Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
oj Radzia wiedzialam, ze nie zawiedziesz 😜 u nas takie noce jak pisalas zaczely sie ok. 2 m-cy temu i....wciaz trwaja 😞 i jest najedzona, posmarowana zelem, nawet iedys wsadzilam czopka przeciwbolowego a tak wciaz sie budzila i chodzila po lozeczku albo stala i plakala. myslalam, ze to zeby, ale juz wyszly a wciaz to trwa i przeczytalam,ze to normalne w tym wieku, bo dzieciom szkoda czasu na spanie, bo nabyly nowe umiejetnosci i chca je doskonalic.... 😠 marne pocieszenie!!!
hej hej hej "dzien gospodarczy" to moje powiedzonko, ale spoko, niech bedzie w powszechnym uzyciu 😁 Lajsoka to pewnie tata dumny, ze synus w koncu go wola, u nas narazie "mama", "baba", "emu", "am am" i ..."henio"-nie wiem dlaczego, bo zadnego nie znamy 🙃
Pszcozla mam nadzieje, ze juz wiecej nie bedziesz miala zadnych wydatkow zwiazanych z autkiem, bo ilez to mozna, musisz w koncu sie nim cieszyc 🤨
tak piszecie o tych telefonach i tak sobie mysle, ze nie wiem jaki mam telefon dokladnie 🤪 mam LG caly dotykowy ale jaki symbol to nie mam pojecia 🤪 blondynka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Czesc Kochane
ja tylko na chwile przed snem... przyznaję! "Dzień gospodarczy" wypłynął od Netinetki i ja sobie zapożyczyłam 🙂 zreszta u nas w powszechne użycie weszła też "szamroszka" autorstwa babci Anetki o ile pamiętam 😜
Ala zasnęła dzis po dlugich bojach bez cyca wiec wychodzi na to ze ostatni raz ciagnela dzis o 5 rano!! I potem caly dzien nic i wieczorem nic 🙂 na noc mam przygotowaną wode w butelce, ale chyba jeszcze ja nakarmie kila razy cyckiem... ja sie musze jeszcze przygotowac do rozstania - a na dzis nie jestem jeszcze gotowa tak calkiem. Jeszcez tylko jutro, moze w sobote i koniec..
co do auta to powiem Wam ze tez juz mam dosc, no ale nie ma co sie na koniec poddawac. Teraz jak juz bede miala przeglady to szybko musze go zarejestrowac, ubezpieczyc i wtedy juz spokojnie bede jezdzic 🙂 No i wlasnie moze jak juz dni beda dluzsze a Ala bedzie miala nowy fotelik to zabiore sie na jakas wycieczke w strone M-cza 😁 bez ogladania sie czy naszym chlopom bedzie pasowalo 😜
Radzia - wierze ze nie masz czasu nic szykowac... do nas w sobote przyjezsza moja kuzynka z mezem i dwojka dzieci (w sumie juz nastolatek) i psem... ani nie mam pomyslu co na obiad, ani porzadki nie zrobione, a jeszcze jutro po pracy pojechac po auto, potem do galerii po jakis prezent dla chrzesnicy (co kupic 12latce?? - totalny brak pomyslu 😞) a wieczorem idziemy do Babci jeszcze... wiec totalnie nie wiem jak sobie poradzic..
No i oczywiscie u nas tez bialo 🙂

