Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witajcie.
Zawalona jestem papierami że chyba z tydzień nie będę spała,żeby przez nie przebrnąć.Ale mam nadzieję że w końcu jakiś konkretny kontrakt się trafi.Ale przygotowywania tyle,że ciężko uwierzyć ile makulatury by z tego było.

W ciągu dnia ciężko mi do was zaglądać,no chyba że poczytać po łebkach jak to ostatnio robię.i jak przyjdzie mi pisać to w głowie pustka.muszę chyba notatki robić hi hi
Amelak śpi w ciągu dnia tylko godzinkę w porywach do półtorej i w tym czasie na szybkiego jakiś obiad,z grubsza ruszyć dom.I tak dzień za dniem.Wieczory spędzam z nosem w papierach.
Trochę to mnie dobija,nie mam prawie czasu dla siebie,ale jest nadzieja.
No i zaczynam nie myśleć,więc chyba skończę a rano dokończę.
Miłego wieczoru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczornie
Buziaczki dla Oliwki kochanej 😘
Radzia w Anglii bucików jest mnóstwo 🙂 tylko takie typowe do chodzenia zaczynają się od rozmiaru 2 to chyba polska 18 😉
Karolcia jak tam po zabiegu? Wszystko w porządku?
Oliwcia sama chodzi 🤪 Super 🤪
Wyska dobrze że wyniki w porządku 😉 Może faktycznie to wszystko z przeforsowania organizmu 🤨
O i Oli zrobił 6 kroczków 🤪 Brawo 😁
Magda szkoda że nie wyszło z pracą 😞 14 lat i nie może go samego zostawić 😮 🤔 szok 🤢
Kasia Emila jest boska 🤪 normalnie nie mogłam się z Henrykiem na patrzeć jaka jest mądra 🤪 i ten paluszek 😁
Łajsoka fajnie że Oli zaczyna się przestawiać na modyfikowane 😉
Pszczółko zdrowiej 😉
O proszę i Mati zrobił cztery kroczki 🤪 normalnie wszystkie dzieciaczki na raz 😁
Radzia ale masz fajnego męża że Ci takie przezty robi 😜
Monia straszne co piszesz 😞 Oby jednak lekarze się mylili 😞
Netinetko śliczne buciki kupiłaś. I koniecznie nagraj Blablę - musimy koniecznie zobaczyć gdzie kokoszka dziobała 😜 😁
Iti 😁 Radzia Wy to macie pomysły 😁 😁 😁 😁
a Maja też jest wiecznie czymś innym zajęta i też nie umie tyle rzeczy co inne dzieciaczki 😉
Jacie Kacper z bratem jak rówieśnicy 🤪 duży chłopczyk z tego Pawełka 😉
Łajsoka trzymam kciuki za szybkie zdanie na prawo jazdy 😉 fajnie że się zdecydowałaś 🙂
My już po drugim dniu w żłobku i jest ok 🙂 Tzn wczoraj Maja dużo płakała, ale dzisiaj płakała jak wychodziłam, za chwilę się uspokoiła i już do końca nie płakała 🙂 w żłobku śpi normalnie w łóżeczku i je obiadki gotowane przez kucharki - zjada wszystko więc chyba jej smakuje 😆 podoba mi się że Jess prowadzi taki zeszyt w którym zapisuje wszystko po kolei, drzemki - o któej i jak długie, jedzenie - ile i o której, zmiana pieluszki i co Maja robiła, jak się bawiła i co jej się podobało 😉 zeszyt mam zawsze w torbie z rzeczami Mai więc codziennie wiem od początku do końca jak jej minął dzień w żłobku 😉 normalnie mówię Wam kamień z serca 🙂
