Skocz do zawartości

Grudnioweczki 2012 :) | Forum o ciąży


anitek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Wikarynka, to w takim razie źle zrozumiałam z tym dziedziczeniem 🙂
Emilka, ja i tak cię podziwiam że ty jesteś w stanie tyle godzin na nogach wytrzymać.....i to jeszcze do 1 listopada! Masakra! Ty nie masz żadnych dolegliwości ciążowych? Nie puchną ci nogi, albo brzuch cię nie ciągnie? Nie bolą plecy, żebra itd? Jak ty to robisz:P patrzę że mają u was osobliwy sposób obliczania tych macierzyńskich lol ale jakie zdziwko że tacierzyńskiego aż tyle!!! U nas dwa tygodnie...śmiech normalnie;/ ale dobre i tyle 🙂 chociaż płatne 80% i się zastanawiamy z mężem czy to w ogóle brać bo kasa potrzebna, a jak się ma za etat 1800zł to sory 😞 pokaż swój brzuch! Jeszcze chyba nigdy nie pokazałas?;> I ile przytyłas?
Dorotex, ja trzymam kciuki mocno mocno i koniecznie dawaj znać co tam ci powiedzą ciekawego 🙂 i oby już więcej tej ciązy pozamacicznej nie było! Akysz! Powodzenia! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Skwara hahah Twój to jest dobry, swoje umył Twoich nie, eh faceci to jak dzieci 😁 musiał pokazać kto rządzi hahah 😁
Dorotex no co za pech :/ i fakt coś często się zdarza, że coś u mnie nie tak to potem u Ciebie. Ale skoro masz długą szyjkę to będzie ok, ja mam tylko pół cm 😮 i już się rozwierała. Kroplówkę miałam tylko przez noc bo się zamknęła i wystarczyły tylko leki 🙂 no i 6 dni w szpitalu byłam, więc pewnie dłużej też Cię nie zatrzymają.

Po wizycie wszystko ok, szyjka zamknięta, wszystko się trzyma po tych lekach 🙂 morfo i mocz też w normie. Tylko znów kolejna wizyta za 3 tygodnie 😮 🤨 🤢 ja myślałam że się częściej już chodzi pod koniec a tu wcale nie... Chyba pierwszy raz zacznę narzekać na swoją gin 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No tresure chce zaprowadzić kobiecie w ciąży hahah 😁 jeszcze zobaczymy kto wygra ten pojedynek 🙂 A z tymi lekarzami to widzisz chamstwo, w ogóle się nie martwią....i w sumie u ciebie to raczej powinni częściej sprawdzać...chociaż na to głupie ktg powinni ci kazac częściej chodzić....ja rozmawiałam z teściową że po następnej wizycie u gina to będę częściej przyjeżdżała na samo ktg bo to w sumie zostaną 4tyg do porodu to warto byłoby wiedzieć czy coś się nie zaczyna już! Bo u mnie to jest tak że położna robi ktg i to koleżanka mojej teściowej więc spoko luz będę chodzić 🙂
Dobrze że wszystko w porządku! Dość już zmartwień! Teraz po tych lekach to się okaże że będziesz dłużej nosiła Alę hahahaha to dopiero będzie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anitek moje rozstepy sa w pionie hehe na brzuchu udach i pupie. Ale powiem,ze sa bledsze i nie widze by nowe powstawaly. Walcze z obecnymi.
Mam nadzieje rowniez,ze koles nie zmieni zdania co do wynajmu bo by nam wtedy ostro pokrzyzowal plany skubany! Ale wtedy bym go dopadla w ciemnej bramie i skopala na kwasne jablko! 😁 😁 😁 😁 haha az strach sie bax 😁 😁
Hmm z ostatniej wizyty wychodzi,ze maly byl glowka na gorze.. i co najgorsze w sumie.. czuje,ze nadal jest..Bo czuje glowke pod zeberkami a kopniaczki przyjmuje na pecherz. Takze mam nadzieje,ze do konca miesiaca sie obroci, ze w ogole sie obroci. Bo przeciez nie ma az tak ciasno tam, ze by tego nie zrobil??

