Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Netinetko ale Laska z Ciebie 🤪 w ogóle super rodzinka, a BlaBla to miniaturka tatusia, dosłownie identyczna

Łajsoka Emila też chodzi i się nie martwię, bo w zasadzie to chyba już ten czas. Podejrzewam, że większość Majowych Dzieci chodzi trzymając się mebli czy czegokolwiek... o właśnie Emila wstała przy rowerku/pchaczu i z nim sobie idzie.
Oli to przynajmniej jeszcze raczkuje, a Emma zupełnie ominęła ten etap, wczoraj raczkowała, ale chyba już dzisiaj stwierdziłą że to nie ma sensu poruszać się w żółwim tempie i dzisiaj znowu się czołga i uwierz, że jak czołga to nie potrafię jej dogonić 😉 tak zasuwa

Jaka jestem szczęśliwa, że nie muszę już robić mleka w nocy, oczywiście pobudki dalej są... ale powoli je wyeliminuje haha, mam nadzieje 😉

Kupka w pieluszce, zapisalam sie i nie posadzilam Emki na nocnik 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czeeeeeeść 🙂

Łajsoka - co do tych worów to na spokojnie 🙂 moi Rodzice jeszcze powinni być jak Wy przyejdziete to od razu zapakujemy wory do mojego Taty do samochodu i pojadą do Szczecina jeszcze dziś 🙂
A z tym nosem to może lepiej prześwietlenie zrobić? Ja kiedyż ze złamanym nosem chodziłam przez prawie dwa tygodnie.. jak poszłam w końcu do lekarza to już nie było co naprawiać i przegrodę mam do dziś przesuniętą :/ ale wcześniej nie wiedziałam że złamany jest 😜 spuchł, bolał straszie i wyszły mi sińce pod oczami, ale kto by myślał o pojechaniu do lekarza jak za dwa dni był sylwester?? 😜 i tak z tym nochalem pojechałam aż na śląsk się bawić 🙂

Madziocha - Co do szmerów na serduszku u nas też jakieś były, mieliśmy wizytę u kardiologa powiedziała że to tzw. niewinne szmery i wszystko jest ok. Kontrola za rok 🙂 więc w okolicach lipca idziemy znowu 🙂 Tak więc nic sie nie martw 🙂 glowa do gory!! Polka na pewno jest zdrowa jak ryba 😁

Wysa - a mama Twojego meza nie moze mu przemowic do rozumu? Ze ma rodzinę i to rodzina przede wszystkim a nie hazard na necie? Kurcze - chyba to dorosła kobieta i widzi jak jej synek się zachowuje? Może ona bedzie miala na niego wplyw? no ja już nie wiem...

Kasiaa - co do jazdy autobuysem to moja Ala bardzo lubiu jeździć 🙂 Grzesiek mi opowiadał że raz jechali do miasta właśnie autobusem i kierowca bardzo ostro zahamował i tak trochę rzuciło autobusem to Ali tak się to spodobało że zaczęła się głośno śmiać, piszczeć, że az wszysycy w autobusie zaczęli się uśmiuechać 🙂 szkoda że tego nie widziałam 🙂

Co do wycieczek w baga żniku trabanta... widok z pewnością bezcenny 😁 😁 😁 😁

Gabiś - ale czaderski ten zajazd... normalnie aż m się zachciało jakiegoś odpoczynku.... tak mi się od razu z wakacyjną sielanką skojarzył 🙂
A dziś jeszcze mój Mąż jak mnie wiózł do pracy to mówił "choć skoczymy nad morze, uciekniemy na jeden dzień... :P" heheh chyba mu się udzieliła atmosfera słonecznego poranka 🙂

Netinetko - mi się nie wszystkie zdjęcia otworzyły 😞 ale te co widziałam to bardzo fajne 🙂 poźniej wejdę jeszcze na fb to popatrzę może coś wrzuciłaś - ostatnio rzadko tam zaglądam.. nie mówiąc już o nk. Ale dziś mam dyżur do 12 w pracy, a wszystko co miałam zrobić zrobiłam wczoraj, więc dziś tylko dupogodziny muszę odsiedzieć, więc mam czas na szperanie w necie, poczytanie Was na spokojnie, itp 🙂

