Skocz do zawartości

Czy są Bydgoszczanki? | Forum o ciąży


MoniaC82

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
dzien dobry!
Aska-zdjecie mam tych dwoch szkrabow poszukam kabla i dodam tutaj 🙂
a co do tego czy to za szybko on podnosi glowe sama bylam zdziwiona wiec o tym fakcie poinformowalam polozna a ona stwierdzila ze kazde dziecko jest inne i jedna robia takie rzeczy pozniej a inne szybciej!takze nie ma sie co dziwic tylko cieszyc ze dziecko jest sprawne 🙂
a co do prezentow to do mnie przyszedl mikolaj ze slodyczami a do dzieciakow przyniosl dla mlodszego kasiorke na mleczko a do starszego mnostwo slodyczy i samochody!takze juz miejsca brak na te jego klamoty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Andzia u nas też wszędzie walają się kalmociska Lenkowe 🙂 Sprzątanie daje raczej marne rezultaty, gdyż po kilkunastu minutach jest identycznie. Chyba muszę dać sobie z tym spokój 😉
A co u Was? Dawno Ciebie nie było.

Aga śnieg po pachy 😁 Z tym, że my niestety jeszcze sanek nie mamy. Gwiazdor ma je przynieść 🙂 Moja Lenka jest zmarzluchem za mną i nie chce spacerować gdy jest -4 stopnie 😁 Pędzi do domku i nikt i nic nie jest w stanie Jej zatrzymać 😆 Poza tym nie da sobie ubrać rękawiczek - jakby diabeł w nich siedział 😁

Zośka a Ty gdzie się podziewasz?

Matko za 2 tyg. Święta a ja w powijakach. Trzeba się wziąć do roboty 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Kochane
ja na święta jadę do teściów, och jak się cieszę :P
robimy im w prezencie zdjęcie rodzinne - tzn. dwaj synowie (mój mąż i jego brat) z rodzinami, tzn. Maksio, ja i mój mąż oraz jego brat z narzeczoną 🙂
ot taki bajer - teściowa szaleje na punkcie wszelakich zdjęć, więc powinno jej się spodobać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam,
Zośka super jak wiadomo kto co lubi i będzie się danej osobie podobało.
Ja zawsze staram się podchodzić indywidualnie do kupna prezentów z przemyśleniem i zastosowaniem. 😁 Nie na widzę bibelotów!!!! 😉

Andzia czy TY robisz pierniki??? To ja też chcę 😜
Pewnie Dzieciaczki nie dają żyć a tu jeszcze Święta. Odezwij się.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry!
nareszcie wrocilo moje okinenko na swiat czyli internet 🙂 podgladalam was z komorki ale napisac nie nie moglam a tak w bezczelny sposob zostalam pozbawiona internetu wiec mnie tu nie bylo troszku!
dzieci ach tak daja czasem popalic ze doba staje sie dla mnie za krotka zeby wszystko ogarnac!
teraz wzielam sie za porzadki przed swiateczne i powiem ze mieszkanko wyglada calkiem calkiem bo za tym starszym to trzeba by bylo biegac wiecznie z mopem i scierkami bo on bardzo broi teraz ma etap ze on chce wszystko sam!jesc sam pic sam wiec wszystko laduje na podlodze wszedzie 🤪
niby swieta juz za chwile ale jakos ich nie czuje moze on tego natloku zajec nie mam chwili wczuc sie w ten klimat!
Fabianek caly czas dzielne pomaga przy braciszku odnosci pampersy,pilnuje go jak musze isc zrobic mu mleczko i caluje go i przytula ale tez czasem pacnie go tak delikatnie reka ale widze ze chce czuc sie potrzebny wiec trzeba to wykorzystywac niech sie garnie do pomocy 🙂
Alanek jak to alanek je,spi i robi w pampersa chodz czasem da mi popalic w nocy glosik to on ma 🙂
ale to dziecko musze to rzetrwac!a teraz w sobote jestesmy umowieni na wizyte na USG bioderek!
ale sie rozpisalam jak mnie znowu nie odetna od swiata w miare mozliwosci bede sie odzywac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dokładnie!

