Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kasia wierz mi że próbowałam juz wszystkich mozliwych sposobów - nic nie pomaga.... a po wypoczynku czyli rano mam najgorsze... ja juz się troche do nich przyzwyczaiłam, dziwnie mi będzie jak wróca do normy 🤪 tylko wkurzam się jak mam gdzies wyjśc bo naprawdę mam problem z butami...
Ale juz niedługo i zobacze swoje kostki i założę zgrabne buciki 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co do suszenia kwiatów, to ja może 3 czy 4 razy suszyłam (na pewno 18 róż od kuzynki, które dostałam na 18stkę 😜), ale tak to nie.. i też słyszałam, że kwiatów od ukochanego się nie suszy, bo usycha miłość czy jakoś tak 😜 ale ogólnie zabobonami się nie przejmuję, więc nie zwracam na to uwagi.
I z tym suszeniem wiązanki i paleniem jej w rocznicę to też spotkałam się z tym pierwszy raz 😁 ale pomyślałam że będzie niezła zabawa i zasuszyłam 🙂 patrząc po tym jak nam minął pierwszy rok małżeństwa to suszenie kwiatków w niczym nam nie zaszkodziło 🙂 a wręcz było bardziej sielankowo niż przed ślubem 🤪 oby tak dalej 😁
A to że jest to z okolic śląska, to wyczytałam kilka dni temu na necie - i tyle wiem o tej "wróżbie" 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Radzia aż tak opuchniętych to ja nie mam 😲 białka w moczu też nie ma, właśnie odebrałam wyniki, tylko ciśnienie skacze jak mi u lekarza mierzą, w domku mam dobre, a tam jakieś nerwy czy nie wiem co, normalnie się opanować nie mogę tak się zawsze przed wizytą denerwuję.

Już raz w związku z tym leżałam na patologii, a okazuje się że ja jakaś taka głupia jestem 😜 i jak się przyzwyczaję do otoczenia to i ciśnienie się normuje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak tak już niedługo i będziemy laski jak się patrzy 🤪 🤪

Dzisiaj z samego rana mama do mnie zadzwoniła z pytaniem czy coś się dzieje... do końca miała nadzieję, że jej wnuczka będzie barankiem 😁 😁 Bo od jutra już byczek 😜 Oczywiście tylko śmieje sie z tego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A właśnie... słyszałyście o czymś takim...

Kadrowa z pracy mnie straszy, że jak na dwa tygodnie przed porodem ginekolog wypisze mi L4, to będzie się to liczyło jako macierzyński 😠 A czytałam, że to kobieta ma prawo wybrać czy wcześniej będzie macierzyński czy od dnia porodu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To Emilka będzie miała wolną drogę i sobie wybierze znak 😉
A u mnie to zawsze ciśnienie było niskie i u lekarza jak juz było 110/80 to śmiał się i mówił że się chyba zestresowałam bo mi się podwyższyło 😉 a ostatnio, przez przyjmowanie leków mam tak ok 127/82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia nie wiem jak t jest, tez myślałam że to my decydujemy...
A co do baranów i byczków to ja jestem urodzona 20 lutego i w zalezności od kalendarza jestem albo rybka albo wodnikiem... wiec sugeruję sie bardziej cechami tych znaków i od zawsze zaliczam sie do rybek... i tak samo jest w kazdym miesiącu jak zmienia się znak... więc lepiej urodzić w dniu "na pewniaka" żeby potem dziecko nie miało problemów natury egzystencjalnej - jakim jest znakiem zodiaku hehe
Ide prasować... ale mi się nie chce 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mogę poprasować, poprać poskładać co tylko chcecie, mam powera dziś i tez zjem obiada i będę przy desce żelazkiem machać 😉 Mariusz dzwonił i mówił że chyba chcę urodzić jeszcze w tym tyg. hehehe oczywiście z umiarem będę działać stopniowo, nie ma co się przemęczać po tak długiej przerwie leżenia jak foka na brzegu morza 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...