Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Czesc dziewczyny
Chyba z miesiac mnie tu nie było. Od 3 dni siedzimy w domu bo Oliwia złapała wirusowe zapalenie gardła i dostała od gardła wysoka temperature przedwczoraj miała 39 i 3. Ale od wczoraj juz nie goraczkuje apetyt jej tez wrocił i zaczeła sie w koncu bawic bo przez 2 dni to tylko płakała i marudziła przez ta temp.
Raczkowac nie chce na brzuszku polerzy probuje chwile dupke do gory podnosic, ale jak jej nie wychodzi to sie wkurza i płacze. A wasze dzieci juz raczkuja? Bo dawno nie zagladałam i nie weim co słychac u waszych pociech. Mamy narazie dwie dolne jedynki i tak smiesznie wystaja jak mała zaciesza
Wyprzedaze uwielbiam je rowniez skorzystalismy jak wy i opkupilismy sie. U nas najwieksze wyprzedaze w H&M ale dla dzieci nie ma za duzego wyboru za to ja byłam zadowolona. W crropie Tomek kupił spodnie ze 199zł przecenione na 79 jak sie pogrzebie to w innych sklepach tez sie cos znajdzie chociaz coraz bardziej przebrane sa rzeczy te na wyprzedazach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Co do mojego ostatniego postu to zabrzmiało w nim że matki z dziecmi to złe pracownice ☺️nie chodziło mi tylko o to że wiele wysiłku muszą włozyć by pogodzic wszystkie sfery swojego życia a my mamy ten luz że siedzimy w domu , tak jak wszystko ma swoje dobre i złe strony tak i tu znajdziemy plusy i minusy , ale ukłon w stronę pracujących mam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny
u nas od 4 ooczywiscie tance hulanki swawole,obudzila sie pyza, hop na brzuch i jazda po lozeczku a potem wstawanie, ja udawalam, ze spie, to ona "eeee" i coraz glosniej, juz jestem wycienczona na maksa!!!!moze ma ktos jakis madry artykul albo rade na to co robic w takiej sytuacji??
lajsoka pszczola super zdjecia dzieciakow 🙂 zazdroszcze wam tego spotkania!i tak natchniona tymi zdjeciami i waszym stwierdzeniem, zeby sie spotkac w centrum polski mysle wciaz co tu wymyslec?!!! bo w koncu mieszkam obok warszawy,wiec zastanawiam sie co tu wymyslec, zebysmy w lato sie spotkaly?? zdaje sobie sprawe, ze niektore sa naprawde z daleka , ja niestety moglabym przenocowac tyllko 2 , ale w poblizu mam zegrze a tam mnostwo hoteli, hotelikow, moze by cos zorganzowac na lato? niestety sa to koszty, ale byc moze nie za duze...mysle, jak cos wymysle to dam znac, a moze wy tez wpadniecie na jakis pomysl?! 😜
ja nie bylam juz na zakupach kupe czasu, poza allegro.pl a tam wyprzedazy nie ma 😠 ale naprawde nie mam kiedy, moze jakos w tym tygodniu sie wybiore? ja mam kupe ciuszkow dla blabli z...ciucheksow(szmateksow) i to naprawde super jakosci i fajne firmy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂

Oli i Alutka super fotki 🤪 Oczywiście jak reszta Dziewczyn zadroszczę aaaaaa
Ale z Radzią sie spotkamy niedługo 😜 😜 😜 W lutym już na 100% nie Agata? 🙂

Za spotkaniem wszystkiem Majówek jestem zaaa!!! Najlepiej na cały weekend w wakacje, może jakieś jeziorko? 🙂 Jeden nocleg wezniemy i juz 🙂 To Dziewczyny szukamy jakiegos fajnego miejsca. Myślę, że koszty nie będą duże

