Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Izulka ja jestem zalogowana na portalu Vitalia i tam sobie wykupiłam dietę, kosztowąła 50 zł na miesiąc, ale drukowałam sobie jadłosis na cały tydzień i potem już nie płaciłam tylko w kółko stosowałaam to samo a miałam tego na kilka tygodni... i teraz zrobie tak samo bo po co płacić jak mam to wydrukowane... ale ta dieta to nic nowego - 5-6 posiłków, ok 1200 kcal i zdrowe jedzonko... ja na tym chudłam bardzo ładnie, bo w sumie te 9 kg to mi w nicałe 6 m-cy zeszło... ja nie chce chudnąc szybciej bo wolniej to lepiej dla ciała... a i jo-jo nie grozi jesli się nawyki zyweniowe zmieni na zawsze 🤪
A my na szczepienie 29 czerwca i też robimy skojarzoną...
Kwasiek gratuluje jeszcze raz 🙂
Anita, Monia ale macie kochane szkrabki 🤪
Anita jak patrze na to zdjęcie Zosi z Twoim męzem to śmiac mi sie chce bo w sumie takie te nasze dzieci, najpierw nie dadza spać, my wygladamy jak zombie a one w dzien jakby nigdy nic spia sobie w najlepsze... 😁
A co do lezaczka to Mateuszowi ciocia miała kupić własnie ten z Fisher price ale nie dotrzymała słowa i kupiła samobujającą się hustawkę... niby fajna ale w sumie to nie jestem zadowolona, wolałabym ten lezaczek bo w tej hustawce Mateuszowi niewygodnie bo niby jest od pierwszych dni ale on w nim siedzi i mu głowa na bok zwisa... poza tym hustanie średnio go bawi, posiedzi chwile ale mi w tym nie zasypia... a przy wibracjach w lezaczku na pewno by sobie kimał... no ale mam za mało miejsca i kupno lezaczka odpada bo się zgaracę tymi sprzetami...
A Mateusz mial dzisiaj kolke tylko chwilkę, ale łatwo sie uspokajał jak go wzięłam tak jak do odbicia, potem kapiel, papu i teraz śpi rozwalony na łózku...
Ne wiem czy wasze dzieci tez juz takie sprytne ale mojego już nie mozna zostawic samego na łózku, potrafi sie obrócić w poprzek albo jakos tak sie odbija że połozyłam go dzisiaj głową przy samym oparciu a za chwile juz mu nogi prawie z łózka zwisały... zawija nogi do góry, przerzuca dupką w prawo i w lewo i tak sie przemieszcza pieronek mały... ślicznie sie juz usmiecha do nas i powoli zagaduje jakos tak smiesznie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anita powiem Ci (odpukać, tfu tfu) że my mieliśmy tylko jedna nieprzespana noc na poczatku jak nie wiedzielismy że mały sie cyckiem nie najada i darł się z głodu... i w tedy własnie tak wyglądalismy 🤪 a tak budzi się zazwyczaj 2 razy w cągu nocy na karmienie i dalej w kimono... ale wiem, że niektóre dzieciaczki daja w nocy popalić :o)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny
Widze ze sie rozkrecamy znowu na forum od wczoraj od popołudnia nasrobałyscie 7 stron, ale na szczescie nadrobiłam 🤪
U nas kolejny upalny dzien a nawet zapowiadali w pogodzie ze bedzie dzisiaj jeszcze cieplej niz w ostatnich dniach masakra, a jak w ten upał musze zawiesc mała do mamy bo na 15 jestem umowiona do fryzjera mam nadzieje ze Oliwia wytrzyma w samochodzie.
Ja na kolki tez daje esputicon tzn. ona chyba nie ma kolek ale dajemy zeby zapobiec jedną kropelke na dobe i jest OK mam jeszcze infacol ale narazie nie stosuje go.
Zmieniłam tez mleczko małej z Enfamilu z apteki na Nan active bo po tamtym robiła brzydkie i smierdzące kupki i połozna kazała zmienic, ale po tym Nanie mam wrazenie ze tez są smierdzące. A jakie kupki robią wasze maluch? Chodzi mi o maluch karmione butelką?
Wiecie ze moja Oliwia potrafi przez cały dzien nie spac albo dosłownie godznke sie zdrzemnie w cągu dnia a tak to ciągle rządzi. Mi sie wydawało ze taki maluszek to powinien jesc i spac.
Kasiu ja tez dopajam mała a ile mililitrów napojow dajecie?
Kwasiek gratuluje dzidziusia 🙂
Monia I Anita wasze maluchy sa słodkie, a Zosia jaką ma ciemną karnacje jakby juz sie zdążyła opalic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej.u mnie dziś nie przespana noc...Nie wiem co jest z małym ale on ostatnio wogle prawie nie śpi.z tego co obliczyłam nie przesypia nawet 10 godzin 😞 Zasnął o 21 i o 1 w nocy się obudził i już do rana nie spał i co 15 minut mnie wołal 😞 jestem padnieta. Wczoraj tez bylismy na spacerze to pierwszy raz nie spał.
Radzia widze ze nasze dzieciaczki są podobne do siebie 🙂 jak tak lezy w samym pampersie i ma zamkniete oczka to identyko mój Kacper 😆 No i on od dawna już kładzie się w poprzek. Ja się budze a patrze on nóżkami stuka w szczebelki 😁 I od dziś zaczął się świadomie do mnie uśmiechać 🙂 aż się popłakałam bo myślalam ze nigdy sie nie uśmiechnie i mialam glupie mysli. A dziś mnie to tak uszczęśliwiło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka a u nas zapowiada się kolejny marudny dzień, właśnie mój Oliwier też za dnia szaleje pośpi godzinkę dwie i tyle z jego spania ale za to daje nam w nocy odpocząć bo ostatnio to wstajemy 2 a nawet czasem nawet tylko raz 😎 Dziś znów upał i aż się boję wychodzić sama bo Mariusz w pracy jak mały włączy swoja syrenę jak wczoraj to masakra 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mAmuśki 🤪