Padam na pyszczek więc zmykam i życzę wszystkim kolorowych snów 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczor
Wszystkim dzieciom ktore postawiły pierwsze kroczki Gratulujemy 🤪 Az sie wierzyc nie chce, ze jeszcze rok temu nosiłysmy nasze pociechy pod serduszkiem, a dzisiaj juz prawie chodza 🙂
Ja dzisiaj byłam u gina na drugim zabiegu jeszcze raz i mam nadzieje, ze bede miała to z głowy.
Oliwia dzisiaj była niegrzeczna ciagle marudziła przez cały dzien spała zaledwie 40min 🤢 Ciagle na mnie wisiała jak gdzie odeszłam to płacz. Na spacerze nie byłysmy bo podało jednym słowem głowa mi dzisiaj peka.
Radzia ja tez mam taki fotelik co link wysłałas Ramatti. dostałam od siostry i powiem Ci, ze Kuba(syn mojej siostry) w nim jezdził własniej ok.3 lat albo i dłuzej i byli z niego zadowoleni i teraz Oliwia odziedziczyła i tez jestesmy zadowoleni 🙂 Mamy ten w kolorze Elegance Mix.
Uciekam do wyrka bo padam dzisiaj. Dobranoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lajsoka gratulacje, ze zdecydowalas sie na prawo jazdy 😜 moze na zlot majowek juz pokierujesz?! 😉
Beata powodzenia z kontraktem 🙂 wiesz ze dopiero dzis uswiadomilam sobie, ze ty za pare chwil bedziesz wyprawiala roczek Amelce 😁szok!jak to szybko minelo...
Karola mam nadzieje, ze te zabiegi szybko sie skoncza i beda skuteczne, bo to nic przyjemneg
Izulka myslalam dzisiaj o was jak tam w zlobku 🙂super, ze Maja juz sie przyzwyczaila, to i tobie juz na sercu lzej, ze jest tam jej dobrze i ma super opieke!
a ja jaestem ciekawa dzisiejszej nocy, bo Bla nie spala od...12 w dzien nawet minuty!!!! 🤪pierwszy raz w zyciu, ale nie wiem czy to w nocy nie bedzie gorzej, tak jak pisza wszedzie,pozyjemy zobaczymy 🙃
ale fajny ten Marcus w YCD 😜 😜 😜
ide sie kapac, bo oczywiscie noc moze byc ciezka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tak wieczornie na krótko:
Kasia - wierszyk super 🙂 my ostatnio na wesele nieśliśmy przybory szkolne i też było właśnie fajnie pomyślane 🙂
Łajsoka - super że już się zdecydowałaś na prawko!! Rzeczywiście może się uda że na zlot Ty już poprowadzisz? 🙂 Zależy kiedy w końcu się zdecydujemy, bo widzę że miejsce już obgadane 🙂
teraz tylko dograć termin 🙂
A co do lumpka jakbyś chciała odwiedzić go to najlepiej w sobote bo wtedy jest 5 zł za kg (ale oczywiście jest też dużo ludzi więc najlepiej iść koło 12). Vis a vis Parku 111 na Sikorskiego. Wchodzi się w takie przeszklone drzwi z napisem biura do wynajęcia czy jakoś tak i jak się wejdzie to na prawo są kolejne drzwi i tam. Nie ma szyldu na zewnątrz i w sumie za pierwszym razem ciężko trafić :/ jak coś to dzwoń albo daj znać to może razem się wybierzemy jeżeli akurat będę miała jak 🙂

