Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Jejku Wyska masakra 😲 współczuję Ci takiego przeżycia... dobrze, że nic się nioe stało.... a teście to mogę sobie wyobrazić jak sie zachowali, bo u moich rodziców też mnie to wkurza. Emka sie np przewróci to oni zaraz hhhhh, jejku, boże.... i Mała jeszcze bardziej płacze :/
Ja też tak mam, że jak coś kupię to potem żałuję 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A zapomniałam Wam napisać...
w sobotę rano obudził mnie krzyk Emilki, rozglądam się po łóżku a jej nie ma (śpi ze mną) patrzę na podłogę, a ona leży z głową na maksa wykrzywioną, a tułów jeszcze oparty od łózko, leżała jekby brzuszkiem do dołu. Masakra byłam pewna że zrobiła sobie cos z karkiem, mało zawału nie dostałam. Potem w ogóle nie chciałą się ruszać, tylko była cały czas do mnie przytulona i zasnęła... ach straszne to było. Ja oczywiście też płacz, bo już miałam wizje... ach nawet nie chce pisać jakie.
:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O rany Kasia biedna Emilcia 😞 na szczęście nic się nie stało poważnego!! ja już z tym spadaniem z łózka to też mam szał bo Kacper mi spadł z 7 razy i zawsze miałam taką myśl że zleciał głową z dół i coś mu się stało z karkiem 😞 eh. Wiadomo jeszcze nie raz będzie nam się tak przytrafiać dzieciom (ale najlepiej by nie)i będziemy całe w strachu 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiaa i jaką spacerówkę ostatecznie wybrałaś?

W ogóle to cześć 😜
No takie wypadki są straszne, mi na szczęście jeszcze3 nic takiego się nie zdarzyło ale małej z oka nie spuszczam, taka psychoza 🤢 boję się bo ona taka żywa jest a ja przy niej ledwie żyję 😮 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny
Ja znowu sama Tomek ma nocke 🤢 dobrze, ze w ogole sprawdził na grafiku bo bylismy przekonani ze ma wolna noc i by nie poszedł do pracy.
Dobrze ze Emilce i Kacperkowi nic sie nie stało. Mi tez oliwia z 3 razy spadła z kanapy. Ale widze, ze ma nauczke bo juz nie podchodzi tak blisko rantu jak widzi koniec łozka to zmienia kierunek raczkowania 🙂 Ale i tak mam ja cały czas na oku.
A teraz ja wam napisze nasz historie z wczoraj z Auchana. Pojechalismy z Oliwia na zakupy, nabralismy prawie pełny koszyk zakupow poszlismy do kasy, zapłacilismy i nagle podchodzi do nas ochroniarz i mowi, ze mamy pojsc z nim 😲 Ja to dziewczyny odrazy zrobiłam sie czerwona, wsciekła zaczełam sie go pytac o co chodzi, ale nawet nie chciał nic gadac tylko, ze mamy z nim pojsc do jakiegos pokoju i tam ktos nam powie o co chodzi 😠 Dziewczyny byłam taka wsciekła, ze masakra prowadził nas ten ochroniarz przez cały sklep jak jakis złodzieji ludzie sie patrzyli my z dzieckiem. Czerwona byłam jak burak i okropnie wkur... No dobra i jak doszlismy do pokoju to przyszedł jakis koles i mowi, ze zwazylismy nie te pomidory, ze widział na monitoringu 😮 Ale wtedy wybuchłam koles zrobił sie tez czerwony tak mu nawrzucałam. Bo skoro widział na monitoringu ze zle zwazyłam to nie mogł nam powiedziec. Zrobiłam zakupy na prawie 200zł i co on myslał ze chcielismy ich oszukac na jakies 2 zł na pomidorach. Masakra. Koles tylko powiedział cichutko bo tak na niego nawrzeszczałam, ze musi spisac protokoł. To juz zaczełam sie smiac z niego i powiedziałam, ze moze mnie w d... pocałowac nic nie bede pisała bo nie mam czasu musze dziecko nakarmic i wyszlismy z tego smiesznego pokoju. No to sie pozaliłam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!!!
Kurcze Karolcia tez bym sie wkurzyła, co za bezmózgi... w ogóle ja mam ubaw z 90% ochroniarzy w marketach bo mają przerost ambicji nad możliwosciami i jak widzę te chuchra u nas w Carrefourze jak potajemnie gadają do tych swoich mikrofoników to mi sie słabo robi...
Emilko i Kacperku - buziaki... Mati tez juz kilkla razy nurkował w wanie ale na nim to jaby wcale wrażenia nie robi, no ale tez nigdy sie nie zachłysnął, najwyżej lekko... a z łóżka lądował tylko raz, ale za to wpadł w dziurę między łózkiem a kaloryferem, to dopiero sie strachu najadł... ale z niego jest taki kaskader że az dziwne dla mnie że nie zdarzyło mu sie to więcej razy, bo przeciez jak raczkuje to jak taran, nie patrzy że przed oczami ściana czy koniec łóżka tylko sie ciśnie na ślepo...
Kasiu pewnie to już nie ważne, ale ten wózek co pokazywałam ma regulowany podnóżek bo zwracałam na to uwagę... ale nie wiem czy kupie akurat ten wózek czy wybiore coś tańszego...
Ah zapomniałabym, w niedziele pojechalismy z małym do parku i Piotrek odwrócił mu wózek przodem do kierunku jazdy bo tak to zawsze był przodem do nas bo ja lubie go widziec... no i róznica w zachowaniu była spora, bo co prawda pokrzykiwał od czasu do czasu ale 1,5 godziny grzecznie siedział i gapił sie na ludzi spod daszka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Ja już ciężko pracuję i popijam kawę 😉

