Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Cześć 🙂
powoli nadrabiam zaległości - choćbym miała pisać cały wieczór z doskoku (bo co chwilę biegam do Ali) do będę pisać aż nie skończę 🙂 Ala juz wykąpana szaleje na puzzlach i zaraz bedzie jadła kaszkę, a ja piję ciepłą herbatkę i podczytuję brzucha 😁
od razu wklejam zdjęcie mojego małego wierciocha, bo ostatnio pisałyście że dawno zdjęć Aluni nie pokazywałam:
[IMG]http://i53.tinypic.com/dc8p6p.jpg[/IMG]
[IMG]http://i55.tinypic.com/ngog8i.jpg[/IMG]

Przede wszystki ucałowania i buziaczki dla:
Amelci z okzaji ukończenia już 10ciu miesięcy!! Oskarka i Blabli z okazji 9 miesięcy i Lenki z okazji 8 miesięcy 😁

Netinetko 🙂 cieszę się że u Blabli lepiej ze zdrówkiem!! Oby tak się utrzymało, zresztą wydaje mi się że limit chorób wyczerpałyście już obie na najbliższe lata 🙂
Łajsoka - super że Oli już całkiem pozbył się plamek, aczkolwiek powiem Ci, że jak byliście u nas to w życiu bym nie powiedziała że coś mu dolegało bo śladu nie było po żadnych plamkach, krostkach ani niczym takim 🙂
Radzia - fajnie że w pracy już lepiej, oby tak zostało. Niestety w biurze spędzamy codziennie sporo godzin i ważne jest aby czuć się tam dobrze, bo ineczej to człowiek wraca wykońćzony oi ogólnie nic się nie chce...
Ja mam zamiar już od kilku nocy zacząć oduczać Alę jedzenia w nocy i ciąglę daję za wygraną.. może dziś powalczę. A poza tym chcę ją powoli odstawiać. Zresztą za miesiąc idziemy na wesele i chciałabym już ją spokojnie zostawić z Babcią. A w czerwcu i w lipcu kolejne wesela - w tym roku ja się będę bawić 😁
Gabiś - strasznie mi przykro, że kłócisz się ostatnio z Mężem 😞 czasami tak jest że się ciągnie taki kłótliwy okres przez jakiś czas, ale na pewno minie i ma nadzieję, ze wszystko sobie wyjaśnicie 🙂 a moze już sobie wyjaśniliście 😉 a czasami w złości mówi się wiele rzeczy któych potem się żałuje, wszystko ma wtedy takie inne barwy, ale jak oboje przemyślicie na chłodno to na pewno wszystko się poukłada 🙂
Lajsoka - ale sie zaczęłam śmiać jak przeczytałam o Twoim śnie 🙂 Agga śpiewająca na scenie, Mati z długimi włosami i ja z telefonem przy uchu 😜 ale dzis to akurat wieczór mam taki że gadałam przez kom nawet karmąc Alę cyckiem 😞 zepsuł się samochód w Bielsku Białej z towarem na naczepie i jest problem.. jutro jeszcze będziemy kombinować ale wcześniej to rzeczywiście gorąca linia z kierowcą, a teraz to szefem się smsami ciągle wymieniam..
A drugi sen jak czytałam i to co napisałaś zaraz po tym to aż mi się włosy na rękach zjeżyły.. jejku jak dobrze że Mariuszowi nic się nie stało!! Ja jeszcze po tym moim ostatnim wypadku to w ogóle jestem wyczulona na takie rzeczy.. no szczęście w nieszczęsciu! A my gadałyśmy w między czasie na gg i nic nie powiedziałaś nawet.. no ale najważniejsze że skończyło się tylko na przebitej oponie.
Izulka - moja Ala też strasznie ruchliwa jest. W Szczecinie jak byliśmy to we trójkę ją przebieraliśmy (z moją Mama) bo tak się wierciła.. ale z przebieraniem to jeszcze sobie jakoś radzę, ale jak mam ją kąpać sama to już mam problem. Jets tak silna że nie idzie jej głowy umyć bo się łapie rączkami wanienki i hop - już siedzi. Więc myję jej na siedząco a potem spłukuję normalnie prysznicem..
Wysa - też jestem zaskoczona tym co napisałaś, bo bardzo wiele dziewczyn zawsze starao Ci się pomóc i jakoś doradzić czy to w czasie problemów z Mężem, jak Kacperek był chory to dopytywałyśmy jak się czuje, mogłaś się tu zawsze wygadać.. nie jest tak że nikt na Ciebie nie zwraca uwagi.. Ja pewnie będę mogła po tym poście powiedzieć że mnie wszystkie olały bo pewnie będzie tak jak kiedyś powiedziała Kasia - jak już kończy czytać moje posty giganty to już nie pamieta co bylo na początku 😜

