Skocz do zawartości

Czy są Bydgoszczanki? | Forum o ciąży


MoniaC82

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Shelby napisał(a):
ostatnio, jak byliśmy w Myślęcinku to było tyle ludzi, że prawie nie było gdzie chodzić 😁

ja wole wlasnie pojechac w taki dzien jak tam nic nie ma tzn.nie organizuja niczego najlepsza jest sobota bo w niedziele to wiadomo kazdy tam smiga na spacerek 🙂
kiedys mieszkalam blisko bo na osiedlu lesnym to spacerkiem chwila i juz tam bylam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Shelby napisał(a):
ja mam jakieś 10 km 😉 niby niedaleko, ale na spacer to trochę dużo 😁

no ja z tej wioski to moze jakies 22 km 🙂 to tez za daleko na spacer 🤪 😁 😁 moze kiedys wybiore sie na taki spacer hehe jak bede chciala schudnac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry! 😉
Rzeczywiście upiekło się Mojej Córce, ale co się odwlecze to.... 😜
Matko ja od siebie do myśla nigdy w życiu nie chciałabym pójść pieszo 🤪 Zajęło by mnie to chyba cały dzień 😁 Ja mieszkam na wiosce gdzie mamy dużo lasów, natomiast większość ulic nawet nie jest utwardzona także jest prawie świeże powietrze - nie licząc piasku w oczach i pyłu 😁 Ale nigdy w życiu nie chciałabym mieszkać w Bydzi no chyba, że na Miedzyniu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mini super plany! 3mam kciuki aby się udało! A w jakim charakterze chciałabyś pracować? Ja już od bardzo dawna jestem na antykoncepcji i mam nadzieję, że się nie zawiodę 😉
Andzia jak samopoczucie?
Dziewczyny jak Wam minął weekend? I dlaczego Monika się nie odzywa? Oj chyba trzeba będzie ją wezwać 😉 😜 😉
A zapomniałam napisać - kto zgadnie ile Lenka ma zębów zgarnia nagrodę główną czyli wirtualnego buziaka od Mojej Córki 😜 To taki żart, ale jak myślicie ile zębów jest już w buźce???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczęta 🙂
Z przykrością stwierdzam, iż niestety to nie są liczby 5 i 8 😞 Poczekam jeszcze co napisze Agnieszka i wówczas wyjawię prawdę.
My dzisiaj pospałyśmy do 9.30 także jestem wyspana. Kawy bym się napiła, ale poczekam aż Bąbel pójdzie spać, gdyż uwielbia moją filiżankę i zawsze się o nią szarpie 😉 Zosia ja współczuje wstawać o tak wczesnej porze. Ja jestem śpiochem okrutnym i Bogu dzięki (jak na razie) Lenka to szanuje 😜
Andzia ja wiem, że łatwo powiedzieć, ale może odpoczywaj więcej. Zagoń męża do garów, a Ty do łóżka 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jasia- z checia bym tak zrobila tylko maz ma taka prace ze niestety nie ma okreslonej godziny powrotu:/
wiec ja musze te moje resztki sil wyczerpywac na funkcjonowanie 🙂
a wczoraj jeszcze zabralam sie za generalne porzadki okna,podlogi itd a potem jeszcze byl spacerek z synusiem i jak sie polozylam do lozka chwila i juz spalam a kiedys mialam problemy z zasnieciem 🤪 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zazdroszczę Tobie tej siły... Mnie się tam żadnych generalnych porządków robić nie chce 😜 U mnie jest identycznie tak samo - też nie wiem, o której "chłop" wróci z pracy - także wszystko na naszych głowach 😉 😉 😉 A jak z chodzeniem Fabianka? Idę gotować grochówkę dla nas i rybkę z jarzynkami dla Lenki. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jasia napisał(a):
Zazdroszczę Tobie tej siły... Mnie się tam żadnych generalnych porządków robić nie chce 😜 U mnie jest identycznie tak samo - też nie wiem, o której "chłop" wróci z pracy - także wszystko na naszych głowach 😉 😉 😉 A jak z chodzeniem Fabianka? Idę gotować grochówkę dla nas i rybkę z jarzynkami dla Lenki. 🙂