Widzę u wszystkich nocki nieciakwe 🤢 Emilka jak tylko otworzy oczy to już by najlepiej gdzieś leciała. Np w nocy słyszę że się przebudza więc pędzę do jej pokoiku żeby dać jej smoka, zeby mi sie nie rozbudzila. Wpadam do pokoju a ta juz stoi w lozeczku i krzyczy mamm ammma ammmma amma no i tyle spania. Zamiast powalczyć i ją uspać w łóżeczku, to z wygody biorę ją do siebie 😲

No nic wracam do pracy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!!!
Doczytywałam w pracy po trochu więc wybaczcie, nie będe odpisywała bo nie pamietam co komu miałam napisac...
Fotki ze spotkania super, Aluni dawno nie widzieliśmy, a ona taka sliczna... i fkatycznie ma taką mądrą buzię... i taki spokój na twarzy :o)
Kasia no jasne że sie spotkamy, ja już doczekac się nie mogę... dogadamy któryś weekend i przyjedziemy 🤪
My się wieczorem do tesco wybieramy, ale do Rybnika, bo u nas w miescie jest takie małe, Bebilonu 2 juz nie było, pampersów tez nie... odwiozę męża do pracy przy okazji bo pracuje w Rybniku... wykąpię małego a babcia go położy spać... narusze oszczędności ale co tam, prędzej czy później i tak będe musiała kupic i mleko i pieluchy, więc lepiej kupić taniej...
Zmienilismy Mateuszowi łóżeczko, pożyczyliśmy drewniane od znajomych... może uda mi sie go spowortem przestawić na spanie w łóżeczku, bo mogę go nakarmić przez szczebelki a w tym turystycznym miałam problem... ale czy będzie spał... nie wiem 🤨 warto spróbować 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ
Co za dzień 😠Jasiek prawie wcale nie spał , nie wiem czemu wciąż płakał ,może to zeby ?
pcha wszystko do buzi,ślina wszędzie . Łącznie przez cały dzień spał około 2 h 😞 to bardzo mało jak na niego i przy zasypianiu siedziałam przy nim aż godzinę,głaskałam ,całowałam bo nie dał mi odejść 🥴.Nic nie jadłam dziś nawet 😮
Jak tak się zjedziemy wszystkie w jedno miejsce to właściciel hotelu pomysli że to jakiś zlot samotnych matek 😁niech tak jeszcze dzieci wszystkie sie noca rozpłaczą to nas wyrzuci w środku nocy hahaha 😁
wrzucą filmik z dzisiaj tylko zła kopia bo nagrywane było moim tel.który spadł no i się mu po przestawiało troszkę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Laski 🙂
ja mam chwilkę, ala bawi się na podłodze, ale zaraz pewnie znowu mnie będzie wołoać. Przed chwilą oglądałyśmy "jaka to melodia" - ona to uwielbia. Strasznie się cieszy, buja się jak śpiewają i tańczą, czasami podśpiewuje razem 🙂 śmiać mi się z niej chce 🙂 ale zaczyna coś kombinować przy kojcu i muszę pilnowac jej bo zaraz orła wywinie...
Ok - biorę się za czytanie..
Lajsoka - dzięki za maila 😁 wlasnie ogladalam zdjecia i filmy - super sa te nasz dzieciaczki 🙂 Ala siedzi mi teraz na kolanach i ogladala ze mna 🙂 cieszyla sie strasznie 🙂 oczywiscie czekamy z kawką teraz w srode 😁
co do miodku to rzepakowy właśnie taki jest: biały, gladki i cudownie słodki 🙂 najbardziej smakuje na świeżej bułczce z masełkiem 🙂 mniam mniam..
tak piszecie o tym, ze wiele ludzi postrzega internetowe znajomosci jako cos dziwnego.. ja podobnie jak Radzia często mówię o Was jako o kolezankach, znajomych.. niestety nie wszyscy to rozumienja a ja nie zamierzam sie tlumaczyc dlaczego wole czasami Wam sie wygadac niz "realnym" znajomym.. a to dlatego ze inn czesto nie maja czasu na to, nie maja dzieci wiec nie sa na bierzaco "z tymi sprawami", nie interesuje ich kolor kupy, cena pampersow czy promocja na bodziaki - ot co! 🙂 ale np moj Mąż, Teściowa i moi Rodzice wiedza ze mam forumowe kolezanki i uwazają ze to bardzo dobry sposob na codzienne pytania, nudę, zrozumienie, potrzebe wygadania sie, itp.


