Skocz do zawartości

Witam wrocławskie mamusie! | Forum o ciąży


Sathi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Sathi, z rapidshare 😉

Ale Tymek jest absorbujący 🙂 Wczoraj miał chyba bóle brzuszka bo się strasznie prężył. Pół dnia się męczył a ja razem z nim 😞 Dziś z kolei przy cycu by siedział cały czas i nie dał się odłożyć do łóżeczka...chyba te upały dają się we znaki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kaczuszka987 napisał(a):
http://www.brzuszek.net/forum,lipcoweczka_elunia_urodzila_coreczke_lenke,17,384779.html,str=0
teraz powinien działać 😉

Dzięki. 🙂


ellie napisał(a):
Sathi, z rapidshare 😉

No tak. 😜 Ja się pokusiłam na oryginał bo była po temu okazja. 😉


ellie napisał(a):
Ale Tymek jest absorbujący 🙂 Wczoraj miał chyba bóle brzuszka bo się strasznie prężył. Pół dnia się męczył a ja razem z nim 😞 Dziś z kolei przy cycu by siedział cały czas i nie dał się odłożyć do łóżeczka...chyba te upały dają się we znaki.

Pewnie upały tak... A bóle brzuszka to już swoją drogą potrafią wykończyć... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ellie moj Dawidos tez miewal dni przy tych upalach ze na cycu wylacznie wisial. No coz nas ta pogoda wykancza a co dopiero takei maluszki ktore nawet nie moga sie poruszyc zeby sie ochlodzic...a dzisiaj kolejny upalny dzionek...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

laaf, a w takie upały taki maleńki szkrab też śpi w rożku? tak się zastanawiam, w co będę ubierac małego jak się urodzi. niby w rożku ma się czuć bezpiecznie, ale przy takich temperaturach, to się chyba w nim ugotuje :/ chyba że zrobię rożek z pieluchy flanelowej 🙂

umieram od tej duchoty i czekam z utęsknieniem na zapowiadany deszcz i burze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ika79 o kurcze, ja urodziłam w listopadzie, więc się nad czymś takim nigdy nie zastanawiałam... Ale rzeczywiście... w co takie maleństwo zawinąć, jeżeli będzie potrzebować opatulenia? Chyba, że nie będzie... Witek nie specjalnie potrzebował "związania". Bardziej od tego zależało mu na ciepełku jakie daje rożek, ale tu w takim razie, jak wiadomo nie zawsze był ten rożek potrzebny. Jeżeli w domu było bardzo nagrzane i ciepło to go nie musiałam "rożkować". 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rozek jest po to zeby krepowac ruchy ,maluszka, moj Dawid tylko w szpitalnym rozku byl ale wtedy nie bylo upalo. W obecnej sytuacji absolutnie bez rozka albo jak mowisz we flanelowej pieluszce. Pozniej wrzuce Wam zdjatko jak wlasnie dzisiaj Dawidek sobie spi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No niektóre dzieci niestety potrzebują skrępowania, z różnych powodów. Niektórym taka ciasnota daje poczucie bezpieczeństwa. Inne są zbyt ruchliwe, drapią się i uderzają w nocy, przez co się wybudzają (u nas w późniejszych miesiącach był chwile takie okres u Witka i wtedy owszem musieliśmy go skrępować trochę kocykiem gdy spał, na szczęście przeszło).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ika ja w sierpiu rodzilam na samym poczatku i tez upaly byly rozka absolutnie nie uzywalam a malego kladlam w gondoli w lazience bo jednak chlodniej od płytek 😁
Laaf powiem Ci ze Twoj Dawidus elegancko spi hehehe golasek 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ika79 ja śpię niby pod kocem... ale rano się budzę bez. 🙃 Ale dzisiaj spałam i się obudziłam wtulona do ściany... bo była chłodna! 😁


Laaf słodziak z Dawidka. 🙂


My jesteśmy teraz u rodziny mojego M, niedaleko Oświęcimia, ale tutaj też upały niemiłosierne. 😞 Mały cały dzień się męczy. Własnie przed chwilą go przekąpaliśmy. I tylko w samej pieluszce siedzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja spie w samych majteczkach hehe bez zadnego koca, poszwy czy kołdry..maly w samym pampersie i tez bez przykrycia ale i tak mokry od potu...
Sathi ja jak patrzylam o 14 na termometr to bylo 53 stopnie 😲 😲 😲 w sloncu!!!!!!! nie wiem czy to mozliwe czy sie zepsol ten termometr.. 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Goshe gratulacje dla Oliwierka, he, he! 🙂
Co do temperatury... obawiam się, że to możliwe! 🤢
He, he i też bym sobie tak pospała... ale u rodziny mojego M, w gościach to coś czuję, że nie wypada... 😉


A tu mój biedny, spocony, zmęczony duchotą Witek: 😉
[URL=http://img687.imageshack.us/i/zabawakojec.jpg/][IMG]http://img687.imageshack.us/img687/7741/zabawakojec.jpg[/IMG][/URL]
Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, prosze Sathi, kolejny przystojniak 🙂 Mam nadzieję, że wkrótce i ja będę mogla pochwalić się takim brzdącem 😉
Goshe, gratulacje dla oliwierka, ale... teraz to się zacznie urwanie głowy 🙂 Dolne szafki już zabezpieczone? 🙂
Uwaga na komody. Mojej przyjaciółki synek pootwierał ostatnio wszystkie szuflady, pociągnął za jedną i cała komoda runeła na niego 😞 na szczeście nic się nie stało, tylko strachu było co nie miara.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witek jaki slodki a oczka to ma niebiesciutkie jak niebo 😁
ika maly szafki czy szuflady otwiera juz od uuu dawna takze to mam juz opaowane nawet mozna powiedziec ze mus znudzilo otwieranie szafek hehe ale teraz zaczyna interesowac sie zapalikami od kuchenki 🤢 a na to chyba nie ma zabezpieczen...
laaf mojej szwagierki corka tez zaczela chodzic jak skonczyla 9 miesiecy ale to chyba nie ma reguly ze dziewczynki szybciej chlopcy pozniej 🙂
aj to ja tez sie pochwale mlodym 🙂 🙂 🙂
a ogrodzie botanicznym

a tu poszedl i zaczal demolowac ta tabliczke zieloa za nim i ją wyrwal w koncu hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laaf dzięki. 🙂 Oczka ma po tatusiu, bo mama ma zielone. 😜


Ika79 już niedługo! 🙂


Goshe dzięki. 🙂 A Oliwierek super już sobie radzi! I kolejny , wrocławski przystojniak. 🙂 I a pro po tej tabliczki to napis na koszulce ma widzę adekwatny. 😉 Ale w końcu musiał zbadać czy mu się ta tabliczka do czegoś przyda, czy nie... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...