Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Cześć Skarby!!!
Jakie dymy? Co się dzieje? Niech mnie ktos oświeci bo mi sie nadrabiac nie chce... boli mnie od wczoraj zatoka po prawej stronie ale tak mocno że cąła noc nie spałam...
Kogos tu tez bolało... co robić? Nie chce tabletek przeciwbólowych, nawet tych niby dozwolonych...
A dzisiaj jade z mężem na zakupy, kupię koszule i kapućki i odbiorę zamówienie w patece, do tego pare drobiazgów i pakuje torbę nareszcie!!!
Wybaczcie że nie nadrobię wczorajszych zaległości ale ten łeb nie daje mi żyć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witajcie Laseczki!!

W końcu się wyspałam 🙂 mieliśmy gości i wiadomo że nie wypada o 10 iść spać jak goście jeszcze siedzą. więc siedziałam po nocach i wstawałam o 7 żeby czekać na nich ze śniadaniem 😜

Co do rogala to też mam i też jestem bardzo zadowolona z niego, zobaczymy jak się sprawdzi podczas karmienia 🙂

Co do niańki to ja też bardzo chciałam kupić tą z monitorem oddechu ale w końcu kupiłam najtańszą i bez tej opcji. Ale nic straconego bo pomyślałam że jak naprawdę będzie tak źle i będę wiecznie zmęczona to dokupię taką co się przyczepia do pieluszki http://snuza.pl/index.php?zone=halo - fajna sprawa bo można ze sobą wszędzie zabrać 🙂

Radzia ja też byłam twarda ale w końcu wzięłam paracetamol bo się wytrzymać nie dało. Całe szczęście mi te zatoki już przeszły. Robiłam sobie inhalacje i trochę pomagało. Mam takiego miśka - termofor - podgrzewałam go w mikrofalówce i siedział mi na głowie przez większość dnia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam w miarę normalne Majóweczki 😁 😁 😁

Netinetka dałam Ci oklaska, a co... 😜

Oj ubaw po pachy z tym całym zamieszaniem, a ja na przekór wysyłam teraz zdjęcie po znajomych i głosują 😁 😁 Zazdrosne cipki... sorry ☺️

Oj miałam dzisiaj ciężką nockę, zgaga mnie dopadła, wypiłam całą butelkę mleka i coś tam niby pomogło. A przez to, że tyle piłam musiałam latać do kibelka dosłownie co 20min 🥴

Na śniadanie zjadłam sernik. Może jakaś bułeczka byłaby bardziej wskazana 😉

Magda chyba dzisiaj u lekarza... ciekawe co zadecydują
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu ja też dzień zaczęłam od serniczka 😁

Radzia jak patrzę na allegro na poduszki to jest na prawdę duży wybór i w dobrej cenie. W Anglii zapłaciłam prawie 30 funtów więc teraz jak patrzę na allegro to pomyślałam że mogłam sobie z Polski zamówić i nawet z przesyłką byłoby taniej 😠 Moja jest podobna do tej http://www.allegro.pl/item983055977_mamo_tato_poduszka_do_karmienia_rogal_atestowana.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 🙂 ja po tych zakupach padłam wczoraj jak zbita, przydało sie pochodzic bo dawno tak nie spałam. Ale zadyma z tymi oklaskami itd. to są jakieś zchorowane baby którym ciąża odebrała rozum, niech się wymądrzają aby niech do nas nochów nie wsadzają 😠 Tak Kasieńko dziś idę do lekarza pewnie pózno wrócę ale jak tylko bedę już w domu to zaraz dam znać co i jak u mnie. Szczerze to mam przeczucie że skieruje mnie juz do szpitala, nawet w domu robie takie porządki żeby chłopcy mieli wszystko pod ręką 🤪 może się nie mylę i jestem już jedną nogą w szpitalu??? już bym chciała 🙂 idę poleżeć bo zmęczyłam się tym sprzątaniem , jeszcze przed wyjściem zaglądnę do Was.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziekuje kasiaa za oklaska 🤪, probowalam sie odwdzieczyc, ale wysiadala mi strona, nie wiem dlaczego 😞
co do poduszki rogala to ja uzywam od poczatrku i nie wyobrazam siobie nocy bez 😜 do tego stopnia, ze nawet jak spalam u kogos 1 noc to go pakowalam do torby!warto kupic! a potem Blaneczka bedzie korzystala!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to Magda będziemy mocno trzymać kciuki, żeby to już było to... 🙂

Pszczółka tylko nie zjadaj i parteru i piętra w tym ptasim mleczku 😁

Łajsoka zapomniałam Ci wczoraj napisać, że na zdjęciu nie widać murzyńskiego noska, chyba to jakoś zakamuflowałaś 😁 😁 😁

Netinetka widzę kolejna laska z zgrabniutkim brzuszkiem

To tylko ja się tak rozrosłam haha. Ramiona mam juz jak Pudzian 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...