ponad dwie godziny pisalam i prawie nic nie napisalam bo przy moim malym urwisie dzisiaj nic sie nie da zrobic...
idziemy sie kapac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Uwaga Uwaga !!
Prawie ostatniemu Majowemu Bąbelkowi wyskoczył ząbek 🤪 🤪
Lewa dolna jedyneczka 🙂
Jak tak wygląda ząbkowanie to kochane ząbki wyłaźcie wszystkie na raz ! 😁
No chyba, że najgorsze przede mną, bo na razie ten ząbek jest milimetrowy, ale już ostry 🙂

Ala i Oli jaka para 🤪 Widać Oliwier troszkę speszony zalotami młodej Damy 😁 😁 zaraz uciekł w ramiona mamy 😁

A Jasiu ma taki słodziutki Dzióbek 🙂 Oj ale głos to ma donośny 😁
Ja tam niedokonczonego przedpokoju nie zauważyłam 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ależ proszę 🙂
Kasiu to lada dzień będzie i drugi do pary 😁
Jasiowi pokazał się na drugi dzień 🤪 fajnie że już Emilka zabkuje, czyli tak jak pisałysmy -marudziła na żabki 🙂
Następny mały kasownik 😁 Jasio to wkłada sobie paluszka i paznokiecikiem sobie tak brzdąka na tych zębach ale ja nie lubię tego dzwięku .
No u nas dostał o 18 nurofen i poszedł spać więc ewidentnie cos mu dokucza , już dawno nie był taki jak dziś 🤢na prawdę.

