Skocz do zawartości

Grudnioweczki 2012 :) | Forum o ciąży


anitek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzien Dobry. Ja wstalam tylko ok 1 na sisi i teraz tez... skurczy niet... no coz kulamy sie dalej... Emilka trzymam kciukk zeby ske ruszylo. Justyna tez mam wizyte w poniedzialek tyle ze u mojej lekarki wiec tylko cisnienie mocz i waga i to wsio... liczylam ze nie doczekam tej wizyty no ale chyba jednak doczekam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry 🙂

ufff wstałam, co prawda miałam spać do 10 ale nocka do dupy wiec z samych nerwow juz podniosłam tyłek na stałe... :/ poszłam spac po 12 i rowno co godzine sie budziłam: 1:30, 2:30, 3:30, 4:30 juz sie wkurzyłam i mowie no pospie ja dzis czy nie i pospałam bo obudziłam sie po 7... nie wiem za kazdym razem co sie budzilam to z bolem podbrzusza i pełnymmmmm pecherzem, piłam w nocy ale tyle co zawsze a wstawalam max 2 razy :/ moze to skurcze mnie budziły ? bo wczoraj wiezorem miałam skurcze ale nieregularne co 15, 30 min i tak w kratke chyba skurcze, bo mala swoja droga sie ruszała a te bole nie byly takie typowo "jej" tylko czulam jak mnie sciska na dole az skrecalo z bolu momentami :/

dorotka sie postarała i mamy grudniowa pierwsza mamusie super 🙂 teraz jak zaczniemy sie sypac to jedna za druga ale ja i tak daje głowe ze bede ostatnia emilka mnie w ciula ładuje miala byc ze mna na koncowce a tu prosze szykuje sie lada moment kolejny porod heh 😁


umyłam włoski bo juz sie prosiły i spokojnie pije sobie kawusie i grzebie po netku 😉

miłego dnia brzuszki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia widze ze nocka kolorowa 😉 Gratki ukoczonego 37tygodnia 🙂
No i tez tak mysle ze jak zaczniemy sie sypac to wszystkie grudniowe dzieciaczki w jeden tydzien sie pojawia 😉
Wlasnie sobie kawke zrobilam, zjemy sniadanie i spadamy na zakupy jeszcze sie umowilam z babka bo chce wozek sprzedac Olafowy 😉
Ech wogole sie wkurzylam bo chcialam kupic Mezowi w prezencie bilet na mecz Liverpool Aston Villa no i co? i dupa! bo nie ma szans na to wogole!!! znalazlam jakas stronke i chcialam tam kupic a pozniej czytam opinie i ponad 90% minusow!!! cale szczescie ze nie kupilam tam biletu bo zapewne stracilabym kase tylko...
No i teraz nie mam pomyslu co by mu kupic 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Anitek jeszcze takiej nocki nie miałam, jakis koszmar normalnie :/

hmmm ja to dla mojego tez nie mam pomysłu na prezent ale chyba skromnie pojade po bandzie i kupie mu czapke i rekawiczki bo tak na dobra sprawe to nie ma heh, w roku normalnie to chodzi w czapce z daszkiem a teraz na zime to nie ma nic heh wiec prezent taki i z glowy hehe 😁

o właśnie poszukam na allegro moze znajde cos ciekawego bo to takie wybredne ze szkoda gadac gorzej jak baba 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj tam Basiu hahaha kochana ja czekam na ciebie :d ale lubie chwytac okazje 😁 😁 😁 😁 😁
jeju wiecie co brzuch mam tak twardy zemoglabym nim orzechy zgniatac 😁
Od dzis rana mam różowy sluz.. anitek ty masz jakies doswiadczenie .. powiedz mi myslisz ze zbliża sie juz ? Bo jestem zmeczona tym mysleniem.