Mialo byc krotko, wyszlo jak zawsze 😜

DOBRANOC 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,
U nas noc ok tylko jedna pobudka ta mleko. No ale nie wiem co się dzieje bo od 3 dni po godzinie 20 jest straszny płacz, trwa około 10-15minut. Nie wiem dlaczego, czy coś go boli?!
U nas są różne słowa ale mama to powiedział pare razy a tak to ciągle droczy się z teściową i nawija "loli loli".
To ja za tę bazę też podziękowałam 🙂 Na pewno kupię fotelik 9-18 i ten Oliego jest fajny 🙂
Pszczola no rzeczywiście masz cierpliwość do tego samochodu, u nas też ciągle coś się psuje ale na lato zmieniamy samochód. My mamy diesla i rok temu najgorszy wydatek to było zrobienie rozrządu. Ale mąż chce kupić 7-osobowy 😮
Ładną niespodziankę Oli zrobił tatusiowi 🙂 Ja bym się wzruszyła żeby Kacper powiedział "mama" 😉
Wasz śnieg doszedł do nas bo u nas padał w nocy 😉 Zresztą tak czy siak nie ma jak wyjść bo u nas najzimniej zawsze w całej Polsce bo my już ruscy 😁 😁
Radzia może rzeczywiście u Mateuszka zęby? Tak ładnie szybko mu wychodzą 🙂 zaraz będzie cały komplet.
U nas kiedyś był ryk ja mnie nie widział. Nawet nagrywałam bo to dla mnie śmieszne było 🙃
Pszczoła gratulacje że wytrzymałaś i Ala tylko raz jadła cyca 😉 To teraz pójdzie z górki 🙂 hmmm a co kupić 12-latce? ja nie mam pojęcia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Majóweczki 🙂
Dzisiaj piątek!!!!! 😁 ale się cieszę 🙂
No i powiem Wam że koło 2.30 w nocy wzięłam Alę do cycka i juz została tam do rana.. Ale głównym powodem tego było to, że mnie po prostu zalało mleko.. obudziłam się a cała koszula mokra a cycek jak kamień! nie wiem co się stało że tak nagle mi się napełnił, tym bardziej że jak dwie godziny wcześniej kładłam się spa to był mięciutki... Ale Ala ładnie wszystko ścignęła 🙂 tylko biedna się tak przy tym zgrzała.. jak się później przebudziłam to miała plecki takie lekko mokre :| ale dotknęłam czółka i nie było rozpalone, więc nie wiem co to było.. Rano już jak wstawałam to była normalna. Zmeiniłam jej pieluchę, chwilę się pobawiłam z nią, dałam jeszcze pociamkać cycka i położyłam do łóżeczka. Pobawiła się trochę, nakręciła sobie pozytywkę, bo już sama potrafi 😁 i jak wróciłam spod prysznica to już moje maleństwo spało 🙂

Radzia i Kasia - ale fajnie że Wy też się zaraz spotkacie 🙂 super 🙂

Trzeba by pomyslec nad tym naszym wakacyjnym spotkaniem!! Znaleźć miejsce, ustalić termin! 🙂 Może macie już sprawdzone jakieś ciekawe miejsca które by były odpowiednie dla takiej gromady ludzi z małymi dzieciaczkami? 😁
Fajnie by było jak są takie wille całe do wynajęcia z pokojami.. może jakiś ogródek gdzie można zrobić grilla, ognisko jakieś.. ja tak sobie to wyobrażam... ach się rozmarzyłam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 🙂
Piatek a ja sama 😞 Mariusz rano pojechał do Zbąszynia na 24 godzinny dyżur 😞 Olinek rano wstał i go szukał, mówił "a tata" 🙂 u nas w nocy straszny płacz próbowałam lulać dawać wodę w butelce ale nie, więc cyc też poszedł w ruch dwa razy...jakoś mi tak smutno tak jak pisała Pszczółka te oczka patrzące i rączka "wyciskająca" mlesio, taki wtulony w pierś mamy bobasek to cudowne chwile, ale wiem że muszę go oduczać tego cyca, nie chcę żeby po skończeniu roku Oli jeszcze cycał poza tym, też już czuję że mam mniej mleka Oli w dzień prawie nic nie ściąga a cyce miękkie 🤢
A co do naszego zlotu to fakt musimy cos zdziałam bo Mariusz musi już zaklepać urlop!! do końca marca musi podać kiedy i ile dni chce bo wiecie u niego to grafiki układane miesiąc do przodu, jeśli ktoś bierze urlop to musi wypełnić się luka dyżurami..właśnie ostatnio Mariusz pytał czy coś ustaliłyśmy, naprawdę się napaliliśmy na ten nasz "majowy" zjazd 😁
Prezent dla 12-latki 🥴 hmm zależy co lubi..może jakąś książkę?? coś do ubrania?? bluzę np, może jakąś płytę..kurcze próbuje przypomnieć sobie co ja dostawałam w tym wieku i jednymi rzeczami są kolczyki od chrzestnej, które mam do dziś i pierścionek srebrny od mamy ze słonikiem na szczęście 😉 może coś takiego??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
U nas nocka tez kiepska, ledwo na oczy widzę a Jaś marudny że szok.
Pewnie zęby ,dziąsła są mocno napuchnięte i wszystko pcha do buzki aż ma krostki .
Zauważyłam że Jaś ma dość chodzika , widać zmęczenie u niego od tego latania 😮podchodzi i wyciaga łapki żeby go wziąśc.

