Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej 🙂
jestem wykończona po całym dniu i nocy z małym , jeszcze dziś noc sama i dzień jutro 🤢 zawsze tak te dyżury w tym Zbąszyniu się tak nałożą że dwa dni nie mam męża 🤢
wiecie jak się dziś wystraszyłam i wkurzyłam szłam sobie osiedlem i jakiś gówniarz popisy autem robił i nie patrzał czy są progi zwalniające czy ludzie idą tylko pędził , a ślisko a ten nawet na progu nie zwolnił tylko cisnął i tak go wyrzuciło że tyłem auta wskoczył na chodnik!!! 😲 😲 ja odruchowo wózkiem na prawo skręciłam i zasłoniłam sobą żeby mi w dziecko nie wjechał, normalnie mało brakowało a ja bym mogła doznać jakiś obrażeń co za kretyn!!! szłam i jeszcze pół drogi go wyklinałam pod nosem 😠 😠 😠 😠 dziecko wsiadło do auta i się bawi jak resorakiem!! jeszcze mnie nosi bo bym takiego zatłukła 😠
Izulka pewnie Ty będziesz przeżywać rozstanie z Mają niż ona z Tobą 😉 zobaczysz szybko "zaprzyjaźni " się z dziećmi i siłą ją będziesz odbierać 😉
Wysa super że dziś idziecie na imprezę, bawcie się dobrze 🙂
Radzia też dziś imprezuje
u Pszczółki zjazd rodzinny
Kasiula chora 😞
tylko ja tu sama 😞
Netinetko Oli też się przykrywa ale on po prostu lubi spać tak otulony i przeważnie śpi na brzuszku z wypięta do góry pupą 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej,
ja tylko na chwile, bo wieczorem ide na piwo 🤪 a meza nie ma i musze sie wyszykowac 😞 co graniczy z cudem, majac przyczepiona Blable do nogawki...Izulka nie stresuj sie, podobno dzieci w tym wieku szybko sie przyzwyczajaja do nowej sytuacji i bardziej mamy panikuja zostawiajac brzdaca 🙂 glowa do gory, bedzie dobrze!!!
Lajsoka co za debil z tego malolata!!!!tacy powinni miec od razu zabierane prawo jazdy!!!!kretyn jeden. dobrze, ze mialas glowe na karku! 😠
Magda rozumiem cie, ja tez czasami mam dosc wszystkiego, zwlaszcza jak wstaje po 15 razy w nocy i worki pod oczami to niedlugo bede musiala z podlogi zbierac 😠 😠 😠
ale dzis musze wyjsc, odprezyc sie i nie myslec o niczym!musisz sie wyrwac gdzies ama koniecznie, bez dzieci 🙃
Radzia milej imprezy, mam nadzieje, ze zdazylas ze wszystkim 🙂
milego wieczorka,
KAsia zdrowiej i napisz co u was!
Kasia zdrowiej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć na sekunde
Pisałam juz do Radzi, ale musiałam do Was zajrzeć...

Jestem z Emilką w szpitalu. Wczoraj już była odwodniona, od razu zostawili nas w szpitalu, a już dzisiaj ma zapalenie oskrzeli 😞 😞 😞 😞
Dziewczyny nie daje już rady patrzeć jak ona cierpi.
Wpadłam do domu się wykąpać, przebrać i przespać, z Emką jest moja mama
Kurde pisze z domu i już w głowie słysze jej płacz 😞
Koncze bo znowu rycze pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja po imprezie i zajrzałam na kompa a tu takie wieści na gadu od Kasi... wpadłam Was poinformować że Emka chora ale widze że Kasia już zajrzała... 😞
Nie wiem co czujesz ale moge sobie wyobrazić... buziaki dla Was a szczególnie dla Emci... powrotu do zdrowia Myszeczko kochana 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Radziulka Wszystkiego czego sobie tylko zamarzysz, pociechy z Dziabąga, sukcesów w pracy i dużo miłości 😘 😘 😘
Oli wstał dziś o 6 🤢 poszalał troche w łóżeczku i w końcu krzyczał żebym go wyciągnęła 🤢 ten ząbek mu się wybija i znów nocka taka nie spokojna : 🤢
teraz siedzi i ogląda pana robótkę na CBeebies 😁
Miłej niedzieli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,trochę bym popisała ale nie jestem w stanie bo o 3 nad ranem byliśmy w domu i spałam tylko 3 godziny a jeszcze w głowie mi sie kręci.
