Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej!!!
Szczegółowo odpowiem wieczorem, bo wczoraj poległam razem z Mateuszem o 20-tej ☺️
Gabiś ja mam sprawdzony pensjonat w Zakopcu, bardzo blisko Krupówek http://www.willa-znana.pl/ i płacilismy 40 zł ale to był październik... w sezonie pewnie drożej, ale bardzo ładnie, czysto i ogólnie byłam zadowlona... bylismy tam po ślubie... jak spojrzysz na galerię to na pierwszej fotce jest takie meeeega łózka... to był nasz pokoik :o)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Życzenia dla naszych szanownych jubilatów ,przesyłam moc b
uziaków 😘

Tak klasnełam i poszłam spać Kasieńko 😁chorubsko mnie trzyma już było lepiej i znów się zaczeło 😠
Netinetko czekamy na zdjęcie 🙂Iza i na Twój filmik 🙂
Pochwalę się że Jasio wstaje w łóżeczku ale tylko łapie się za poręcz i kleknie na kolanka ,dupka za ciężka by ja dzwignoł 😁no ale już cos więcej potrafi .Tylko puszcza się i uważa że to jak w chodziku a okazuje się że jest innaczej i ląduje wystraszony 😮 chyba załapie że nie wolno się puszczać haha 😁
A po wywiadówce Iza byłam wsciekła bo okazało się że wymazał w dyrektorskiej łazience lustro mydłem no i nie miał wytłumaczenia czemu tak postapił, są najgorszą klasą w całej szkole, w nauce jest trzeci w klasie ale jak mozna być dobrym kiedy to najlepsza uczennica ma średnią 4 🤢, ma karę i już, lanie go omineło bo w tym momencie co krzyczałam przyjechał kurier z Plusa z telefonem do mnie i nerwy mi odeszły 😉 😮najgorzej mu z fizyka idzie i matmą ale to ze zwykłego lenistwa, aby mu w głowie gitara i tenis stołowy 😠no i jakaś Klaudia 🥴 😠ale ma embargo na nia puki nie poprawi ocen i zachowania .Ach mogła bym tu posta walnąć na jego temat że hej 😁 🙃
Trzymajcie kciuki bo dziś rozrobiłam mleko od krowy i mam Jasiowi ze 120ml i zobaczę jutro jaka kupa i czy nie ma uczulenia, mleko jest tłuste bo ma 4,2 a ja na 200ml tego mleka dolałam 100ml wody więc powinno mieć 3 % no może ciutkę więcej tłuszczu , zobaczę a może nic mu nie będzie? Wczorej czytałam ze juz można mu gotowac budyń i kisiel więc ugotowałam kislu i ku mojemu zdziwieniu wypił 100ml 🤪smakował mu .
Zmykam robic obiad pa, miłego dnia. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć cześć
naj naj najgorętsze buziaki i uściski dla Mateuszka i Emilci 😘 😘 😘
Co do horrorów to ja się nie boję i bardzo lubię oglądać i jest to najlepszy mój gatunek filmów oprócz komedii i dramatów 😜
U nas od dwóch dni to co u Izy. Kacper tak jak Maja nie chce leżeć wykręca się stuka głową i nie ma jak pieluchy nałożyć to muszę w biegu. Ostatnio zrobił kupę i od razu uciekł, całe łóżko dywan ja i on byliśmy no wiecie... 🤢 😁 😁 😁 czasem na prawdę nie mam na niego sił;/ Tydzień temu byliśmy na szczepieniu to ważył 9.500 a dziś już 9.9 hehe ładnie mu się przybyło za ten tydzień. No i ma 76 cm. Ale za to ja schudłam 3kg 😁 nie śmiejcie się ale zdecydowałam się na dietę kopenhaską, bo taka na dłuższą metę u mnie nie wchodzi w grę. a na tej jestem 4 dni a już 3 kg spadło 🙂
Madziu fajnie że dla Jasia już tak rozszerzasz. Ja to jakoś się boję, ale czytałam w magazynie Mamo to ja o różnych mlekach i wszystko jest jasno opisane jakie mleko można a jakie nie. No a z tego Twojego Kuby niegrzeczny chłopak 😉 taki wiek kochana już zaczyna się nie uczyć a myśli o dziewczynach.
Upss to se popisałam... wstał misio 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilko!! Mateuszku!! Sto laaaaat!! Duuuużo uśmiechu, mleczka, suchej pieluchy i gryzaka zawsze pod ręką 😜
Ja nic nie czytałam, zadyme w pracy cały dzień miałam i teraz dopiero weszłam żeby tylko skrobnąć i już zaraz uciekam....