Wczoraj byłyśmy z Mama w końcu w tym sklepie z art. dziecięcymi. Spacerówki fajne ale nie miałabym pojęcia którą wybrać.. A oglądałam jeszcze foteliki. No i w sumie Pan mi propnował i takie za 1600 (sic!) i takie za 350... generalnie najbardziej przypadły mi do gustu chico i coneco. Chico kosztowaly 450 i jeden 400 (chyba dlatego za caly czarny bo niczym sie nie roznil tylko cena) i coneco byly fajne ale facet mowil ze nie maja atestow.... polaze jeszcze po sklepach, popatrze co inni mowią, poogladam, pomacam, wybiore i zamowie na allegro bo w sklepach strasznie drogo 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i jak zawsze post gigant.... :|

ale ja po prostu jestem taka ze moglabym czlowieka zagadac.... nawet juz w pracy sie ze mnie smieja 😜 ostatnio jak dzwonil do nas nasz glowny klient i chcial ze mną rozmawiać bo nie podstawilam mu samochodu na zaladunek (ale bnie ze swojej winy tylko skrzynia biegow nam padla) to tak go zagadalam ze zapomnial mnie opieprzyc i podziekowal tylko za in formacje 😜 hahahaha 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Serwus 🙂
Dziewczyny moge wrzucic zdjecie po fryzjerze, ale za duzo to sie nie zmieniło bo zrobiłam tylko pasemka bo odrost był straszny i podciełam zniszczone koncowki. Róznicy zbytnio nie ma tylko odrost zniknał 🙂
Kurde ja juz nie wiem moje dziecko jest jakies spowolnione nie raczkuje nie chodzi jak sie czegos trzyma, a powodem jest ten głupi chodzik. Przez niego Oliwia nie trzyma rownowagi jak ja postawie przy ławie to stoi chwiejac sie, ale nawet kroczka nie zrobi i tak smiesznie sie odbija nozkami tak jakby jedziła w chodziku. Musze schowac go, chociaż rzk probowałam jej nie wkładac to awanture robiła :/ Niepotrzebnie babcia kupowała ten głupi chodzik 😠
Wysa a twoj maz jest jedynakiem?
Bo zachował sie jak rozpieszczony jedynak mowiac Ci ze to jego pieniadze. Przeciez ma rodzine wiec pieniadze sa wasze wspolne! Ja nie pracuje bo sie Oliwia zajmuje i Tomek jak wraca z pracy to zawsze daje mi kase i pyta sie czy cos potrzebuje. Nigdy nie wypomniał mi ani grosza.
Reklamy serc i rozum moje ulubione 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane!!!
Odezwe się później na dłużej bo na razie nawet nie doczytałam co u was... potem strzele posta na dwie strony 😁
Ale temat wózków na czasi to powiem, że ja w sklepie wypatrzyłam taki http://allegro.pl/coletto-wozek-spacerowy-nino-tylko-u-nas-i1450782981.html i bardzo mi sie podobał, głęboki, rozkłada sie na płasko i jest bardzo lekki
A teraz musze jchacc na zakupy bo wszystko mi sie skończyło na raz a w tygodniu nie miałam czasu na nic 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej. No Radzia w końcu się odezwała 🙂 wiesz co Radziu ja miałam na oku ten sam wózek ale planujemy go kupić jak dostaniemy zwrot podatku. I teście oddadzą jeszcze 500zł.
No a Karolcia mój mąż ma jeszcze starsze rodzeństwo, brata i siostrę. Ale dlaczego tak się zachowuje to nie wiem.
Oj Lajsoka rozrabiaka z Oliego. Ale dobrze że już troszkę lepiej z Twoim nosem, jednak moze lepiej by było żebyś przeszła się do lekarza.
A Kacperek nigdy nie jeździł ani autobusem ani pociągiem 😜
Netinetko świetnie wyglądasz 🙂 a Blabla słodziutka 🙂
Madziu wiem co czujesz bo ja też czasami nie daję rady z Kacprem. U nikogo nie chce na rękach tylko u mnie. Posadzę na łóżko i od razu ręce wystawia i wspina się na mnie. Zadbaj o siebie Madziu tak jak w końcu ja znalazłam tylko czas dla siebie 🙂 no ale do fryzjera nie chcę bo nie mam po co, włosów w ogóle nie maluję a teraz hoduję więc nie ma sensu 🙂
Zrobiłabym tylko sobie paznokcie ale nie mam kasy...
Izulka rozwaliło mnie na łopatki to co napisałaś 😁 hehehe w bagażniku sobie podróżowały, ale były czasy 🤪
Idę robić ciasto Bambo mmm 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wysa - dawaj przepis na to ciasto!!!Ciekawe jakie ono jest??? 🤪

A u nas jest 3 ząbek!!!!!!!!!!!I wczoraj Oliwia stała sama bez trzymania około 2 minuty,a potem jakby nigdy nic złapala się mebli i poszła dalej...mała spryciara...i nauczyła się tańczyć...jak tylko muzyke słyszy to sie buja - wstawię filmik.... 🤪

