Skocz do zawartości

MAMUSIE LISTOPADOWE...O WSZYSTKIM... | Forum o ciąży


1989gwiazdeczka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziewczyny, też zaczęłam się strsować swoją beta, i tym, że jeszcze nie widziałam maleństwa i tym, że w sumie nie mam pojęcia czy wszystko jest dobrze....Ja sobie zwyczajnie na początku założyłąm, ze nie panikuję, bo tym razem na pewno nam się uda i uwierzyłam, że wszystko bedzie dobrze. Pozatym jakoś intuicyjnie to czuje....chyba pójdę zrobić betę w poniedziałek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneczkas ja nie byłam jeszcze u lekarza tylko moja p. doktor kazala mi betę powtórzyć i dlatego robiłam. Dla świętego spokoju możesz zrobić, żeby się lepiej poczuć.
Najważniejsze to pozytywnie myśleć, tak jak mówisz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki amme 🙂 A czy bolą Was mięśnie? Ja to czasaminie mogę ruszać rękami...męczę się gdy chodzę i.t.d....co to dalej bedzie 🙂 Generalnie dziś od rana boli mnie wszystko 🙂 ALe jakoś dziwnie się z tego powodu cieszę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na obejrzenie moich aukcji.
Wystawiałam koszule do karmienie, które użyłam tylko w szpitalu.
Ubrania moje i po synku.
Dodatkowo ciekawe bajeczki z tych które syn ma zdublowane.
Aukcje od 4,99 Zapraszam!!!
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=17480357