skwara bo pekne ze smiechuuuu 🤪 🤪 🤪 nie no rozbawilas mnie na maxa... Ladnie ten Twoj facior Cię szkoli 🤪 🤪 🤪 nie mam pytan!!!!!
No musialam troche polotać.. z R spedzilam czas, bo on dzis na nocke...Wiec troche pobylismy razem;D na szczescie w ta i w ta fura mnie przewiozl, wiec jest luzzzzzzzzzzzzzzz; 😁 😁

emilka gratki 30tygodnia 😁 😁 wszystkie jestesmy w dwupakach 😁 😁
Ja dzis sie czuje ok, chociaz brzuch mi tak samo jak Tobie przeszkadza w najlzejszych czynnosciach Typu np. zakladanie butow, podnoszenie z ziemi czegos albo i nawet podnoszenie sie z wanny (jak sie w niej lezy) 😜 😜 hardcore 😜 😜

dorotex co Ty mowisz,ze masz skierowanie? Ale wszystko ok?I co oni Ci poradza na to,ze masz tak? Glowka w dol mowisz.. o prosze.. 😁 posluszny maluch, moj to ciagle glowka do gory.. hmm pewnie bedziesz naturalnie rodzic.. bo cos czuje,ze mnie czeka cesara 😉 😞 😞
3mam kciuki za Cb i maluszka!!!!! 😘 😘 😘 pisz co i jak 😘 😘

wikarynka no to masz spokoj z obiadkiem mowisz, bardzo dobrze 😉 Cos w tym jest,ze brakuje czasu. A moze tak odczuwamy bo nie mamy sil juz na takie ciekanie zalatwianie dzwiganie. Trzeba sie oszczedzac 😉 i dbac o sibie.. 😉 Co tam masz do zalatwienia jeszcze? Duzo? Zwiazane z porodem oczywiscie 🤔 🤔
Ja wlasnie zajadam slodkie, ale ograniczam. Dzis mialam ochote na chinszczyne i razem z R polecielismy zjesc 😁 no niebo ;D ale pozniej mi bylo zle. Takze oczy bardziej chca niz zoladek krzyczy! Ja tez ograniczam-\' diieta ciazowa \' 🙃 😁 😁
Uffff to dobrze,ze nie masz problemu i zaleglosc z wplatami. Ładnie Was wystraszli z mezem pewne... 😮 co za ludzie 😮 😠 😠 😠

ifyou super,ze ok wszystkoo 😁 😁 ano widzisz ja tez to przechodze.. kazda z nas chyba.. ze chodzi n wizyty w duzych odstepach czasu chodzi o tyg masakra jakas... ehhh...co 3 4 tygodnie.. my tu zaawansowane a tu taki psikusy..masakra 😞 😞

