Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kasia dociera do mnie ale chyba jeszcze jakoś słabo... nie było mnie dzisiaj cały dzien, bo rano byłam sobie zrobic paznokcie, potem polatałam troche po sklepach, chciałam jeszcze sie upewnić co te "pełnowartościowe" wózki mają w komplecie zeby potem sprawdzić czy ten mój ma wszystko... no i za tydzień już jade na pierwsze KTG... mam nadzieje że nie dotrwam do tego wtorku... i kupiłam sobie świeżego ananasa i wcinam... ponoć wywołuje skurcze ale nie wiem ile w tym prawdy...
Gabisko witaj kochana 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny 🙂
ja jestem po wieczornym spacerku z Mężem 🙂 byliśmy na zakupach a potem na bulwarze nad Wartą 😆 po całym dniu leżenia aż miło było wyjść 🙃 ja na razie mam za sobą tylko jeden taki dzień, gdzie nawet nie leżałam całkiem plackiem bo pranie też robiłam, ale podziwiam Was za te miesiące leżenia z całkowitym zakazem wstawania 🤢 Ważne że już wszystkie chodzicie 😜
My zaraz kolację będziemy jeść - będzie chyba kurczak na parze i sałata 😜 dokładnie nie wiem bo to Mężuś dziś działa w kuchni 😁 I brakuje mi w sumie tylko frytek - wczoraj tak nam smakowały że całe opakowanie wciągnęliśmy 🙃
Radzia - super że masz już wózeczek i w końcu spokojne sumienie 🙂 nareszcie nic nie będzie Cię męczyć i możesz śmiało jechać na porodówkę 😁
Karolcia - jesteś kolejną, której przepowiadają szybki poród 🙂 najważniejsze że jest ok! 🙂
U mnie dziś skurcze chyba częstsze są niż wczoraj 😮 ale zaciskam nogi póki co i wbijam Małej do główki że jeszcze ma sobie w brzuszku posiedzieć, a ona wtedy mi się wiercić zaczyna 🙂
Gabiś - witaj z powrotem!! Ucałuj Oliwkę od Cioci Pszczółki 😁 heheheh 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beatko - masz rację,póki nie ma maluszka w domu jest czas na wszystko...ja od rana nie miałam kiedy głowy umyć.. 🙃

A czuję się tak sobie,nadal obolała.Oliwka zdrowa i przecudna...właśnie się zaczyna wiercić...I jak tu z Wami popisać???? 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O mamuśki 🙂 Witajcie 🤪 Gabiś masz śłodziutką córeczkę, wyglada na Aniołeczka 🙂

Beatko nadal czekamy na zdjęcia 😉

Wiecie co, boli mi tak w krzyżu... na dodatek poczułam coś mokrego. Pobiegłam do kibelka, a tam taki śluz jakby z krwią, ale taka bladą, nie taką żywo krwistą 🤨 Teraz mnie pobolewa podbrzusze. Mam nadzieję, że to powoli schodzi czop, a nie coś poważniejszego 🤨 Chociaż wszedzie czytam ,że ten czop jest galaretowaty, a u mnie to jest śluzowate 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj Gabiś Kochana!! cieszę się z Twojego szczęścia że już masz Oliwkę przy sobie i jesteście w domku , teraz niech się chowa zdrowo i rośnie jak na drożdżach 😉
Beatko koniecznie wklej fotkę Amelki, uwielbiam oko nacieszać tymi maleńkimi istotkami 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...