Skocz do zawartości

Witam wałbrzyskie mamusie! | Forum o ciąży


Sathi

Rekomendowane odpowiedzi

No to super że zabawa udana ! My też mieliśmy wrażenie że znamy się od lat i że to właśnie ze sobą chcemy być do końca życia 🙃 To jest chyba przeznaczenie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 245
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzięki, pewnie, że się pochwalę. 😉 Jeśli tylko wykorzystają mój tekst w artykule (bo zwykle potem robią taki z nadesłanych odpowiedzi) to zaraz dam znać. 😜

Poprawiło mi to dziś humor - taka miła niespodzianka... I mojego M zdziwiło! Bo on tak zawsze z lekkim przymrużeniem oka i uśmiechem patrzy na te moje udziały w różnych konkursach... a dziś się zdziwił! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Trochę mnie tutaj nie było ale trafiłam na parę dni do szpitala 😞( Mam skróconą szyjkę macicy która w dodatku staje się miękka no i do tego stawianie się macicy Na szczęście ze szpitala już wyszłam dostałam móltum leków dla małego żeby jeszcze posiedział w brzuszku u mamy no i za dwa tyg do kontroli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo złe nikt nic nie chciał mi mówić i przez parę dni nie wiedziałam czy to bardzo poważne czy narazie bez paniki tylko się oszczędzać. Lekarzy nie można o nic wypytać bo nie ma czasu a na obchodzie też wszystko po łebkach no ale jakoś uszłam z życiem. Teraz tylko brać lekarstwa i damy radę 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Independent_19 no obchody to naprawdę takie se... Ech, niestety taki minus tego szpitala, że czasem o informacje trzeba powalczyć. 🤨 No ale grunt, że już po i byle do przodu! 🙂


A w ogóle to Ci powiem, ze byliśmy nie tak dawno w Twoim ślicznym Szczawnie. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Sathi właśnie wyszłam dziś ze szpitala ... 😞 Miałam niewielikie rozwarcie i po wizycie u swojego lekarza zaczełam plamić.. No i spędziłam w szpitalu 5 dni, teraz muszę leżeć i odpoczywać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hm... nie znam się na tym, bo tego nie przeszłam... Choć brzmi to całkiem dużo - w sensie, że kilka tych preparatów... 🤨 Chociaż tyle, że na szczęście zawsze jesteś już znacznie bliżej rozwiązania niż dalej. No i, że możesz leżeć w domu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...