Karolcia 😲 nie wiem co napisać, bo zabrakło mi słów na Panów ochroniarzy 😁 😁 😁

Dzisiaj Szymon pojechał do Szczecina po autko 🙂 Mam nadzieję, że wszystko wypali.
Muszę wspomnieć że Karolcia i Tomek bardzo nam pomogli 🙂 Nie musieliśmy wczoraj zasuwać do Szczecina, żeby je sprawdzić. Tomek poświęcił sporo czasu, żeby sprawdzić to autko 🙂
Karolcia wyślij mi eska z Waszym adresem pliss 🙂
Cieszę się jak głupia 😜 Karolcia jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI 😘

Łajsoka co z rezerwacją ? facet się odezwał ?

Radzia trochę mnie uspokoiłaś, bo właśnie obawiałam się jak zachowa się Emila przodem do kierunku jazdy... ale skoro śrubeczka Mati siedział spokojnie, to Emila mam nadzieje, tez bedzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogie Mamusie 🙂

znów bardzo prosimy o głosy 🙂

http://pl.lennylamb.com/#chusty_do_noszenia_dzieci/konkurs/2961

jeszcze 3 dni!!!

przepraszamy i dziękujemy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry laski 🙂
Na wstępie Przepraszam że nic nie napisałam wczoraj, ale internet się nam zacinał, co chciałam pocztę sprawdzić czy jest info od tego pana to błąd serwera wyskakiwał 😠, zdąrzyłąm do was skrobnąć rano i załadowałam filmik na youtube i potem już żaczęło sie tak kisić 😠na brzucha strona ładowała się do połowy i znów zacinka 🤢Potem Przyszli znajomi, bo przyjechali z Poznania i chcieli się zobaczyć, koleżance brzuszek urósł jest juz w 24 t.c ale dzidzia wstydliwa i nie chce pokazać co ma między nogami 😁 a ja sobie dotykałam brzuszka bo widać było się się rusza i jakoś tak poczułam że fajnie było czuć że taka mała istotka tam w brzuszku się rozwija 😁
Ale do rzeczy wchodzę teraz na pocztę a tam...nic 😮 zero odpowiedzi z tego ośrodka taka jestem wkurzona, Mariusz zadzwoni z pretensjami no bo bez przesady, widocznie im nie bardzo zależy na takim zarobku jaki od nas zyskają 🥴
Wysa, Kasia, doskonale rozumiem co czułyście jak coś się strasznego dzieje ja tez wtedy jak Oli się dławił to miałam wizję reanimacji że zaraz zemdleje ☺️ 🤔 i najgorsze ☺️ na szczęscie Mariusz szybko zareagował, bo ja nie wiem czy bym aż tak do gardła włożyła palec 🤢 ale nie chce już tego wspominać Olinek ładnie się bawi 😉 a zobaczcie nagrałam wczoraj http://www.youtube.com/watch?v=QqjSbC_TXQg 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 😉
Karolcia szok!! Za jakieś głupie pomidory robić aferę!! No ale zabawni są heh 😁 tylko szkoda że tyle nerwów to kosztowało.
Lajsoka fajne te zdjęcie Olinka 🙂 najmłodszy z Majówiątek a już drepta 🙂 super 🙂
Kasiu oby udał się zakup samochodu 🙂 a potem się nim pochwal 😉
