Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Skurczybyki mnie atakują, a glut wypłynął wtedy jak siusiałam i narazie powtórki nie było ☺️
co do rozstępów to placków nie jadłam a skubane wyskoczyły jeszcze 😠 przykro na nie patrzeć, ale dla innych i tak będą nie widoczne bo pod majatasami więc moooże latem da radę wyskoczyć w stroju kąpielowym 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wklejałam zdjęcie pewnie jedno z ostatnich mojego brzucha i z tond pełno tych moich linków, Łajsoka widać że organizm przygotowuję się do porodu gluty itd. 😁 daj znać jak byś miała zamiar się rozpakować. Pamiętaj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madzia Twój brzusio też taki trochę wydłużony 😆 te nasze chłopaki tak się wypinają 😆
oj a u mnie pewnie prędko z tym rozpakowaniem nie będzie mimo tych glutów 😞 wszystkie urodzą a ja z moim kluskiem na końcu będziemy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale Wy piękne brzuszki wklejacie 🙂 może ja jutro sfotografuję swój i też pokażę Wam mój bębenek 😁
A ja dziś trochę w końcu podziałałam, ugotowałam zupkę i piekę mięsko na jutro 🙂 Mężuś prasuje, ja składam ciuszki i oglądamy Selenę 😜
U mnie melduję że glutów, meduz i tym podobnych brak 🤢 Ale skurczybyki mnie odwiedzają 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magda brzuchol piękny 😉

Tak błogo sobie leżałam w wannie i pomyślałam, że nie chce mi się rodzić... w takim sensie, że po prostu nie mam siły 😉 Jestem taka rozleniwiona. I jak wstaję w nocy do kibelka to też sobie myślę, oby nie w nocy, bo z jednym okiem otwartym pojade 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pszczółka lekarz mi tłumaczył, że większość porodów odbywa się w nocy - tak nas i zwierzęta natura skonstruowała. W nocy łatwiej o schronienie itd. 😉

Łajsoka może Oliwierek Cię posłucha, bo moja to uparta że hoho 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja się wyłamałam bo w środę jeszcze idę na ktg i po wyniki paciorkowca, a w czwartek mój lekarz ma dyżur w Skwierzynie więc byłabym pod dobrym okiem 😜 a poza tym jak Wy będziecie rodzić 4go i 5go to nie będę robić tłoku i poczekam na 6go 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kathrina Ty dziś tak wcześnie do wyrka 😜 chyba zostaję sama 😞..ale też już powoli uciekam 😉 więc kochane rozwierać się i rodzić 😜 Radzia Ty masz pierwszeństwo z racji że to Twój termin 😉 ****Dobranoc***
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...