadki sa duzo mniejsze... ale nie wolno sie poddawać bo warto wytrwać :o)
A te okazje fajne, tylko lipa że nie wszystkie miasta to mają... bo jak nawet wyszarpię jakis fajny kupon na 10 zabiegów powiedzmy i mam jeździć do Katowic 10 razy to zrobię 1000 km 🥴 a bliżej nic nie znalazłam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wczoraj bylismy na 30-tce u koleżanki... dalismy czadu, muzyka tak głośno, bałam się że Mateusz będzie wystraszony bo on nie jest przyzwyczajony, ale o dziwo, świetnie sie bawił, piszczał i smiał, zrobił sie spiący to sie przytulił i prawie zasnął ale go za wczesnie połozyłam do łóżka, więc usiadł ale nawet nie płakał ze zmęczenia tylko poszliśmy się dalej bawić... zasnął dopiero w wózku w drodze powortnej, już ok. 22-giej godziny... wniosłam go na rekach do domu, rozebrałam a ten sie nawet nie przebudził 😉 jednak dojrzał chłopak do imprezek, ciesze się, bo my często gdzies chodzimy a ostatnio ze wzgledu na niego zawsze wychodzilismy najpóźniej o 20-tej :o)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,

właśnie wróciłam z Tesco,promocja też u nas jest,Bebilon za 60zl 2 duże puszki,Bebiko też tańsze,kaszki,herbatki,słoiczki,no i Pampersy,mega paka 160szt za 98zł... 🤪Obkupiłam Małą że hej,bodziaki też jej kupiłam.

Potem skoczyłam jeszcze do Yusk,do sklepów w Galerii i kupiłam Oliwii kurtkę przecenioną z 109zł na 29!!!!!!!!!!Bo teraz mamy kombinezon,a jak jest cieplej,to teraz tą kurtkę jej założę,spodnie grube z rajstopami buty i polecimy na spacer.A w sumie kombinezon już się mały robi....

Radzia,a podasz GG??To może podpytam o wskazówki w diecie,jak można?? 🤨 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heloł 🙂

Gabiś gratulacje super spadku wagi 🤪 wynik na prawde rewelacyjny ! 🙂

A z Mateuszka rośnie niezły imprezowicz 🤪 wytrzymać do 22 ? rewelka

Radzia jeśli chodzi o te promocje to codziennie jest coś nowego, widzisz ta depilacja była w Mikołwie, dlatego dałam Ci znać. Ja mam do Mikołowa 26km, ale i tam mi sie opłaca tam jeździć za taką kwotę, tym bardziej, że będe jezdzic z kumpela na zmiane 🙂

Gabiś po tym co napisałaś, że te włoski tak długo odrastają to tym bardziej się cieszę, że idę 🤪 🤪 a ból wytrzymam, podobno mnie to bedzie bardziej boleć z powodu rany po cc ałaaaaaaa 😁

A w Reserved kupiłam dla Emilki kapelusik za 1zł i bluzeczke za 9 zł 🙃 bonu który wygrałam jeszcze nie wykorzystałam, poczekam na nową kolekcję na wiosnę-lato.
Za to my z mężem się obkupiliśmy, bo promocje są extra.
W Bershce jeansy z 179 na 69zł 🤪

