Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A ja musiałam "zrobic" sie przed porodem bo obawiam sie, że na 4 godziny do fryzjera to bym chyba szybko nie dała rady wyskoczyć, a niestety u mnie zrobienie pasemek tyle trwa... No a paznokcie to robie raz w miesiącu więc jakos tak wypadło...
Ale potem mam zamiar wygladac jak mamusia a nie jak kura domowa ale do tego to chyba będe musiala wymienić cała garderobe zanim wróce do jakiś przyzwoitych rozmiarów...
Ty Łajsoka to lachon jestes więc dzien po porodzie będziesz wygladała jak nowa 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Łajsoka ja to tylko co zrobiłam te włosy bo od grudnia nic nie wyczyniałam na tej czuprynie ale tak ja tez nic nie robię, jak wrócę do sił to zrobie napewno zakupy.I z paznokciami to sie wstrzymam bo nie bedę chciała podrapać dziecka więc tipsy odpuszczam a z resztą pomyslę ale na pewno nie wydam na głupoty, może nowa fryzura ale to też taka żeby była wygodna i nie zajmowała mi kupę czasu bo będzie małe dziecko i starsze które jest-więc ja tam nie wymyslam i też nie ma na wszystkie zachcianki pieniedzy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co szczerze to może jestem jakaś inna, ale miałam cichą nadzieję że jednak trochę więcej mi przybędzie przez ciąże, bo naprawdę już miałam dosyć przez te niespełna 24 lata być ciągle takim szczypiorem 😠 w przedszkolu, szkole ciągle mi dogryzano że "ty to masz długie nogi" że wysoka i "jaaaka Ty chuda, mogłabyś przytyć" jak by to naprawdę ode mnie zależało 😠 jadłam i jem dużo a mam taką przemianę że ciągle miałam tę samą wagę. Kiedyś kolega nawet rzucił tekstem że mam anoreksję!!! przyszłam do domu z płaczem.
Cieszę się że nie muszę walczyć z jakimiś cud dietami, ale gdzie nie gdzie mogłoby być bardziej okrągło 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magda ja robie paznokcie żelowe ale króciutkie... i mysle że sa duzo bardziej bezpieczne niz wlasne bo nie robia się zadziory i sa fajnie zaokrąglone wiec o podrapanie dzidziusia trudno... no chyba że ktos nie jest przyzwyczajony a zrobi sobie szpony długie to tak... Ale ja swoich paznokci nie widziałam od 5 lat wiec podejrzewam że jakby mi ktoś ten żel ściągnął to bym sobie chyba krywde zrobiła bo byłoby mi bez nich dziwnie :o)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SZCZERZE WĄTPIĘ- że będzie nam sie wszystkim chciało od rana może po nie dospanej nocy stać przed lustrem,malowac paznokcie itd. będzie słoneczko które trohe nas opali , parę nowych bluzeczek, jakieś nowe buciki i juz bedziemy piękne a na wystrzałówki to my już nie mamy co liczyć bo zawsze powiedzą- WIESZ ON TO FAJNA DUPA ...ALE MA DZIECKO 😜 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja jedno co na pewno sobie zafunduję przy najbliższej wizycie w Szczecinie to pasemka też (bo teraz nie chciałam robić i ostatnio tylko ścinałam) i koniecznie paznokcie, stópki i regulacja brwi 🙂 pojadę do salonu z Mamą to ona popilnuje Małej a ja będę się pindrzyć 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehe Magda - kwestia przyzwyczajenia... ja bez nich czułabym sie jakby mi ktos palce poobcinał...
A mamuski tez moga być seksowne... ja tam uwazam i co więcej, mam szczera nadzije, że będzie mi sie chciało stac przed lustrem żeby sie dobrze czuć... ale ja nigdy na to nie poświęcałam duzo czasu, jak wstawałam do pracy to tez w 5 min musiałam sie pomalowac i zrobić włosy wiec teraz tez pewnie sobie tego nie odpuszczę :o)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No u mnie tak wlasnie - makijaż i ułożenie włosów zajmuje mi nie wiecej niz umycie zebów... i jest to dla mnie tak oczywiste że małe dziecko na pewno nie jest w stanie tego zmienić... A do fryzjera tez trzeba czasem iść, a zrobienie paznokci to w moim przypadku 1,5 godziny raz w miesiącu... to chyba nie jest nadmierne poświęcenie, a czuc trzeba se dobrze bo i tak wiem, że będzie duzo rzeczy które będa mi przeszkadzały, jak np nadwaga 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny
Byłam dzisiaj u gina i nic nie wskazuje zebym miała szybko rodzic wszystko pozamykane zero rozwarcia i mowił, ze moge jeszcze przenosic 🥴 Chyba Oliwce dobrze w brzuszku u mamy, a jak jej tam dobrze to niech sobie jeszcze siedzi 😉 Dostałam skierowanie na HBS i Coombsa. Oczywiscie z tego wszyskiego zapomiałam zapytac o ten posiew 🥴 Ale on tez nic nie wspominał to chyba nie musze go jeszcze robic. I kazał mi przychodzic juz co tydzien na wizyte to za tydzien juz 100% zapytam o posiew.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nie wiem jakie mam ale jedno jest pewne - rosną mi 2 razy szybciej.... i włosy tez, ale na paznokciach to lepiej obserwuję jak mam juz odrosty... po miesiącu takie jak kiedys po dwóch... wszystko zasługa witaminek... ja kiedys nie brałam żadnych witamin ale teraz nawet jak już nie będe karmic pioersia na pewno sobie jakies dobre kupie, bo widze ile dobrego mi dały... :o)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...