pije herbatke bo mnie cos trzesie ;( co u was?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
e-miilka - jesteś siłaczka! A z tym macierzyńskim i tacierzyńskim to dobrze kombinujecie. Mój mąż chyba nie będzie mógł wziąć urlopu, ale trudno. Jakoś będziemy sobie radzili. 🙂
Ifyou - no to świetne wieści, ze wszystko trzyma. Wiesz te 3 tygodnie to dobry objaw. Znaczy, ze się nic nie dzieje i nie potrzeby kontroli wcześniej. A wiadomo, ze gdyby, odpukać, coś się dziać zaczęło, to i tak pojedziesz do szpitala, jak poprzednio. 🙂 Więc 3 tygodnie to chyba dobry znak. 🙂
skwara - no Tobie też niewiele zostało. Liczenie ruchów jest ważne. Dopóki je czujesz, to jest OK. Ale oczywiście zawsze KTG czy częsta kontrola są uspokajające. Ja się staram codziennie policzyć ruchy. A ostatnio mój mąż sam przykłada sobie łapkę do mojego brzucha, więc mówię mu, żeby liczył. :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paula - pisałyśmy razem. 🙂 Wiesz, mam załatwiania pośrednio związanego z porodem. Chociażby ta głupia teczka ze szkoleniami do pracy, która w sumie jest do końca roku, ale mam zamiar rozpakować się w połowie grudnia, więc robię teraz. Wydrukowałam sobie z różnych stron opis jak załatwić macierzyńskie albo becikowe. Z macierzyńskim raczej nie ma problemu - bo to się zgłasza tylko pracodawcy. Natomiast becikowe w urzędzie gminy albo MOPR-ze. Ja nie wiem która z tych dwóch instytucji w takim np. Szczecinie. Mężowi musimy okulary dobrać, bo chodzi od operacji z jednym szkłem i wygląda jak żul. Serio, nosi oprawki, ale ma w nich tylko jedno szkło! 😁 Muszę złożyć deklarację do innego lekarza rodzinnego i położnej, bo jest bliżej mnie i jest lepsza opieka dla dziecka, niż w poprzedniej przychodni. Pójść do banku zapytać o kredyty, bo jednak spora szansa, ze trzeba będzie wziąć. No i mogłabym tak wyliczać bez końca, bo jeszcze przekazanie koleżance mojej pracy (na czas macierzyńskiego mam zamiar NIC nie pracować, nawet na umowy o dzieło), szkoła rodzenia, zakup łóżeczka itede, itepe.
Każda z nas ma swój codzienny kawałek chleba i koszmarek z przygotowaniami. Ja mam wrażenie, że nie wyrabiam się z tym wszystkim albo że nie to mnie przerasta czasem, albo że sobie sama wynajduję kolejne rzeczy do zrobienia. :P Przepraszam, że tak narzekam, ale Paula mnie sprowokowała! 😉 😁
Jutro kolejny dzień. Umówiłam się z koleżanką rano, ale przy okazji chyba załatwię ten bank i lekarza rodzinnego. Może się uda. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hahahaha siłaczka 😁 wikarynka rozwalilas mnie na łopatki 😁 🙃 😁 🙃 😁 🙃 ee nie no na Islandi do ciazy podchodza jako do zwyklej kolei rzeczy a nie jak do choroby..najlepiej jakby sie pracowało do końca 😁 smiali sie ze urodze maleństwo w kuchni bo wiedza jak bardzo lubie tam przebywac.. uwierzcie odchodze na zwolnienie z bólem serca to jedyna dolegliwosc która teraz mam w ciazy hahahaha a tak to nic a nic nie puchna mi nogi rece czuje tylko zmeczenie ale to chyba kazda by czula po 8 godzinach zapierniczania non stop poprostu robie co lubie a w sekrecie powiem wam, pije duzo wody i mam bardzo dobra diete 🙂 dlatego wciaz gdzies tam jeszcze mam ochote i sile.

Skwara pokazalam brzuszek ostatnio 😁 teraz mam moze z 2 cm wiekszy 109 cm w pasie mowi za swoje zrobie jutro fotke po pracy to sobie poogladacie. 🙃 to cud ze nie mam jeszcze ani jednego rozstępu 😮 ile przytylam? 12 kg tyle na dzien dzisiejszy .. nie przejmuje sie tym u mnie rodzinne tycie w ciazy moja siostra przytyla prawie 30 kg tak jak moja mama.. wiec mam dobry wynik jak na 3 trymestr. 😉

Paula tobie czas naprawde ucieka ponad 33 tydzien.. wiec zdazysz nam opowiedziec co i jak i kiedy mamy sie drzeć 😁 ja to panikuje strasznie w domu spac nie moge i boje sie jak to bedzie jak sie zacznie poród itd. Ja mam wrazenie ze dzidzi u mnie sie obraca bo nie czuje nic a nic jak zawsze na srodku brzucha tylko po bokach i to zawsze rownoczenie po prawej i po lewej stronie i bardzo rzadko delikatnie na dole ale bardzo rzadko. kiedys non stop czułam po pecherzu a od tego tyg mam spokój z uczuciem ze sie posikam jak mi dzidzius wierzgał nózkami. moze sie myle ale mam takie wrazenie.. lubie siedziec wieczorem i ogladac jak brzusio faluje albo jak wypycha sie na lewej stronie z calej sily. a najlepiej jak puszcze wode to mam rewolucje w brzuchu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emilka dobrze sie 3masz skoro 12 na plusie od pczatku 😉) pozazdroscic....:P
no zauwazylas ze mi ucieka jak szalony ten czas;D hahah moj maly tez sie wypycha i tez lubie patrzec wieczorami jest aktywny najbardziej jak ide spac;ptez tak masz? hahaha

