Skocz do zawartości

Witam wrocławskie mamusie! | Forum o ciąży


Sathi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
laaf napisał(a):
ja juz nie mam sily sie domyslac...narazie spi zobaczymy jaka bedzie nocka...

Zębole... a może 3dniówka? Choć jakby to to by była bardzo silna gorączka. Nie zapominaj porządnie go poić. Bidulek. 🥴


My po urodzinowej imprezie Witusia dzisiaj... padam... 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Udana, udana! 🙂
Pokrótce opiszę urodzinki Wicia. 🙂

Mój mały solenizant:

Uwierzycie, że to ubranko jego tata miał na roczek? I też ma podobne zdjęcie... Jak je zeskanujemy zrobimy porównanie. 🙂

Ciacha:

Truskawkowy makowiec „Jedynka“ z pociągiem – bo Wituś od urodzenia duużo się najeździł, nawędrował. 😮
Sernik „Tik – tak“ (czyt. „Cik – cik“) – w końcu Wituś uwielbia wszelkie zegary i zegarki. 😉
No i tort „boisko“ – bo nie ma to jak piłka… 🙃

Gości było ponad 20 osób. Imprezę zaczęliśmy od 12 (tak osoby z daleka dotarły), potem ta grupka pojechała zwiedzać nasz Wałbrzyski zamek z moim M, Wić miał popołudniowe lulu, a my z mamą przygotowałyśmy obiad na 14. No i dotarła reszta gości też. Po obiedzie: ciasto, wróżba, etc. Wituś ciągle krążył, prze szczęśliwy, między gośćmi. 🙂 Dostał też trochę słodkości, aż się martwiłam o jego brzuszek, ale było okej.

Co do wróżby - postawiłam rzeczy na podłodze, by sam sobie podpełznął... A ten skręcił i poleciał po talerze, co były na stoliku, niedaleko. 😉 Ale z rzeczy wystawionych do wróżby zdecydowanie i pewnie chwycił różaniec. Po chwili namysłu – także pieniążek. Najważniejsze – na kieliszek nawet nie spojrzał. 😜

Dostał troszkę różnych zabawek, pieniążków, ciuszków, kosmetyków, książeczki. Ubaw mieliśmy, kiedy mój brat po schodach zszedł z potężnym, pluszowym lwem . 😁 Wszyscy sobie potem z nim zdjęcia robili. 😁 A ja nie wiem tylko ciągle gdzie go trzymać! 🤪 Lew kilka razy jak Witek. 😁

Po imprezie jeszcze do późna w nocy ogarniałam z mamą dom... Ale świetnie było. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sathi slicznie Twoj synek wygladal 🙂 wogole to sliczny chlopczyk 😘

Dawidek juz lepiej, dzisiaj goraczki nie ma. Znow sie rozgadal i sie ciesze.
W pracy od poczatku mam mase roboty a jeszcze ta cholerna sniezyca...jak wrocilam maly juz przyyspial 🤨 tyle co zdolalam go na chwile przytulic 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laaf dzięki. 🙂
Ja też ciągle późno wracam teraz... Wić już zwykle śpi. 😞 No ale już jutro spędzę nim jestem cały dzień. 🙂 Tęskno mi za nim, a i on tęskni.


Ellie też dzięki. 😜 Piłkarzyki plastikowe, schowam i będą na przyszłość - może kiedys sama się nauczę piec i zrobię takiego torta? 😁 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas jak na razie spokojnie, zdrowe jesteśmy i to najważniejsze oby tak było jak najdłużej.
w piątek wybieramy się na rehabilitacje i zmieniliśmy wózek na taki z większymi kołami bo mam dwa i oba są pożyczone ale na wiosnę planuję kupić jakąś lekką spacerówkę też z dużymi kołami, mamy już upatrzoną taką jedną w Askocie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...