Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hello!!!
Jestem ale chyba nie dam rady nadrobić, może jutro rano troszke poczytam co tu naprodukowałyście dzisiaj...
Monia kupiłam ten wózek, jesli Cie to interesuje to jest kompletny, ma gwarancję, jest sliczny i w ogóle bardzo jestem zadowolona... Powiem więcej, zapłaciłam za niego 1000 a nie 1050 dlatego, że odebralismy go osobiście :o)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czyli jest gondolka, spacerówka, fotelik (właśnie jak tam fotelik, nadaje się do samochodu?, jest taki solidny choć trochę?) dostałaś jakieś folie, moskitiery itp.? okrycie na nóżki do spacerówki? torba? parasol? a jak wygląda budka w wersji spacerowej? niektóre dziewczyny mówią że taka szmata tam wisi z tyłu, czy to prawda?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia jest wszystko - fotelik jest super, ma budke, oslonkę na nózki i moskitierę... gondolka ma oczywiście pokrowoiec, spacerówka ma oslonkę na nózki, jest tez folia przeciwdeszczowa i torba w komplecie... parasolki nie ma... i jest tam z tyłu taka "szmata" ja to mówisz, ale pomysl że my zaczniemy używac spacerówki zima a to dodatkowa ochorna przed zimnem....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
właśnie mam taki problem że u mnie w mieście nigdzie takiego nie znalazłam w sklepie więc na żywo nie widziałam. O tej "szmacie" faktycznie czytałam tylko w necie, ale z tego co piszecie to dodatkowa ochrona więc kolejna rzecz na plus. Dzięki dziewczynki 😁
jutro kupuję 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia bo wózków w tym stylu jest teraz bardzo duzo i róznią sie właściwie szczególami i ceną... mnie w końcu do tego Jumpera przekonała ta cena na aukcji... bo wózka tego typu nowego za 1000 zł bym chyba nigdzie nie dostała...
A Monia i ta babka mówiła że oni je wyprzedawali w takiej cenie bo jej mąz jak je zamówił to myślał, że brakuje takich błotniczków przy tych małych kołach... a okazało sie że jednak nie brakuje ale jak już wystawili w tej cenie to już tak zostawili 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu to w sumie nie była darowizna, a wczesniej mówił że jak nie chce tego wózka to mam sie nie krepowac i powiedziec... więc powiedziałam że jak ma zbierac każdą cześć osobno i zapłacić tyle samo albo wiecej to ja juz wolę kupić nowy i zeby sie nie gniewał... nie wiem czy się pogniewał czy nie bo rozmawiałam z nim na gg, ale pomyślalam ze mną się nigdy nikt nie przejmuje a jak mam potem przez 2 lata marudzic mężowi że mogłam jednak kupic nowy bo ciągle by mi cos nie pasowało to nie bede sie przejmować... najwyżej sie obrazi a ja nie mam obowiązku przyjmowac czegoś tylko dlatego że ktos miał szczere chęci... to moje wyczekane dziecko i chciałam miec wszystko na cycus glancuś... i teraz mam i jestem zadowolona...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...