Skocz do zawartości

Grudnioweczki 2012 :) | Forum o ciąży


anitek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
no wiem o co chodzi.. tez tak mam.. ten moj idzie do pracy na 18 a ja bede kisic sie 😜 ogolnie chyba sie do babci przejde odwiedzic 😉 cos skubne pewnie placuszka jakiegos dobrego 😉 teraz robie sobie obiadek;D
Ryz z kurakiem 😉 i pomidory w smietanie;D no az mnie rozpiera;D niach niach ;d 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No mój ma wolne do konca tygodnia 🙂) Niby po slubie ze mną zamieszkał u mojej mamy ale i tak go w domu nie ma cały dzień... rano tylko ze mna u lekarza był, w sumie pierwszy raz... ;/ No i pozniej jechal do naszego mieszkania w remoncie pomóc... A wróci pewnie wieczorem. Ja sama w domu i nie ma nawet do kogo sie odezwac... Nie jestem do tego przyzwyczajona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jejkuuu dziewczyny nawet nie wiecie jak i mi sie nudzi ! :/
Mój spi jescze po nocce ! 😲 gdybym nie była na niego wkurzona to bym juz dawno go obudzila a tk mam go w ..... 😁
tez zrobilam kawusie i siedze jak oszołom szperam po necie nie wiadomo za czym :/ straszne wiatrzysko u mnie ale tez chetnie wybrałabym sie na spacer... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry
U mnie od rana byla kolezanka z dzieciaczkami 🙂
Ugotowala mi nawet pyszny obiadek heh 😁 najadlam sie i siedze z tylkiem 😉
Dodaje fotki brzusia z dzisiaj Jutro wkleje jakas fotke moja bo nie mam nic normalnego heh 😉
Opcja z obwodami brzusia super! ja sie nie mierzylam wogole wiec nie mam pojecia... Ostatni moj pomiar ale to nie w ciazy to bylo 70cm w pasie... a teraz strach lapac za miare 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny!

Znowu się rozpisałyście. :P
Na nudę niestety nie narzekam. Znowu cały dzień zalatany, pół pracą, pół spotkaniami. Przydałoby się w końcu trochę spokoju. Heh.
Nie mam w domu miarki i może dobrze, bo jeszcze wystraszyłabym się obwodem... :P
Słabo dziś czuję ruchy, ale pewnie główne harce odbywają się w nocy. Poczekam spokojnie. 🙂
Miłego wieczorku!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochane;D niedawno bylam na spacerku nad woda z dobra przyjaciolka;D powiedziala,ze jest w ciazy i ze sie chajta;D kopara mi opadla;D pozytywnie 😉 porzadnego ma faceta to ja moge 'puscic w dobre rece mezczyzny ' ;p hahaha;p
ogolnie dobre z tymi zapisami jestem za;D
nudy jak nie wiem co dzisiaj..... ja ogladam w necie jakies pierdoly o dzieciach czytam rozne teksty itp 😜 a wy ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello kobitki 😉 ja dzis padnieta cały dzien jestem wiec zaraz tez uciekam spac a jeszcze malenstwo zaczyna szlaec na razie spokojnie jak zawsze miedzy 23-24 pozniej pokopie kilka minut dosc mocno i spi hehe ... od rana zle sie czulam pozniej chwile przeszło ale znowu jakas nie do zycia jestem i zaraz sie klade do lozeczka bo padam... :/

anitek dodaj zdjecie siebie calej pokaz sie nam mamusko 😁

z pomiarami dobra sprawa ja nietety nie mierzyłam pasa od poczatku ale od polowy moge zaczac a wage to wiem wiem ile wazylam na poczatku a ile teraz 😁 z jednej strony az strach pomyslec a z drugiej w sumie oprócz brzuszka nie widze wiele zmian na soie gdzie sie dodaja te plusowe kilogramy hehe 😁

