Skocz do zawartości

Witam wrocławskie mamusie! | Forum o ciąży


Sathi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
laaf napisał(a):
Ellie a jaka szczepionke wybralas?

Zdecydowalismy sie na 5w1. Na razie rotawirusów i pneumokoków nie bierzemy. Może pneumokoki weźmiemy jak mały podrośnie, wtedy jest mniej szczepień. Ale to też jeszcze nie wiadomo.
A Wy dziewczyny szczepiłyście swoje maleństwa na te zalecane szczepienia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień doberek 🙂 my w końcu w domku, od wczoraj 🙂))))) mały urodził się zdrowiutki, a 2 dni po porodzie złapał gronkowca :/ i musieliśmy zostać w szpitalu na 2 tyg. na szczescie juz wszystko dobrze, ale to co przeżyłam to moje. Choróbsko zaatakowało mu buźkę- miał zapuchniete i zaropiałe oczka tak że nie mógł ich w ogóle otworzyć, a a twarz i rączki w ropnych pryszczach, wyglądał jak kupka nieszczęścia, a łzy same ciekły na jego widok. dobrze jednak ze to swinstwo wykluło sie zanim wróciliśmy do domku, bo dzieki temu mogłam byc przy nim dzien i noc.

pozdrawiamy serdecznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ika, współczuję 😞 Domyślam się co przeżyłaś. W jakim szpitalu rodziłaś?

Dziewczynki ja znikam w pn na kilka dni. Muszę jechać do szpitala na zabieg prawej dłoni (do Sosnowaca!!). Później najprawdopodobniej będę miała ją w gipsie ale nie wiem niestety ile czasu 🥴 No i nie wiem jak to będzie z opieką nad Tymkiem 😞 Mówię Wam, jak się wali to na całej linii 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ellie a co Ci w reke sie stalo i jak bedzie z karmieniem???
ja powinna pojsc na zabieg wyciecia sitowia (w ciazy juz chcieli mi to zrobic ale nie zdecydowano ise bo to pod narkoza). Narazie jednak sie nie wybieram pewnie do nastepnego zapalenia ucha lub zatok 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mam chrzęstniaka u podstawy palca wskazującego 😞 No właśnie to karmienie spędza mi sen z powiek. Mąż jedzie ze mną i z Tymkiem do Sosnowca i zatrzymają się w hotelu ale nie sądzę żeby mógł małego przynieść mi na oddział. Jak będzie pogoda to będę wychodzić na zewnątrz. Poza tym w ogóle nie wiem czy będę mogła karmić no i czy będzie czas na odciąganie. Jeszcze tego brakuje żebym jakiegoś zapalenia piersi się nabawiła!
Kupiliśmy sztuczną mieszankę na wszelki wypadek. Musiałam kupić dla alergików bo mały ma skazę i pani w aptece mnie dodatkowo wkurzyła bo nie chciała mi sprzedać! Mówi że to na receptę i żebym poszła sobie coś innego w sklepie kupiła. Głupia cipa! Poszłam do innej apteki i mi pani sprzedała. A jak tamtej tłumaczyłam że tych w sklepie HA nie stosuje się na już zdiagnozowaną skazę białkową to mi wmawiała że nie mam racji 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ech trafilas na jakas popierdolona kretynke!!! bozzzzzzzzze przeciez i tak kase z tego maja niemala, przeciez recepta jest mpo to zeby byla znizka...bo to drogioe mleko.
Dowiedz sie czy bedziesz mogla karmic przy lekach ktore beda Ci podawac bo szkoda stracic mleko...a nie mozna tej operacji przelozyc???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ortopeda, która mnie skierowała na zabieg mówiła żeby to jak najszybciej wyciąć bo to nowotwór niezłośliwy, który może się uzłośliwić. A wiadomo to prawa ręka, więc będę cały czas pobudzać te komórki i to gówno będzie mi rosło. Poza tym boli mnie i wiele rzeczy nie mogę robić lub robię je w bólu 😞 Zobaczymy co powiedzą mi w szpitalu. Jak tamten lekarz stwierdzi że lepiej poczekać i rzeczywiście można poczekać to zastanowię się czy tego nie przełożyć.Ale z drugiej strony wolałabym to już mieć za sobą. No i z terminami zabiegów nie jest tak słodko. U nas na Borowskiej powiedzieli mi 3 marca na konsultację 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
borowska to wogole masakryczny szpital, przynajmniej ja mam bardzo zle wspomnienia z oddzialu laryngologicznego...
no nic zrobic musisz i rzeczywiscie jesli ma sie to uzlosliwic to lepiej nie czekaj...
trzyman sie ellie mam nadzieje ze uda wam sie ot jakos sprawnie zorganizowac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rodziłam na kamieńskiego. Zapewne zarazili go w szpitalu, bo przez pierwszy tydzien wyniki badań owiane były tajemnicą. Dopiero jak mój mąż zrobił awanturę to nam powiedzieli ze to gronkowiec. A jak choroba sie rozwijała i wyglądał coraz gorzej, to nam wmawiali ze to normalne i ze inne dzieci mają większe problemy- głupie babska (lekarki).
Ale z samej cesarki jestem zadowolona. Ból po nie był taki straszny a już po 3 dniach śmigałam po korytarzu. I na położne też nie mogę narzekać- żadnego przykrego incydentu, a wręcz byłam mile zaskoczona ich uprzejmością i pomocą. Z uśmiechem na ustach przystawiły mi małego do cyca, pokazały jak przewinąc. Gdyby nie ten gronkowiec, to polecałabym szpital kazdemu.

ellie, współczuje, oby udało wam sie pogodzic karmienie z zabiegiem, trzymam kciuki!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...