Idę do mojej marudy,póxniej coś napiszę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka

Wysa Ty tu smaka ciastem nie rób 😜 Dobre wyszło? 🙂

Oliwce gratuluje 3 ząbka 🤪 i stała sama 🤪 extra

Karolcia z tego co opisujesz, to chyba rzeczywiscie przez chodzik Oliwka nie stoi sztywno

Radzia no nareszcie 😉 fajnie że wszystko w porządku
Spacerówka super, kurcze dzisiaj podjęłam decyzję, że n ie kupię drogiej spacerówki bo to nie ma sensu i już miałam zamówić taka angielską za 120zł, ale zanim to zrobiłam to zobaczyłam linka od Radzi i teraz znowu siedze i nie wiem co zrobić. Oszaleje kiedys z tym moim niezdecydowaniem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja pewnie jeszcze zmienię zdanie co do wózka z 5 razy, bo teraz jeszcze nie kupujemy, dopiero jak się zrobi naprawde ciepło, może w kwietniu... póki co jeździmy Jumperem 🙂 Ale w sklepie ten wózek mi sie bardzo spodobał... składa się w taka jakby kostkę 😉
A ja mam dzisiaj luzik, bo mąż się zaoferował że on śpi z małym i wstaje do niego a ja mam sobie iść do drugiego pokoju sie nareszcie wyspać... chętnie skorzystałam z jego oferty 😜
Jeszcze nie doczytałam Brzucha, bo Mateusz był dzisiaj taki marudny popołudniu że tragedia... i ja zamiast cieszyć się że mam wolny weekend zaczęłam marzyć, żeby już był poniedziałek... nie wiem czy to jakies zęby czy o co chodzi, bo on ostatnimi czasy taki grzeczniutki jest, a dzisiaj makabra 🤢
Kaaaasia jeszcze 2 tygodnie!!!! 🤪
Ide zarzucić jakiś film na DVD ale pewnie zasnę zanim się skończą wstępne napisy 😜
ALe jutro post a'la Pszczoła Was nie ominie, doczytam i sumiennie każdej cos odpiszę 😉
Oliwce gratuluję ząbala... u nas na razie na tych 8 się zatrzymało, ale nie da mi sprawdzic czy coś sie tam głębiej nie dzieje.. a jak mnie Pokemon jeden ugryzł w cycka dzisiaj rano to myślałam, że mu oddam... zero wyczucia w tym dziecku... 😮
N i on prawie wcale nie gaworzy, jedynie "babababababababababa" i tak godzinami i nic więcej... a Wasze co mówią fajnego?
Dobra spadam bo chciałabym tyle na raz powiedziec, dawno mnie nie było i mam potrzebe się wyagadać, ale dzisiaj sobie jeszcze odpuszczę i skorzystam ze spokojnej nocy...
Dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór 🙂
Wysa jak przeczytałam o tym dentyście to aż się zagotowałam 😠 jak on może 😠 normalnie brak mi słów 😠
Biedna Blabla 😞 no i przykro że teściowa tak żadko odwiedza swoją wnuczkę 😞
Łajsoka jak ta nos? Byłaś u lekarza?
Karolcia fajnie że miałaś taki dzień tylko dla siebie 😉
Kasia super że Emilka zaczęła raczkować 😉 więc jednak nie pominęła tego etapu 😉 no i super że depilacja tak strasznie nie bolała 😉 a co do Mai to faktycznie straszny z niej cwaniak i rozrabiara i już w tak młodym wieku zachowuje się aspołecznie - Martynie wyrywa z rączek wszystkie zabawki i nawet jak daje jej drugą taką samą to i tak jej wszystko wyrywa 🤢 no i palce chce jej do oczu wkładać 😮
Biedny Jasiulek - żeby ząbki szybko wyszły i żeby już się nie męczył 🤨
Netinetko wracam do pracy już za chwilę bo 22-go lutego 😞 stresa mam niesamowitego 😞 a właśnie miałam wcześniej Cię spytać jaka to praca że trzynastkę dostajesz bo ja chyba coś pomieszałam i myślałam że jesteś fotografem 🤔 jeżeli oczywiście wolno spytać ☺️
Gabiś tylko pozazdrościć takiego wyjazdu 😆
Biedny Oli z tymi plamkami 😞