a spac mi sie tak chce ze masakra... jestem mega wykończona.
Mój dzis w pracy na zastępstwie...wiec do tego jestem sama w domu 😮 mam nadzieje ze dojedzie na czas..w razie czego.
aleeeeeeeeeeeeeeeee mi sie ziewa hahahahahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia prezencik fajny bedzie 🙂 zwlaszcza ze w PL snieg i zima 🙂
Daguza ja podziekuje takie eksperymenty 😉 wogole te wszystkie lewatywy itd. wole juz cierpliwie czekac 🙂
Emilka ja niestety nie pomoge bo ja mialam wywolywany porod i to wtedy inaczej wyglada.
Ale z tego co czytalam to rozowy sluz to kwestia godzin/dni jak dziewczyny pisza. Bo sam czop sluzowy moze odejsc nawet 2-3tyg przed porodem a jak jest podbarwiony to porod zacznie sie szybciej.
Moze to wlasnie to jest u Ciebie? albo skracajaca i rozwierajaca sie szyjka dodaje troszke krwi do sluzu stad ten kolor.
To ze naczynka wtedy pekaja to normalne. A tak wogole to moze lepiej zadzwon do lekarza i zapytaj???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilka to juz na pewno blisko skoro mam sluz rozowy 🙂
Ja sie zaczynam strasznie denerwowac, bo malego prawie nie czuje w brzuchu, musze nim potrzasac zeby sie ruszyl, przed chwila wypilam kakao, bo na slodkie zawsze reagowal i nadal nic...A mąż w pracy i jak zwykle sama jestem z Dominikiem...
Anitek zaczynamy dzisiaj 39 tydzien.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas w weekendy tylko szpital czynny nie ma lekarzy normalnie, wiec tam nie bede dzwonic..bo to numer alarmowy. a na necie jak szukalam to nie wiele mozna sie dowiedziec bo kazda tam inaczej pisze..
Ale normalnie widze jak wszytsko szybko sie zmienia.. najpierw sluzu tyle ze masakra az cieklo wszedzie, potem nie bylo nic.. pozniej odszedł ten czop a dzis na różowo.
poruszam sie dzis troche wiec moze przyspiesze ten caly smieszny proces 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna spróbuj tak jak dziewczyny pisały wez zimnego sie napij. Maluszek nie ma juz miejsca wiec na akrobacje nie ma co liczyc ja sie cieszylam jak odczasu do czasu czkawke czulam. w sumie tak dalej mam. wieczorem wyczekuje "kulki" przesuwającej sie po brzuchu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzuszki...te wyspane i te mniej 🙂
Emilka : tak sie zastanawiam bo ilu dniach od tego obfitego sluzu wypdl ci ten czop? Bo u mnie codziennie "obficie" 🙂
JustynaKreft : Ja tak naprawde to dzisiaj tez zaczynam z Toba i Anitek 39 tydz....bo tez mam termin na 15 grudnia 😉 Dokladnie za tydz 🙂 A co ruchow malego, moj tez sie malo rusza...szczegolnie z rana....teraz najbardziej aktywny jest wieczorami zauwazam...ale czuje jak sie czasami lekko przekreci czy cos. Wiem ze musimy teraz na to uwazac, ale im bardziej czlowiek sie nad tym skupia to jak na zlosc nic sie nie dzieje....
Ja dzisiaj wyspana jestem tak sobie.....do polnocy meczyly mnie bardzo mocne (dokuczliwe) skurcze...ale oczywiscie wszystko przeszlo...Moj oczywiscie znowu zaczal panikowac, zebym sobie jakas pieluche w majty wlozyla bo jak mi odejda wdoy to bedziemy plywac w lozku 😁 Glupek...Jeszcze cos go bierze, bo od paru dni narzeka na gardlo, lyka jakies tabletki ale co po tym jak lazi po mrozie bez szalika :/ Dzisiaj juz sie na niego wydarlam ze jest nieodpowiedzialny :/ Jak maly sie urodzi i od razu zlapie jakas infekcje to go chyba zabije.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Babeczki dzis zaczynamy 40tydzien a nie 39 😉 tzn ja chyba jutro bo tak i lekarz i szpital liczy choc suwaczek mowi tam i brzuszek tez heh. Justyna u nas kiepsko z ruchami do popoludnia dopiero pod wieczor robi sie aktywny. Trzasnij szklanke wody z lodem. Emilka u Ciebie widze atrakcje 😉 a To moze lepiej podjedz do szpitala??? Biologia mam nadzieje ze Twoj sie nie pochoruje bo wiadomo 😉 lecimy na zakupy. Jakos mi dzis okropnie ciezko :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂
no widzę coraz 'gorzej' i wszystkie chciałyby już rodzić 🙂 no nie dziwie się, ja urodziłam w 37 a wszystko doskwierało już dużo wcześniej, to co dopiero w 39 :/ także życzę powodzenia i rodzić jak najszybciej 🙃
U nas kiepsko 😞 Ala chora :/ muszę jej zapuszczać do nosa sól morską i odciągać eh 🤢 tak mi jej szkoda jak tak płacze 😞 na szczęście oskrzela ma jeszcze czyste. No i nie dość, że to, to ma jeszcze coś z okiem, ciągle jej się ropka zbiera i też mamy krople i maść. Oby pomogło w końcu. Położna kazała świetlikiem przemywać i solą a gówno dało... A ma to od szpitala, więc pewnie po tym naświetlaniu, te walnięte pielęgniarki w ogóle nie pilnują czy sobie nie zrzuciły okularków maluchy no i pewnie leżała bez wrrr aż mam nerwy 😠