ALANKU nasz brzdącu Kochany rośnij zdrowo i przesypiaj całe noce 🙂
Dzisiaj już składam życzenia Alankowi bo od jutra mam mega zajęte dni. Szczepienie Lenki, zakupy no i w końcu zacząć sprzątać muszę 🤢 A Lenka po szczepionce przeważnie ma gorączkę i jest marudna. A jeszcze jutro do dentysty na przegląd. Uhhh masa rzeczy 🙂
Buziaki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry!
Aska-dziekujemy za zyczenia na ta 1 nasza miesiecznice 🙂
tylko tam sie nie zacharuj przy porzadkach 🙂
Mnie pierwsze szczepienie z Alankiem czeka 8 stycznia bedzie pewnie mega ryk:/
zreszta zauwazylam ze on strasznie boi sie wszelkich wizyt w sluzbie zdrowia bo jak bylismy na tej wizycie jak skonczyl 2 tygodnie to tylko go badali a on sie darl w nieboglosy jakby go ze skory obdzierali 😞
a z Fabiankiem narazie zakonczylam etap szczepien!teraz tylko czeka nas bilans dwulatka 🙂
A ja dzis mialam wizyte w banku ta gorsza czesc czyli placenie rachunkow teraz musze zasiasc i zrobic liste co mi brakuje zeby dzialas potem w kuchni przed swietami a troche roboty bedzie!
jakos dzis mnie glowa boli pewnie ze zmeczenia i niewyspania:/ale co tam nie takie rzeczy robi sie dla dzieci jakos dam rade moze kiedy to odespie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry!
a co tu taka cisza???gdzie Wy wszystkie jestescie???chyba pochlonela Was goraczka przed swiateczna zakupowa albo sprzatanko a moze jakies prace w kuchni 🤪
My mam sie dobrze bylismy z Alankiem na USG bioderek i wszystko jest ok pan powiedzial ze jak na takie duze dziecko ktore sie urodzilo to bioderka sa w porzadku 🙂
Fabiankowi wyszly jakies krostki czyzby to ospa?? 🤪 jedziemy dzis z nim do lekarza zeby to obejrzal!
A co tam u Was mamuski i dzieciaczki??
Alanek-nie ma kolek tylko jest bardzo lekliwy stwierdzil lekarz i przez to moze tak plakac od dwoch dni sie troszke uspokoil!czyzby zrobili mu cos w szpitalu ze on taki jest??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O masakro!
Kocham Święta, ale te kolejki w marketach, sprzątanie i inne mnie wykańczają 😉 Trudno co zdążę to zdążę a czego nie to nie 😁 😁 😁
Będąc na zakupach ostatnio Lenka dostała od nas kredki świecowe. Jaka zabawa mówię Wam! 😜 Lenka siedziała i rysowała - ciekawe kiedy Picasso porysuje ściany 😮 😁
Prezenty już prawie dla wszystkich mamy. To znaczy ja jeszcze nie mam nic dla Męża 🤢 Chyba pójdę w standardy i dostanie Ballantine\'sa. Niestety nie mam innego pomysłu.

Andzia jak Fabianek? To faktycznie ospa? Co do Alanka to może rzeczywiście jakieś zdarzenie zaistniało w szpitalu, ale może jest coś w domku co powoduje niepokój? Jakiś pluszak albo karuzela?
Byłabym zapomniała - super, że bioderka są w porządku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry!
Fabianek oficjalnaie ma ospe dostaje tabletki i jak narazie wiecej mu nie wyszlo krostek:/
a Alanek nie ma sie czego bac tzn zadnej maskotki ani karuzeli bo jak narazie nic takiego nie ma blisko glowy:/mi sie wydaje ze to wydarzenie ze szpitala spowodowalo ze on jest taki lekliwy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry!
ja w tej calej bieganinie przed swiatecznej wczoraj wybralam sie do fryzjera zeby jakos na te swieta wygladac!
Fabianek czuje sie dobrze dzielne lyka tabletki i jak narazie nie ma wiecej krostek ale w nocy troche jeczy i steka 😞biedny moj maluszek!
A Alanek miejmy nadzieje ze tego dziadostwa nie dostanie:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, hej
3mam kciuki zarówno za Fabianka jak i Jego Braciszka - aby był zdrowy! 😘
Andzia jeśli mogę zapytać - a co się stało w tym szpitalu? Jeśli nie chcesz to nie odpowiadaj. 🙂

Szaro, buro za oknem i jakoś Święta mnie nie po drodze... a przecież one prawie już są 🤪

Uciekam spać bo jestem jakoś wykończona 🤢
Dobranoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Woow Aga super, że się tak udało 🙂 Rozwód z orzeczeniem o winie nie dość, że jest bardzo długi to jeszcze wszystkie brudy są wyciągane na światło dzienne i w dodatku należy mieć dowód na tę okoliczność. To chyba nic przyjemnego. To teraz jeszcze Ty i będziecie mogli się pobrać 😉 O ile będziecie chcieli - rzecz jasna. 😜
Aga a K. ma dzieci z pierwszego małżeństwa?