Netinetko fotelik super, gest męża bezcenny 🙂pozazdrościć ,mój Daniel jest taki sam,może sobie odmówić ale dla nas wszystko. 🙂
Radziu biedactwo aż mi Cię szkoda -zamęczą Cię w tej pracy , jak Ty już nie masz siły doczytywać naszych postów to jest kiepska 😞daj numer do szefa ja z nim pogadam 😁

No Ala pewnie jest w rzeczywistości ładniejsza niż na tym zdjęciu 🙂 ale wygląda pięknie i ten usmieszek no slicznie. No a z tym autem to naprawdę pomieszanie z po plątaniem , może myślą że jak kobieta podjerzdza to wcisną jej każdą bajkę , no z tymi hamulcami to już były nie żarty aż mnie zatkało jak przeczytałam . Pszczółko jedno jest pewne że auto przeszło gruntowne przeglądy i zajrzano wszędzie więc masz pewność że jest wszystko tak jak trzeba .

No tylko nadenerwowałaś się przy tym co nie miara.

Usmiałam się z Blabli "HENIA" ach te nasze dzieci sa cudowne. 😘
Co do zimy eh u nas też przylazło toto znów 😠 ale teraz blizej niz dalej no wiosny i na rzęsach wytrzymam.
Śmigam robić papu bo po południu jadę do siostry trochę niech u niej dzieci po bałaganią 😁