Rozum i serce są najlepsze 😁 uwielbiam te reklamy 😁 😁 😁
Blabla jaka fajna 😁 śliczna dziewczynka no i skóra zdjęta z tatusia 😁 a mama jaka laska 🙂 super rodzinka 😉
Radzia korzystaj z propozycji męża i czekamy na posta giganta 😜
A co do gaworzenia to Maja różne dzwięki wydaje, ale przeważa ma-ma, ta-ta-ta-ta, ba-ba-ba-ba i nalepiej jest jak mówi nie-nie-nie-nie i to w takich chwilach, kiedy np ją ubieram albo przewijam i mam wrażenie że ona to mówi z premedytacją 😁
No a jutro niedziela i następny car boot 😉
Zykam spać
Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zabieram się za czytanie 😉 Mam tylko 22 strony 🙂
Na początek składam najlepsze zyczenia dla wszystkich minisolenizantów, bo na pewno kilka urodzinek ominęłam...
A także życzenia wszystkiego najlepszego dla Wysy i Pszczoły, bo wiem, że miały urodziny 😘
Widzę że znalazłyście sposób na nowe telefony... u mnie to nie zadziała... gdyby Mateusz mi utopił telefon to mąż by mi wygrzebał z szuflady jakąś starą cegłę więc wolę nie ryzykować 😉
Kasia szok z tymi żłobkami... u nas na całe Jastrzębie jest tylko jeden żłobek publiczny a te prywatne nawet nie wiem gdzie są, znam tylko jeden i nie wiem jakie są koszty... ale właśnie jak sie chce dziecko do żłobka dac to trzeba to załatwiać już w ciąży... no chyba że się ma znajomości jak moja koleżanka która dała dziecko do żłobka niemalże z dnia na dzień... 😉
Pszczoła, Łajsoka trzymam kciuki żeby odstawianie od cycusia poszło gładko... to ponoć często trudniejsze dla mamy niż dla dziecka 😁
Wysa pisałas że Kacperek boi sie ciemności i mi sie przypomniało że miałam Wam pisac, że Mati to się chyba niczego nie boi, wchodzi sam do ciemnego pokoju, nawet go nie widac tylko słychac "klap klap" i ma w nosie że jest ciemno...
Magda a dlaczego chcesz zmienić mleko Jasiowi? On duzo mleka pije ogólnie? Bo ja bym się chyba jednak bała dawac tego krowiego... wydaje mi się że lepsze nautańsze modyfikowane niż krowie, a w sumie nasze dzieci już tak dużo mleka nie piją, bo sa obiadki, deserki i inne smakołyki, więc koszty mleka nie są już takie duże... no ale pewnie masz swoje powody dlaczego chcesz zmienić... A już doczytałam że jednak nie zmieniasz 🙂
Magda ja bym tych lekarzy pobiła gdyby mi coś takiego zrobili... jak mój mąż czasem nie dopilnuje małego i on sie gdzies uderzy to we mnie sie jakaś lwica odzywa i zła jestem, choć wiem, że trudno go upilnować... ale gdyby cos takiego się stało z czyjegoś zaniedbania to chyba bym zabiła...
Łajsoka gratulacje dla szwagierki i buziaki dla małej Aluni :o)
Kurcze spodobała mi sie ta spacerówka którą pokazywała Anita... hm u nas będzie pewnie taki sam problem jak u Kasi... najbardziej niezdecydowane kobiety świata 😁
Netinetko super że wyjazd się udał... ja nie umiem jeździć na nartach a mąż mnie ciągle namawia... chciałabym ale to w sumie dość drogi sport i nie wiem, czy się kiedyś wybierzemy bo ciągle jest coś wazniejszego 🤨
Madziocha Pola jest sliczna i taki spokój ma na twarzyczce... a tatusiowi zyczę zdrowia :o)
Wysa co za dzieciak z tego Ztwojego męża... kurcze takie numery ciągle coś... mógłby wreszcie wydorośleć...
