Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂 poczytałam trochę postów i widzę zabieracie się do masażów 🙂 mój mąż nie jest za tym żeby przyspieszać niestety. A dla mnie zostało tyle co dla Radzi 🙂 Wiecie ja nie mam żadnych skurczy 😞 boli mnie tylko czasem brzuch jak na okres. A to chyba nie jest skurcz 🤔 ja już sama nie wiem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Pszczoła no ja bym chciała jak najszybciej, ale jak już mam czekac do maja to własnie chciałabym urodzić 5-go a to dlatego że u mnie wszyscy sa tak fajnie urodzeni - mąż i mama 08.08., tata 10.10., ja w lustrzanym odbiciu bo jestem inna 20.02. a Mateusz byłby 05.05.... ale obawiam się że mam na to marny wpływ :o)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolcia nie wierzę... nigdy Cie nie bolał brzuch? Mnie nigdy nie bolal bardzo mocno ale rozpoznac go umiem... na razie to takie ćmienie bardziej niż ból, bo żeby to nazwac bólem to za słabe jest... ale uczucie własnie jak przed samym okresem.... no ale mnie zaszokowałas że Ciebie nigdy brzuszek nie bolał... ale fajnie :o)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia - a może to nie śnieg tylko pył wulkaniczny 😜 heheh Ale patrząc po tym że jesteś niedaleko gór, to u Ciebie to możliwe, bo to zupełnie inny klimat niż u nas...
U mnie tylko kilka chmurek, ale ogólnie słonko świeci 🙂

A co do skurczy, to ja właśnie wczoraj tak miałam... skurcz i silny ból jak na okres, ale też z tego co wiem to te bóle mogą być kilka tygodni przed porodem, więc nawet jeżeli już, to niekoniecznie muszą zwiastować akcję porodową... to tylko jak są bardzo regularne....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wysa ale niektóre dziewczyny skurczy nie czują... potem ida na KTG i okazuje sie że mają a o tym nie wiedzą... każda jest inna, więc sie tym nie sugeruj... albo Cie wezmą nagle i to juz będzie to i po krzyku, a my sie dalej będziemy użerać ze swoimi małymi skurczykami 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja przez kilka ładnych lat miałam tak, że bóle menstruacyjne były tak delikatne że ledwo czułam... za to lało się ze mnie niemiłosiernie. Potem jak brałam tabletki to w sumie wszystko minęło - i ból i intensywność okresu. A jak odstawiłam tabletki to bóle miałam takie że się zwijałam niemiłosiernie przez dwa dni 😞 i potem na zmianę - raz bolało, raz nie.. zależy który jajnik wypuszczał jajeczko 😜 a po chyba dwóch latach w miarę się wyregulowało..
Ciekawa jestem jak będzie po porodzie.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co do bolących miesiączek to też zawsze zwijałam się z bólu już na ok 2 dni przed okresem, a w trakcie to już masakra była do tego zawroty głowy, krzyż tak bolał że przygarbiona chodziłam, żadne , ibupromy czy apapy nie pomagały brałam nospę rozkurczowo i ketonal, czasem nawet Mariusz w dupsko zastrzyki robił żeby szybciej zadziałało 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To ja wam powiem, że moje bóle menstruacyjne były słabiutkie a sam okres trwał góra 3 dni i to był taki, że się zastanawiałam czy to w ogóle okres.... Bałam się że jak odstawie tabletki to będzie gorzej, ale nie, klezanka mi w pracy zazdrościła i nazywała mój okres "plamieniem" bo ona bite 8 dni krwawiła jak zarzynana świnka... I sie własnie zastanawiam czy po porodzie cos mi sie pozmienia... Oby nie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ej nie wpychac sie ja byłam pierwsza na 5 maja 😉
Powaznie dziewczyny mnie nigdy brzuch nie bolał na okres, a jeszcze jak brałam kiedys tabletki antykoncepcyjne to w ogole okres miałam tylko 3 dni i bardzo skromny 🙂 A jak chodziłam do szkoły to miałam kolezanke co jak miała okres to az mdlała taki miała organizm osłabiony i zawsze mi zazdrosci ze ja tak bezbolesnie i szybko przechodziłam okres. Poprostu mam taki organizm 🙂 Mam nadzieje ze po porodzie to sie nie zmnieni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...