wikarynka ale sie oburzylas;p ja chcialam tylko hahaha nie no jestes niemozliwa... ze co ;p.. ze ja..? prowokuje 🙂 🙂 🙂 ladnie polecialas.. 🙂 ale jakby nie patrzec powiem Ci,ze masz ostro do zalatwiania. Myslalam,ze jakis postep w lozeczku chociaz byl 🙂 🙂 no ale mam nadzieje,ze jakos rozlozysz to ciekanie na raty 😜 😜 powodzenia!!!!! 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór,
ufff.... dwa dni mnie nie było a tu aż 10 stron do nadrobienia 🙂

Ciężko mi się odnieść do wszystkich postów.
Jeśli chodzi o porządki w domu, to ja nie mogę narzekać mój mąż mi pomaga. Za to codziennie jak wraca do domu z pracy, to serwuje mu pyszny obiadek:P
Dzisiaj byłam 3 godziny na spacerze w lesie, taka ładna jesienna pogoda... i słonko można było się naładować pozytywną energią.
Później czytałam książkę, bo przez jakieś 2 czy 3 miesiące żadnej nie przeczytałam. A przecież trzeba jakoś urozmaicać swoje słownictwo i jakoś się rozwijać 🙂
Dużo zdrówka i dobrej nocy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry 🙂
Basia ranny ptaszek jak zwykle haah a pozniej nie obedzie sie bez drzemki 😁 Obudził mnie tata jak schodził do piwnicy kurde taki czuły sen mam ze szok drzwi sie otworza czy zamkna a mi juz oczy sie otwieraja no i było po 7 pare minut wyszlam do kibelka i zaczelam psa szukac haha byl na dworzu no to musialam mu łapy wytrzec bo mokre 😁 a juz ciezko strasznie rozkraczam sie jak żaba do tego haha pozniej spisałam liste zakupow dla taty no i stweirdzilam ze nie spie juz zrobilam kawusie zjadlam ciasteczko i tak o sobie siedze 😁

Wkleiłam kilka fotek do wyprawki 😁 To ubranko do chrztu sząłu nie robi ale baaaardzo cieple jest a ze ja bede chrzcic juz na poczatku lutego bo chce przed swietami i moj brat ktory bedzie chrzestnym mieszka w szkocji i nie dostanie wolnego na swieta bo w piekarni robi i maxxx roboty wiec wczesnie bedzie chrzczona niunia ale to i dobrze bede miala z glowy 😁 no i tak bedzie jescze w spiworku itd wiec wazne zeby miala cieplo 😁 a pozniej w domku ma piekne ubranko 😁

wklejajcie dziewczyny swoje szmatki dla skarbeńków 😁
no i Jussta widze ze ammy te same niebieskie kobinezoniki 😁 tez na allegro wszystkie dorwałam ! 😁 a jakkk 😁 za grosze w sumie za 5 kombinezonikow dalam niecale 100zł z przesyłkami nic nie zniszczone eleganckie a w sklepie 1 minimum 60 zł no to co ? a i tak szybko niunia wyrosnie wazne zeby ta pierwsza zime przetrzymala i bedzie gitara 😁

Poszperam w netku i musze znalesc sobie jakies zajecie, wiec miłego czwartku brzuszki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry dziewczynki!