OK - żeby nie był tak wielki post gigant - wysyłam to i zaraz czytam dalej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jaka Maja jest prześliczna... ale po kim blondyneczka? 😉
A tort extra... nie wierzę, że same go robiłyście 🤪 Radzia widziałaś takie zdolności? Nasze Bąble to tylko będą mogły pomarzyć 😁
O filmik z chłopakiem Mai 😜 No tak, wystarczy tatą postraszyć i Dzidziol ucieka 😁
Mati super zasuwa 😁

Ooo Magda nowa bryka super 🙂 Mam nadzieję, ze na kolejnej stronie będzie już zdjecie 😜
Jasiu elegancik jak sie patrzy 🙂 Kurteczke na prawdę fajną mu sprawiłaś.

No Pszczołaaaaaaa !!!! Już myślałam, że koniec... że doczytałam... a tu post gigant 😁 😁 😁 😁 oczywiście Twojego autorstwa 😁 😁 😁 😁 😁


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heja,
Pszczola ja przeczytalam do konca 🙂 Alusia sliczna, ma takie wyrazne i regularne rysy twarzy, super 🙂 ja tez staram sie odzwyczajac w 100% Blable od cyca i od 2 dni je w nocy mleczko modyfikowane i....tak samo sie budzi jak wczesniej 😠 ale jestem twarda:nie biore do lozka a cyca daje dopiero o 6 rano 😜 moj pierwszy sukces!
a teraz ciag dalszy posta giganta:
Izulka swietnie Majusia wygladala, jak mala ksiezniczka, a to zdjecie jak spi jest przeslodkie, uwielbiam takie 😁 a wy z siostra to jak 2 krople wody i pewnie powtorze sie, ze zazdroszcze siostry blizniaczki! a tort pierwsza klasa!!!!!
Wysa super, ze sie odezwalas, pisz kiedy chcesz i co chcesz, ogladalam zdjecia na aguagu i KAcperek ma tak piekne oczy, ze szok i jaki sprawny juz, gratulujemy zabkow!!!
Anita dobrze, ze chcesz wciaz uczestniczyc w naszych rozmowach
Lajsoka ja bylam w Lidlu kilka minut po otwarciu i nie bylo nawet jednej paczki bylam wsciekla jak cholera, ale kupilam chociaz rajstopki!
Gabis powaznie mowisz o tych odwiedzinach?????????bo ja takie propozycje lapie w lot 🤪
Madzia kurteczka swietna dla Jasia i jak zobaczylam zdjecie w rajstopkach to ucieszylam sie, ze nie tylko ja zakladam Blabli niebieskie "meskie" rajstopki he he, bo ty zakldasz Jasiowi rozowe!!!, a ty moja droga kuruj sie, bo jeszcze sie to przerodzi w jakies zapalenie oskrzeli, a jesli masz kaszel to mam taki jeden syrop godny polecenia 🙂
Radzia gratuluje zgubienia wagi i zmieszczenia sie w spodnie, wiem jaki to sukces, bo sama tak mialam, weszlam w stare spodnie ale sa baaaardzo opiete 😁
Kasiu tobie tez cos mialam napisac, ale nie pamietam co, wiec poprosze cie o zdjecie twoich paznokci, bo uwielbiam ogladac sztuczne pazokcie ha ha, tkai mam fetysz i napisz kiedy ta depilacja, bo jak przezyjesz to moze ja sobie zazycze na moje hm... 18 urodziny takie prezent....
a apropos tortow to zamowilam mezowi na 30 urodziny tort w ksztalcie ....motoru 🙂 bo on zawsze marzyl o motorze a ja jestem przeciwniczka, wiec teraz dostanie, ale slodki hi hi 😜 a takie cudenka robi moja przyjaciolka:
http://www.facebook.com/home.php?ref=logo#!/photo.php?fbid=194789927200200&set=a.140857865926740.25518.100000075822397
http://www.facebook.com/home.php?ref=logo#!/photo.php?fbid=179892752023251& - tort dla naszej koleznaki na baby shower
set=a.140857865926740.25518.100000075822397&pid=667065&id=100000075822397 - prezent dla tapicera
http://www.facebook.com/home.php?ref=logo#!/photo.php?fbid=194789790533547&set=a.140857865926740.25518.100000075822397&pid=780009&id=100000075822397 tort dla dziecka maniaka klockow lego 🙂 i wiele wiele innych, ktorych zdjecia nie mam a do tego sa prze py szne!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
słuchajcie.. tak przeczytałam że Netinetka zaczyna się rozglądać za czymś na wakacje i sobie myślę że poważne trzeba się tym zająć 🙂 Moim zdaniem najlepiej kilka dni zahaczając o weekend (np od śr/czw do niedzieli) znaleźć coś w centrum Polski i lecimy 🙂 Ale by było fajnie 😁 kurcze już sie nie mogę doczekać 🙂 trzeba też w miarę wcześnie ustalić termin żeby każdy dał radę załatwić sobie te dwa-trzy dni wolnego 🙂
Łajsoka - czekam na Waszą wizytę w Gorzowie 🙂 no i na ciuszki dla maluszków 🙂 już część zawiozłam 😁 masę tego kupiłam.. kilkanaście par spodni, bluzek, koszulek, bluz z kapturem, kurteczkę, polarki, skarpetki.. tu jest fota:

ale mi się najbardziej podobały spodenki 😜

No i jeszcze im będę wiozła parę drobiazgów, ciuszki po Ali bo jeszcze nie zdążyłam przebrać i trochę kremów, jakieś smoczki... 😁
Jejjjj, ale Maja i Martynka ślicznie wyglądają razem 🙂 fajne dziewuszki 🙂 i ubrane jak bliźniaczki :LOL:
A wcześniej miałam napisać że Jaśka to bym nie poznała normalnie tak wyrósł.. już taki John się zrobił 😜
Radzia - "pita" i "halba" (nie wiem czy dobrze zapamietalam) nie mowia mi komletnie nic 🙂 uwierz mi - nie są ogolnokrajowe 😁 hehehe tak samo jak kiedyś się dowiedziałam że po śląsku "dupny" znaczy "duży" 😜 heheh miałam ubaw bo dla mnie dupny znaczy że do dupy i już 😜
Ale Mati ślicznie chodzi 🙂 Ala też sobie robi takie wycieczki 🙂 i jakie piękne "papa" 😁 wymiękłam normalnie...
Kamila - gratulacje dla kuzynki!!!! Ale superaśnie 🙂 kolejny maluszek i to całkiem sporych rozmiarów 🙂
Beatko - ale Filip to już kawaler!!!!! wiem że wiele razy już to pisałam ale tutaj normalnie szczeka mi opadła 🙂 dżinsy, marynara, koszula... normalnie mały macho 😁

jeszcze 15 stron mi zostało 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tak czytam o tej całej sytuacji z Wysą i ciężko mi było znaleźć słowa, którymi mogłabym się ustosunkować do całej sytuacji.. ale to co napisała Netinetka załatwiło sprawę i dlatego nic już na ten temat nie piszę tylko się pod tym podpiszę 🙂
Oli - jak przyjedziesz do Cioci Pszczoły to też możesz posprzątać 🙂 hehehe a ja poleżę na kanapie i poparzę bo mi się sprzątać nie chce :P ehheheh
Beatko - ja chyba przegapiłam historię z nartami, ale już nie będę roztrząsać tematu. Niestety u mnie w rodzinie od 3 lat też są dziwne kłótnie, zatargi i strasznie mnie to wkurza bo zawsze uważałam że moja Rodzina jest na medal - zawsze razem, na dobre i na złe.. ateraz ciotka kłóci się ze swoimi córkami, ich dzieci mają słaby kontakt z babcią ( z tą moją ciotką). Ciągle ma jakieś depresje, a swojego zięcia nieznosi.. chore sytuacje - przez to rozwalają się wszystkie relacje... jak jestem w szczecinie to jak zaprosze do siebie ciotkę to już nie przyjedzie moja kuzynka z rodziną i odwrotnie 😞 eee... szkoda gadac 😞
Ale Amelcia ślicznie dziękuje za życzenia 🙂 Ale ten drugi filmik jaki fajny aż miło się ogląda, taka pełna chata, wszyscy uśmiechnięci 🙂 widać że dobrzy i szczęśliwi ludzie z Was 🙂
O jaaa - Maja przecież teraz Chrzest miała!! Z tej okazji Majeczko wszystkiego dobrego i niech Bozia zawsze będzie w Twoim serduszku 🙂 jaki z Ciebie śliczny mały śpiący aniołeczek 🙂
A z tym tortem to sobie jaja robisz że same go zrobiłyście.... normalnie full profesionalny!! Jestem pod ogromnym wrażeniem! Nie ważne ile czasu go lepiłyście ale jeno Wam powiem - warto było 🙂
Madzia - mam nadzieję że zdrówko już lepiej 🙂
Mati - boski jesteś 😁
Gabiś - może jakiś wypad kiedys na motoarenę, żeby Jagusia pooglądać, co? Ciekawe jak naszę maluchy będą reagować na ryk silników 😁 taki zjazd u Ciebie może nibyłby złym pomysłem 🙂 i w miarę w centrum PL 🙂
Radzia - gratulacje!! Pozazdrościć zrzucenia wagi! Ja się za miesiąc wyieram na wesele i chyba już nie zdążę zrzucić tyle ile bym chciała.. może rozejrzę się za jakimiś pantalonami wyszcuplającymi 😜
Kasia - cieszę się że Cię nie zawiodłam 🙂 dla Ciebie post gigant zawsze - mówisz-masz 😁