A co do prezentu Pszczółko to pytam Kuby bo on ma 13 lat skończone i mówi że, może jakieś fajne rurki dzinsowe , bluzę tylko ma byc bardzo kolorowa bo dziewczyny w takich teraz chodzą[tylko musisz znać jej rozmiarek} 🤢, no mp 3 tylko to już dość kosztowny wydatek a dzinsy czy bluzę to już można kupić nie drogo , mam nadzieję że pomogłam . 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej,
cholera u nas tez zima brrr 😠 ja chce wiosne i juz 😞
nie no z tymi powiedzonkami to zartowalam, niech ida w swiat 😁 zapomnialam o tej "szamroszce" 😁 😁 😁
Gratulacje dla Oliwierka, nastepne zabki lada chwila tez pewnie wyjda 🙂 nie przejmuj sie Lajsoka, ale ja tez dzis sama, maz w pracy, potem ma promocje ksiazki a o 21 idzie z kolegami na piwo, ale....ja za to wychodze jutro, a co 😉
Magda ty to masz normalnie kawalera malego juz w domu, lada chwila dziewczyny bedzie przyprowadzal 😜
Pszczola dobrze, ze szybko ALa sciagnela mleczo, bo bys jeszcze zapalenia dostala,a to juz nie takie latwe do zwalczenia 🤢
Wyska wiem, ze u was zimno, jezdze do babci w okolice Zambrowa i zawsze kilka stopni mniej nawet w lato 🤪 ale za to macie swiezsze powietrze!
a co do tego zlotu:
http://www.wdwrynia.pl/rynia4/images/wdw_img/baza_hotelowa/baza_noclegowa.pdf
jest to nad Zalewem Zegrzynskim,zejdzcie nizej, tam sa opisane domki(kiepski opis ale innego nie znalazlam) bylam w jednym takim domku i naprawde warunki przyzwoite a na zewnatrz duuzy grill zadaszony w razie co, ale musimy okreslic termin, moim zdaniem najlepszy bylby poczatek czerwca, bo z tego co pamietam to Izulka jest w Polsce 🙂 ja 20 czerwca wyjezdzam na 2 tygodnie, wiec odpadam,wiec prosze o deklaracje inne osoby, ktore sa praktycznie pewne ze moglyby byc, bo koszt takiego domku to ok.300 zl, a wejdzie nas tam na pewno 5 plus dzieciaki 🙂obejrzyjcie i napiszcie co o tym sadzicie, jak ktos ma inne propozycje tooczywiscie jestem otwarta 🙂 tak mi sie tylko przypomnialo!!! 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oli!! To gratuluje tego 3 zębola!!!!!! 🙂
Co do prezentu to właśnie myslalam o jakimś ciuchu... pojade dzis do Askany może w c&a bedzie cos ciekawego. Myslalam tez o jakiejs ksiązce, ale ona srednio ma zapal do czytania, a kupic cos tylko po to zeby stalo na polce to tez bez sensu.... no ale nie wiem - tez popatrze. I też mysłalam o jakiejs bizuterii, moze jakies delikatne kolczyki... No powiem Wam ze Wasze pomysly pokryly sie z moimi 🙂 moze dzis na zywo jak zaczne cos ogladac to bede wiedziala co kupic.
Dobra - to jaki termin ustalamy? Izulka!! Kiedy Ty w Polsce będziesz?? Fajnie by było pokryć się z Twoim przyjazdem! Dziewczyny co planują Chorwacje i inne Maroka 😜 Kiedy Wy możecie?
Co do auta jeszcze to właśnie o tyle się cieszę że mysle ze juz co mieli znalezc to znalezli... fakt ze tam jeszcze mam na wiosne chlodnice do wymiany (ale to juz wiedzialam jeszcze przed wypadkiem), tuleje z tylu, teraz jeszcze jak bylam wczoraj na warsztacie to widzaialam ze tlumik by wymagal wymiany, ale to juz później...... no ale po 15letnim aucie nie ma co sie spodziewac szalu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi się strona podana przez Ciebie Anetko nie otwiera 😞
No mam kawalera ale niech kawaler siedzi przy książkach na razie 🤨
Oli gratulacje ,kolejny ząbek i nie gryz mamy 😁 a jak musisz to nie mocno 😉 😜


Jaś istny mazepka dziś,dosłownie jęczy 😞 ja już wymiekam ,smarowałam dziąsła ale nie da mi zajrzeć głębiej,dolne to zaraz widac a górne to kiepsko , zmęczona jestem już tym domem bo w koło jedno i to samo 😠