O właśnie Emilia zerwała mi firanke 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej wpadłam się przywitać i zmykam spać, Gabiś daj mi te kilogramy zbędne Ci ja z przyjemnością bym przytyła.
Kupiłam Jasiowi kurtkę na wiosnę[URL=http://img651.imageshack.us/i/1417022543.jpg/][IMG]http://img651.imageshack.us/img651/9421/1417022543.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] bardzo mi się spodobała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ 😁
spotkanie Olinka z Alunią baardzo udane, powiem wam że Alunia zawstydziła mojego syna 😁 😁 zalotnisia mala tak go zaczepiała a Olinek siedział taki przestraszony 😁 😁, zdjęć za wiele nie zrobiłam, wzięliśmy stary aparat, aleza to troszkę filmików nagrałam 😜 mówię wam jak Alunia sie zmieniła od ostatniego spotkania , super dziewczynka, a jak świetnie robi "noski noski, eskimoski" wrzucę teraz fotki a jutro wam prześlę filmy bo juz dziś padam 🙂
Oto śliczna Aluntka
[URL=http://img546.imageshack.us/i/alunia.jpg/][IMG]http://img546.imageshack.us/img546/811/alunia.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
dzieci wymieniły sie zabawkami 😁
[URL=http://img207.imageshack.us/i/alaoli2.jpg/][IMG]http://img207.imageshack.us/img207/6449/alaoli2.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
[URL=http://img819.imageshack.us/i/oliala.jpg/][IMG]http://img819.imageshack.us/img819/5859/oliala.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Oli potrenował troszkę na cioci rowerku 😁
[URL=http://img51.imageshack.us/i/oliw.jpg/][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/4350/oliw.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, dziewczyny jak ja wam zazdroszczę tych spotkań 🙂 ja to normalnie już korzenie w domu zapuściłam 🤢
Moje dziecko mnie wykończy, nie śpi od 4tej 🤢 w ogóle ostatnio źle sypia, nie wiem co się dzieje, wcześniej przesypiała mi całe noce a teraz spędzam je przy łóżeczku a ona się wierci i stęka i płacze. Nie wiem może następne zęby, ale żeby było coraz gorzej??? Jakiś dramat, śpię ostatnio po 3h/dobę i to jeszcze z przerwani co 5 minut 😮 A w dzień to śpi tylko w wózku i tylko jak się ją buja, więc o odespaniu nocy nie ma mowy. Jest tak absorbująca że nic nie można przy niej zrobić, nic kompletnie, czasami mam ochotę oddać ją do żłobka i wrócić do "normalnego życia". No to się wyżaliłam 🙃
Gdzie jest Wysa???
Czy mnie oczy mylą czy nie ma na forum majówek 2011?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny 🙂
Ja tylko na chwilę z pracy do Was zajrzałam, wczoraj już nie starczyło mi siły żeby jeszcze komputer odpalać.. Zdjęcia rzeczywiście wyszły fajne 🙂 zresztą: spotkanie było super to i zdjęcia super 😁 heheh
Olinek silny jak nie wiem.. mała torpeda normalnie 🙂 Mało tego - gdyby nie to że bez trzymanki jeszcze nie umie stać to pewnie by już biegał 😁 a poza tym kochaniutki krasnalek z niego 🙂 i fajnie śpi na brzuszku z wypiętą pupką do góry 🤪
Po pracy nadrobię zaległości i poczytam co tam przez weekend się działo 😉

Buziaki i miłego poniedziałkowego poranka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam
zdjęcia są piekne ,Alunia jakie ma rzęsy śliczne no i tak jak mówiłam juz kiedyś że ma mądrą buzkę , Oli jaki śliczny no i rower akurat dla niego haha.
Zazdroszczę Wam tych spotkań ☺️
trzeba dokładnie po sprawdzać gdzie która mieszka dla sprawiedliwości wybrać punkt na mapie tak po środku drogi i tam się spotkać 😁
Monia jest forum majówek ja czytałam nawet kiedys 🙂
Wyska odezwij się ani na gg Cie nie ma ani tu. 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamki 🙂
Pszczółko sprawdź maila 😉
Madzia właśnie Pszczółki Grześ znów mówił że my to naprawdę musimy obrać jakiś centralny punkt Polski i się spotkać wszystkie z dziećmi 😁
A Pszczółka ja wczoraj musiałam dopaść się do miodku i wołam Mariusza i mówię że chyba coś nie tak bo to jest smalec 😁 a on no jak, "zadzwoń i się zapytaj, może ma tak smakować bo rzepakowego to jeszcze nie kosztowaliśmy" 😁 przybiegł szybko, wącha i mówi" co mnie ściemniasz" 😁 bo tak ten miodek wygląda jak smalec 😁
a w środę może znów będziemy w GW to znów skorzystamy z zaproszenia i wpadniemy na małą kawkę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem za 🙂spotkaniem.
Jak przestałam bujac Jasia to wiecie że sypia mi dłużej bo bawi się max 3 godz. ale na siłe go nie kładę jak już widzę że nie ma mocy to odkładam go do łóżeczka i gościa nie ma 🙃
śpi tak 3 razy w ciągu dnia zależy o której wstanie ale tak jak dziś to wstał o 7;15 więc padł o 10 wstanie 11,11;30 i tak dalej , mam takie wrażenie że sam sobie wydłuża godziny zabawy ale i spania w ciągu dnia , ostatni aby go wziełam na ręce a on mi zasnoł 😁tak jak gdy był taki malutki hahah.