Madziocha my kupujemy spacerówkę bo ten Jumper jest za przeproszeniem zajebiście ciężki i zajmuje nam cały bagażnik w kombiku a latem wybieramy sie na urlop i nie zmiesci nam się takie wielki wózek... ale największa jego wada jest właśnie waga i nawet ciężko jednej osobie wyprowadzić go z piwnicy z dzieckiem na ręku... a tak to hop do wózka i raze w wówkiem można dziecko wynieść... w Jumperze to nawet mój mąz nie daje rady go dźwignąć z małym w środku a co dopiero moja mama czy ja...
Izulka w trabancie w bagazniku hehe... no to niexle... ale sie usmiałam 😁
Netinetko szkoda że teściowa podatwiła swój honor nad spokój Blabli... biedna sie musiała wypłakać... moja mama znowu odwrotnie, Mateuszowi nie wolno nawet kwęknąc bo już jest na straży... a on sie już nauczył trochę wymuszać krzykiem i to już nie jest takie dobre...
Kasia graytulacje dla Emki... no ale jak jej łatwiej na brzuszku to w sumie obojętne jak sie przemieszcza... A autobusem to ja sama już dawno nie jechałam, a Mateusz nigdy, tylko autem wszędzie 😜 Dla naszych dzieci przejazd autobusem czy pociągiem to będzie niezła atrakcja, bo wszyscy prawie mają samochody.. a my w dzieciństwie to się wszystkim wyjeździłyśmy i to była normalka...
Magada jak mop!!!!! Nie no rozłozyłas mnie kobieto na łopatki 🤪
Gabiś ale Wam się fajna imprezka trafiła :o) Wozami do lasu 😁
Reklamy Serce i rozum u nas królują... ja je uwielbiam, ale Mateusz wręcz kocha... jak tylko sie zaczyna, rzuca wszystko, siada i smieje się do TV... i jeszcze do reklamy Heya z tym baranem... 😜
ANeta super fotki... Kasprowy jest piekny :o) Jak byłam z Piotrkiem po ślubie to była mega brzydka pogoda na dole i zastanawialismy się czy jest sens wjeżdżać... ale jak wyjechaliśmy ponad chmury, u góry przeslicznie a pod nami taka kołdra z chmur... no cos pieknego, jak znajde fotke na kompie to Wam pokaże...
No a Ty Netinetko to rzeczywiście laska jak sie patrzy :o)
Ja tez się nie martwie że Mateusz chodzi przy mleblach... sam wstaje to znaczy, że jest gotowy...
Kasia zazdroszcze, że Emka juz nie je w nocy... Mati róznie, 1-2 razy mleko i na herbatke tez sie budzi... weekend był okropny, obudził mi się s piatku na sobotę i 2 godziny szalał w łóżku... szczypał mnie, klepał, ciągnął za włosy... i świetnie sie przy tym bawił a ja wkurzona, bo spac mi się chciało az w końcu odpuściłam i zaczęłam mu dokuczac ja i poszedł spac... 😉
Karolcia każde dziecko rozija sie inaczej, no ale może faktycznie chodzik troszkę Oliwię rozleniwił... 🤨
Gabiś czekam na filmik tańczącej Oliwki :o)
Izulka dobrze że Maja taka zadziorna, bo Mateusz tez taki jest i potrzebna mu kobieta, która da rade go ustawić bo czuję, że wyrośnie z niego taki niepokorny duch 😁 ajemu potrzebny czasem prztyczek w nos 😉
A teraz odpowiem na własnego posta... noc w drugim pokoju nie wypaliła, usłysząłam Mateusza jak się drze w nocy i mojego męża jak go ucisza "ccccccccciiiiiiiiiiiiiiiiiii ccccccccciiiiiiiiiiiiiiiiii" co było jeszcze bardzij wkurzające niż ten Mateuszowy krzyk... poszłam tam oczywiście, bo Mateusz nigdy sie w nocy nie drze, tylko kwęka i jak wypluwa smoczka na mój widok to wiem, że chce jeść albo pić a tu taki krzyk na ślepo... no i chyba następne zęby własnie, bo posmarowalam żelem i zasnął... a żel już dawno nie był używany u nas... i juz z nim zostałam do rana... spalismy do 8-ej więc w zasadzie się prawie wyspałam bo mnie już nie budził między 2 a 8 rano... :o)
Wysyłam