Uciekam spać bo padam....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka

Netinetko jestem ciekawa jak u Was nocka? 🙂
U nas popłakiwanie przez sen :/ pewnie zęby..
Marcus z YCD super, potwierdzam 😜 🙃
Izullka z tego co opisujesz to super, jest w tych angielskich żłobkach 🙂

Laskeczki co z naszym spotkaniem? z tego co pamiętam to Wszystkie miały wolny pierwszy weekend czerwca 4-5.06. Miałam wyjechać na wczasy w tym czasie, ale jednak je przesuwamy. Może skoro wszystkie mamy w tym czasie wolne to rezerwujemy termin?
Kto jest za? albo łatwiej, kto przeciw 😜 jak znajde chwile to wyszukam tej naszej listy która kiedy moze

a teraz powrót do pracy 🙂 i kawa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień...nie wiem czy dobry u mnie zaczął się znów źle bo jestem nie wyspana 😠
zrobiłam tak samo jak wczoraj późniejsza kąpiel, kaszka i ok zasnął ładnie bez krzyków, ale jak się obudził o 12 tak koniec co godzinę wstawałam pół godziny lulałam i tak w kółko 😠 😠 czyli ta super nocka to była tylko jednorazowa 😞
Iza to świetnie że Maja już się zaklimatyzowała w żłobku, z tego co opisujesz to fajnie jest prowadzone to wszystko, zapisywanie w notatniku super, wiesz co i jak Maja robiła 😉
Karolcia mam nadzieję że już żadne zabiegi nie będą potrzebne i te, które miałaś poskutkują 😉
Pszczółka dzięki za info 😜 jak będę w sobotę miała jechać to dam znać, jak będziesz miała wolne to razem się wybierzemy na szperanie 😁 a chłopaków zostawimy w domu z dziećmi 😜 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jatylko na chwilę przed pracą 😉
Bo muszę napisać że jakbyście się zdecydowały na 4-5 czerwca to może i my byśmy przyjechali bo będziemy wtedy w Polsce 🤪 no muszę jeszcze z Henrykiem pogadać 😉 no i Wy dziewczynki obgadajcie termin 😉
Miłego dnia Wam wszystkim życzę i do usłyszenia wieczorkiem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej!
nie spie od 5 i....czuje sie wyspana 🤪pyza [poszla spac o 21 i spala ciurkiem do 5 a potem zjadla mleko i do 7 pociagnela 😁 a ja taka narazie wyspana jak od roku chyba nie bylam... ale nie bede sie cieszyc, bo to jednorazowy wyskok moze byc i sie tylko wkurze. dzis postaram sie ja tez przetrzymac na jedna tylko drzemke w ciagu dnia 😉
dziewczyny moj maz ma coprawda imieniny 4 czerwca, ale nakręce go, zebysmy pojechali, bo termin spoko no i Izulka moze bedzie 🙃
nie wiem jak u was pogoda, bo u nas masakra!!!!!wieje jak w gorach halny i nawet na spacer nie da sie wyjsc!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, u nas nocka tez fajna 🙂 wczoraj udało mi się dotrzymać Kacpra do 20 🤪 pierwszy raz 😁 A w dzień spał z rana prawie godzinę i po 12 jeszcze 2,5 ale o dziwo ncka się przez te długie spanie nie pogorszyła 🙂
Izulka super że Maja już się przyzwyczaiła do żłobka 🙂 i TRy chociaż się nie zamartwiasz czy płacze itd. 🙂
Netinetka fajnie że się wyspałaś 🙂 Kochana Blabla pożałowała mamusi 😉
Ciekawe co u Madzi?? Może poszła do pracy?!
Miałam dziś wizytę u gina ale dostałam miesiączkę wczoraj więc musze przełożyć wizyte 🤢
Dobra uciekam bo musze iść na zakupy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny
U nas nocka standardowo 3 pobudki na smoczka i spałysmy do 8. Ten weekend na poczatku czerwca to dobry pomysł a tym bardziej, ze Iza moze przyjedzie 🙂 Weszłam przed chwila na to Jeziorsko i stwierdzam ze wcale nie mamy tak daleko 🙂 Dziewczyny, czy osrodek jakis juz został wybrany i wiadomo jakie koszta za dobe od osoby ?
Teraz doczytałam ze mamy z Monia identyczne foteliki 🙂
U nas pogoda beznadziejna leje od rana pewnie znowu na spcer nie pjdziemy 🤢 Ale przyjaciołka do mnie przyjezdza to przynajmniej nie bedzie mi sie nudziło 🙂
Pora na jakies sniadanko 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czyli coraz więcej dziewczyn jest na TAK 🤪 To może nam wypali ten zlot majówek w czerwcu 😁
Karolcia a jak tam przyjaciółka się czuję? bo o ile pamietam jest w ciąży??
aa Izulka miałam pytać kupiłaś już nowy telefon? pochwal się jaki jeśli tak 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
piszę właśnie z Pszczółką i Aluntka znów chora 😞 tym razem infekcja górnych dróg oddechowych 😞
bidulka Pszczółka z Grzesiem wczoraj w nocy szli do szpitala bo Ala tak się dusiła 😞 😞
A co do terminu czerwcowego to Pszczółka pisała że jest ZA 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My też się piszemy na początek czerwca na Nasze spotkanie.Aż się nie mogę doczekać,tylko trochę mój zapał studzi nasza praca.Ale nic nie może stanąć na przeszkodzie,pozytywne nastawienie jest.
Może ktoś mi linka wkleić z miejscem spotkania,bo z lenistwa nie chce mi się szukać.A wieże że któraś na pewno ma. 🤪
Izulka zazdroszczę takiego żłobka.filip chodzi do przedszkola gdzie moja ciotka jest dyrektorem,ale mam wiele do życzenia.Choć z wychowawczynią Filipka dogaduje się i nie mam do niej żadnego ale,ale co do ciotki tak.Bo wie o wielu rzeczach a nie mówi.I to mnie .....Zazwyczaj dowiaduje się ostatnia,często słyszę a pani dyrektor nic nie mówiła?

