Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Trochę z innego tematu. Napisała do mnie Moretta. Jest w szpitalu i zostanie tam już do narodzin synka. Oto co napisała:

"Leżę sobie spokojnie na razie skurcze nie są regularne ale nie przyspieszają bo nie wiadomo co z tym bólem w mostku."

Pozdrowiłam ją od nas wszystkich i kazałam dzielnie się trzymać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wchodze i co widze, że dziewczynki coraz bliżej rozpakowania... trzymam kciuki bo dzisiejszy dzien jakiś dziwny... my mamy jechac na urodziny do szwagra i tak bardzo nie mam ochoty, ale obiecałam że choć na chwilke przyjedziemy...
Z innej beczki - kupiłam koszule i kapcie, jutro pakuje trobe i jestem gotowa nareszcie.... a jak tylko kupiłam te koszule to tak sie źle poczułam, niedobrze mi i słabo... Musze sie połozyć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No fakt... nieciekawa data na rozwiązanie... 😞
Powiem Wam że ja się wzięłam za sprzątanie i jakoś mi lepiej.. to znaczy może nie lepiej, ale trochę ochłonęłam.. najgorsze jak pokazują zdjęcia tych co zginęli, czytają nazwiska... wtedy znowu jakaś gula się robi w gardle 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć- no tez jestem w szoku , usłyszałam o tej katastrofie w sklepie bo pojechalismy obkupic Kubę i tu nagle w CCC te sprzedawczynie zaczeły mówić, no ale na to nie ma mocnych jedna chwilka i mimo to kim jesteś może Cie zabraknąć. Nie byłam zwolenniczką tej partii ani rządów P.Kaczyńskiego ale to ogromna strata i szok dla narodu.Odezwę się potem idę do garów- NO ALE MYŚLAMI MIMO WSZYSTKO JESTEM PRZY NASZEJ MAJÓWECZCE-MORETTA TRZYMAM KCIUKI 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja się przerzuciłam na CNN... na polskich stacjach wszędzie to samo.. tutaj też mówią o dzisiejszej tragedii ale wypowiadają się też osoby spoza Polski.. też temat numer jeden... fakt, że mają trochę przekłamań (np. że Kaczyński był bardzo lubiany przez większość społeczeństwa i polityków) ale zawsze jest to inne spojrzenie na to, co się dzisiaj stało..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Brzuchatki,
mnie też obudziła te straszna wiadomość. Jeszcze spałam, a mąż mi wysłałm smsa, że prezydencki samolot się rozbił i żeby włączyć tv. Włączyłam i chyba z 3 godz słuchałam relacji. Jak potwierdzono, że nikt nie przeżył wyłączyłam tv. Tak trudno w to uwierzyć.. Na pocieszenie włączyłam greckie melodie-płytę, którą kupilismy w podróży poślubnej i napisałam mężowi że go kocham, bo takie to wszystko kruche..
Wczoraj trochę się przesiliłam, bo od rana się pakowałam, pożniej podróż do Wawy 5 godz, bo jakieś korki były i póżniej rozpakowywanie i pakowanie też rupieci, bo mąż dziś jechał do Rzeszowa i chciałam trochę gratów wywieźć. Wieczorem kuło mnie przy zaworku i plecy bolały. W nocy obudziłam się tak jak Pszczólka o 4 i godz nie mogłam zasnąć, jakiś wewnetrzny niepokój mnie ogarnął. Wstawiłam właśnie pierwsze pranie Małej, najpierw w zwykłym proszku z praniem wstępnym, żeby się pozbyć tego piwnicznego zapachu. Zaraz będę wąchać czy się udało 🙂 Jestem sama do jutro bo mąż w Rzeszowie, chcę poprać i wyprasować przynajmniej część ciuszków, żeby do szpitala się spakować.

No i muszę zaraz wyrzeźbic taki napis przy suwaczku z imieniem żeby nie być gorszą od Was 🙂

Pisałyście o tabletkach do zmywarki. Ja kupowałam do tej pory Somat, bo był tańszy i byłam zadowolona. Ale ostatnio skusiłam się na Calgonit i dla mojej zmywarki i wody jaką tu mamy jest o wiele gorszy-zostawia krople na naczyniach i jeszcze szklanki tak dziwnie pachnę, tzn. śmierdzą ale to tylko ja swoim ciężarowym nosem to czuję. Także polecam wypróbować Somat, może akurat będzie ok a jest tańszy.

Moretta trzymam kciuki, żeby było szybko i bezboleśnie 🙂 Ale może Maluch jeszcze poczeka. Tylko ten bół w mostku.. Żeby przeszło.

Idę nastawić drugie pranie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Łajsoka miałam też to przed chwilą napisać... znowu zaczyna boleć brzuch 🥴

Kurcze dzisiaj mam taki nawał tej siary 🤢 Mam nadzieje, że zostanie coś dla córeczki.
Dziwne jest to, że głównie z lewej piersi... i zawsze wiem kiedy, bo poczuję takie jakby ukłucie w sutku i wtedy ta siara się pojawia 🥴
Też tak macie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczynki 🙂
ja przełączyłam sobie tv na Comedy Central, zaczęłam prasować, wstawiłam pranie, Grześ teraz jeszcze poprawia szuflady w szafie Ali i jakoś tak zapomniałam o tych wszystkich tragicznych wydarzeniach dnia dzisiejszego.. teraz jeszcze trudniej mi w to uwierzyć - wydaje mi się że to tylko zły sen.. I miło było wejść tutaj i zobaczyć, że Wy też wróciłyście to przyziemnych rozmyślań o asymetrycznych cyckach, spłaszczonych nosach i problemach ze zmywarką 😜
A co do tabletek Somat - powiem Mężusiowi żeby właśnie takie kupił - może i u nas się sprawdzą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...