Skocz do zawartości

Wygląd w ciąży, jak się czujemy i jak wyglądamy ?? | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
czesc dziewczyny, zakladam nowy temat, moze któras bedzie chciala sie wygadac albo pożalić, ja mam taką potrzebę 😞

Mozemy tu napisac jak sie czujemy w ciazy ,atrakcyjnie czy tez nie?? jak wygladamy, jakie mamy dolegliwosci i obawy.

Ja pierwsza 🙂 więc , mówi sie ze kobiety pieknieja w ciazy, u mnie moze i tak było na poczatku, a teraz , na twarzy plecach duzo krostek, celulit, i bardzo przetłuszczajace sie włosy, pozatym zmiana figury ,troche mnie to męczy i drażni, wogole nie czuje sie atrakcyjnie 😞 ciekawe czy to sie zmieni ??

pozdrawiam i zapraszam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 113
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dodi moja droga. Ja napisze. Zadowolona jestem z brzuszka, ale przeraza mnie moj tyłek!!! Moze wierzyc jest duzy. I to przybrał na masie wlasnie w ciazy.
Wypryski juz mi znikneły 🙂 Wiec tobie tez znikna 🙂 Gorzej z cellulitem bo jest, na razie zakryty. Gorzej bedzie w lato!
A jeszcze kiedys mialam oko podkrazone- tylko jedno, ale juz mineło!!!
Takie sa moje spostrzezenia!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
najgorsze jest to ze teraz za celulit sie nie mozna zabrac, poniewaz wszystkie preparaty są na bazie alg, albo kawy, i nie wolno ich stosowac w ciazy, mnie to przeraża bo nie mialam wczesnej tego paskudztwa.
Na szczęscie mój luby mnie pociesza mówiac mi ze jestem ładna, ale wiem że tak tylko mówi..
ja jak rano wstaję z buzią czerwoną od krostek i czupryną jak u Krola Lwa to sama sie siebie boję 😞 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hm... Jeśli chodzi o wygląd to długo się czułam okej, a nawet utwierdzały mnie w tym komplementy, że wreszcie wyglądam lepiej/ zdrowiej/ ładniej. I faceci mnie podrywali długo, bo nie zauważali, że jestem w ciąży. 😉 Brzuszek miałam malusi, teraz dopiero urósł i w miarę wygląda na ciążowy brzuszek. Cera, włosy nic... Tylko te kilogramy! 😞 Przed ciążą miałam niedowagę, dopiero teraz jestem w normie. Ale mnie to przeraża! Nie jestem przyzwyczajona do taaakiej pupy czy ud. 🥴 Nawet większy biust tak na dłuższą metę średnio mi się podoba. 🤨 A jeszcze jakieś dwa miesiące przede mną. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny!
to ja tez ponarzekam... 😞 został mi tydzien do terminu...a tu nic...dzidzia czeka sobie do samego konca... 😞 a ja juz mam dosyc brzucha,przytylam prawie 20kg co jest dla mnie straszne... 😞 wczesniej wazylam 50kg...a teraz nogi grube,duza pupa...i wogole...ale to nic...bo cieszylam sie ze nie mam rozstepow a tu niespodzianka...pod koniec ciazy jakies 2tygodnie temu patrze na moj brzuszek i widze je...a teraz z dnia na dzien sa coraz bardziej wyrazne... 😞 załamka... 🤨
ale cóż jakas cena za bycie mamą musi byc...wiec staram sie nie dołowac... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Mamusie 🙂 ja na wyglad nie narzekam bo jak narazie rosnie mi tylko brzusio no i nadal 1kg w przod waga stoi w miejscu 🙂
Gorzej samopoczucie bo czesto boli mnie brzusio a dwa razy to mialam taki atak bolu ze nie wiedzialam gdzie mam wejsc zeby juz nie czuc 😞 ale czego sie nie robi dla Dzidzi 🙂
Wiem ze niektore z Was czuja sie nieatrakcyjne itd. ale pomyslcie jak wiele Wam wynagrodzi ta Dzidzia przez ktora tak sie zmieniamy 🙂 jak wiele radosci wniesie do Naszego zycia 🙂 a figure zawsze mozna odzyskac wiec spokojnie 🙂






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hmmm, jestem dopiero w 10 tygodniu a:
- jestem cała 'zasyfkowana'
- włosy mam... eh bez komentarza
- brzuch już mi rośnie i nie mogę za bardzo na nim leżeć
- do cellulitu się przyzwyczaiłam
- jedyny plus to obfity biust ale żeby już dobić tak boli że w ogóle się z niego nie cieszę 🤔