e-miilka - bo może właśnie o to chodzi, zeby cały czas być aktywną, to i prawie do końca można dociągnąć. 😉 Mi hipertensjolog kazała iść na zwolnienie, więc wyboru nie było. Chociaż teraz już bym nie chciała chodzić do pracy. Jednak mi już trochę ciężkawo.
Paula - 😁 żartowałam z tym prowokowaniem. 😉 Nie bierz tego do siebie dziewczyno. 🙂
Sylwia - fajnie spędzasz czas. Zazdroszczę spaceru po lesie i książki. Szczerze zazdroszczę. Może coś w weekend wymyślę.
Basia - Ty po prostu jesteś skowronek. Ja należę raczej do sów, ale zawsze z racji pracy, a teraz z racji pracy męża i tak wstaję wcześnie. Co zrobić...
Lecę za niedługo na spotkanie z koleżanką i może od razu cosik pozałatwiam. Miłego dnia dziewczęta!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka byłam rano na badaniach morfologia i mocz zobaczymy co mi wyjdzie, o 14 idę po wyniki. Pogoda ładna ale rano to masakrycznie zimno, a dalej mam katar, muszę leciec zaraz na miasto pozalatwiac różne sprawy i wstąpię do lumpka a może coś będzie fajnego 😁
Basia ja nie mam takich bólów jak narazie więc nie pomogę, może się połóż i odpocznij
dziewczyny a, która się teraz wybiera do lekarza najprędzęj ja w poniedziałek 🤪 pozdrowionka idę na kawkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justta to sie ciesz ze nie masz jeszcze tych bólów ! masakra takie dziwne uczucie, dyskomfort :/

Ja wizyte mam teraz dopiero 7 listopada :/ juz doczekac sie nie moge hehe 😁

śniadanko zjadłam i teraz ide sie na godzine położyć ale spać nie bede tylko odpoczne chwilke pozniej obiadek musze zrobic bo moj na popoludniowke idzie i reszta dnia jak narazie pod znakiem zapytania, zalezy jak bede sie czuła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry 🙂
Ja dopiero z LAB wrocilam, wyniki powiedzieli ze u mojego lekarza beda za 1,5tyg ale mam wizyte we wtorek w szpitalu wiec tam te wyniki na 100% juz beda, wiec sie dowiem co i jak.
Czytnelam na szybko ostatnia strone.
Basia niestety witam w swiecie bolacego krocza 😞 wspolczuje!
Ja ostatniej nocy spac przez to znow nie moglam bo zadna pozycja nie pasowala 😞
Lece na sniadanie i kawke bo padam heh. Zas zajrze i poczytam wszystko co i jak bo znow w tyle 😉
Mama juz jest po operacji - spi sobie. Jedno juz za nami teraz czekanie na wyniki...
Do zas Babki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie 😉 wstalam z rana i polecialam do pepco i do biedronki 😜 kupilam malemu w biedronce mega cudny kocyk bialy w kremowe misie;D nie moglam sie oprzec ;D i w pepco taka zabaweczke do trzymania w raczkę 😉 zielona zabkę typu \' patyczek \' 😁 cudo!!! 😁

basia ranny ptaszku;D haha 😆 Ja tez od ranca na nogach 😜 😜 ja tez sie rozkraczam jak po cos sie schylam i wygladam smiesznie ale coz.. brzuch mnie do przodu ciagnie 😜 a powiem wam,ze juz chodze szeroko 🙂 Wy tez?? hahaa 😁

wikarynka haha wiem,ze zartowalas (mam taka nadzieje) 😜 😜 haha zartuje, nie no wiem wiem 😁 😁 spokojnie 😁 😁 Milego dnia z kolezanka! Pozalatwiaj wszystko-powodzenia!!!! 😘 😘

justta fajnie,ze masz wizyte juz po weekendzie 😁 😁 😁 ja dopiero 2.11 😁 takze hmm ciekawie 😁
Milego i spokojnego dnia Tobie rowniez zycze, pozalatwiaj co masz zrobic, milego szperania w lumpku 😁 uwielbiam to 😁 😁 3mam kciuki za Twoje wyniki. No rano to zimniusko jest, rano zawsze wstaje, zamykam okno i czuje chlod w pokoju. Ale jak zasypiam to okno na lufcik maly jest 🙂 🙂 W ogole to juz poznym wieczorem to mgla jest 😉 😉 hmm..