Jak by ciepło było to można pójść na spacer w ogóle człowiek jak świeci słońce to ma chęć do życia ,problemy nikną Wy też tak myślicie?
Ja mam zaraz inne nastawienie do świata 😁 🙃
Wyska pisałam smsa do Ciebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziś trochę miałam zalatany dzień bo to na zakupach odebrać srebro z naprawy i byłam u sąsiadki z piętra wyżej 🙂 13 lutego urodziła synka 🙂 cudny jest 🙂 jak zobaczyłam go to od razu mi się znowu zachciało dzidzi 🙂 zaniosłam jej trochę ubranek. Posiedziałam 2 godzinki a teście pytali Kacpra gdzie mama a on na to: "papa" 😁 😁 i od dziś pięknie mówi mama ☺️ uwielbiam tego słuchać 🙂
Uchwyciłam dziś Kacperka 4 ząbki tylko zdjęcie takie niechlujne 😜
Oli gratulejszyn 3 ząbka 😉
No ja niestety nie spotkam się z wami bo mąż urlop bierze w lipcu... 😞
Mmmm mam ochotę♦ na te ciasteczka francuskie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kacperku masz śliczne ząbki 😁
Jak m=byliśmy dziś z Olim na spacerku zaszliśmy do sklepu po ciasto francuskie a Olinek w sklepie ciągle krzyczał "baba" "mama" tata" i "ama" przy kasie panie się śmiały a on pokazał swoją złą minkę 😁
Jak ja kocham tego brzdąca ☺️ 🙂 przed chwilą się bawiliśmy w "akuku" i jak mówiłam chowaj się to chował się pod kocykiem i ściągał go krzycząc "łuuuu" 😁 😁 słodkości moje
zobaczcie dziewczyny jaka byłaby radocha jak byśmy się spotkały 🤪 każda nasz dzidzia jest inna i wyjątkowa i każda pokazałaby co potrafi 🙃 ja się nie mogę doczekać, mam nadzieję że zlot wypali 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maluszek spokojnie zasnął, ja już wykąpana, tata na noc w pracy... mam wolne!!! ALe zaraz zabieram sie za prasowanie bo jutro nie będzie czasu 🙂
U nas sniegu nie ma na szczęście bo bym sie pochlastała... nie znosze zimy w mieście, zawsze była jest i będzie, ale ja nigdy jej nie polubię 😠
Co do Zalewu Zegrzyńskiego to jestem ZA!!! Nawet mój mąz sie ucieszy bo pewnie zwęszy okazję żeby popływac na żaglówkach 😜 Na Chorwacje jedziemy dopiero końcem sierpnia (27-go) więc poczatek lata dla mnie jak najbardziej ok 😉
Pszczoła moja chrześnica ma teraz 15 lat ale od kilku lat daje jej kasę, bo prawda taka, że nie wiem jak trafic w jej gust, zabawki odpadaja, książek nie czyta a wszelkie gadżety typu mp3 wygrywa sobie na zawodach bo jest pływaczką... i co roku daje jej kasę... wiem że to pójście na łatwizne, ale przynajmniej wiem że kupi sobie to co jej się podoba...
Netinetko mój tata to Henio więc może Blabla coś w tym kierunku... no nie wiem, dzieci mają jakiś instynkt 😁
Gratulejszyn ząbka dla Oliwierka!!!!
Magda ja tak czasem narzekam na pracę a przede wszystkim na brak czasu związany z tym, że pracuję , ale Ciebie i inne dziewczyny niepracujące podziwiam, bo ja w sumie w tej pracy odpoczywam od odmu,w domu od pracy i jakos sie kręci... nie potrafiłabym na dłużej wysiedziec w domu...
A co do słońca to mam dokładnie to samo... końcem zimy mam takiego doła jak stąd do Rudy Śląskiej 😜 a jak już zaczynaja sie cieplejsze dni to aż mi się chce żyć 🙂
Wysa widzisz? Mówisz i masz... wczoraj pisąłas że marzysz żeby Kacper powiedział "mama " i dzisiaj zgodnie z zyczeniem jest "mama" 🙂
A te zęby Kacperek ma świetne!!! I ta przerwa identyczna jak u Mateusza... małe Karolaki 😜
Albo jak te wiewiórki... Chip albo Dale miał taka przerwę 🤪
Łajsoka Oli ma tą złą minke bezbłedną... az sobie go wyobraziłam jak sie krzywił do pań w sklepie 😁
Mateusz za to robi "prosiaczka"... nie wiem jak to opisac ale marszczy nos, otwiera buzie tak smiesznie i chrumka 😁 musze go kiedys nagrać albo zrobić foto...
A mnie dzisiaj miła niespodzianka w pracy spotkala, bo przyjechała moja koleżanka z biura która obecnie jest na macierzyńskim i z druga koleżanką wręczyły mi kwiaty i prezent z okazji urodzin... normalnie mnie zaskoczyły bo jestem taka zamotana w pracy że zupełnie zapomniałam, że zawsze dawałyśmy sobie prezenty i w ogóle sie nie spodziewałam... dostała świetny wazon i bukier róż 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,

Radzia - masz urodziny????To najlepszego Kochana!!!!

