Skocz do zawartości

MAMUSIE LISTOPADOWE...O WSZYSTKIM... | Forum o ciąży


1989gwiazdeczka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
amme napisał(a):
no ja śpię normalnie
rano o 6 wstaję i robię M. kanapki do pracy a potem znów do wyra i śpię do 9, dziś do 10 bo pogoda fatalna

Ja co drugi tydzien tez wstaje i robie dla mezusia kanapeczki o 6 rano i znow wracam do wyrka ale w tym tygodniu ma na 9 wiec dluzej mozemy polezec 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anula4ever napisał(a):
Moja siostra to pierwsze 3 miesiace przespala i przytulala w przerwach kibelek-ja albo na szczescie albo nie tylko kibelek mam w codziennych planach 😉chodze taka byle jaka ale jakos funkcjonowac trzeba.

Ja sie czuje potracona zawsze rano przez cos 😁 caly dzien dochodze do siebie a jak sie juz czuje w miare lepiej to pora spac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elmirka napisał(a):
Ja to mam zlotego chlopa nie domaga sie kanapek rano mimo ze moglabym je robic bo wstaje wczesniej, nie budzi kiedy moge pospac dluzej czasem nawet sniadanie zrobi

Mi to mojego szkoda zeby rano sie zrywal i poki moge to mu robie i tak wstaje na siusiu to od razu kanapaczki robie a w wekend mam swego kelnera na kazde zawolanie popoludniami tez-czasami mi go zal biega a to pic a to jesc a to cos tam ale dlaczego tylko ja mam sie meczyc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anula4ever napisał(a):
Ja chodze na NFZ ale prywatnie chce isc na 3d-roznie pisza o tym 3d w ktorym tygodniu najlepiej isc a wy co wiecie na ten temat?

ja widzialam 3 D mojej kuzynki z 8 tyg. fajnie to wygladalo ale jak pokazala te 3 D w pozniejszych tygodniach byly lepsze bo wiecej mozna bylo zobaczyc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kupilam na allegro stetoskop-sa takie inne urzadzonka ale cholernie drogie wiec narazie statoskop przylozylam do brzuszka i tylko bulgotanie kiszeczek slychac podobno to jeszcze zawczesnie zeby uslyszec okolo 16tc to powinno sie uslyszec.Ale przylozylam do swego serducha pozniej do meza serducha i jest wyraznie slyszalne ze moje szybiej bije-zrozumiale i takie niesamowite
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Elmirka napisał(a):
Tez sie zastanawialam nad kupnem urzadzenia do ,,podsluchu" malenstwa ale sie rozmyslilam zwlaszcza ze zakupilismy ostatnio wuzek a wlasciwie caly travel system czyli gondola+spacerowka+fotelik

Juz dokonaliscie zakupu?Ja to wole nie zapeszac zdarzymy kupic w sklepach tego ful tylko aby miec kase
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...