Może jakaś Mamusia z Brzuszka skorzysta 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Weekend uplynął nam pod znakiem spacerów... 🙂 Pogoda w Brukseli iście wiosenna. Dziś zaczynami szósty tydzień...i....jak w zegarku, książkowo...zaczęły się mdłości! Na szczęście nie gwałtowne, ale są. Eh, nie chce mi się pracować. na szczęście pracując w szkole mam co chwilę przerwę 🙂 pozdrawiam wszystkich wiosennie i życzę miłego tygodnia. A jak u Was samopoczucie? 🙂 pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂 u mnie jak na razie ok...czasami kołuje mi się w głowie i mam lekkie mdłości ale nie żeby mi to przeszkadzało 🙂 dzisiaj sądny dzień...okaże się czy wszystko jest w porządku...godzina 18.50 jadę do lekarza godz.19.20 wizyta 🙂 trzymajcie kciuki za mnie i za naszą/e dzidzie 🙂 buziaki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gwaizdeczka- koniecznie napisz co i jak!!!
dziewczyny czy macie tak, ze chwytają was czasami skurcze w lewej pachwinie? ja tak dzisiaj miałam ze trzy razy. dosyć mocno. jakby ukłucie. na szczęcie trwa to sekundę, góra dwie!.
ciekawe czy mojemu maleństwu bije już serduszko...usg będę miała dopiero za tydz. w Polsce. w Brukseli robią dopiero po 3-cim miesiącu. ale ja nie wytrzymam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!!Jestem tu nowa.Poczytałam wpisy na forum i postanowiłam dołączyć-jeśli mogę.Aktualnie jestem w 6t.c. usg mam w przyszły poniedziałek i siedzę jak na igiełkach-z ciekawości i ze strachu.To maja druga ciąza.Pierwsza zakończyła się niepowodzeniem 19 września ubiegłego roku usłyszałam puste jajo płodowe i łyżeczkowanie.Oblał mnie zimny pot, łzy w oczach i wielka rozpacz, bo tak bardzo chcielismy mieć dzidziusa.Po łyżeczkowaniu lekarz kazał odczekać 3 miesiące-oczywiście po łyżeczkowaniu co tydzień kontrol, porobiłam wszystkie badania TSH,TOXO itd aby mieć pewność że na przyszłość będzie ok wszystkie badania wyszły ok i nadeszło to wstrętne odliczanie 3 miesięcy.Odczekalismy i od razu do robotki 🙂 pierwszy miesiąc-nic drugi miesiąc-nie dostałam miesiączki(a po łyżeczkowaniu cały cykl wrócił mi na stare tory bo mniej wiecej łyżeczkowanie miałam w takim terminie jak miesiączka)Zrobiłam test-2 kochane kreseczki, dla pewności po trzech dniach powtórzyłam i znów 3 kreseczki.Zadzwoniłam umówiłam się i w poniedziałek mam wizytę u swojego lekarza.Objawów jeszcze żadnych nie mam a wyliczony termin wg kalkulatorów to 25 listopad 2012-dziwne ale może każda ciąża jest inna bo niby od pierwszej mineło malo czasu ale nie pamiętam od kiedy zaczęłam wymiotowac i okropnie sie czuc-a było fatalnie mdłości, sennosc,bolace piersi.Teraz pobolewaja mnie troche sutki i mam nabrzmiale ale nic poza tym.Wiem powinnam sie cieszyc ze nie wisze w wc ale martwie sie.Dziewczyny jak to jest u was.Wiem że każda z nas jest inna i kazda z nas przechodzi to inaczej.Ale poczytalam to forum i jakos tak mi sie lzej zrobilo na duszy.Pozdrawiam.I zycze powodzenia.Mam nadzieje ze czesto bede tu zagladac. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anula witaj w gronie przyszłych mam 🙂 no i oczywiscie gratulacje, ze tak szybko udalo Wam sie 'zdziałać' maluszka 🙂 Oby teraz było wszystko dobrze, trzeba w to wierzyc i tak wlasnie bedzie 🙂 kazda ma różne dolegliwosci, to wszystko sprawa indywidualna. Ja poczatki mialam ciezkie, dopiero teraz jest troszke lepiej. Ale moja kolezanka jest w 16 tyg i ami razu nie miala mdlosci i wymiotów, nawet brzuszka jej nie widac, a ja jestem w 14 tyg i brzuch juz mam spory 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Staram się byc dobrej mysli, ale zawsze gdzieś tam podświadomie jest ten niepokój i tez ciekawosc-szkoda ze nie ma takich dmowych usg zeby kazda mama mogla widziec co tam w brzuszku sie dzieje.Dla mnie to dziwne ale albo to moj rozumek albo na oczy mi padło bo zdaje mi sie ze jakis brzusio to mam wiekszy,ale chyba to jeszcze zawczesnie.Moja siostra w 5 miesiacu ciazy miala lekki zarysik a ja tłumacze to sobie ze moze u mnie bedzie inaczej bo ja jestem o wiele szczuplejszej postury-ale poczekamy zobaczymy.Apetyt to mam na takie dziwne rzeczy np teraz wsunelam kanapke z wedlinka kapusta kiszona chrzanem majonezem i musztarda 😉 mąż spojrzał i stwierdził fuj 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe ale mix 🙂 ja znów mam parcie na slodkie w każdej postaci 🙂 a brzuszek moze Ci sie powiekszac, bo przecież Twoje jelita robia miejsce dla coraz to wiekszej macicy. ja juz tez w 7 tyg musialam chodzic w rozpietych spodniach, a od dobrych 3 tygodni chodze juz w ciążówkach 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂 właśnie wróciłam od lekarza 🙂 i jestem przeszczęśliwą przyszłą mamą 🙂 🙂 słyszałam jak bije tętno mojego maluszka 🙂 niesamowite uczucie 🙂 moja dzidzia ma 0,67 cm 🙂 wszystko jest ok...nie wiedziałam że można już kochać takie maleństwo 🙂 bardzo je kocham i cieszę się że wszystko jest ok...trochę się bałam bo z cytologi wyszło że mam lekkie bakterie ale lekarz powiedział że to nic takiego 🙂 jutro muszę wstać rano bo jadę po skierowanie na wyniki 🙂 anula za tydzień na pewno będzie już widać fasoleczkę której bije serducho 🙂 pozdrawiam i życzę miłej nocki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...