Skocz do zawartości

MAMUSIE LISTOPADOWE...O WSZYSTKIM... | Forum o ciąży


1989gwiazdeczka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Widzę że jestem tu pierwsza 🙂 może jak ja coś napiszę to przyszłe mamy z Listopada też zaczną tu zaglądać 🙂 ja planowany termin na rozwiązania mam na 14 listopada według miesiączki 🙂 w poniedziałek jadę na wizytę może będzie już coś konkretnego widać 🙂 bo ostatnio byłam w 4 tygodniu i jeszcze mnic konkretnego lekarz nie widział ale z powodu lekkiego plamienia i bólu brzucha przepisał mi luteinę...bóle lekkie jeszcze czasem miewam ale na szczęście plamienie po 2 dniach brania tabletek ustąpiło....piszcie przyszłe mamusie....jak zdrówko??u mnie dzisiaj po raz pierwszy wystąpiły lekkie nudności na szczęście nie zakończyło się to wymiotowaniem 🙂 rano kołowrotek w głowie ale tak ogólnie to czuję się świetnie...pozdrawiam 🙂 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam,
Dzisiaj potwierdziły się moje przypuszczenia. Jestem w ciąży 😎 Termin porodyu mam na 20 listopada! Bardzo się boję, bo moja poprzednia ciąża zakończyła się poronieniem w 7tygodniu. Ale jestem pełna nadzieji i wiary, ze będzie dobrze tym razem. Witam wszystkie przyszłe mamusie! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeju, ale ten czas zleciał. Rok temu, dokładnie 14 marca 2011 ja dowiedziałam się, że jestem w ciąży i wyszedł mi termin na 17.11.2011 (urodziłam jednak 8 dni po terminie 25.11.2011), a tu już mamusie na listopad 2012 się pojawiły. Gratuluję i życzę bezproblemowej ciąży wszystkim 🙂
Co do USG, ja miałam pierwsze USG 12 maja 2011 , czyli w 12t i 3d ciąży, bo wcześniej na NFZ nie było wolnych terminów. Ale powiedzieli mi, że jak się za wcześnie zrobi USG to może się zdarzyć, że ciąży jeszcze nie widać, także nie przejmujcie sie na zapas!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aneczkas ...gratuluję 🙂 mi wypada poród na 13 listopada ale zawsze może być inaczej...wczoraj potwierdziłam wizytę u lekarza n.poniedziałek godz. 19.20 🙂 mam nadzieję że wszystko jest w jak najlepszym porządku 🙂 nie martw się z Tobą też będzie wszystko ok...ja na początku dostałam luteinę żeby nie doszło do utraty ciąży ze względu na to że pobolewał mnie brzuch...biorę ją cały czas i bóle są o wiele mniejsze i rzadsze ale wszyscy mi mówią że ataki ból jak przy @ to normalne 🙂 także nie przejmuję się nim za bardzo...w poniedziałek wszystko się wyjaśni...chciałabym już wiedzieć bo na pierwszej wizycie w 4 tyg i 2 dniu lekarz powiedział że tak jak by widział dwie fasoli jestem ciekawa czy się jego przypuszczenie potwierdzi.... to moja pierwsza ciąża i trochę się martwię ...czy wszystko jest ok.... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
1986gwiazedczka- zobaczysz, wszystko bedzie dobze. Wydaje mi się, ze bedzie już widać kiedy pojdizesz na USG. ja w pierwszej ciąży podczas usg w szóstym tyg. wyraźnie widziałam już bijące serduszko. ALe to było cudowne uczucie....niestety skończyło się wszystko tragicznie. Ale teraz staram sie skupić na nowej ciąży....mam nadzieję, ze wszystko będzie dobrze. Nie mam jeszcze umówionego terminu USG. Rozmawiałam wczoraj z moją lekarką i powiedziała, ze spokojnie za kilka tygodni. Za tydzień mam zbadać poziom hormonu - czy ładnie wzrasta. Gwiazdeczka - a jak z objawami ? dalej brak? 🙂 ja ciągle bym spała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ 🙂 co do mojego lekarza to on robi za każdym razem USG przy każdej wizycie tyle że ja chodzę prywatnie....a co do objawów to zbytnio ich nie mam...czasami zakołuje mi się w głowie ale żeby mnie mdliło czy coś to nie...nie wiem czy to normalne...może dopiero mi się zacznie wszystko 🙂 bo niby wymioty to prawidłowy odruch w ciąży 🙂 chociaż nie marzy mi się to:P a tak to zjadłabym konia z kopytami i byłoby mi mało 🙂 jestem w 6 tygodniu a brzuch mam co najmniej na 4 m-c ...może rzeczywiście to bliźniaki 😁 😁 a ty masz jakieś objawy?? pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Troszkę mnie mdli, jestem senna i czasami zaboli głowa. Ale zupełnie nie przejmuj się brakiem objawów. W poprzedniej ciąży dopiero w 7.tyg zwymiotowałam poraz pierwszy 🙂 Myślę że to będą bliźniaki skoro już masz brzuszek. A jak wychodzi z bety? czy poziom podwyższony niż normalnie? Mi też marzą się bliźniaki... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gratuluję 🙂
duży brzuszek nie świadczy zawsze o bliźniakach 🙂 ja w obu ciążach miałam brzuch "od zaraz", wyprzedzałam wielkością brzucha kuzynkę która była kilka miesięcy wyżej,a brzuch u mnie był widoczny zanim potwierdzono ciążę jedną jak i drugą 🙂 teraz jestem w 29 tygodniu a brzuch mam jak do porodu i nikt nie wierzy że jeszcze nie rodzę 😁 nawet dentysta pytał w poniedziałek czy to koniec 9 mies. 😉 także to nie reguła że duży brzuch to mnoga ciąże tylko na to składa się wiele innych rzeczy 😉
powodzenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie listopadóweczki:* Ja mam termin na 2 listopada 🙂 to jest moja druga ciąża, ale niestety pierwszą poroniłam w lipcu w 8 tc;( więc tak jak Ty aneczkas bardzo się boję- na razie jest wszystko ok, jutro mam kolejną wizytę u gina, więc zobaczymy jak moja fasolka się rozwija. A co do mdłosci - to u mnie masakra, wszystkie zapachy mnie drażnią-nawet zapach szamponu i te wymioty,ach;( Ale i tak jest to najpiękniejszy czas w moim życiu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chciałam się przywitać - u mnie tez termin na listopad (04.11). Mam 5-letniego synka i teraz czekamy na drugiego bobasa 🤪 Życzę wszystkim dobrych kolejnych tygodni i miesięcy. U mnie na razie Duphaston i trochę mdłości, ale damy radę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie! jak miło zobaczyć, że już są kolejne listopadówki 😉 no i że moje "stare" dziołchy też tu zaglądały ostatnio 😉 życzę Wam wszystkim bezproblemowych ciąż, lekkich porodów i rozpierającego szczęścia w serduchach! Powodzonka!