Andzia jak chłopaki? Fabianek mocno gorączkuje?

Zośka opowiedz coś o prezentach... 😜

A gdzie jest nasza nowa Koleżanka? Napisała jednego posta i zaginęła w akcji.
Idę do garów bo jakaś wkurzona dzisiaj jestem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hmm... co o prezentach... dla męża skarpetki z tk maxxa (jeszcze chciałabym coś dokupić)
dla teściów fotografia rodzinna zrobiona wczoraj u fotografa
dla moich rodziców książka Bartoszewskiego
dla babci ręcznik
dla Maksia auto sterowane taką kierownicą z guzikami (chicco)
dla brata z rodziną płyta świąteczna Magdy Welc

co tam jeszcze... 😉
piekę pierniki i paszteciki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zosieńka chyba źle się wyraziłam 😜 Bardziej mnie chodziło o prezent dla Maksia - rzecz jasna 😉
Ale prezenty super! Można zazdrościć 🙂

Do mnie notorycznie Kruk sms-y wysyła. Dobrze, że to nie jest ta popularna firma windykacyjna 😜

Lenka zakończyła już swoją drzemkę 🤢 Oooo matko kto z Nią teraz wytrzyma? 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry!
Aska-jesli chodzi o wydarzenie ze szpitala odejrzewam ze cos mu tam zrobili bo dziecko bez powodu tyle nie placze i to na sama noc zdarza sie ze zaczyna o 22.30 i konczy o 00.30 z przerwami wiec to nie jest kolka bo idzie go uspokoic on sie zachowuje jakby sie czegos bal bo sie trzyma mocno za bluzke!
Co do swiat to robie i robie w tej kuchni ale jakos nie czuje tych swiat chodze zmeczona i zaspana i moze to przez to:/
tak wiec nie wiem czy wpadne tu jeszcze przed swietami wiec juz teraz skladam Wam kochane i waszym dzieciaczkom zyczenia swiateczne:
Najserdeczniejsze życzenia, Cudownych Świąt Bożego Narodzenia, Rodzinnego ciepła i wielkiej radości, Pod żywą choinką zaś dużo prezentów, A w Waszych pięknych duszach, wiele sentymentów. Świąt dających radość i odpoczynek 🙂 zycze tego z synkami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochane
życzę Wam, Waszym Mężom, Partnerom oraz Pociechom radosnych, rodzinnych Świąt w pogodnej atmosferze oraz bogatego Gwiazdora 🙂 Tym, którzy zasłużyli - rzecz jasna 😉 😜 😉
W E S O Ł Y C H Ś W I Ą T!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, hej
u mnie Święta niezbyt udane. Lenka miała grypę żołądkową (albo jak na moje rota) 😞 W wigilię było już coś po niej widać, ale myślałam, iż to zmęczenie, ale w nocy były już pierwsze skutki. Dobrze, że nie wymiotowała bo pewnie byśmy w szpitalu się znaleźli. Przy tym dużą gorączkę miała - dochodzącą do prawie 40 stopni. Także święta koszmarne.

A jak Dziewczyny u Was? Mam nadzieje, że wszystko po staremu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry!
biedna Lenka 😞 duzo zdrowka kochana dla Ciebie a dla mamusi duzo sily zeby to przetrwac!

A u mnie swieta pod znakiem ospy Fabianka jak narazie Alanek nic nie ma zobaczymy czy pozniej cos mu nie wyjdzie!
oczywiscie dzien przed wigilia sprzeczka z mezem zakonczona rozmowa jego z mamusia(moja tesciowa)ktora dala efekty zobaczymy na ile 🙂
a tak to bylo nawet przyjemnie 🙂duzo gosci sie zwalilo przez to ze Fabianek uzieminy a my razem z nim 🙂
jeszcze troche i kolejny rok z glowy i co rok coraz starsza hehe 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...