Oli jak ok pokazuje kciukiem - słodziak 🙃

Karolcia w te upały koperkowej 100ml na dzień + woda ok 50ml.

Moja Emi dzisiaj obudziła się o 2 w nocy uśmiechnięta, bez płaczu, z nogą w szczebelkach (pod sam pampers) 🤢 🤢 wypiła sobie mleczko i tak leżała do 5 rano 🤢 🤢 a w dzień oczywiście w ogóle nie śpi - jak u Ciebie Karolcia 😆

Wiecie co... nie chce zapeszać, ale już prawie zapomniałam jak płacze moje MALEŃSTWO 😁 😁 Od aru dni tylko uśmiech na twarzy i zajmuje się sobą 🤪 🤪

Teraz leży w leżączku i coś tam próbuje gaworzyć


Oj włączyła sie maruda 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Odpukac ale Mateusz nawet ładnie spi... oczywiście nie cały dzień ale między karmieniami przynajmniej tą godzinkę spi... a karmię co 3 godziny go, często zasypia z butla w buzi i spi do nastepnego karmienia... a w nocy to w ogóle nie ma z nim problemu, zje, kłade go do łózeczka, cos tam sobie pospiewa, pomacha kończynkami i zasypia... dzisiaj wstawąłam tylko raz o 4 a potem dopiero o 7... a ostatnie karmienie było o północy... więc w sumie czuję się wyspana... jak sobie przypomne ile kiedys potrzebowałam snu a ile teraz do pełni szczęścia to nie moge się nadziwić że jakoś funkcjonujęP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a to zdjęcie z wczoraj moje dwa golasy 🤪 i Olinek już tak główkę wysoko trzyma 🤪
[URL=http://img811.imageshack.us/i/kartofle.jpg/][IMG]http://img811.imageshack.us/img811/5328/kartofle.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...