Mama listopadowa (Filip z 11.11.2011) 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny...rzeczywiście miałam rację...jak jedna napisała że ma na Listopada poród tak to się rozkręciło 🙂 fajnie, że będziemy mogły dzielić się przeżyciami ciążowymi 🙂 jak dzisiaj samopoczucie?? u mnie świetnie choć coś senna jestem...piękną pogodę mamy to trzeba korzystać póki jest 🙂 pozdrawiam i życzę miłego popołudnia 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂 ja mam termin na 7 listopada. To moja pierwsza ciąża, więc dla mnie to totalny kosmos. Tydzień temu byłam u lekarza, a dzisiaj na badaniach krwi. Strasznie dużo tych badań na początku ciąży, także trzeba mieć zasobny portfelik 😉 i dużo cierpliwości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale nast tu już dużo tych Listopadóweczek 🙂....żeby tylko wszystkie dotrwały do tego listopada tego wszystkim nam życzę 🙂 a co do badań to zawsze można iść państwowo do ginekologa po skierowanie na badania 🙂 ja tak mam zamiar zrobić bo nie uśmiecha mi się tyle płacić za badania skoro mogę je mieć za darmo 🙂 do lekarza mojego chodzę prywatnie ale on też przyjmuje państwowo na wizyty prywatnie pos kierowanie na badania państwowo i można trochę zaoszczędzić...poja wizyta coraz bliżej...trochę się tym stresuję...żeby wszystko było OK. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gwiazdeczka nie wiem jak to jest, ale ja chodze do ginki na nfz i ona nie dala mi skierowania na wszystkie badania, ktore mi zlecila. Na podstawowe, np. mocz, morfologia, glukoza mialam skierowanie, ale juz np. na tsh, toxo i szereg innych nie dostalam i zaplacilam ok. 300 zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, nie wszystkie badania mamy refundowane-takie jak własnie tsh, toksoplazmozy, vdrl - to niestety trzeba prywatnie;( ja byłam dzisiaj na wizycie i słyszałam serduszko mojego maleństwa-ale szybko bije-cudowne uczucie, mordka to mi się sama cieszyła 🙂 Na następną wizytę mam wziąsć płytę to mi lekarz nagra moje maleństwo 🙂 termin mam wg miesiączki na 4.11 a według usg na 11.11. a moje maleństwo ma 0,67 cm.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...