Skocz do zawartości

Witam wrocławskie mamusie! | Forum o ciąży


Sathi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czesc dziewczynki, a co tu taka cisza?
my juz po wojazach 🙂 wszedzie dobrze ale w domu najlepiej 😆 bylismy w rodzinnych stronach; odwiedzalismy rodzinke i znajomych i przedstawialismy synka. Tymek dzielnie znosił nowe twarze i nowe miejsca.
Ja jestem dzis po kontroli reki.wszystko dobrze sie goi ale nie moge obciazac nadal reki. jutro maz wraca do pracy wiec Tymek bedzie zdany tylko na mnie.mam nadzieje ze dam rade.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madena więc mały facecik, hehe. 😉 Gratuluję. 🙂


Ellie grunt, że wszystko pomalutku teraz wraca jakoś w miarę do normy... 🙂


My mieliśmy trochę zalatania... A czy pisałam już, że znów podjęliśmy się najmu we Wro? Jeszcze na ten rok. Coś nie wiem, jednak wątpię w to, byśmy po tym roku tu zamieszkali (ale nigdy nie mów nigdy 😉), więc póki co wciąż będzie tak. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laaf padło jednak na Oporów... Nie powiem, ciągle jeszcze zapoznaję się z okolicą, więc jeszcze się nie wypowiem czy to fajna dzielnica. 😉 Ale jedno wiem na pewno - zakorkowana... 🥴
A przeziębienia współczuję. 😞 Ech, każda choroba u tak małych dzieci to okropność... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello 🙂

Jej, jak ten czas leci... w niedzielę młody skończy 2 miesiące 🙂 Mamy się dobrze, ale od tygodnia Mateuszek ma ataki płaczu wieczorami. Pewnie kolka. Na razie szukam przyczyny. Może to pieruńska skaza białkowa, bo wpierniczam nabiał non stop. Wczoraj tak płakał że cały czerwony był na buźce. Aż się przestraszyłam, że zacznie się dusić 😞
A jak tam Wasze maleństwa i te większe szkraby? 🙂

Sathi, jeździłam przez oporów do pracy 🙂 Korki jak korki- gdzie ich nie ma 🙂 Zapraszam w okolice budowanego stadionu- istne szaleństwo, dobrze że zmieniłam środek lokomocji na wózek hehe

pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ika79 no tak, też racja, w zasadzie korki są wszędzie... Nawet w moim rodzinnym mieście porobiły się parę lat temu w miejscach, w których kiedyś ich nie było (w zasadzie z roku na rok robi się tam coraz gorzej).
Co do płaczu maluszka może to rzeczywiście kolka?... Odstaw najlepiej nabiał i obserwuj... po co sięma maleństwo męczyć?... 😞


Ellie to są w zasadzie sprawy związane z pracą i podjęciem decyzji czy wybieramy mieszkanie czy dom. Jak Wrocław to raczej mieszkanie, a jak moja, albo miejscowość mojego faceta to możemy tam stawiać dom (przy dobrych wiatrach 😉). No i jeszcze różne sprawy osobiste i rodzinne.


Elunia72 a bywasz czasem w Parku Grabiszyńskim? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sathi napisał(a):

Elunia72 a bywasz czasem w Parku Grabiszyńskim? 🙂


W tym parku to jestem niemal codziennie, bo ja mam do niego zaledwie dwa kroki to nie będę chodzić gdzieś indziej.

Wczoraj odebrałam wyniki morfologi Lenki i jestem zadowolona bo hemoglobina jest już w normie i nie muszę się martwić tym. Jak pójdziemy na przyszły tydzień na szczepienie to porozmawiam z Lenki pediatrą o tym wyniku. A teraz sobie mój skarbek smacznie śpi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
elunia72 napisał(a):
Sathi napisał(a):

Elunia72 a bywasz czasem w Parku Grabiszyńskim? 🙂


W tym parku to jestem niemal codziennie, bo ja mam do niego zaledwie dwa kroki to nie będę chodzić gdzieś indziej.


To bardzo prawdopodobne, że może nawet się mijaliśmy / widzieliśmy. 😁 Też tam często bywamy, może nie codziennie, ale bardzo lubimy to miejsce i spacery tamtejszymi ścieżkami. 🙂 Kiedyś mieszkaliśmy bliżej, teraz niestety mamy jakieś 2 km dalej od niego. 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiem dlatego nie zamieniłabym się na żadną inną dzielnicę 🙂
Byłam dzisiaj w szpitalu u koleżanki która urodziła 3 dziecko ma już 4 letnią córeczkę, rocznego synusia a teraz pojawiła się Milenka 🙂 i urodziła dokładnie w tym samym dniu co swojego synka rok wcześniej 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...