Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Jak wiekszości dzieciaczków z początków maja... Nasz Niuniek tez wyglada na uparciucha... Nic do niego nie przemawia... no ale nie będę go popędząła, wytrzymałam 9 m-cy to te 2 tygodnie już mi nie rbia wielkiej róznicy, niech sie urodzi jak poczuje że jest gotowy... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Też mam nadzieję , że synek nie pozwoli aby mama nie miała czasu zadbać o siebie 🙂
Umyte włosy ,szybki majkijaż, mam opanowane, także zakładam że przynajmniej te podstawowe czynnośi kosmetyczne uda się realizować 🙂
Ja też nosiłam żele, choć swoje mam niezle, ale szybko mi rosną , powinnm je uzupełnić częściej niż raz na miesiąc, bo inaczej mnie wkurzały, dlatego narazie zrezygnowałam. ALe zapewne jeszcze w tym roku sobie zrobię 😉
I swoje włosy zanim obciełam miałam tak nawet do połowy pleców ( najdłuższe), powiedzmy tak za ramiona najczęściej, i dwa razy sobie je przedłużałam, włosami sztucznymi. Super sprawa, troche to kosztuje ( na co odkładałam sobie ) , ale efekt........ nosłam je 6 miesięcy i wyglądały ok, w między czasie uzupełniałam te które przy czesaniu wypadły. Na początku zostawiałam je prawie do pasa, a potem przycinałam. Robią wrażenie , są gęste i wyglądaja na bardzo zadbane i nie są trudne w utrzymaniu czego się na początku obawiałam.
I mam plan aby jeszcze w tym roku je zrobić....tylko teraz zapuścić muszę swoje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
faktycznie nie jest to tania sprawa, ja robiłam zawsze jak nop dostałam jakąś premię w pracy, mówiłam sobie , że to moja nagroda za ciężką pracę 🙂, choć wydatki są zawsze.
ALe samopoczucie i to jak się wygląda.... są warte ceny. Ja płaciłam za tz : całą głowę : czyli robione są z jednej całej paczki plus specjalna szczotka plus wykonanie 950 zł. Raz nawet dwa kolory żeby pasowały do moich pasemek. Albo robi się rzędami na dole głowy, a jak są włosy żadsze to można nawet od połowy głowy i tych złączeń nie widać.Jedno pasemko kosztuje 10 zł , także w zależności od potrzebnej ilości można taniej to zrobić.

Idę na dłuższy spacer z moim psem- terrorystą. Jego zasada co godzinę na dwie godziny 🙂
Ukruci się jego brykanina jak Oskar przyjdzie na świat.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jejku, udało mi się dobrnąć do końca, 40 stron zaległosci a nie było mnie tylko wczoraj.
Tak czytam dziewczyny co wy ze sobą wyczyniacie i zazdroszczę. Nigdy nie miałam tipsów i jakoś nie wyobrażam się w tipsach, mam małe dłonie, może dlatego. A to jest fakt że w ciązy rosną szybciej i włosy i paznokcie, widzę to też u siebie.
Byłam wczoraj u gina i jak wróciłam to padłam. Chodzę teraz do przychodni przyszpitalnej i jest ok tylko trzeba troszeczkę poczekać. Też mnie jakoś wyjątkowo badanie bolało, aż się fotela trzymałam 🙂 Moja szyjka jaka była tak jest, krótka ale zero rozwarcia. Po prostu ten model tak ma 😜 Dostałam skierowanie na poatologię ciąży na konsultację w sprawie tego ułożenie pośladkowego i poszłam od razu. Czekałam 3 godziny na lekarza ale w końcu przyszedł i jak za dwa tygodnie Mała się nie odwróci to będziemy się umawiać na obrót, więc jest jeszcze szansa że urodzę normalnie. Karolcia zazdroszczę, że Twoja niunia jest główką w dół. Zeszło wczoraj z 6 godzin i jak wróciłam to poległam, taka byłam zmęczona. I boli mnie już cholernie krocze, miednica i okolica, cięzko się obrócić nawet na łóżku. Obiecałam sobie że jak będe mogła wstać to będę chodzić, wszystko robić a tu się nie da.
Wyskoczyłam jeszcze dziś rano na ryneczek kolo mnie zrobić zakupy, bo rodzice moi przyjeżdzają na 3 dni (będą robić mój ogródek) i też ledwo co się doczołgałam tam i spowrotem, teraz leżę. Muszę jeszcze ogarnąć mieszkanie.
A na obiad bigos 🙂
Monia, Kasia, Radzia też bym zamówiła ten Tako, ale chciałam go najpierw przymierzyć do bagażnika. Muszę znaleźć jakis sklep, gdzie można wynosić wózki 🙂
A koleżanka mówiła że zamówiła nowy model Tako Warrior. Czy brałyście go może pod uwagę? Ma na pewnio inną ramę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia ja nawet nie wiem co to za zabieg ten na s... 🙂
w życiu nie maiałm żadnych kwasów itp. raz tylko miałam oczyszczaną skórę z jakieś 15 lat temu.
Ja używam od lat krem bambino, peeling i tonik i na tym moja kosmetyka twarzy.