Boże drogi 😞 Biedna Emilunia 😞 Kasiu trzymajcie się 😞 niech Emilcia szybko zdrowieje 😘 eh jakie to niesprawiedliwe 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny
Co za smutne wiescie od Kasi 😞 Wracajcie dziewczyny szybko do nas, Emilko duzo ciepłych buziaków przesyłamy :*
Widze ze prawie wszystkie w weekend imprezowały 🙂 Ja tez w piatek byłam u kumpeli na urodzinach, a ze robiła w lokalu i to wytanczyłam sie chyba za wszystkie czasy 🙂 Wczoraj cały dzien sie kurowałam bo troche sie ztrułam i w ogole mocy nie miałam. Dawno tak nie poimprezowałam ☺️
W domu mam kaleke bo jak przeszedł Tomkowi bol tego zeba po zabiegu to ostatnio na stacji BP chciał sie wysiusiac, kibelek był zajety wiec poszedł za myjnie pod płot. A ze ciemno było i minus na dworze i ta woda z myjni co wyleciała to odrazu zamarzła i lod sie zrobił. Tomek nie zauwazył i sie wywrocił, a tak niefortunnie spadł ze ma jedno zebro złamane i jedno pekniete. Masakra teraz musze latac koło Oliwii i jeszcze koło mojej kaleki. A wczoraj to sama potrzebowałam opieki bo sie w ogole nie czułam.
Łajsoka tez bym sie wkurzyła takim gnojkiem 😠 ludzia brak wyobrazni ciekawe czy w ogole miał prawko bo moze tacie kluczyki pociagnał i pojechał z kolegami popisywac sie.
Postep u Olinki pełza na czworaka a moze nawet nazwałabym to raczkowaniem tylko nie wiem czemu ona jak rak do tyłu sie porusza. Ale juz sie nie chwieje i potrafi tak dłuzszy czas i nawet sie nie denrwuje jak jej nie wychodzi tylko probuje dalej 🙂
A u nas snieg pruszy :/i do tego zimnica ja nic w lodowce nie mam oprocz swiatła musze na zakupy sie wybrac bo wczoraj łozko było moim przyjacielem :P A tak poza tym marze juz o wiośnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Radziu spełnienia wszystkich marzeń i samych przespanych nocy!!! 😘 😘 😘

A u nas grypa żołądkowa 😞 Daje Mai tylko mleko do jedzenia i dopajam herbatką rumianowką 😞 dzisiaj były dwie luźne kupy i mam nadzieję że już więcej nie będzie 😞 okropne te choróbska 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór niedzielnie 🙂
Przede wszystkim przesyłamy z Alunią mnóstwo pozytywnej energii dla Emilki... strasznie się zmartwiłam.. bidulko nasza 😞 zastanawiałam się co Cie tak dlugo nie ma, a tu nagle przeczytałam takie smutne wiadomości, że Emcia w szpitalu!! Ale dobrze ze Emilka jest juz pod opieka lekarzy. trzymajcie sie dzielnie!! Mam nadzieje ze nastepne wiesci od Ciebie beda juz dobre 🙂
Radzia - Tobie kochana STO LAT!! Jeszcze więcej zdrowia, szczęścia i miłości!! Spełnienia marzeń!!