I co z tego?
No właśnie to sprawia iż jestem najszczęśliwszą przyszlą mamcią na świecie 🤪 :laugh: 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jestem w 16 tygodniu i w sumie nie jestem jeszcze jakoś specjalnie gruba:P Najbardziej dokuczają mi wypryski na twarzy, zwłaszcza że za tydzień mam ślub cywilny i chciałabym ślicznie wyglądać, wiadomo o co chodzi:P Mimo to że nie zmieniłam się jeszcze tak bardzo to boję się że nie podobam się już tak mojemu narzeczonemu jak dawniej. Wiem że mnie kocha ale chciałabym być atrakcyjna dla niego. No ale nie można się tak zamartwiać, najważniejsze że już w marcu będzie z nami Dzidzia 😘 Pozdrawiam wszystkie przyszłe Mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Mamusie 🙂 jestescie atrakcyjne bo macie w sobie cudo 🙂
ja z wygladu nic sie nie zmieniam tylko brzusio rosnie 🙂
co do jakis niechcianych "kumpli" na twarzy to tez mialam z tym problem ale to wiesz takie gdzies pojedyczne a nigdy ich nie bylo hehe :Pja mam slub 1grudnia wiec mysle ze to tego czasu wszystko sie ustatkuje 🙂 jedyne czego nie lubie u siebie to wlosy 🤨 bo stwierdzilam ze nie bede farbowac ich wogole podczas ciazy i tym oto sposobem zapuszcze naturalne no i wiecie jak one teraz wygladaja hehe :P ale swoje mam brazowe a farba jest taka ciemny braz wiec jeszcze tragedi nie ma koloru sie wyplukuje i czasem robie sobie maseczke na wlosy z cytryny naturalnie rozjasni koncowki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny mi troszke syfki zeszly z buzi, na plecach jeszcze są ale myje je plynem antybakteryjnym do higieny intymnej ziaji i pomaga.

Za to rosnie mi brzusio, pupka i udka coraz bardziej.
Ale wydaje mi sie ze najgorsze jeszcze przede mna 😞
za to w lutym pewnie dzidziuś wszystko mi wynagrodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek85 - masz rację,wszystkie jesteśmy piękne,bo mamy cudeńka w sobie.

Ja na razie wielkich zmian nie widzę,poza tymi o których większość z Was pisze,czyli powiększone piersi,lekko widoczny brzuszek i niezbyt ciekawe włosy-jest ich mniej,łatwo się łamią...

A wczoraj usłyszałam o cioci,która przyjechała z Katowic i dawno się nie widziałyśmy,że mam bardzo ładną buźkę,że z dnia na dzień jest ładniejsza i że będzie chlopiec....

zobaczymy...:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiem Dodi,że wygląd jeszcze o niczym nie świadczy,w sumie to nawet nie ma dla mnie znaczenia czy będzie chłopiec czy dzieczynka.To moje pierwsze dziecko i na razie doświadczam najróżniejszych uroków bycia w ciąży,a nie zastanawiam się nad płcią dzidzi.

Jak to mówią - najważniejsze,żeby było zdrowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
Kinia chyba nie Ty jedna martwisz się przede wszystkim tym co myśli na ten temat Twój facet... 😞 Ale wiesz, niech oni będą realistami! Nie da się urodzić dziecka bez zmian. 😉 Zresztą kobieta zmienną jest i po gorszej fazie na pewno będzie lepsza! :P Pozdrówka!

Z tym wyglądem to rzeczywiście ciekawy zabobon, he, he. Mama pięknieje, bo ma chłopca, który chce mieć ładną mamusię, albo urody jej ubywa na rzecz ślicznej curusi... 😆 No jak same piszecie nie do końca! :P

Mi akurat wróżono na długo zanim pokazało usg chłopczyka, no i potem tylko czarno biały obraz na ekranie to potwierdził... 🙂 Mam nadzieję, że już się w tej kwestii nic nie zmieni - bo niedługo mam finał, a wszystko przygotowane dla małego mężczyzny! 😁

Choć u mnie cera, włosy wyładniały, etc., to teraz pod koniec troszkę zaczęło się psuć (buźka właściwie). Ale w sumie bez ciąży bywało gorzej. 😉

Trochę się za to już martwię jak będę wyglądać, gdy już urodzę... 🤨 Tzn. tuż po. Ile mi zajmie czasu powrót do względnie normalnego stanu po trudach porodu? 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...