no nic dziewczyny uciekam spac milej i spokojnej nocki wam zycze do jutra brzucholki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie 🙂 mam nadzieje ze sie dobrze czujecie i maluszki wariuja wam w brzuszkach 🙃 🙃 🙃 🙃
oj juz w sumie późno i powinnam powiedzieć DOBRY WIECZÓR.
Ale miałam dzis dzien.. padłam totalnie po pracy wiec od wieczorka leze w łóżku i nie mam sily na nic, jeszcze doskwiera mi straszny ból w plecach ktory przechodzi mi do prawej nogi, ponoc maleństwo ułożyło mi sie na nerwie i będzie juz mnie tak bolec.. ehh. no nic wytrzymam jeszcze 4,5 miesiaca 😁 😁
Jutro (sroda) mam badania połówkowe dokładnie mi wybija 20 tygodni .. zleciało i jeszcze drugie tyle i maluszek bedzie z nami! 🙂 Jutro zabieramy kamere na badania więc jak sie uda to sklece filmik i wstawie na forum 😁
Co do mierzenia ja nie wiem czy nadarzymy sie mierzyć ja kazdego dnia mam wiekszy brzuch i widze to hahaha moze 2 tyg temu miałam wrażenie ze moj brzuch byl maly rano a wieczorem byl wielki teraz juz nie ma różnicy 😁
No nic brzuszki kochane ja uciekam odpoczac troszku przed jutrem bo zanim na badania to jeszcze do pracy wiec bede baaaaardzo zajeta.
zycze wam spokojnej nocki i milego dnia jutro 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam brzuchatki 😉 co dzis od rana spokoj;p hehee 😉
Ja ogarniam sie i ide z mamuska na zakupy bo pusta lodowka 😜 hehe az w szoku jestem 😜 rano zjadlam ogorka hehe i kawalek chleba jakos niemam dzis apetytu.. oby byl pycha obiad hehehe;D
Dzis rano too myślalam,ze maly wyskoczy mi z brzucha nogami najpierw;D
hehehehehe;D no kopaaal jak oszalaly 😉 2 kopy byly takie,ze az brzuch mi podskoczyl 😉 juz teraz spi i jest spokoj 😉
Zaczelam mówic do małego juz wkoncu wiem do kogo mowie 😜 hehehhe 😜 no dobra uciekam sie szykowac 😉 buziaki dla was, milego dnia;***
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dibry kobitki 🙂 a cóż to sie stało że jeszcze zadna nie napisała dziś :P ja dzis sobie ładnie pospałam bo do 11 😁 podoga do niczego wiec pewnie caly dzien spedze w domu, chyba ze sie wypogodzi to spróbuję wyciagnac mojego na spacer hehe 🙂

wzywam reszte dziewczyn do pokazania sie z brzuszkami 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja bym chętnie brzuszek pokazała, ale niestety nie mogę jeszcze wrzucać zdjęć. Dzisiaj mały od rana szaleje, pierwszy raz tak mocno kopnął że aż duża górka się na brzuszku zrobiła. 😆 W końcu fajna pogoda się zrobiła, nie ma już takich męczących upałów :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry mamuśki 🙂
Ale jestem nie wyspanaaa.... Rano wstałam i mężujlkiem na zakupy pojechalismy bo sobie wymyśliłam że będę w tym roku kisiła ogórki... mama niestety nie ma czasu :/ No i inne pierdoły się kupiło. Nawet kupiłam pierwszy ciuszek dla synusia 😁 Ale to dopiero będzie dobre dla niego na lato. Takie ogrodniczki bawełniane...
No i wieczorkiem poczułam chyba takiego pierwszego lekkiego kopniaczka. Chyba to to ale nie jestem pewna. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tam się mierzę prawie codziennie i oastatnio pisałam się zdaje jak miałam 89cm, to było ze dwa trzy tygodnie temu a teraz już 94 lol 😁
Ania, ja też chciałam kisić ogórki i miałam to robić mamą. Ale jak to jest zawsze z moją mamą, nie zdążyłam do niej pójść a wszystko było gotowe! 🙂
Ostatnio miałam koszmar i się obudziłam to tak mi serce waliło że myślałam że wyskoczy! I mały mi w brzuchu tak strasznie szala! Myślicie że mu się udzieliło???
A pomyślcie już niedługo będziemy szykować pokoiczki i łóżeczka i pewnie też będziemy sobie pokazywać 😁 już się nie mogę doczekać 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry
Tez musze zrobic fotke w calosci ale musze jakies miejsce znalezc zey aparat postawic zeby mnie ujal w calosci heh bo nie ma mi kto zrobic teraz fotki niestety...
Od rana bol obok kosci ogonowej i w pochwie ze kroku nie moglam dac na lewa noge 😞 przeryczalam z bolu caly ranek 😞 na szczescie juz minelo aby bol obok kosci ogonowej zostal....
Mierzylam brzusia i mam 96cm!!! 🤢 😮 😲 🤪 a gdzie tu jeszcze 16-19tyg???!!!
no i mam 5,7kg na plusie 🙂
Mam lenia i nic mi sie nie chce... a musze jeszcze pranie wstawic.
Olaf spi smacznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sulwia musisz miec napisane iles tam postow nie wiem czy 10 czy 20 zeby linki dodawac czy tam zdjecia 🙂 moje malestwo dzisiaj lekko kopnelo kilka razy i spokoj jak na razie hehe :d
no no skwara za niedlugo trzeba bedzie zaczac wszystko przygotowywac bo ja np chce miec okolo 30 tygodnia juz wszystko gotowe zeby pozniej na wariata nie robic wszystkiego a moze juz nie bede w stanie roznie to byla wiec moim zdaniem lepiej wczesniej to wszystko ogarnac niech sobie lezy bo roznie bywa 😉

ide jesc obiadek dzis nagotowalam duzy gar grochówki hehehe ale malenstwo bedzie sadzilo po tym hahaha juz to czuje 😁

do pozniej brzuszki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...