Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej dziewczeta 🙂
my dopiero wstalysmy, bo tez jestesmy Leniuszkami 😜 przypomnialo mi sie ja k was poczytalam, ze po ostatnim sobotnim badaniu u gin tez mialam jakis dziwny sluz i jak wyszlam z gabinetu to szczerze-czulam sie jak po porzadnym gwalcie 😠 ale podobno pod koniec tak musi byc, ze badanie musi byc baardzo dokladne, dziecko juz swoje wazy i mierzy, wiec lekarz musi wszystko tak pomacac :/
ja dzis nie bede przy komputerze, wiec prosze za duzo nie pisac, zebym pozniej zdazyla nadrobic 😜
jade do fryzjera a potem po łóżeczko dla Blanki i do rodzicow 🙃 ogolnie dzien wypelniony po brzeg!
milego dnia, objadajcie sie i leniuchujcie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak wózek zamówiony, jutro już chyba będzie, dziś przywozimy łóżeczko, jutro pojadę po materacyk, pakuję torbę i na porodówkę. Chociaż ginka w poniedziałek powiedziała że jeszcze trochę w ciąży pochodzę bo wszystko pozamykane szczelnie. Ale ja uważam że nie znamy dnia ani godziny 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze.. u mnie też tak było. Chodzi o badanie ginekologiczne.. nie miałam potem żadnego śluzu, ale jak lekarz mnie badał to tak mnie bolało, że aż się napięłam cała i on wtedy mi powiedział, że wie, że mnie boli, bo tak już na tym etapie jest. Potem o tym zapomniałam, bo ból był tylko wtedy, ale teraz jak Netinetka napisała o bolesnym badaniu to przypomniałam sobie że u mnie było podobnie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ BABECZKI 🙂

LAJSOKA WĄSNIE WIDZĘ ŻE WCIĘŁO TOBIE POSTA OTÓŻ ZNALAZŁ SIĘ U GRUDNIÓWEK2 😁 😁 😁
ALE POWIEM NIE JESTEŚ PIERWSZA BO BUZIACZCE Z SIERPNIA2010 TEŻ WKLEIŁO JEJ POSTA DO NAS 😉 😉 😉 😉

POZDRAWIAM I ŻYCZĘ WAM BEZBOLESNYCH PORODÓW 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co do lekarzy to ja jakiś czas temu jak byłam u swojego gina to się zapatrzyłam na zdjęcia dzieciaczków na ścianie. Różne - i ze szpitala z porodówki i jakieś z domu, ale zdjęć koło 30 sztuk 😜 no i jak skończył wypisywać mi zwolnienie to się go pytam czy to jego, w sensie że te którym pomagał wyjść na świat 😁 na to on że tak tak - wszystkie jego, ale - żeby nie było - własnego wkładu w tym nie miał 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hahaha lekarze są fajni 🙂

Mój to jest baaardzo dowcipny i same młode babki do niego chodzą, bo starsze są oburzone jego tekstami. Jak mu kiedyś tłumaczyłam, że boli mnie podbrzusze tak jak na okres - to on wykrzywił całą twarz i powiedział " czy ja ci wyglądam na kogoś, kto miał kiedyś okres?" 😁 😁

Hahaha albo mówi kobietom, które mają zakażenie pochwy, no teraz to na ręcznym będzie musiał mąż jechać, albo daj mi do niego nr to podam mu nr do fajnych dziewczyn 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...