Izulka - tylko pozazdrościć takiego systemu przyzwyczajania dzieciaczków do żłobków! Nie wiem jak u nas jest, ale raczej nie wyobrażam sobie czegoś takiego w PL. Z takim podejściem to zdecydowanie rodzice bardziej będą przeżywać rozstanie niż dziecko 🙂 więc nie masz co się martwić o Maję 🙂
Wysa - Ty się tak nie wykręcaj z tego naszego zlotu, bo jeżeli rzczywiście wyjdzie, że będzie w Zegrzu, to z tego co widzę masz niedaleko 🙂 a i tak spotkanie jest w weekend 🙂 My np. i tak jak weźmiemy pt wolny to będziemy cały dzień jechać.. No ale to jeszcze zobaczymy co ostatecznie ustalimy 🙂 A! I mi się przypomniało że ja w ten weekend 18 czerwca nie mogę bo idziemy na wesele...
Łajsoka - aż mi się gorąco zrobiło jak przeczytałam o tym samochodzie!! Niestety strasznie dużo jest na drogach takich dzieciaków za kierownicą!! I nie zawsze ta niedojrzałość emocjonalna idzie w parze z wiekiem! Czasami dorośli ludzie, a prowadzą auto tak, jakby nie nie mieli grama wyobraźni!!!! 😠 😠
Teraz właśnie oglądam wiadomości i pokazują tych chłopaków co sobie żartowali z Jana Pawła II i patrze a oni z Jastrzębia Zdroju..
Ja tu tak sobie do Was radośnie piszę, a Ala łobuzuje w kojcu i nagle patrze (zerkjąc na reportaż z Jastrzębia) a ta mała lobuzica ciągnie za kabelek i w ostatniej chwili podbiegłam do niej i uratowałam ją przed tym, żeby sobie na głowe lampke ściągnęła!!! uffff.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No jestem, ale dziś tu cisza. Ja już trochę wypoczęłam w dzień pospałam 2 godziny bo strasznie głowa bolała. Gdzieś 0,7 litra wódki wypiłam 🤢 ale wybawiłam się najlepiej od 2 lat 🙂
Lajsoka mnie też nosi jak widzę takich małolatów szpanujących samochodami 😠 dobrze że nic się wam nie stało!! U nas też Kacper wcześnie wstaje a dziś jak na złość wstał o 4.45 😮 ja wstawać do niego a jeszcze byłam podchmielona. Ale przyszła teściowa i zabrała go.
A co do teściów to nadal bardzo mnie denerwują.Weź idź mu mleko zrób weź to i tamto. A ja na złość tego nie robię. Kacper chciał spać o 18 i teść mówi że jeszcze trochę a teściowa no z 15 minut i rób mleko, a ja mówię że na pewno nie że przetrzymam go do 19. Dość mam 😠 😠
Karolcia super że Oliwia zaczęła raczkować 🙂 ale nie martw się że raczkuje do tyłu tak niektóre dzieci robią 🙂
Kacper mnie co dzień zaskakuje 🙂 mówię do niego powiedz tata no to on "tata tata", mówię powiedz mama i też mówi 🙂 i mówię "halo halo" to bierze telefon i przykłada do ucha 🤪 albo jak się mówi "loli loli" to się wtedy zaczyna złościć i krzyczy "loli loli...". Co raz to rozumniejsze te nasze dzieci 🙂
No nic chciałam jeszcze popisać ale strasznie zmęczona jestem i idę spać 🙂 dobranoc 🙂 i szybciej wszyscy zdrowiejcie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
czekam niecierpliwie na mężula bo wraca z pracy 🤪
Jutro w końcu jedziemy kupić tv bo mój Mariusz to jak baba zdecydować się nie mógł jaki 😁 ja się nie znam na tym więc on wybierał 😁
Wysa opowiadaj jak imprezka, w sumie skoro tak późno wróciliście to chyba się dobrze bawiłaś? 😉 My nie mamy planów na początek czerwca więc ja się deklaruję tylko musimy ustalić dobry dla każdego termin 😉 jeju jakby było super, przegadałybyśmy chyba całe dnie i noce 😁
Olinek też ma taki zabawkowy telefonik i przykłada go do ucha i krzyczy "alo" albo "ado" 😁 do tego jak mówię że idziemy się pluskać to bierze taki duuży oddech i piszczy i idzie do sypialni tam się rozbieramy 😁 wspaniałe jest tak patrzeć jak dzieci rosną i coraz więcej potrafią 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
Pisałam do Kasi
to sms od niej -Hej jak miło mi się zrobiło, Emka ma już lepsze samopoczucie ale niestety zapalenie oskrzeli nie chce się od nas odczepić.Dostaje antybiotyk dożylnie .Najgorsze są kroplówki bo lecą 3 h i trzeba małą zabawiać żeby się nie ruszała,buziole i pozdrowienia dla Majówek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam i juz po weekendzie,a na przyszly mam szkolenie za krakowem wiec musze zostawic niunke,pierwszy raz,dzisiaj byla Zosi siostra
[URL=http://img215.imageshack.us/i/sdc16148.jpg/][IMG]http://img215.imageshack.us/img215/5434/sdc16148.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
oby to zapalenie oskrzeli u Emki nie mialo takich konsekwencji jak u nas 😞 Blanka pokasluje, robie jej inhalacje, ale zobacze do wtorku jak to wszystko wyjdzie!a w sumie te oskrzela ciagna sie od pazdziernika z malymi przerwami....
