Skocz do zawartości

Witam wrocławskie mamusie! | Forum o ciąży


Sathi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No właśnie Laaf, jak sobie dajesz radę z pogodzeniem pracy i macierzyństwa? Musisz pracować więcej niż te ustalone godziny?
My zbieramy papiery do państwowego żłobka ale pani stwierdziła (jak dzwoniłam żeby się podpytać) że bardzo ciężko jest się dostać. Tymek jest alergikiem więc nie mamy wyboru jeśli chodzi o państwowe żłobki bo jest tylko jeden z kilkoma alergiami pokarmowymi 😞 Więc poszukuję jakieś prywatnej alternatywy 🤢 Może coś polecicie? W grę wchodzi żłobek w centrum lub biskupin/sępolno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hm, ja sama nie wiem... może jakby mnie przypiliło to i bym pomyślała o żłobku (albo jak mnie przypili to jeszcze pomyślę 😉). Sama jednak wychowałam się bez żłobkowo... i chciałabym, i by mój mały póki co tak mógł. 🙂 Ale w przyszłości różnie też bywa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ustalone mam te 6h ale niestety w praktyce bywam conajmniej 7h ale poprostu musze swoje zrobic...

Moja Kamiska chodzila do zlobka na sepolnie (na przeciwko szkoly) i bardzo sobie chwalilam ale nia mam pojecia czy tam jest grupa dla dzieci alergicznych zawsze mozesz sie dowiedziec. Bardzo polecam ten zlobek. Natomiast absolutnie nie polecam na wronskiego (Kamisia tam chodzila miesiac ale to byl koszmar).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Do mnie rodzinka zjeżdża się w przyszłym tygodniu - siostra z dwiema córami 🤪 Będziemy wycieczkować się po Wrocławiu. Normalnie chyba jakiś plan muszę ułożyć 😉 Obym tylko się wykurowała bo teraz na antybiotyku jestem. Mhmhm może to będzie dobry moment żeby wybrać się do bla bla cafe 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ellie no to kuruj się, kuruj. 😘 A plan warto ułożyć, a przynajmniej zawczasu sprawdzić, czy np. docelowe miejsca będą czynne i w jakich godzinach, he, he. 😉 Jak dotrzesz do Bla Bla Cafe to oczywiście czekam na relację! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...