No i w końcu był pierwszy poród grudniowy 🤪 bo my w czwórkę zaliczyłyśmy falstart 🙃 😁 i mam nadzieję, że jeszcze choć jeden dzidziuś się pojawi w ten weekend 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeszcze sie kulam 🤪 🤪 powiem wam ze padlam jak mucha..spałam 2 godziny tak twardo ze nawet nie czułam skurczy.

Biologia te "obfitości" mialam 1,5 tyg temu. potem jeden dzien nie mialam w ogole sluzu.. a a wczorajsza historie znasz.. ja myśle ze to sie stało po badaniu jak mi tam grzebała bo przecież ta krew też poleciała w gabinecie a przy tym mialam straszny ból..afeee

Sprzatam mam takiego powera ze szok 🤪 nawet poodkurzalam dywany. dokończylam dzis pokoik maluszka 🙂 zdjecia łożeczka juz sa na forum 😉
Kurcze nie wiem jak to sie stalo ale poszewka na poduszke sie gdzies zapodziała..ehh no nic i tak na poczatki poduszki sie nie uzywa ale myslalam do wózka ją dac..

Nie wiedziałam ze urodzić to nie jest tak prosto i szybko..czas sie tak ciągnie ze szok.. ciagle patrze na zegarek i nic.. raz cos czuje potem nie i tak w kółko. a mało tego jeszcze nawet 24 godziny nie minęło...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Już nas coraz mniej 🙂 niedługo zostanę tylko ja i Basia hahah chyba że mnie Basia wyrolujesz:P bo nawet u ciebie coś się dzieje a u mnie nic 🤪
Anitek, my to z tymi badaniami się mamy. No aż się rzygac chce jak się pomysli, że tak można pacjenta traktować 😞
Emilka, kobieto tylko ty mi napisz smsa jak urodzisz:p mam nadzieję że nie będziesz długo zwlekała:p Ja ci wróżę poród nidzielno-poniedziałkowy heheeh
Biologia, ty też już się szykujesz widze, cały czas i koniecznie chcesz mnie wyprzedzić:P
Justyna, ty na pewno też się szybko wyzwolisz 🙂 no nie można cierpiec bez końca chyba?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jej dziewczyny kiedy Sylwi odszedl czop? pamietacie? jakos 3-4 dni temu?
Skwarka moi znajomi tez mi tak mowią..
No kochane ciągniemy dalej nasza "zabawe" jest nas faktycznie coraz mniej ! 😁 leci to szybko teraz 🙂
Ale sie ciesze 🙂 Sylwia ma juz swojego przy sobie !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chyba jednak później niż 3-4 dni. Na dwa razy odchodził. Ale nie ma co się tym sugerować bo u każdej jest inaczej 🙂
Wiesz, ze ja tez dzisiaj pałera dostałam na sprzątanie 😁 aż padłam z sił 😁 i dalej nic haha nawet jeden skurczyk mały się nie przypałętał!
A ty jak? Skurcze sa?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No nie mam skurczy od 14 ale tez dostałam kopa na sprzątanie :o wyszorowalam cala łazienke a teraz sprzątam wszystkie szafki w kuchni, zrobilam pokoik dla dziecka .. masakra jak nigdy.. przez cala ciąże tyle nie zrobiłam co dzis..wymyłam wszystkie podłogi.. zamierzam jeszcze spiżarkę wysprzątać i wynieść stare gazety do kontenera 😁

oooooo maly skurczyk wlasnie czuje 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...