Hurra - nadrobiłam wszystkie zaległości 😁 idę spać 🙂

DOBRANOC 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O rany Pszczoła 15 stron jeszcze 🤪 😁
Dobry wieczór
Miałam napisać jutro bo padam na twarz ale się boję że jak jutro zabiorę się do pisania to będę miała niewiadomo ile do nadrobienia 😜
Łajsoka jakimś cudem przeoczyłam tego posta że Oli już nie ma temperatury ☺️ Najważniejsze że już wszystko ok 😉 a co do ząbków to zobaczyłam dzisiaj że Mai idą następne 2 (właściwie to już się przebiły 🙂)
Wysa super że się odezwałaś 🙂 Wiedziałam że bez brzuszka to długo wytrzymać nie można 😜 U nas Maja ostatnio też wstaje zaraz po 5 😞 więc może to tak na zęby 😞 mam nadzieję że zanim wyjdą następne to jeszcze będzie spała dłużej jak kiedyś 😞
Radzia Sid Leniwiec 😁 😁 😁 A jaki łobuziak 😁 Ale się uśmiałam jak na filmiku Mati nie zareagował jak wołałaś Mateusz ale jak usłyszał Dziabąg to od razu się odwrócił 😁 😜
Magda uważaj na te wszystkie tabletki żebyś nie przedobrzyła. Ja ostatnio jak byłam chora to łykałam 3 różne specyfiki i dodatego piłam te herbatki rozgrzewające to później brzuch mnie przez tydzień bolał 😞 herbatka z miodem i cytryną i chciałoby się powiedzieć do łóżka, ale jak to zrobić kiedy trzeba się szkrabami zajmować 😞 obyś szybko wyzdrowiała 😘
Aluni gratulujemy ząbka 🙂
Łajsoka nie zazdroszczę tych przgryzionych sutków 🥴
Gabiś szkoda że nici z wakacji z Egipcie 😞 a tak się dzisiaj zastanawiałam czy jak ktoś zapłacił za wycieczkę np na za tydzień i z niej teraz rezygnuje czy dostają pieniądze z powrotem 🤨
Majusia była bardzo wyluzowana 😜 no i dziękujemy za komplementy ☺️
Jasio jaki rozanielony na tym zdjęciu 😁 chyba mu się kurtka podoba 😁
Radzia zazdroszczę Ci tych rezultatów. Ja zaczynam od nowa bo przed świętami przystopowałam a jeszcze mi trochę (dużo) brakuje do wagi z przed ciąży ☺️
Alunia jaka śliczna 🤪Cudne ma oczka i rzęsy 🙂
Kasiu po listonoszu 😁 😁 jak byłam mała to też byłam blondyneczką 🙂 później mi ściemniały a teraz zsiwiały i muszę trochę malować 🙃
Magda pochwal się nowym samochodem 😉
Netinetko gratulujemy pierwszego nocnego sukcesu 😉
Pszczółko jeszcze raz napiszę że super pomysł z tymi paczkami do Domu dziecka. No i w imieniu Mai dziękujemy za życzenia z okazji chrztu 🙂
A co do tortu to napiszę Wam jeszcze tylko że samo przyzdabianie to poszło nam szybciutko. Najdłużej nam zeszło z samym ciastem bo a to biszkopt wyszedł nie taki jak trzeba, bo jakiś taki ciężki, a to jedna masa się zważyła, druga nie chciała się zściąść 😞 normlnie następny będzie tort na roczek i zrobię mój wypróbowany już biszkopt i najzwyklejszą masę w świecie i będzie git 🙂 I już mam w głowie pomysł na przyzdobienie ale to Wam się pochwalę jak już zrobie w maju 😜
No to dobra to i ja zmykam spać bo to już późno a Maja pewnie znowu wstanie o nieprzyzwoicie wczesnej porze 😞
Buziaki 😘