A moja Żabka usneła mi na kolanach o 19.30,już taka była wymęczona,że po prostu się przytulila i zasnęła....w ogóle muszę Wam powiedzieć,że kilka dni temu Marcin kupił Oliwii płytę DVD z bajką Teletubisie na dobranoc...i ona tak ogląda 45 min.,bez ruchu.... 🤪 Ale jest plus tego oglądania,bez zająknięcie robi "papa",jak mówimy "cześć" to wystawia rączkę,żeby "piątkę" przybić,pokazuje jaka jest duża,robi brawo i ogólnie jakby wszystko rozumie co jej mówię.Jak coś oglądamy,to mówię: "patrz Oliwko,jaki piękny piesek",a ona podąża za moim wzrokiem i patrzy z uwagą... 🤪 A co do mówienia,to u nas w ogóle pierwszym słowem Oliwii było: "TATA",a mama to nawet dziś nie wychodzi,jest baba,dań (daj),ami (jeść),itp...Moja rodzina wymyśliła,że jak dziecko najpierw powie "tata" - to będzie mieć brata,a jak "mama" to będzie siostra.... 😮

Co do spotkania,to jestem za,ale na tą chwilę,też nie wiem jak to z urlopami będzie...Zresztą już Wam mówiłam - przyjeżdżajcie do mnie! 🤪