U nas pogoda pod psem,siedzimy w domu...
U nas nocki super(oby tylko Amelka nie wiedziała że ją chwale bo gotowa się zmienić)
Jeśli śpi od wieczora ze mną w łóżku lub z tatusiem w weekendy to śpi od 19-20 do 6-7 rano.A jak w łóżeczku to jest pobudka ok 3 dostaje butle mleka i śpi już w łóżku do rana.
Dobra idę dziecku kończyć zupę, później zaglądnę bo znowu kolejny dzień przed kompem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojej biedna Alunia 😞 znowu 😞 zdrówka Słoneczko 😘 😘
A wiecie że te Jeziorsko to drugie miejsce zajmuje pod względem największego jeziora w Polsce? 😁 słyszałam w tv 😁 Ja bym bardzo chciała pojechać, my nie mamy żadnych planów ale nic nie obiecuję.
Kacper zasnął może tak jak wczoraj pośpi 2,5 godzinki to mam labę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i du.. siedzimy z Oliwia w domu bo moja Kaska miała w nocy z mezem przeboje rzoładkowe i jak zadwoniłam do niej o 11 (bo powinna juz u mnie byc) A ona zaspana bo poł nocy pomagała Danielowi. No ale coz w koncu w ciazy jest trzeba wybaczyc. A czuje sie dobrze i ładnie wyglada, ale zdziwiłam sie ostatnio bo ona nie ma tej czarnej krechy na brzuchu, a myslałam, ze w ciazy kazdej wychodzi.
Kurde wyjełam niedawno pierogi mojej mamy z zamrazalnika bo nie chce mi sie gotowac, a głodna jestem juz strasznie, a one jeszcze w połowie zamrozone 🤢
Ojej biedna Alunia wracaj do zdrowka 🙂 Bo to przez ta pogode tak dzieci ciagle cos łapia. Zdradliwa jest niby ciepło, ale wiaterek jeszcze chłodny. Witam Pszczołka w klubie zatkanych nosów. Od wczoraj walcze z katarem :/
Dobra chyba zadziałam z mikrofalowka i opcja odmrazanie bo mi slinka leci na te Ruskie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolcia u mnie ta krecha dość późno się pojawiła, a potem tak śmiesznie wyglądała jak już Oli się urodził, na szczęście już zniknęła 😉 a Twoja Kasia wie kogo nosi pod serduszkiem?
My czekamy na wieści od znajomych co mieszkają w Poznaniu bo koleżanka ma na lipiec ale jakoś nie długo miała już się dowiedzieć kto jej tam fika w brzuszku; 😉
a z pogoda to masakra wieje, leje, właśnie taka pogoda najbardziej służy bakteriom i wirusom bo jakby był mróz to by wyginęły cholery jedne 😠 a tak dzieciaki chorują 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a u mnie krecha byla juz w 5 m-cu i zniknela jakies pol roku po porodzie 😠 ale podobno to normalne u....brunetek,bo ja naturalnie jestem brunetka 😜
biadna Alutka, tyle czasu byla zdrowa i ja dopiero dopadlo jak za chwile wiosna, kurujcie sie dziewczyny i niech Ala ja najszybciej wraca do zdrowia ☺️buziaki od nas!
wlasnie gdzie Magda?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A u mnie krechy nie było 😁 za to było dużo innych czyt. rozstępów 😁 i sa do teraz 😠
Dałam znowu dziś dla Kacpra na noc kaszkę, ale oczywiście musiałam połowę zwymiotować... 🤢 Śpi Niunia moja od 19, pewnie o jakiejś 2 na mleko się obudzi.
Jakoś pusto 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂

To szukamy miejscówy nad Jeziorskiem 😉
Izullka ja w ogóle nie brałam pod uwagę opcji że nie przyjedziecie na spotkanie Majówek 😜

Och Pszczółko zdrowiejcie 😘

Wysa ;> prosze się nastawić na spotkanie Majówek i koniec kropka 😉

Co tam porabiacie? 🙂
Ja siedze i ziewam.. jeszcze tylko przygotuje ciuchy na jutro do pracy, zrobie herbatke na noc dla Emki i ide spac

A co z Magda?
Wyska rozmawiałyście może?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...