Te kwasy mnie już samą nazwą przerażają 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie też jak kosmetyczka to tylko wyrywanie brwi i czasami henna na rzęsy, jak robiłam makijaż do ślubu to byłam u innej bo to było w moim rodzinnym mieście to mi pani powiedziała że mam bardzo ładną skórę 😉 staram się w domu robić jakieś maseczki oczyszczenie i często obkładam skórką mango, buzie i dłonie, ma dużo witaminy A i E 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to wyszłam na zaniedbana babę 😁 ale ja jak juz poswieam sobie czas to nie trwa to krótka jak wychodziłam na 6 do pracy to wstawałam duzo wcześniej by móc wziać prysznic,głowę myję co dziennie i takie tam.Jak mam to zrobic szybko to wydaje mi sie to niedokładne ☺️ więc zaczynam cos duzo wcześniej , lubię jak ktos jest zadbany ale zadbany to nie zawsze znaczy dla mnie :makijaż i afro na głowie.Nie wątpie w to że każda z nas chce czuć się po porodzie jak kobieta ale będą dni że czasem sie tak nie da-zobaczycie.Lubie ogólnie czystość i ład wiec sama też dobrze się czuje jak wiem że np.w domu jest porządek ja jestem zadbana i reszta mojej rodziny.Ale to w takim razie teraz kiedy przed nami taki intymny kontakt z lekarzami,pielegniarkami to powinnysmy stawić się tam zrobione od stóp do głów- i może to dobry pomysł? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No nadrobiłam 🙂
po obiadku oboje z Grzesiem zasnęliśmy i dopiero się obudziłam 😜
Ja kiedyś miałam tipsy, ale jakoś długo u mnie też nie przetrwały. Nawet nie chodzi o długość - po prostu szlag mnie trafiał jak zaczęły odrastać i żeby być zadowoloną, to musiałabym odnowę robić co tydzień :/ potem żelowałam swoje naturalne, ale też jakoś nie mogłam się przyzwyczaić. A w ciąży swoje mam jak tipsy - długie ładne i twarde 🙂 a raczej miałam.. bo ostatnio jak sprzątałam to ścięłam na krótko i już nie mam się nimi kiedy zająć i są byle jakie 😞 a w tej chwili wystarczyłby pilniczek i ładny francuz 😉

Idę po lody do lodówki 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nagadałyscie mi o paznokciach i tez swoje zrobiłam usunęłam skorki i pomalowałam frencha 🙂 Z nogami bedzie cięzej bo brzuchol mi przeszkadza, ale na jeden kolor mysle ze dam rade a mi bardzo sie podobaja paznokcie u nog pomalowane na bordo, albo ciemną czerwien 🙂 Moj Tomek mowi,ze są sexi 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My właśnie wróciliśmy z tesco, ale się Mariusz ze mnie śmiał podjechaliśmy na parking i wysiadam,oczywiście nie mogłam rozbujałam się ale nawet to buja buja nie pomogło Mariusz mnie wypychał i podnosiłam się i zapomniałam chyba na chwilę że jestem wśród ludzi i rykłam jak lew na parkingu a obok pan stał i się zaczął śmiać 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Łajsoka poległam 🤪 normalnie prawie sie posikałam ze smiechu bo mam bujną wyobraxnie i od razu widziałam Cie jak ryczysz na tym parkingu....
Madziocha brałam pod uwage ten nowy model warrior... on sie nie wile rózni od tych Jumperów ale własnie rame ma inną... gdybym kupowala w sklepie i nie zalezałoby mi tak na cenie to bym go kupiła, ale że znalazłam fajna oferte na allegro i udało sie zaoszczędzic pare stówek to skorzystałam :o)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...