Skocz do zawartości

Witam wrocławskie mamusie! | Forum o ciąży


Sathi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
My też mieliśmy dwa wózki - by nie wozić przez pół polski. 😉 O i spacerówkę też zamawialiśmy (bo nie było koloru) i kupowaliśmy w Askocie. Zależało nam na parasolce, bo często jednak jeździmy do rodziny i by ładnie nam się pakowała w autko. 🙂 A jaki sobie upatrzyliście?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja raczej parasolki nie chce ale taki żeby był lekki i na dużych kółkach bo teraz miałam głęboki wózek na malutkich kółkach i mnie szlak trafiał ale był lekki. Chodzi mi o taki żeby mojej mamie też było go lekko pchać i żeby dziecku było w nim wygodnie do spania w czasie spacerku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a u nas powoli wychodzi trójka albo czwórka na dole po prawej stronie.ciężko mi to ocenić dokładnie bo nie wiem ile te ząbki zajmują miejsca 😉 no i jeszcze dziąsełko nie jest przebite ale kropkę już widać i czuć pod palcem. dzisiaj mały przez ten ból w ogóle nie mógł zasnąć w dzień. posmarowałam mu dziąsełka żelem, zaczęłam masować tam gdzie ząbek wychodzi i zasnął w mig z moim palcem w buzi 😉
pochwalę Wam się że już wszystkie prezenty kupiłam 🙂 a miałam ich kilkanaście! mam nadzieję że teraz poczta i kurierzy dopiszą 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laaf napisał(a):
Elunia a to Twoja pierwsza pociecha??? bo wydaje mi sie masz juz starsze dziecie 🙂 chyba ze cusik pomieszalam...


Laff to jest moje pierwsze dziecko ale mój Sławek ma dwóch synów i nieraz ten młodszy jest u nas, to mogło ciebie mylić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Powoli... Ja u rodziców w Wałku, dziś Witusiowy dziadzio przytaskał choinkę, ale jeszcze poczeka w ogrodzie na swoje miejsce i czas. 😉 Późno coś w tym roku ubierzemy, ale cóż, tak wyszło.

Za to by tradycji co miesięczniej stało się dość - Witek podchorowany... Ale dziś była wizyta u pani doktor i dzielnie walczymy z infekcją.

Co u Was, dziewczynki? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no u mnie nie zaciekawie ale to przez mojego meza ktory odwalil numer taki ze nie chce mi sie na niego patrzec...plan byl do wawki jechac na swieta ale nie mam zupelnie na to ochoty. my choineczke nie wielka planujemy bo nam "przez Dawidka" uszczuplilo sie miejsce w pokoju 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laaf ja bym chciała małą choineczkę, uwierz. Choć w tym roku na szczęście moi rodzice odpuścili mi dwu metrowego kolosa do ubierania, ale i tak jest spora. 😲 A zwykle sama ją ubieram, heh, tak się jakoś utarło... A nie widzę tego w tym roku z brojącym wszędzie Witkiem. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...