Może uda mi sie w dom trochę poczytać ale chyba najszybciej dopiero jutro 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Emilko i Mateuszku moc uścisków i buziaków od Mai i cioci 😘 Rośnijcie zdrowo 😘
Radzia całe szczęście, że te buziaki dla Emilki były potajemne i Maja się nie wściekła 😁 😁
Magda super że Jasio kolejną umiejętność ma już opanowaną 😉 a z Kuby to faktycznie łobuziak 🙂
I napisz Magda jak u Jasia po tym mleku.
Wysa no to niezłą mieliście z Kacprem przygodę 😜 😁 😁 No i gratulacje co do tych 3 kilo 😉
U nas dzisiaj bardzo ciepło ze 12 stopni ale wiarzysko takie że nie ma jak wyjść na spacer 🤢
Ja dzisiaj z Henrykiem rozmawialam i chyba zdecydujemy się na żłobek/przedszkole. Maja miała być z moja szwagierką 4 godziny dziennie 4 dni w tygodniu ale ja chyba wolałabym żeby była w żłobku z dziećmi (zwłaszcza że moja siostrzenica jest o Maję zazdrosna i bałabym się że Magda jej nie upilnuje i coś zrobi Mai 🤢). Magdzie też musielibyśmy płacić i finansowo wyszłoby nas pewnie podobnie, a ja bym była spokojniejsza. Chociaż perspektywa pierwszych dni jest przerażająca 🤢 Wybrałam już kilka miejsc wieć pójdziemy tam w przyszłym tygodniu i dowiemy się co i jak 😉
A tu dwa filmiki z dziewczynami 😉 http://www.youtube.com/watch?v=-9d5p5pKT6M
http://www.youtube.com/watch?v=w7nrTvSyvVs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Majeczka i Martynka bardzo podobne i bardzo śliczne 🙂 No i Maja już jak ładnie wstaje i trzyma równowagę, Kacper też wstaje ale ja boję się i zawsze go trzymam bo już parę razy fiknął i mu nie pozwalam.
Izulka na pewno z jednej strony lepiej do żłobka bo będziesz spokojniejsza, a ja bym chyba bała się posłać dziecko do żlobka bo kojarzy mi się z chorobami 🤢 zresztą ja w ogóle nie lubię go na cały dzień zostawiać z kimś, ale jak się przeprowadzaliśmy to musiałam i się dziwnie czułam. A teraz myślę czasami że bym chciała cały dzień być sama albo z mężem i odpocząć.
A to moja wredota dziś przed spaniem, już oczy czerwone bo 18 i spać chciał...
[URL=http://img12.imageshack.us/i/p1000922d.jpg/][IMG]http://img12.imageshack.us/img12/2827/p1000922d.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello!!!
Dziekujemy za zyczenia :o)
Izulka Maja wydaje identyczne dźwieki jak Mateusz i w ogóle podobnie się zachowuje... Martynka jaka smieszka fajna :o)
Tą zabawkę miał chrześniak mojego Piotrka, fajna jest 🙂
Wysa gratuluje spadku wagi :o)
A Jasiowui nowych umiejętności... Mati poszedł dziś krok do przodu, czyli nauczył się ze stania ukleknąć, bo do tej pory jak stanął przy czyms to potem nie wiedział co dalej i jak mu się znudziło stanie to marudził... dziś nauczył się wracać na podłogę 😜
Kacperek jaki słodziak na tej fotce... i jaka ma fajną pidżamkę.. lubie takie pajacyki szczególnie do spania...
Mateusz juz tez parę razy ze stojaka wywinął orła i oczywiście był płacz, ale mu nie zabraniam bo on i tak wstaje i tak.... staram się go jedynie ubezpieczac jak widze że robi sie niebezpiecznie... a dzisiaj nawet z siedzącego się przewrócił bo się chyba zapomniał i za daleko odchylił... oczywiście ryk... no trudno, tego nie unikniemy a dzieci musza sie uczyc samodzielności...
U nas w domu tak średnio sytuacja wygląda... zła jestem i zdołowana, bije się ciągle z myslami bo nie wiem co robić... nie wiem co będzie jutro itd... wczoraj niby było ok, dzisiaj wróciłam z pracy a mama była wypita... nie mocno i był tata do pomocy, ale byłam tak zła że masakra... zabrałam Mateusza, wyściskałam go i wycałowałam... poczułam sie nieodpowiedzialnie że zaufałam i zostawiłam go dzisiaj z mamą... 🥴
Wysa to wysoki jest Kacperek... ja w sumie nie wiem ile cm ma Mati, ale ubranka ciągle mu zakładam na 68 i są akurat... te na 74 sa jeszcze za duże...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
Mateuszku dużo uśmiechów i Emilka też śle buziaczki, oczywiście potajemne, bo nie chciałaby zadzierać z Majką 😉