Monia jest tak że juz czasem człowiek nie ma siły i potrzebuje chwili spokoju , rozłąka z dzieckiem mam na mysli pracę to nie jest nic złego ,zdrowa i szczęśliwa matka jest potrzebna a nie zachukana kura domowa , więc jak masz mozliwość to powinnaś pójść do pracy .
Teraz ten czas jest bardzo ciężki bo nasze maluchy chcą chodzić, wszystkim się interesują , wychodza im ząbki itd. ale to wszystko minie bezpowrotnie a my musimy przez to wszystko przebrnąć z nimi .Z drugiej strony wstać do pracy bo nie spokojnej nocy to nie jest szczyt moich marzeń bo co wtedy ,mogła bym stracić pracę ,była bym mało wydajnym pracownikiem , ja tez nie mam siły, nie mam czasu na fryzjera i nie przypominam tej Magdy z przed ciąży ale nie zamieniła bym tego za nic w świecie .Miłego dnia i do wieczorka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej. No ja jestem dziewczyny 🙂 Miałam przeprowadzkę dlatego nie miałam nawet jak napisać. Ale już wszystko jest uprzątnięte. Przez ten weekend tak się wykończyłam a jeszcze wczoraj coś Kacperkowi było i ciągle płakał i budził się w nocy. O 5 pobudka ale pół godziny się pobawił i pospaliśmy jeszcze godzinke. No i przebiła się już druga jedynka dolna 🙂 A górne ma spuchnięte od 4 miesięcy a zęba dalej nie ma.
Ślicznie wygląda Alunia i Oli. Alunia jaki ma marchewkowy nosek i koło usteczek i naprawdę poważna dziewczynka 🙂 a Oli ma takie same body jak Kacperek 🙂 świetne są takie spotkania. Ja też bym bardzo chciała żebyśmy wszystkie się spotkały na lato ze szkrabami.
Madziu kurteczka jest super 🙂 Ja też muszę pomyśleć o jakiejś. Bo na roczek i półtora to Kacperek ma całą szafkę. No i Kacper właśnie też zasnął o 10 to zobaczę ile pośpi.
Wczoraj byliśmy na spacerze i jak wyszliśmy od razu zasnął i chodziliśmy godzinę po mieście to ciągle spał i mówię do męża chodź już pod blok bo i tak zaraz się obudzi i stoimy stoimy a on dalej śpi. I spał razem 2 godziny a my jak durnie tą godzinę pod blokiem i tak zmarzliśmy hehehe.
Patrzę że Lenka już ma 6 ząbków 🙂 zaraz dogoni Mateuszka 🙂
No i Monia u nas to samo ze spaniem. Ciągle budzi się i płacze i ja zwalam tylko na zęby bo jak był noworodkiem to potrafił przespać całą noc czyli nie wstawał przez 10 godzin na mleczko.
Bebilon podrożał ale tak jak mówicie w tesco jest 2 puszki za 60zł a Bebiko podrożało o 1zł.
Dziewczyny jak mam przyzwyczaić małego żeby jadł posiłki po 8 miesiącu. Kupiłam mu spaghetti ale tam są kawałki makaronu i on się dławi i ma odruch wymiotny i nie chce jeść. Ciągle muszą być papki. No i ja te spaghetti rozdrobniłam blenderem i zjadł a po zjedzeniu połowę zwymiotował. Zresztą wcześniej obiadku po 5 miesiącu też zwrócił ale cał. Od czego może być ten odruch wymiotny? No i mało mi je coś. Trochę się martwię też bo jakieś mi myśli przychodzą do głowy że ma anemię. Bo ma łamliwe paznokcie, szybko ma zadyszkę jak raczkuje, nie ma apetytu. Eh już sama nie wiem.
Ja na razie zmykam bo muszę iść założyć internet z routerem bo teraz mamy z Playa ale on nic nie warty więc Ciao 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...