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heejjj 🙂
My wczoraj byliśmy w kinie na Och Karol, trochę się rozczarowałam, bo spodziewałam się że będzie śmieszniejsze, ale ogólnie ok 🙂
Z nosem już dobrze Mariusz mi go zbadał i nie jest złamany, kość jako s stłuczona i tyle 😉 swoją drogą śmiesznie by to było, że dziecko uderzając z główki złamało mamie nos 😁
Netinetko Blabla to cała do tatusia podobna 😉 a z ciebie to super laska 😉
Olinek tez mówi niee niee i amam jak je coś i jeszcze jak się bawimy w chowanego nakłada na siebie pieluszkę i ja mówię gdzie Oli a on Nima? z takim zapytaniem śmieszny jest i oraz bardziej wszystko rozumie, wczoraj np. my byliśmy w konie i mój tato z pracy wrócił a w przedpokoju światło się świeciło i Oli patrzy na moją mamę i mówi "mama"? kochane słoneczko...wołają mnie na obiad, a miałam sie ta rozpisać 🤨 może później dokończę..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobitki 🙂
oh Radzia dalas czadu 🤪 czytalam i czytaalam....ale dalam rade he he 😁 wiem co czulas spiac w drugim pokoju, bo sama nie potrafie, jak slysze placz to po prostu nie spie 😞
a wozek tez zmieniamy z tego wzgledu, ze czesto wyjezdzamy i parasolka idealnie by sie sprawdzila a ten zostawiam sobie do chodzenia po mojej wsi, bo mi pasuje, ale tak jak u was zajmuje caaaly bagaznik 😉 a w perspektywie wyjazd do Chorwacji, wiec bagaz ograniczony do minimum na rzecz zapasow jedzenia 😜 a jesli chodzi o narty to my zminimalizowalismy koszty, bo na gieldzie kupilismy sobie sprzety (poza butami, bo mam hopla na punkcie uzywanych i w zyciu bym nie zalozyla z wypozyczalni), na koniec sezonu kupilismy ciuchy na wyprzedazy i dzieki temu nie wydajemy koszmarnych pieniedzy w wypozyczalniach,m a jezdzimy w miejsca, gdzie ceny za zjazdy sa w miare, a nie jak w Zakopanem, gdzie zdieraja na maksa!
Lajsoka dobrze, ze nie zlamal Ci synek noska, bo to juz bardziej skomplikowane-sama mialam zlamany i pomimo szybkiej interwencji jest krzywy wrrr 😠 ale ty masz fajnie, ze nie musisz tak od razu leciec do swojego lekarza tylko maz cie zbada i jest diagnoza 😁
Izulka na twoje pytanie dotyczace 13 w pracy odpowiedzialam na gg, bo niestety pewnych rzeczy nie moge publicznie ujawniac 😞
Karolcia byc moze rzeczywiscie przez chodzik tak jest, bo mi pediatra mowila, ale pamietaj tez, ze kazde dziecko inaczej sie rozwija i moze to jeszcze nie jej czas-najlepiej zapytac lekarza tez!
Kasia wiem cos o niezdecydowaniu, jak wariatka siedze na allegro i przegladam i przegladam , bo wciaz nie wiem do konca jaki fotelik kupic 😮 my baby tak mamy!
Wysa Blabla tez sie boi ciemnosci, ale na dworzu, bo zaczyna marudzic i w samochodzie tez jakies swiatelko musi sie palic,ale zastanawiam sie czy to nie jest moja wina, bo wciaz spimy przy lampce a psychologowie wypowiadaja sie, zeby oduczac dzieciaki od takeigo spania...
a laska to ja wcale nie jestem!!! 😁worki pod oczami mam chyba juz do kolan, bo nie pamietam, kiedy przspalam 3 godz pod rzad, ta koza wciaz sie budzi ech...ale dziekuje wam kochane za komplementy, zawsze mozna na was liczyc 😘
A my po imprezce, maz byl zadowlony, dostal super tort io zabawa byla do pozna, nawet Blabla poszla 2 gdoziny poznej spac( co nie przelozylo sie na spanie dluzej-6.30 i pobudka 😞) ale ogolnie bylo fajnie, kupa dzieciakow, dom pelny ludzi, dopiero niedawno uporalam sie ze sprzataniem i leze z laptopem i mam wszystko gdzies tylo odpoczywam, bo tatus z coreczka na spacerze 😜
acha i zapomnialam wam powiedziec, moja kolezanka urzodzila Maje 3300 i 57 dl i juz jest wszystko oki,i byla bardzo dzielna, bo rodzila bez znieczulenia ok. 4 godz i dala rade, chociaz jak sie zapytalam jakby opisala porod to powiedziala, ze "czula jakby bomba jej w d... eksplodowala" 🤪 ale potem byla najszczesliwsza na swiecie ☺️ - kolejny porod czerwiec, potem lipiec i wrzesien 😜 😜 😜
ups...tez mi wyszedl post gigant ☺️ mam nadzieje, ze przeczytacie i sie nie zanudzicie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂
Oliwierku wszystkiego najlepszego kochaniutki 🙂 co prawda wczoraj powinna ciocia była złożyć życzenia ale zapomniała ☺️
Ciasto wyszło super ale powiem szczerze że teraz nie bardzo mam jak napisać przepis bo jest długi.
Oliwce gratulacje zębolka 🙂 i czekamy na filmik Gabiś 😉
Mi właśnie podoba się ta spacerówka co Radzia chce kupić i jeszcze inna też tyle samo prawie kosztuje. Miała kupować taką tańszą za ok 200zł ale jak teście oddadzą kasę to kupimy droższą.
U nas to tylko słychać od Kacpra z buźki: loli loli, tatata, mamama ale tak słabiutko i nie nie nie i jeszcze jakieś tam śmieszne dźwięki trudne do napisania 😜 No i już wie co jest w pokoju. Żyrandol, kwiatki firanka itd a najbardziej śmieszy Bozia 🙂 bo u teściów wisi taki duży obraz i jak się pyta "Kacperku gdzie Bozia, niech Bozia da zdrówko dla Kacperka" to odwraca się wystawia rączka i tak otwiera i zamyka 🙂. Kosi kosi łapci też super robi 🙂