Izullka jakie Dziewczynki są urocze, na prawge nie mogłam sie napatrzeć, po dwa razy oglądałam każdy filmik. Jejku cudowne są 🙂 A Maja ślicznie już sama bez trzymanki na kolankach wstaje, super.

Kacperek jaki czyścioszek, śliczne zdjęcie

Mati gratulujemy nowej umiejętności 🤪 Emilka wstaje przy wszystkim czym sie da i chodzi wzdłuż tego, ale jak chce wrócic na podłoge to oczywiście krzyczy. Dzisiaj chodziła wzdłuż stołu i niestety nie zauważyłam jak chciała podejść do sofy, wiecie tak bez trzymanki i wywinęła orła, buzią zahaczyła o stół. Coś czuję, że będzie miałą sporego siniaka, bo nad i pod okiem jest lekka opuchlizna i całe czerwone eh 😞

Radzia kurcze nie wiem co napisać, będę trzymać mocno kciuki, żeby wszystko było w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A jeszcze doczytałam, że Mati ma ciuszki na 68? 🤪 nie no Radzia chyba żartujesz... 🤪 to jest na prawdę drobniutki, rozmiarowo nasze dzieci wchodzą od 9m w rozmiar 80. Emila nosi 74. Jak przyjedziecie to Maluchy będę śmiesznie wyglądać, coś mi się wydaje, że jest spora różnica między nimi 🙂