radzia jak tam impreza? jeszcze raz same najlepsze zyczenia od nas 😘
Lajsoka ja tez bym strasznie chciala sie spotkac, bo mamy przeciez tyle wspolnych tematow, ze chyba wekend to za mal he he, ale zacznijmy od wekendu!Wyska Pszczola ma racje, ze wcale daleko kochana nie masz, a to wekend 😜
Wysa, ale ci fajnie z ta imprezka!super, ze sie dobrze bawilas, ale znam to uczucie, zabawa zabawa a tu rano wstac trzeba 😠 ja tez wczoraj troche drinkowalam, wrocilam o 1 a o 2 juz Bla wstala na mleko, potem, woda, woda, smoczek, woda, mleko i w koncu 6.30 totalna pobudka a ja nie wiedzialam jak sie nazywam 😲
Izulka caluski dla Mai, tez sie biedaczka wymeczy 😞 wiem, ze dzeciom pomaga w Polsce jak sie do wody dodaje Gastrolit , ale u was to nie wiem, mam nadzieje, ze szybko jej przejdzie! a szczepiliscie ja?
a u nas jak juz pisalam nocka jak zwykle, nie mam pojecia o co chodzi...niby zeby juz wyszly aa marudna jak byla w nocy tak jest 😠 i jeszcze dzis dostalam @ 😠 😠 😠 wczesniej niz powinnam, wiec zla jestem jak osa!
ide spac, bo noc jak zwykle pewnie kiepska...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, w końcu się wyspałam 🙂 spałam 10 godzin z dwoma przerwami na mleko 🙂
Ja do Zegrze mam 213 km. powiedzmy 4 godziny jazdy samochodem, bardzo chcę przyjechać i muszę namówić męża 🙂 mam nadzieję że coś z tego wyjdzie. Nie ukrywam zebrałam już pieniążki na wyjazd 🙂
Lajsoka to super że już kupujecie tv 😉 MY kupiliśmy 32 calowy i bardzo tanio bo u nas najtaniej jest w Neonecie. Kupiliśmy za pieniążki z becikowego;D a teraz go nie używamy i stoi u moich rodziców bo tu nie ma miejsca 😜
Eh biedna Emileczka 😞 tak się musi męczyć 😞 tak mi jej szkoda 😞 wstrętne choróbska, czy one muszą u takich malutkich dzieci być?! buziaczki dla Emilci, Kasiu trzymaj się 😘
A impreza czadowa 🙂 Wytańczyłam się z kolegami męża, no i oczywiście z mężem też 🙂 w międzyczasie było ognisko, u nas -13 a ja w samej bluzce to każdy mi kurtkę oddawał 😁 mam nadzieję że nie zachoruję.