Ja na szczęście oduczyłam Kacperka spania przy świetle. Mamy taką lampkę że są 3 poziomy świecenia a teraz zapalam pierwszy poziom tylko jak karmię i to nie zawsze i je po ciemku i od razu śpi.
Ale fajnie że Emilka już nie je w nocy, ja to się zbieram do oduczenia i potem w nocy mi się nigdy nie chce. Zresztą wszystko jedno bo nawet jakbym oduczyłą i dawała herbatkę to i tak muszę wstawać i grzać bo on nie nic w temperaturze pokojowej, nawet jak jabłko potarkuję to muszę od razu grzać...
udało mi się w spokoju przeczytać posta Radzi i Netinetki 🙂 ależ naskrobałaś 😉 ale powiem szczerze że ja bardzo lubię czytać Wasze długie posty 🙂
hihi jaki słodki Olinek 🙂 Amam? Nima? super jak tak dziecko już więcej mówi 🙂
Fajnie Tobie Netinetka, tak sama w domu leży odpoczywa 🙂 marzy mi sie taki odpoczynek 😉
Idę trochę zająć się dzieckiem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehe no jak się długo nie zagląda to potem takie posty wychodzą, bo ja mam zawsze wielką potrzebe odniesienia się do większości postów 😉
Netinetko ten opis jedozdaniowy porodu Twojej kolezanki jest trafiony w dziesiątkę!!!! Ja mimo znieczulenia mniej więcej pamietam to podobnie i lepiej bym tego nie ujęła 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny
Przeczytałam wasze posty giganty 🙂 Łajsoka dobrze ze piszesz o folmie "Och Karol" bo kolezanka ciagnie mnie do kina albo na ten film albo na "Wojne żensko męską" (czy jakos tak) wiec chyba wybierzemy ten drugi film.
Od jutra chowam chodzik bo ten mały leniuch nigdy nie zmobilizuje sie do samodzielnego wysiłku. Tez słyszałam ze chodzik rozleniwia dzieci, a ona juz sie do niego bardzo przyzwyczaiła bo wszedzie sobie sama przyjedzie czy do kuchni za mna czy do łazienki. Pewnie ciezko bedzie ja odzwyczaic, ale sprobuje.
Ja Oliwce nie daje mleka, ani herbatki w nocy od ok. 4 albo 5 miesiaca zycia. Jak sie obudzi w nocy to zazwyczaj jak jej smoczek wypadnie, albo jak zeby ida nieraz zel pomaga, a nieraz trzeba przytulic i ukołysac. Kilka razy zdarzyło sie tak, ze obudziła sie z płaczem i ze smoczkiem wziełam ja na rece to sobie bekła odłozyłam ja i spała dalej 🙂
A mowi podobne sylaby jak Izy Maja mama.. tata.. baba.. i nie nie nie... 🙂 Autobusem, tramwajem ani pociagiem nigdy nie jechała bede musiała zabrac ja na przejazdzke 😁 Jakos nie było okazji zawsze jak trzeba gdzies jechac to w auto sie pakujemy.
A wczoraj w koncu kupilismy telewizor bo przymierzalismy sie od jakiegos czasu. Acha i w Auchan pampersy sa w promocji za 42 zł.
Uciekam do wanny. Dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aaaa własnie Gabis ja tez czekam na filmik z tanczaca Oliwką bo moja swiruska tez tancuje 🙂 Jak tylko słyszy muzyke to sie buja, ale to dlatego ze u nas czesto leci muzyka albo radio i nieraz ja z nia na rekach tancze i teraz nawet jak zabawki z melodyjkami jej dajemy to tez tancuje i zawsze patrzy sie czy ja widze i sie smieje 🙂 Bombowa jest z tym tancowaniem przypuszczam, ze twoja Oliwka podobnie robi. Chyba wszystkie Oliwki czuja rytm 🤪
Dobra teraz juz napewno uciekam. Pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczyny
Oliwierku buziaki od nas 😘 😘 😘
Nie mam czasu napisać nawet zdania w ciągu dnia 😞
Ale jestem na bieżąco ,wszystko doczytane 😉 Jeśli chodzi o chodzik to Jasio też się przyzwyczaił do niego ale sam potrafi stać ,sam staje w łóżeczku i stawia nie pewne kroczki, sam potrafi usiąść z pozycji stojącej ,robi to bardzo ostroznie , no zdrowia to te chodziki nie przysparzają to fakt, ale ja staram się by on sam próbował swoich sił i mozliwości na tyle ile go samego stać.
Netinetko naprawdę bardzo ładna z Ciebie dziewczyna ,mąż przystojny no i BlaBla do kompletu udała się w 100%,sliczna rodzinka.
Izulka fajnie masz z tymi niedzielnymi zakupkami 😉 a co do Mai i tym jej zachowaniem to sądzę że w grupie trzeba umieć o siebie zadbać i ona własnie sobie radzi cha cha. 😁
Jasio nie boi się ciemności ale ja tak....spię przy lampce od 2002 roku....
Mówi też tak jak wasze aniołki,mama,tata,baba,nie nie, zaczoł tak smiesznie warczeć ostatnio , jest tez dość krzykliwy ale to tylko jak ma dobry humorek to w ten sposób się zachowuje pokrzykując dość głośno na nas.
Radziu no jesteś i nie zawiodłaś mnie ,liczyłam wręcz na takiego posta 😁 😉 Ja też czasem idę spac do pokoju obok ale jak słyszę że Jasio pogaduje bądż płacze to zaraz tam jestem i ze spania w błogiej ciszy d...a.
Gabiś wyjazd w dechę,wybaw się za mnie też plis...... 😁Oliwce wielkie brawa za zabka , super.Jasia tak bolą już górne dziąsła że wczorej pogryzł tymi dolnymi zabkami sobie rączkie 😞myślałam że cos mu się stało i zastanawiałam się bo nie płakał a ślad się pojawił nie wiadomo z kąt ,aż go zauważyłam jak wkłada ją do buzi ach te zęby . Zaczoł mi pokasływać ale tylko w dzień, podaję mu Mucosolvan i jak jutro usłyszę ten kaszel to jadę do lekarza.