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobiety
Podtrzymuję męża na duchu że polakieruje całe auto i bedzie super, no roboty jest, jakis tandeciarz je malował,Daniel był tak wsciekły że dzwonił na policję bo gosć nie oddał pieniędzy a ten chciał odstapić od umowy no ale niestety .Kazałam mu wracać i tłumaczyłam że zrobi je i najwyżej sprzeda bo co innego teraz można zrobić, ale leciał w czorej jak oparzony na pociąg i tak wychodzi nie przemyslany zakup , przejażdzka mi się podobała bo auto jest "wściekłe" ma naprawdę kopa ale za dużego wyboru nie mielismy bo mercedesy te które nam się podobały zostały sprzedane w każdym miejscu do którego dzwonilismy .
Wyślę Wam zdjęcie auta, noe nie jest to szczyt marzeń ale cóż....
Śmiałam się że ja nową furę mam -Jaśkowy wózek i zostaję przy nim 😁a Ty pomykaj tym niebieskim cudem sam hahaha.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zajrzę pózniej bo o 14 mam wywiadówkę u Kuby i będzie "TRZEPANIE PORTUGALII "jak wrócę bo pewnie słabe oceny ? no i za dziewczynami się zaczoł oglądać 🤢pokazywał mi zdjecia na nk , jestem już taka stara .....że szykuje mi się synowa ?!!!!No chyba żebym się nie przygnebiała sama to może powiem mu żeby jeszcze ze 3 lata poczekał bo -mamusia musi dojrzec !!!! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hhhaha wiedziałam że jak pszczółka zasiądzie to powieśc napisze 😁 😁
Dzień dobry 🙂
Magda super te spodenki, nawet Oliemu bym jakieś wybrała, gdzie u was taki lupek?? a jeszcze zapytam czy ciuszki to tylko takie małe? bo my w tych workach to mamy też na takie starsze dzieci na 3 latka. A w Gorzowie teraz juz sama nie wiem kiedy będziemy, Mariusz znów sie pozamieniał na dyżury bo jakis kolega chciał, bo jego dziewczyna ma operacje a w tym czasie byłby w pracy a woli z nią i taki dobroduszny Mariuszek się zgodził, czasem mnie to już denerwuje bo zawsze my mamy palny a mimo to sie zamienia a potem ja wkurzona, a znów jak Mariusz potrzebuje się zamienić żeby coś załatwić to jakoś nikt chętny nie jest 😠
Madzia akurat kolor auta bardzo mi sie podoba, ja lubię takie nie typowe barwy na samochodach 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam.
Poczytuje na raty od wczoraj,i nie pamiętam co miałam napisać 😞
Utkwiło mi zaproszenia Gabiś( jak tylko zrobi się cieplej to się nas spodziewaj hi hi)
Natinetko wybierasz się w góry? To po drodze może o Kraków zahaczysz to się gdzieś umówimy?Albo może gdzieś w górach?
Wysa częściej tu zaglądaj i pisz.
I mam w głowie pustkę,A Madziu co wy chcecie od tego koloru samochodu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Madzia - kolorek fajny 🙂 ja zresztą jestem fanatyczką niebieskiego 😁 ale pokaż to autko jeszcze z przodu i z boku 🙂 będziemy podziwiać 🙂
Co do ubranek Łajsoka to jak najbardziej większe też! Ja tam miałam trochę podkoszulek na takie 4-5 latki bo tam dzieci są do lat 5ciu. Więc na spokojnie 🙂 Ale powiem Wam że naprawdę te ciuszki super były... w tą sobotę znowu wybieram się do lumpka i będę coś dla Ali szukać. A wyobraźcie sobie że za te wszystkie ciuszki zaplaciłam 66 zł!!!!! Za wszystko!! Więc od razu widać że się oplaca.. a w Gorzowie jest kilka takich lumpeksów gdzie ciuchy są rzeczywiście w bdb stanie, firmowe (teraz upolowałam kilka H&M, Disney, Reserved, itd..) i kosztują grosze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laseczki, my dziś rano tak na spontana zadecydowaliśmy że jedziemy do Rzepina do moich rodziców, no i jesteśmy, ja i krasnal bo Mariusz na nockę musiał wrócić.
Ja u nas czasami szperam w lumpkach , ale jakoś takich fajnych rzeczy nigdy jeszcze nie znalazłam, chociaż ostatnio w lumpie na wystawie widziałam super kurteczke a'la skórzaną i kaszkiet taki mały już sobie wyobraziła mojego eleganta w tym i mówiłam sobie że podejdę i kupię i oczywiście już nie było 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!!!
Moje dziecko poszło przed chwila spac... kurde nie lubie jak mi wieczorem zasypia bo potem wojuje i spac nie chce 🥴
U nas źle... kurcze moja mama znowu odwaliła nam numer... wczoraj ja miałam wolne, dzisiaj Piotrek, jutro ja a potem zobaczymy jak będzie 😞
Doczytam jak zdąrzę zanim się Dziabąg obudzi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pszczoła musisz koniecznie częściej wstawiac fotki ALi bo się opuściłas i nawet na aguagu nic nie dajesz, a ona taka słodka jest :o)
Kasia no własnie jak zobaczyłam ten torcik Izulki to pomyślałam o nas... jak taki robimy i co nam wychodzi... 😁
Pszczoła no to mnie uświadomiłaś bo ja myslałam że nie umiem po sląsku mówić a jednak potrafię!!! 😁 No a "dupny" to przeciez oczywiste że "duży" 😁
Magda kolor tego auta nie jest zły... "nietypowy" to dobre okreslenie 😉 A ja się zastanawiam czy kiedykolwiek dojrzeję do bycia teściową 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,