Netinetko możesz podać link jeszcze raz o tym Zegrzu proszę 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
my wczoraj walczyliśmy żeby krasnala zasnąl bez cyca 30 minut po skrzeczał i padł 😉 w nocy jedna pobudka na cyca, więc wychodzimy na prostą 😉
Ja myślałam że ten zjazd to nad morzem 🥴 a nie mogłam otworzyć tego linka teraz Mariusz to zrobił i patrzę że to kawał drogi od nas 🤔 Netinetko a wy w Rowach byliście nad morzem w zeszłym roku? może tam się wybierzemy??
Zaraz Mariusz będzie dzwonił do Media Markt i Media Expert bo upatrzył Tv plazmowy 50cali ale nie wie czy mają w zapasie czy będziemy musieli czekać na zamówienie.
Właśnie w DDTvn mówią o kręgarzach pacjent zmarł po takim "masażu" 😮 przypomniała mi się książka Robina Cooka, 😮
Zosia słodka, jaką ma spineczkę, uwielbiam jak takie małe dziewczyneczki mają kiteczki itp, aż mi się zachciało córki 😁
właśnie mi za to okres się spóźnia 3 dni 😠 🤢 i już sobie wkręcam 🤢 🤢 ☺️ ☺️ ale brzuch i krzyż mnie boli więc mam nadzieję że lada chwila dostanę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
U nas całe szczęście to było tylko jednodniowa infekcja i już wszyscy się duuuużo lepiej czujemy 🙂 całe szczęście bo jutro przecież do idę do pracy 🤔
Wysa fajnie że imprezka się udała 😉
Karolcia super że Oliwka już raczkuje 🙂 a co do raczkowania do tyłu to chyba wszystkie dzieci tak zaczynają (stąd nazwa 😉 )
Netinetko nie szczepiliśmy Mai (w Anglii albo nie szczepią na rotawirusy albo nie nagłaśniają tego bo ja nie słyszałam nic o szczepionce 😞 a szkoda 😞 ) ale całe szczęście Mai już przeszło i nawet tak źle nie było bo skończyło się wczoraj na trzech luźnych kupach 😉 )
Łajsoka super że tak dobrze idzie Wam oduczanie cyca 😉 a co do tv to 50 calowy to bardzo duży 🙂 musicie pamiętać że przy 50 calach optymalna odległość telewizora od miejsca z ktrórego będziecie oglądać telewizję to 4-6m 😉 w innym razie będzie Was bolała głowa i oczy 🤨 my mamy zwykły lcd 32 calowy i jak się siądzie blisko telewizora to wszystkie piksele widać 🤢 więc naprawdę ważne jest żeby dobrać rozmiar tv do pomieszczenia w któym będzie stał 😉
My dzisiaj na spacer nie pójdziemy bo pada 🤢
No i muszę się nacieszyć ostatnim dniem wolnym przed pracą 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny
Ja jak najbardziej jestem za spotknaniem, ale tez mam strasznie daleko do tego Zegrza. Natinetko przeslij link do tego osrodka jeszcze raz. Nie ukrywam, ze wolałabym wypad nad morze, ale nie bede sie wyłamywać i pojde za wiekszoscią 😉
U nas nocka była ciezka mała co chwile sie budziła.
Łajsoka marzysz juz o coreczce wiec moze sie spełni twoje marzenie 😜
Zosia jaka śliczna dziewczynka i jak duzo włoskow juz ma, wyglada jak laleczka 🙂 I podoba mi sie opis pod suwaczkiem ząbkowym u Anity zreszta wiekszość z was ma fajne rymy 🙂
Wysa ciesze sie, ze sie wybawiłas i odreagowałas troche od codzienności 🙂
Łajsoka my tez kupilismy TV w zeszłym tygodniu tylko ze my chcielismy 42cale i nie plazmowy bo dowiadywalismy sie w sklepach u specjalistow to nikt nie polecał plazmy bo sie wypalaja pixele i cos tam jeszcze i obraz po roku uzytkowania zaczyna sie psuc, kolory blakną i ogolnie sprzedawcy nie polecali. A w Media w ogole nie opłaca sie kupowac, my kupilismy LG 42cale w Auchan za 1979zł , a taki sam w Media był po 2399 takze roznica jest duza, prawie 400 zł zaoszczędziliśmy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...