Olinku - gratulacje zębolka!!! 😘

Gdzie jest Kasia??????????????????? 🤨 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wow to dużo Oliwka potrafi... Mateusz własciwie nie robi nic... umie zrobić papa ale tylko jak on ma ochotę i w ogóle jest taki zakręcony... nie ma czasu na nic, ciągle gdzies pędzi i nie bardzo zwraca na nas uwagę jak mówimy coś w stylu "zrób papa" albo "powiedz mama"... jego koncentracja jest bliska zeru 🤔
A urodziny Gabiś mam dopiero w niedziele ale dziewczyny w pracy sie pospieszyły 🙂
Poprasowałam, Mateusz obudził sie już 2 razy a śpi niecałe 2 godziny 🥴 Ja wymiękam przy nim, na sama myśl o nocy już mi niedobrze bo wiem, że więcej będe niespała niż spała 😞 A potem wstanie o 7 szczęśliwy i wyspany a ja jak zombie... o 9-10 pójdzie spac a ja będe miała kupe roboty... nic zrozumienia ze strony tych dzieci 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór 🙂
Ja życzeń Radzi na razie nie składam, poczekam do niedzieli 😉 😜
Nie zazdroszczę Wam zimy 😞 u nas jest koło 10 stopni ciepła ale jak zwykle wieje więc odczuwalna teperatura jest niższa. No ale czuć już wiosnę i nawet ją widać bo wszędzie zakwitły pierwiosnki i już wyrosły żonkile -tylko patrzeć jak i one zakwitną 🙂 ja już sie nie mogę doczekać 🙂
Nie mam pojęcia co można kupić 12 -latce 🤢 szczerze móiąc to sama mam problem bo nie wiem co kupić 4,5 -latce 🤢
Olinkowi gratulujemy trzeciego ząbka 😉 Mai też dzisiaj zajrzałam do buzi i już mamy 6 ząbków 🙂
A co do zjazdu Majówek to chciałabym być bardzo, ale nie wiemy jeszcze kiedy będziemy w Polsce 😞 mamy wesele 18 czerwca, ale teraz sami nie wiemy czy na nie pojedziemy 🤢 na dzień dzisiejszy to przyjechalibyśmy do Polski w ostatnim tygodniu maja na około trzy tygodnie więc tak jak pisze Netinetka na początku czerwca byłoby git 😉 ale u nas wszystko się może jeszcze zmienić 😞 domki bardzo fajne tylko nie zrozumiałam ilo osobowe ☺️
Kacperek jakie ma fajne ząbki (ale i jaką szparkę 😁
Kurczę napiszę jeszcze tylko o wizycie w żłobku i zmykam. Kamień mi dziiaj spadł z serca bo ja sobie wyobrażam już jakieś straszne rzeczy, a jak poszliśmy tam to się okazało że jest taka fajna atmosfera, że dzieci są takie zadowolone i wszystkie uśmiechnięte. Dzisiaj było spokojnie bo była tylko czwórka maluszków i trzy panie. Helen - managerka mówiła, że najwięcej jest ośmioro dzieci na raz, więc malutko. Wystrój super kolorowy, mnóstwo zabawek i różych sprzętów i nawet rybki w akwarium są. Maja trochę onieśmielona była bo dużo nowych twarzy, ale widać było że jej się podobało 😉 wszyskiego musiała dotknąć i pomacać 😉 mamy w sumie 8 darmowych godzin spędzić razem w żłobku, żeby Maja się zaklimatyzowała no i na koniec 2 lub 3 godziny mam Maję zostawić w żłobku, ale być w pobliżu na wypadek gdyby strasznie płakała
Na pierwszą wspólną wizytę idziemy w czwartek i wtedy mam wszystko powiedzieć przedszkolankom o Mai nawykach upodobaniach itp. a od 15 marca Maja już będzie chodzić normalnie - mam nadzieję że do tego czau się przyzwyczai 😉 normalnie mogę dzisiaj spać spokojnie 😜
Dobranoc i do jutra 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Raadzia, 100 lat 🤪[color=red][youtube][/youtube][/color]
dziewczyny to przemyslcie ten nasz zjazd, moze macie jakies pomysly? ja to widze tak, ze jakby sie udalo wynajc te domki, to od piatku wieczor do niedzieli po poludniu, zarcie kazda by cos przywiozla, kupila, zamowila, co tam uwazacie, a nad Zegrzem atrakcji mnostwo 🙂 i dla zeglarzy, dla wedkarzy(moj maz:angry 🙂 dla nas na spacerki i poopalac sie mozna na plazy....pomyslcie o tym, a jesli nie to kidy jedziemy do Gabis???? 😁
a teraz napisze wam o dziwactwach mojego dzecka!
polozyc do spania mojego kreciola graniczy z cudem, czasami po 15 razy wchodze do sypialni i odkladam ja na sile bo stoi przy szczebelkach, a jak jest mega zmeczona to i tak stoi i placze 😮wiec chodze tak i ja odkladam. w dzien pol biedy, ale wieczorem juz szlag mnie trafia. dzis znow byla porcja odkladania, w koncu cisza w sypialni, wchodze i...nie ma mojego dziecka, serce zaczelo mi walic, szukam , przez mysl przeszlo mi, ze wypadla jakims cudem, ale patrze a ona zakopana pod koldra w nogach lozeczka skulona jak zaba- myslalam, ze zawalu dostane 😲 moze macie jakis pomysl, madre rady co z nia zrobic??bo boje si ze w nocy sie zakopie i udusi?? 😞
a kolejne dziwactwo,to fakt, ze jak nie chce jesc obiadu, to wystarczy ze zmienie plastikowa lyzeczke na zwykly metalowy widelec i...znow zaczyna jesc 😁 bo mysli, ze jej cos swojego daje!
a kolejne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to Blabla napedziła strachu 😁
Nie mam pomysłu Anetko bo ja Jasia bujam 😠 tak trochę muszę ruszyc poduszką ,zakiwa mu się łepek i spi , no i dzis stanoł sam w łóżeczku ,tak klęczł na kolankach a dziś stanoł a jaki był happy 😁
Jak byłam u siostry to odwiedziła ją jej koleżanka a Jasiek jak się szczerzył do niej, a potem się zawstydzał i znów usmiechy był słodki. Dzieciaki zaczeły warjować w pokoju -Kuba straszył Adrianka I Paulę no a one krzyczały więc jak Jasia tam zanieślismy i usłyszał ten wrzask to darł się za nich wszystkich , zrozumiał tę zabawę -przynajmniej ja miałam takie wrażenie , smiesznie było dziś ,widac że już tęskni za towarzystwem i jest inny gdy są dzieci były momenty że mnie zaskakiwał .