Dzisiaj sie wkurzyłam.
Szymon jechał za Wrocław tj ok 260km od nas bo upatrzyliśmy sobie tam auto,. Facet przez telefon zachwalał, że bezwypadkowe, opcja full wypas, wymieniony rozrząd i oleje, wszystko zrobione. Zdjęcia na internecie super, na prawdę fajne auto. Zdecydowaliśmy sie tam pojechać i ewentualnie, jak bedzie takie fajne jak na necie to kupic. Napaliliśmy sie mocno a na miejscu okazało się, że gołym okiem widać, że był bity 😠 auto oczywiście po wypadku 😠 co za kuźwa cwaniak z tego handlarza 😠 i tyle kilosów straciliśmy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mati nosi rozmiar 68 🤪 Oliwier właśnie nosi 80 to są akurat dobre, ale większość pajacyków, bluzeczek,spodenek,jak byliśmy w Anglii to nakupowaliśmy na 86, 92 są lekko duże, ale śmiga w nich 😜 chociaż te rozmiary takie dziwne bo mamy np body z C&A a tam rozmiar 12-18 miesięcy i też są akurat 😉
Radzia naprawdę przykro z powodu mamy, przyłączam się do trzymania kciuków. Wszystko będzie dobrze 🙂
Kacperunio ma ładnego pajacyka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eeeeeeeeeeeeeejjjj nie śmiać się proszę z mojego kurczaczka 😉 On taki niskopienny po rodzicach, bo po kim ma być wysoki jak mama 160 w kapeluszu a tata 170 jak podskoczy 😜
A tak powaznie to mogłabym mu tez zakładac body na uwaga uwaga... 62!!! ale ma rękawy za krótkie 😉
Ten rozmiar 68 to mu już z bardzo długo zakładam, najpierw był luźny a teraz taki na styk... więc napewno już lada moment wyrośnie... na pewno się pochwalę 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NAJLEPSZE ZYCZONKA I MOC BUZIAKOW DLA NASZYCH JUBILATOW 🤪 MATEUSZKU, EMILKO WSZYSTKIEGO NAJ NAJ 😘
[color=green][/color]
hej,
ja dzis caly dzien sie pakowalam, bo co wlozylam do torby, to Blabla myk i wyjela, wiec musialam czekac na jej drzemki i w sumie dopiero skonczylam 😜 rano jedziemy, sprawdzilam pogode i oczywiscie odwilz, wiec bedziemy jezdzic na nartach, ale chyba wodnych wrrr 😠 ale sprzet bierzemy, bo moze jakis cud natury sie wydarzy! 😁
kurcze zadnego zdjecia nie mam w nowej fryzurze, ale na wyjezdzie zrobie i wrzuce wam, to ocenicie 🙂
Radzia przykro mi z powodu mamy 😞 to jest niestety choroba, ale trzymam kciki, zeby wszystko bylo oki! a Mateuszek na zdjeciach wcale nie wyglada na takiego drobnego, ja zakladam Blabli na 74 a czasami na 80, zlezy jakiej firmy.
Izulka ale dziewuszki fajne, napatrzec sie nie moglam, ale chyba Maja wiekszy lobuz he he, bo tylko patrzyla co tu by nowego ciekawego zrobic 🙂 i rzeczywiscie do siebe podobne ...
Wysa, ale ci fajnie z tym spaniem Kacperka, ja marze, zeby przespac chociaz 4 godziny pod rzad, a u ciebie o 18 spiacy 🤪 szok, a budzi sie cos w nocy??o ktorej wstaje?
Kasia niestey bardoz czesto z samochodami tak jest, jak kupowalismy dla mnie samochod to moj maz tez kilka razy pojechal gdzies w Polske a tu kiszka i wk....ony wracal, az w koncu kupilismy auto prawie od sasiadki he he 😜
a i zapomnialam sie pochwalic, ze Blabli przebila sie gorna prawa dwojka, czyli juz 5 zabek 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aja się tak zastanawiam czy któryś majowy bąbel wogule przesypia całe noce bez żadnej pobudki??? ja już nie daję rady z tym wstawaniem 😞 podziwiam was mamy, które jeszcze idziecie rano do pracy 🤔
Blabli gratulki ząbka 🙂 Anetko musisz zaktualizować buźkę z ząbkami bo tu ciągle tylko jeden ząbek 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka,

no to kamerki w ruch!!! 🤪

Emilko najlepszego i Mateuszku tez moc buziakow!! 😘 😘

Ja wkurzona jestem,bo nie mogę kupic oferty na Grouponie,cos nie mogą odczytać danych z karty kredytowej.porażka,ja to zawsze tak mam... 😞