Co do wózków to macie jeszcze czas i na pewno coś wybierzecie dziewczyny fajnego .
Łajsoka martwiłam się o ten Twój nos 🤢 no ale dobrze że tylko na tym się skończyło .
Wyska jak mozna we wspólnym domu dzielic pieniadze? Jestem w szoku!Dentysta to konieczność,są sprawy ważne i wazniejsze czasem no ale kasyno jak widac było priorytetem !
Reklamy SERCE I ROZUM kocham je 😁 nareszcie coś smiesznego wymyslili i aż chce się zerknąć w telewizor jak je puszczają 😉
No to chaotyczny ale jest cha cha 😁lepszy taki post niz wcale.
Napiszę coś z sensem jutro 😉pozdrawiam Was wszystkie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry
Jak ja nie cierpie poniedziałkow :/ I jeszcze te walentynki co prawda my ich nigdy nie obchodzimy szczegolnie , ale ja dostałam tel od Tomka, a ja nic nie mam dla niego i nawet szczerze mowiac to kasy nie mam. Kupie jakis czekoladki i niech sie cieszy, a jak bedzie grzeczny to moze wieczorem jeszcze cos dostanie 😜 😁
Madziu a jak czesto sadzasz Jasia w chodziku, duzo w ciagu dnia w nim jezdzi?
A moje dziecko chyba wystraszyło sie ze schowam chodzik i dzisiaj posiadziłam ja na puzzlach piankowych i poszłam zrobic sobie kanapke, a jak wrociłam to je dziecko przypełzło na panele 🙂 to znowu ja posadziłam na puzzle i obserwowałam jak sie przemiszcza i troche sie zdziwiłam bo niunia nie raczkuje nie pełza tylko na siedzaco jedna nozke podchyla pod tyłek a druga sie odpycha, smiesznie to wyglada, ale w koncu wpadła na pomysł ze sama moze sie poruszac 🙂
Iza pochwal sie co kupiłas na car boot-sie? 🙂
O nie juz skrzeczy uciekam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
Karolcia no czesto Jasio siedzi w chodziku , sama wiesz ile jest pracy w domu no to jak porobię wszystko to wtedy zmieniam mu światopogląd 😁i sadzam na podłogę , a to stawiam przy kanapie itd. no chodzik to wyreka nie ma co się oszukiwać .Jasio nie raczkuje a jak wyląduje na brzuchu to dostaje szału ,on bardziej chce na nogi , co do walentynek to u nas standard -kłutnia z rana.I już !!!
Karolinko pytałaś czemu podałam krowie mleko a więc chciałam zobaczyć czy Jasio je przyswoi no i tyle . Ale poszłam po rozum do głowy i odpusciłam sobie jeszcze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...