Iza widzisz nie jest zle z tym żłobkiem, bedzie dobrze a Maja też sobie poradzi z pewnością, przyzwyczai się i Wy też 🙂
Oliwka rozumna istotka ,super ,szczerze Jasio tez lubi Teletubisie ,zresztą on jest maniakiem telewizyjnym , naprawdę ma swoje bajki ulubione i jak tylko słyszy muzykę z danej bajki to biegnie do pokoju i ogląda.
Wyska no zęby są świetne a ta przepusta 🙂cudna u nas mówi się że jak chłopak ma taka przepustke to będzie miał duże powodzenie no i to prawda mam szwagra takiego co to babki za nim szaleją 😁

Co do spotkania to nie wiem jak bedzie Daniel stał z urlopem , ja musiała bym zabrać Kubę no to juz dla nas wyprawa by była, jeśli Daniel miał by wolne to co innego , więc nie mogę nic napisać na 100% nie ukrywam że bardzo bym chciała i dołożę wszelkich starań bym pojechała ale jak to będzie - nie wiem 🤢 🥴


Posiedziała bym tu jeszcze ale nie mam już "mocy" padam na twarz .



Miłej i przespanej nocy życzę wszystkim pa.






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, fajnie dziewczyny że się spotykacie razem, mam nadzieje że będą wszystkie 😉 ja nie mogę ciałem ale będę z Wami duchem 😉
Na pewno będzie bardzo wesoło 🙂 strasznie mnie ciekawi jak wszystkie majowe bąble posadzi się obok siebie i jak będą się bawić 🙂 w końcu już roczek minie 😉 i zapewne będą chodzić 🙂
Eh ja też Netinetka nie wiem co Ci doradzić bo ja muszę kołysać 😞 ręce mi już tak bolą ale nie da rady jego odzwyczaić, jak miał ospę tylko to kładłam i zasypiał. Ale mój Kacper śpi przeważnie tylko na brzuchu i zakopuje się w kołdrę, ja się nie boję że się udusi.
Gabiś Oliwka jaka mądra dziewczynka 🙂 tyle już potrafi no i na pewno rozumie 🙂 u nas też wiele rzeczy rozumie i często zadziwia tym co potrafi 🙂
To dziś Radziu u Ciebie impreza? 🙂
Widzisz Izulka ja mam nadzieję że Maja szybko się zaklimatyzuje 😉 sama mówisz że atmosfera jest bardzo fajna 🙂 i nigdy nie ma co się martwić na zapas Kochana 🙂
Mój mąż też lubi wędkarstwo 🙂 i już zapowiedział że całą wiosnę i lato będziemy chodzić na ryby z Kacperkiem 🙂
Hehe słodziutki Jasiek 🙂 Na każdym kroku będą nas zaskakiwać dzieci bo co raz więcej rozumieją 🙂
Idę się kąpać i powoli szykować bo po 16 wyjeżdżamy na tą imprezę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
Netinetko ale uśmiałam się z Blabli 😁 normalnie chyba wypróbuję ten patent z widelecem 😁 😜
A co do zakopywania to nie wiem bo Maja zawsze śpi na brzuszku i się nigdy nie zakopuje. Jedyne co mi przychodzi do głowy to śpiworek zamiast kołderki 🤨
Magda super że Jasio już stoi w łózeczku 🙂 Jeszcze chwila i śmignie tylko teraz obędzie się bez chodzika 😉
Wysa udanej imprezki Wam życzymy 😉 wybawcie się za wszystkie czasy 😉
A co do spotkania to szkoda że wszystkie macie tak daleko do Roztocza 😞 W tym roku chcę chociaż na kilka dni pojechać do Suśca http://www.roztoczanka.com.pl/ byłam kiedyś w tym ośrodku ale jeszcze przed remontem 😉 no i jest tanio bo wychodzi około 30 zł od osoby za dobę. szkoda że to tak daleko od Was 😞
Ja mam nadzieję że jak Mai już się przebił ten szósty ząbek to zacznie znowu przesypiać całe noce 😉 wczoraj była tak zmęczona że zjadła tylko 100 ml mleka i padła 😜 obudziła się dopiero rano więc nocka była udana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...