A co do internetowych znajomych to ja również mówię o Was moje koleżanki albo np.mama Mateuszka czy Kacperka , moja rodzina wie że mam po drugiej stronie monitora koleżanki i to takie od serducha bo nie pisze się o sobie o swoich problemach pierwszym napotkanym osobom . W moim domu to już każdy wie kto to Radzia i Blabla ,Kuba zapamiętał najbardziej Kasię jak mu kazała dać loda na chore gardło no i ją wtedy bardzo polubił 😁 .
Uciekam spać miłej nocki i przespanej życzę kochane do jutra .Pa 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kochane!!!
Ach ta majówkowa zakochana para 🤪 Ala jak super zaczepia Oliego 😁
No i Jasio krzykacz 🤪 No bomba dzieciaczki 😁
Emilko zębulku kochany !!! Gratulujemy 🤪
Jakbyście dziewczyny planowały spotkanie to może przełom czerwca i lipca jak będziemy w Polsce ?? Please !!! Ja też chce się spotlkać 😆
Ja to mówię o Was wszystkim znajomym i nawet nie wiedziałam, że ktoś może dziwnie na to patrzeć 🤔 po prostu nawet o tym nie pomyślałam 🤨 gdybym nie uważała Was za ważne to bym przecież nawet o Was nie mówiła, a skoro mówię to przez to że Was cenię i moi znajomi to rozumieją 🙂
My wczoraj byliśmy na mszy w angielskim kościele rzymsko-katolickim i było super i mówię to ja - ta która do niedawna nie wierzyła w całą tą instytucję 😜 normalnie wiecie, że zamierzamy chodzić częściej 🙂 zupełnie inny nastrój i klimat niż ten który znam z mojej parafii w Polsce 🙂 a no i chrzest już w najbliższą niedzielę. Jutro wieczorem ma do nas przyjść ksiądz na herbatę to się pewnie wszystkiego dowiem odnośnie samej ceremonii 🙂 Postanowiłam zrobić Mai tort w stylu angielskim i mam nadzieję że mi wyjdzie a jak wyjdzie to się poźniej pochwalę jakimiś zdjęciami 😉
Radzia Ty zmieniasz Mateuszkowi kojec na drewniane, a my właśnie rozłożyliśmy kojec i przez nastęone 3 tygodnie, kiedy będzie moja siostra to Maja będzie spać w kojcu u nas w sypialni 😜
Oliwce życzymy dużo zdrówka
Łajsoka gratulacje dla kuzynki !!! A ten Oli wcale nie mały 😁
Ja wrzuciłam ostatnio 2 filmiki. Jeden króciutki jak Maja rurkę robi z języka, a drugi trochę dłuższy, ale nie udało mi się nagrać lepiej jak ćwiczy równowagę. Jak jej nie nagrywam to ładnie stoi, a jak tylko wzięłam aparat to wariowała i tak mocno klapała na pupę 🤔 no i nawet próbowała tańczyć. No ale oczywiście jak mama nie nagrywała to wszystko ładniej wychodzi 😉 no dobra to Wam pokażę 😜 http://www.youtube.com/watch?v=L_pfvMYdHvg i drugi http://www.youtube.com/watch?v=LXam9kc-0XU Prosimy o wybaczenie ale body po ostatnim praniu się nam troszkę zbiegło jak próbowałam wywabić plamy w wyższej temperaturze ☺️ No dobra to ja zmykam bo juz mi pół M jak miłość przeleciało 😁
Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilko gratulujemy zabka!!!! 🤪 Kasiu u nas najgorzej bylo jak sie zeby przebijaly a potem to juz nawet oki, ale wydaje mi sie, ze Emi bedzie miala teraz jeden za drugim 😁 moj tesc ma takie powiedzenie" do wszystkiego sie mozna przyzwyczaic, wisielec tez na poczatku sie rzuca a potem sie przyzwyczaja" - drastyczne, ale musimy sie do zabkowania okrtutnego przyzwyczaic zanim wyjdzie cala klawiatura 😜
ja tez czesto mowie, ze ktos tam z forum itd i tylko jedna kolezanka sie smiala ze mnie a reszta spoko, moj maz tez wie, ze codziennie musze chociaz poczytac co tam na brzuchu 😉 ja nie uwazam, zeby to bylo cos zlego, bo jak sobie przypomne ile razy sobie pomagalysmy, wspieralysmy, sciagalysmy pomysly od siebie i zobaczcie jak dlugo juz 🤪
co do spotkania to trzeba KONIECZNIE COS ZORGANIZOWAC, izulka moze wezmiemy twoja prosbe pod uwage, bo fajnie jakby byl komplet, chociaz watpie, bo zawsze cos ktores moze wypasc....myslcie o tym intensywnie!
ale sie usmialam z podrywu ali, tylko oli taki obojetne na zaloty, pewnie ja sprawdza he he, super 🙂
madzia moja pyza tez tak na mnie krzyczy az czasmi uszy bola, szkoda, ze tez tak krzyczy o 3 nad ranem jak stanie w lozeczku 😠 musze sie pochwalic, ze blabla pieknie robi papa, pokazuje, gdzi misio ma oczko i daje buziaka, jestem z niej dumna hi hi 😁

radzia u nas kazda zmiana lozka u blabli powodowala u niej napad niepojetej agresji 😁 najgorzej bylo jak przelozylismy ja z kosza do lozeczka-cala noc nieprzespana, ale Mateuszek ci tego nie zrobi, trzymam kciuk, zeby slodko spal cala noc 😜
kurde dzis dostalam okresu 😠 wrrr .......pierwszy raz po porodzie-masakra!
wiecie co tak sobie myslalm, ze ciekawe ktora z nas pierwsza zajdzie ponownie w ciaze???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...