Skocz do zawartości

MAMUSIE LISTOPADOWE...ZDJĘCIA NASZYCH BRZUSZKÓW:) | Forum o ciąży


1989gwiazdeczka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 185
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gosiaczek83 napisał(a):
Mamusie po jakim czasie "karencji" 🙂 nowi użytkownicy mogą dodawać linki ze zdjęciami? Bo mam info że nie moge zamieszczać linków:-( a chciałam pokazać Wam naszą niunię 🙂


Wg. administratora nowy użytkownik staje się bywalcem po dodaniu 20 postów 🙂 przynajmniej ja tak miałam.

Anula ahh zazdroszczę!!!!!! Piękny domek 🙂
Ja się wrzucę pod koniec tygodnia jak będzie 20 tydzień do porównania 😁 już chyba wyglądam nie jak chudzinka :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Megan100 napisał(a):
Anula śliczny domek 🙂
Masz racje pytać i jeszcze raz pytać.

A dziekuje dziekuje ale chyba dzidzia to sobie wille wybudowala bo domek i chatka do tych rozmairow w tym tygodniu jakis duzy mi sie wydaje no nic zamiast rozgladac sie za wozkiem trzeba zaczac sie ogladac za taczka na brzuszek do pchania przed soba 😉)))))))))))))))))))))))))))))))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anula brzuszek sliczny - tak naprawde nie ma znaczenia ani wielkość ani kształt 🙂 To nasz powód do dumy i trzeba sie nim chwalić 🙂 Ja też mam spory tzn wg mnie, bo mąż sie martwi że prawie nie rośnie od czasu sprzed ciąży i że nic po mnie nie widać. Koleżanki też twierdza że schudłam wręcz... Ale ja go widzę i jestem z tego dumna i eksponuje 🙂 Bedzie okazja sie sfotografować to wrzucę focie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki 🙂 też nie moge sie napatrzeć że takie cudo tam sobie siedzi 🙂
Elmirka będziesz miała jeszcze piekniejsze widoczki bo teraz to z dnia na dzien, z tygodnia na tydzien dzieciaczki coraz wyraźniej i lepiej widać. Wiec i ładniejsze zdjecia można uchwycić. nie to co na początku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaczek83 napisał(a):
Dzieki 🙂 też nie moge sie napatrzeć że takie cudo tam sobie siedzi 🙂
Elmirka będziesz miała jeszcze piekniejsze widoczki bo teraz to z dnia na dzien, z tygodnia na tydzien dzieciaczki coraz wyraźniej i lepiej widać. Wiec i ładniejsze zdjecia można uchwycić. nie to co na początku 🙂 [/quotey] a mi lekarz mowil ze wlasnie na poczatku to dla mamy najwiecej widac bo pozniej dzidzius jest na tyle duzy ze nie miesci sie caly na ekranie dla nas mniej widac a dla lekarza lepiej bo kazdy narzad widac lepiej ale jest ktg mozna sobie serduszka posluchac wiec nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiek740 napisał(a):
To ja przy Tobie wyglądam jak bym miała zaraz rodzić 🙂 Fajny brzusio masz 🙂

Ja dokladnie to samo bebenek mam jak na 7 miesiac nawet znajomi sie pytaja a ile juz jak im mowie to oczy wywalaja bo by z 7 dali po wielkosci brzuszka ale to podobno swiadczy o tym ze wod plodowych jest duzo i od budowy kobiety tez zalezy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anula4ever napisał(a):
asiek740 napisał(a):
To ja przy Tobie wyglądam jak bym miała zaraz rodzić 🙂 Fajny brzusio masz 🙂

Ja dokladnie to samo bebenek mam jak na 7 miesiac nawet znajomi sie pytaja a ile juz jak im mowie to oczy wywalaja bo by z 7 dali po wielkosci brzuszka ale to podobno swiadczy o tym ze wod plodowych jest duzo i od budowy kobiety tez zalezy


Ja długo długo nie mialam brzucholka bo schudłam 4 kg przez brak apetytu i wymioty przez 3 miesiące. A teraz tak mi wywaliło brzucho że sama sie dziwie 🙂 co prawda wagowo jeszcze nie przybyło nie nadrobiłam tych 4 kg ale brzuch duzy conajmniej jak 7 mc 🙂 sama z siebie sie smieje 🙂 martwi mnie tylko że mimo smarowideł codziennie i balsamy i oliwki pojawiły mi sie pierwsze rozstepy... kurka... właśnie chyba przez ten nagłe pojawienie sie brzucholka... jakby stopniowo to jakoś szlo byłoby ok a tak najgorsze czego sie obawiałam ROZSTEPY 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...