Skocz do zawartości

Witam wrocławskie mamusie! | Forum o ciąży


Sathi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Aj dziewczyny, a skoro byliśmy już blisko tych stomatologicznych spraw... Poradźcie mi dobrego dentystę we Wrocławiu, jeśli znacie. Idealnie by było gdyby nie trzeba było do niego zbyt długo czekać no i nie był drogi. Ja niegdyś jeździłam do specjalisty wyszukanego aż w Cieplicach. Jest super, tylko, że czeka się dłuugo na wizytę. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Sathi ja Ci mogę polecić panią stomatolog na Kochanowskiego. Wprawdzie byłam u niej tylko 2 razy ale widzę że jest solidna, bierze ok 100 zł i mam do niej namiary od znajomych którzy chodzą tam kilka lat 🙂
http://www.efipo.pl/szymanska-iwona-stomatolog,id,10472.html

Jak ja do niej dzwoniłam to na przyszły tydzień można się było umówić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ellie dzięki za namiary. 🙂
Kurde, jeszcze nie wiem gdzie pójdę, ale ech, co bardziej frapujące - kiedy. Jakoś mi wszystko po nie czasie ostatnio. 🥴

A zapowiadają, że wkrótce śnieg do Wrocławia zawita... Dobrze, że chociaż opony mam wymienione. 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O, właśnie gdzieś natrafiłam na informację, że chyba od 26 listopada zaczną robić świąteczny jarmark we Wrocławiu, na Rynku. 🙃
Szybko się tam nie wybiorę... ale kusi, zwłaszcza jak jeszcze spadnie śnieg. 😆


Laaf co do samochodów to tak, mimo, że lubię zimę i śnieg, to akurat nie w motoryzacji. 🤨 Zwłaszcza, że nam być może w pierwszy dzień świąt wypadnie kilkuset kilometrowa podróż, ech i nigdy nie wiadomo jaka wtedy bedzie pogoda. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/1,35751,8708686,Premier_Tusk_zada_faktow_o_wroclawskich_klinikach.html

Łza zakręciła mi się w oku. W Polsce to tylko nie chorować...serce się kraja jak tylko pomyślę że mogłoby się to trafić w mojej rodzinie. Odkąd sama miałam nowotwór, zdałam sobie sprawę że ja i moi bliscy nie jesteśmy "nietykalni". Nawet nie chce myśleć co by było gdybym czekała do marca na wizytę we wrocławskim szpitalu....być może już ręka byłaby niesprawna albo musiałabym zacząć chodzić na chemię bo nowotwór mógł się uzłośliwić...sorki, musiałam się wyżalić 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ellie usłyszałam o tym w radiu i też później doczytałam. Zresztą co fakt - tak jest co roku, a to już o czymś świadczy. Dlaczego nie prze prognozują więcej pieniędzy, skoro chorych jest więcej? 😞 I jak można w ogóle tak odmawiać dzieciom prawa do życia - przez pieniądz. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WITUŚ Dużo Zdrówka i Radości na ten Pierwszy Roczek

Jakoś spokojnie zajechaliśmy na tą rehabilitacjie i nie było tak żle w drodze powrotnej tylko stwierdzam że ludzie są bardzo życzliwi w tym mieście aż mi bokiem wyszła ta życzliwość i nachalność
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuję ślicznie za życzenia w imieniu Witusia! 🙂

Dziś jesteśmy w Wałbrzychu i od pogody Wituś tutaj dostał pierwszy, nieśmiały śnieżek... ach. 😆


Elunia72 a dlaczego aż "bokiem wyszła" Ci ta życzliwość? 🙃 Ja tam do zbyt silnych nie należę, wszelkie taskanie wózka momentami mnie przerasta, także gdy znajdzie się jakiś bohater co pomoże mi np. wciągnąć wózek do autobusu to jestem wniebowzięta. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laaf napisał(a):
😘 😘 😘STO LAT , STO LAT, NIECH ŻYJE, ŻYJE NAM...ZDRÓWECZKA I WIELE RADOŚCI DLA WITUSIA OD DAWIDKA I CIOCI ASI 😘 😘 😘

Dziękuję w imieniu Wituśka! 🙂


A Davidek informatyk super, he, he. 😁 No to zbliża się czas by mu sprawić własnego laptopa. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ellie napisał(a):
Śliczny Dawidek 🙂 U nas ostatnio Tymek też się bardzo zainteresował klawiaturą jak siedział u tatusia na kolanach 😆 Laaf, może nasze dzieci będą razem studiować informatykę 😉


hhehehe, to tak jak zaczna kopac pilke to napewno zostana piłkarzami 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laaf napisał(a):
ellie napisał(a):
Śliczny Dawidek 🙂 U nas ostatnio Tymek też się bardzo zainteresował klawiaturą jak siedział u tatusia na kolanach 😆 Laaf, może nasze dzieci będą razem studiować informatykę 😉


hhehehe, to tak jak zaczna kopac pilke to napewno zostana piłkarzami 😁 😁

I grając na gitarze - gitarzystami. 😉
I tak dalej... 😁


Ale muszę Wam ostrzec - u nas było najpierw ogólne zainteresowanie laptopem a skończyło się na wyrywaniu klawiszy i ogólnej demolce... Na szczęście nie mojego, bo mój od początku był "nu, nu", ale mój M starego lapa ma poturbowanego nieźle. 😁 Teraz Witek ma swojego - imitację prawdziwego. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sathi ale Ty masz juz fajnego chlopaka, doczekac sie nie moge zeby moj Dawidos juz taki byl 🙂

A u Dawidka nie wiadomo skad goraczka 38,1, czopek w dupsko i po 1h 37,8 wlasciwie zadna poprawa, nie ma kaszlu ani kataru jest osowialy i malo je, kurcze martwie sie jak cholera, niby dziasla na dole biale ale jakos nie wiem...a ja jutro wracam do pracy 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...