on juz biega 🤪 😁 😁 😁
wczoraj spacerowal 2 godziny na nozkach po kostce brukowej przed domem podziwialam go ze go nozki nie bolaly ale za to szybciej poszedl spac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moje Drogie bardzo mnie przykro - nikt z Was nie zgadł. A więc UWAGA Lenka ma 16 ZĄBKÓW!!!! Myślałam, że wzrok płata mnie figle i poprosiłam Męża aby policzył i wyszło identycznie. Matko przecież to prawie całe uzębienie mleczne 🤪 Jeszcze tylko 5 (o ile się nie mylę) i będzie komplet. Pewnie będzie miała Lenka w życiu zęby z tendencją do próchnicy 🥴 No cóż czas pokaże.
Agnieszka ja mam ok. 22 km do Myślęcinka, gdyż muszę całą Bydzię przejechać. A w sumie to mieszkam niedaleko Bydgoszczy w stronę Szubina 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!!! Widziałam, ze się o mnie martwiłyście!!! Jestem, czytam Was co jakiś czas 🙂 Nieraz tylko na chwilkę zaglądam i dlatego malo co piszę ☺️ przepraszam 😉 W skrócie piszę co u mnie: okazało się tydzień temu, że synuś( nie wiem czy Wam już pisałam ale jednak chłopak) wazy już 1,3 kg, wszystko jest dobrze, ja czuję się bardzo dobrze, spać trochę nie mogę w nocy i skurcze łydek mnie łapią ale da się przeżyć 😉 31 maja umówiłam się na USG 3d więc na pewno pokaże Wam jakieś zdjęcie Piotrusia i zdam relację 😁 Zostało jeszcze 12 tygodni do terminu i coraz bardziej się boję porodu, bardziej niż w pierwszej ciazy ale to chyba normalne. Buziaki dla Was dziewczyny i dla Waszych pociech!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MoniaC82 napisał(a):
Andziucha a jak Ty się czujesz? Wszystko dobrze?

dzien dobry 🙂
ja to roznie sie czuje bardziej to samopoczucie tak mi czasem nie dopisuje 🥴 ale czasem sa dni ze mam nadmiar energii 🙂
jak narazie nic sie nie dzieje takiego zeby trzeba bylo sie martwic 😉

Jasia-Lenka ma az tyle zebow szok 🤪 🤪 moj maly ma 12 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cisza, cisza 🙂
Dziewczyny ostatnio z Lenka znowu przeżywam horror. W nocy budzi się z płaczem, w dzień nie chce spać, strajk jeśli chodzi o jedzenie - makabra jakaś. Do tego wszystkiego jest ciągle rozdrażniona, popłakuje, marudzi - wychodzę z siebie 😞 A wszystko zaczęło się od czasu kiedy Lenka zaczęła chodzić. Czy u Waszych Dzieciaczków coś podobnego miało miejsce?
Co tam u Was?
Andzia jaka płeć dzidziusia jest? Nie widziałam Twojego brzuszka ale obstawiam Dziewczynkę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jasia-co do plci to pewnosci w 100 % nie mam wole poczekac do USG w 22 tyg. 🙂
ja ostatnio tez przezywalam horror z malym niby nic po nim nie bylo widac bawil sie duzo pil jadl wszystko bylo jak zawsze ale tak jakos jego rozpalone czolo mi sie nie podobalo az wzielam i zmierzylam mu temperature a tam 39 stopni szybo nurofen i zbijalam mu ta goraczke na szczescie udalo sie zbic i to byla taka 3 dniowka tylko nie wiem nadal od czego bo zebow ma tyle co mial inne sie nie wyzynaja moze ta pogoda raz cieplej raz zimniej:/

A co do tego chodzenia to nie zauwazylam zeby jakos cos inaczej bylo czasem nie ma apetytu ale to chyba od tej upalnej pogody bo to i mnie sie nawet jesc nie chce 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Andzia nie wiem, nie wiem, ale ręce mnie opadają 😞 Nocka do d... pobudka na jedzenie przed 5 rano - już byłam taka zła, zmęczona i wkurzona, że Mąż przejął wszelkie czynności przy Lence ☺️ Co ze mnie za matka... Muszę się ogarnąć i więcej cierpliwości mieć - tylko pytanie skąd? 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jasia napisał(a):
Oj Andzia nie wiem, nie wiem, ale ręce mnie opadają 😞 Nocka do d... pobudka na jedzenie przed 5 rano - już byłam taka zła, zmęczona i wkurzona, że Mąż przejął wszelkie czynności przy Lence ☺️ Co ze mnie za matka... Muszę się ogarnąć i więcej cierpliwości mieć - tylko pytanie skąd? 🤨

Mi czasem tez juz brakuje cierpliwosci a to dlatego ze zawsze wszystko jest na mojej glowie 🥴
ale to nie znaczy ze jestesmy zlymi mamuskami glowa do gory musimy znalesc jakies zaskoby w sobie tej cierpliwosci i bedzie dobrze 🙂
jeszcze teraz moja mama w szpitalu w gdansku lezy bo miala przeszczep nerki a ja brak jakiej kolwiek wiadomosci 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...