U nas wieje niemożliwie...aż świśzczy,wkurza mnie taka pogoda.
Co do spania,to Oliwia noc przesypia całą,jak zaśnie po 20-tej to śpi do 6-ej,7-ej zależy,wstaję tylko czasem 2,3 razy dac jej sie napić,ale robi to na spiocha i idzie dalej w kimkę.A jeśli o jedzonko chodzi,to ja tez zaczęłam dawać Oliwii kisiel,kiedyś dalam jej posmakowac swojego i potem już jej też gotowałam. 😆 😆

Izulka-dziewczynki śliczne. 😉

Madzia daj znac jak tam mleczko od krowy.Ciekawe... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zapomnaiłam Wam napisać,mój mąż znów kontuzjowany... 😞 😞

W pracy urwala się jakaś tarcza i o mały włos nie rozpruła Marcinowi brzucha...ma taką pręgę i mocno spuchnięte to miejsce i sine...boje się czy w środku nie ma jakiegoś pęknięcie,ale głupek uparl sie,że do żadnego lekarza nie jedzie... 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór 🙂
Kacperek jaki fajny w tych śpioszkach i z moniem 🙂
Maja dzisiaj stała z jakieś pół godziny sama bez potrzymywania taka szczęśliwa była 😜
Mateuszkowi gratulujemy kroku do przodu 😉
Maja ostatnio nabiła sobie guza na czole (siniak też był) i to z mojej winy 😞 poszłam do ubikacji - normalnie jak jestem sama w domu to się nie zamykam bo Maja zawsze drepta po górze i wchodzi do łazienki, no ale że szwagier jest w domu to zamknęłam drzwi. Później myłam zęby i pomyślałam że mogę drzwi już otworzyć i zawołać Maję i nie przewidziałam że ona stoi już oparta o drzwi - upadając przywaliła czołem we framugę 😞 ach jaka ja byłam zła na siebie 😠
Radzia trzymam kciuki żeby wszystko było już ok.
A Mati to na wzrost to taki jak Maja 🙂 a jak wrzuciłam filmik Mai w kółku jakiś czas temu to pisałam że body mi się w praniu zbiegło a nie popatrzyłam na metkę że to było na 62 cm 😜 zapomniałam odłożyć 🙂
Kasia wcale się nie dziwię że się wkurzyliście z samochodem 😠 jakiś palant z tego handlarza 😠
Netinetko mam nadzieję że jednak pogoda Wam dopisze - kurcze pozazdrościć tylko Wam tych wszystkich wyjzadów 😉 a Maja to naprawdę łobuz straszny. Ostatnio jedliśmy kolację, Maja stanęła przy ławie, z tym swoim łobuzerskim uśmiechem patrzyła na mnie a ręką zgarniała pomidora z talerza 😜 ale mieliśmy ubaw 😜
O i gratulujemy kolejnego ząbka 🤪
Gabiś no to naprawdę nie masz szczęścia. Może jeszcze się uda kupić tą ofertę.
😲 O rany aż gęsiej skórki dostałam 🤨 Oby to było tylko stłuczenie 😲 a jutro zaciągnij Marcina siłą do tego lekarza 🤔
Miałam coś jeszcze napisać ale sama nie wiem co 🤢
aaaa
Widzę admina na kamerce i normalnie on cały czas się śmieje 😁 czyta chyba wpisy na brzuszku więc mam stresa że zaraz się będzie śmiał i z mojego 😁 trochę jak pod czujnym okiem WIelkiego Brata 😁 a teraz się za głowę złapał 🙃 😁
No dobra zmykam spać
Dobranoc
😘 😘 😘
No i tak szybko napisał po poście Łajsoki - szok 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam,Zosia znowu jedzie na antybiotyku,placz, goraczka itp.Dla zainteresowanych w Auchanie sa pieluchy pampers po 42,98, oraz duopaki sloiczkow obiadkow z bobovity,duze za 6,64,deserki duo male za 3,79,a z hippa duze deserki trojpaki za 9,99 oraz duze zupli za 6,6 ,sa tez soczki w 4pakach
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...