Madzia - kolor fajny...rasowy.... 🤪 Generalnie auto ok.

Co do zaproszenia do mnie,to jak najbardziej ono jest aktualne i mówię powaznie,Beata - czekam...Netinetko wpadaj...wszystkie przyjeżdzajcie...A co do Motoareny,to Pszczółko owszem idziemy,ale Jaguś już nie jeździ,Mały Rycerz zrezygnował z jeżdżenia...teraz zajął się gospodarką...hehe Jaguś rolnik... 🤪 🤪

Jak w ubiegłą niedzielę byliśmy u mojej kuzynki w Kruszwicy i ona ma 2,5 rocznego synka,to pierwszy raz Oliwia miała okazje bawić się z takim maluchem i powiem Wam,że ona siedziała jak zaczarowana,ładnie się bawiła,zaczepiała Pawelka,taka mała grandziara. 😆

Tyle miałam napisać,a znów zapomniałam....

Co Wy na to?? http://www.groupon.pl/oferty/torun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Helloł

Jejku ile mam znowu zaległości 🥴

Alunia jest słodziutka i tak samo jak reszta Dziewczyn uwazam, że wygląda na bystrzaka 😉
Pszczoła... no dupny to duży - z niczym innym mi sie nie kojarzy... i nawet nie wiedziałam, że to po śląsku 😁

Magda, ale macie bryke fiu fiu. A kolor oryginalny 😜

Kurcze Radzia współczuję 😞 😘

Gabiś świetna ta oferta, ja też chcę ! szkoda że w Toruniu 🥴 co to w ogóle za stoły ?

a dzisiaj się wkurzyłam bo był bon za 29ł o wartości 70zł na fajne rzeczy i niestety przegapiłam 😞 oferta sie wyczerpała. A już upatrzyłam parę rzeczy dla Emilki http://www.groupon.pl/oferty/cala-polska/homedecors-lodz/234742 trudno


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to ciesze sie że jednak skorzystasz :o)
A zapomniałam Wam powiedzieć, że koleżanka z pracy zaciążyła 😉 Długo się starała, potem miała problemy, jakies cysty, torbiele, miała laparoskopię robioną i marne szanse na dzidziusia... zdecydowali sie na in vitro i dzisiaj lekarz jej potwierdził ciąże co oznacza, że jajo sie przyjęło 🙂 Mam nadzieję że doczeka się dzidziusia, bo tak zawsze z żalem słuchała jak cos opowiadamy o maluszkach...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...