Dziś pospaliśmy do 7.30 🙂 tylko ja nie bardzo wyspana bo zasnęłam o 23 a położyłam się o 21. To chyba z tego przemęczenia na siłowni. Ale wykupiłam sobie karnet na solarium i zawsze po siłowni z koleżanką śmigamy na opalanko 🙂
Mam dziś wizytę u ginekologa. Pierwszy raz do niego idę więc zobaczymy. A jest Murzynem 😜
A potem o 13 idziemy na spacerek 🙂 u nas najzimniej w Polsce ale dobrze że wiatru nie ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laski mam złe wieści....odpisali nam z ośrodka...
Witam
tak jak wcześniej rozmawialiśmy jeśli chodzi o weekendy to rezerwacje
robimy na okres piątek - niedziela,
koszt takiego pobytu dla 4 osób wyniesie: 340zł + media.
Podany termin jest już zajęty, jeśli odpowiada Państwu weekend następny (10-12.06) proszę o informację.
Apartamentów wakacyjnych dostępnych mamy 6, w przypadku Państwa grupy udostępnimy jeden apartament całoroczny w cenie wakacyjnego tak by w sumie apartamentów było 7.
W razie dodatkowych pytań pozostaję do dyspozycji.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Laski!!
Moim zdaniem koszty nie są wysokie! Wychodzi 85 zł na osobę za cały pobyt... no i plus media - tu pytanie ile wyjdzie... No ale termin....
Rozważamy następny weekend? Wiem że Kasia nie mogła chyba... nie wiem jak inne dziewczyny... A czy ewentualnie Kasiu jest możliwe żebyście mogli na kolejny weekend?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A tak a propos Wysa dzięki za info nt. wózka i współczuję sytuacji z Kacperkiem!! Też bym się nieźle wystraszyła!!
Widzicie jak to fajnie mieć znajomych rozsianych po Polsce i mieć brzuszkowe przyjaźnie?? Samochód można kupić :P heheheh fajnie że się udało tak pomóc 🙂
Karolcia - a ochroniarze w szczecińskich sklepach niestety tacy są :/ zresztą chyba wszędzie.... ale już nie raz widziałam jakąś "chorą" akcję spowodowaną przerostem ambicji 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny
Kurde ale lipa z tym osrodkiem 😞 A nastepny weekend to bedzie w normalnej cenie ? Bo nam nastepny weekend tez by pasował, ale chyba nie wszyscy moga w tym terminie. I koszta nam podniosł ciekawe czemu. w koncu w cenniku jest 120 za dobe za apartament.
Kasiu dla nas to nie był zaden problem 🙂 Cieszymy sie, ze moglismy pomoc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
ja tez tylko na chwilkę. A domki też są wszystkie zajęte? Kurcze jeżeli o nas chodzi to my niestety nie będziemy mogli pojechać 😞 są mojej mamy urodziny a nie byłam 6 lat na jej urodzinach więc już szykuje dużo imprezkę dla rodziny 😞 ale jeżeli tylko my nie będziemy mogli to wogóle na nas nie patrzcie tylko rezerwujcie następny weekend 😉
odezwę się później
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...