anitek dobrze,ze masz wizyte akurat dowiesz sie u lekarza co i jak z Toba jest...
Widze,ze nie jestem sama 😉 co do pozycji snu. Ja w ogole sie nie wysypiam. Spie na czujka. Dzis np. sie krecilam jak glupia po lozku 😞 Brzuch mi przeszkadza nawet jak leze na boku tak lekko na boku i na brzuchu. No nie daje rady. Dretwieja mi dlonie i stopy jak spie i musze sie ruszyc bo czujeze mi mrowki zaraz je obejda!!! 😮 😮 rozumiecie cos z tego? omg! 😮 😲
Milego dzionka Tobie rowniez zycze... 😘 😘

Musze wam powiedziec,ze dzis z rana malo ruchów.. Ale zaraz wybieram sie po cos slodkiego do kuchni i moze po tym cos wiecej energi dostanie moj synek i zacznie walic jak jakis pilkarz/bokser...;D ostatni 1 2 3 4 takie szybkie i cisza.. i od nowa..:P teraz to wiecej wypychania niz kopania.. 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzuszki! Własnie przygotowalam wszystko na obiadek, teraz siedze i odpoczywam, Dominis spi po spacerku, jak sie obudzi to zjemy obiadek i pojade z nim do parku nakarmic chlebkiem kaczki i na plac zabaw, przynajmniej sie wyszaleje, no i trzeba wykorzystac ta piekna pogode poki jeszcze jest.....
Anitek trzymam kciuki za Twoja mame zeby wyniki po operacji byly dobre!!!
Basia mnie tez caly czas krocze boli a wczoraj doszedl jeszcze bol kregoslupa i kosci ogonowej, masakra jakas, wieczorem juz ledwo chodzilam....
Życze Wam milego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justynakreft no widz,ze Ty takze cierpialas na bol kosci ogonowej, ladnie Cie to trzymalo. Mnie jakis czas temu puscilo, ale to byl straszliwy bol 😮 masakra 🤨 🤨 na szczescie juz poszedl w las, oby nie wrócił 😜 😜
Ja dzis czuje ucisk na dole.. Ale glowka jest do góry mały, bo czuje 😜
Milego spacerku z synkiem 😉 dotlenic sie trzeba i dokładnie, korzystac z pogody!! U mnie tez slonecznie, pewnie jakis spacerek bedzie delikatny, by sie nie przemeczyc, bo wieczorem pozniej sa tego skutki, bole i cierpienie.. 😜 😜

Milego dnia 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paula te kocyki z biedronki sa sliczne i niedrogie, widzialam na stronie w gazetce, sama chyba sie skusze na taki...Co do spacerowania to przemeczac sie nie ma co, ja tez zauwazylam ze jak za duzo z Dominisiem spaceruje to potem ledwo wieczorem sie ruszam, a ten bol mnie caly czas trzyma....Maly spi juz prawie dwie godziny, moglby sie juz obudzic, bo wieczorem pojdzie pozno spac....
Pa brzuszki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no sliczne sa te kocyki i blekitne, kremowe i rozowe, i jeszcze jedne byly w takie glowy ale nie wiedzialam nawet jakie to zwierze, zielono niebieski kremowy 😉 taki nie wiem co to za zwierzu byl:P wiec wzielam w misie 🙂 🙂 przydadza sie, naprawde kup kup 🙂 🙂
Wlasnie sciaglam pranie z balkonu, ide wlasnie prac dalej 🙂 🙂

pa kochane i do pozniej 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamuśki 🙂
Piękne te rzeczy, które kupiłyście dla maluszków.
U mnie dziś znowu piękna pogoda. Dzisiaj od rana sprzątam chałupę:P Wkurzona jestem, bo z tym remontem łazienki nam się przedłuża, cały czas czekamy na płytki... pewnie dopiero skończą w połowie listopada, eh.. mam nadzieje że mały urodzi się planowo bo jak nie to nie wiem co ja zrobię...
Mąż dzisiaj po pracy jedzie obejrzeć i kupić huśtaweczkę dla małego, mam nadzieje że nie zniszczona... Była wystawiona na allegro za 300 zł i nikt jej nie kupił, więc zadzwoniliśmy i się spytaliśmy za ile byłby skłonny sprzedać i 100 opuścił..

i ostatnio się wkurzyłam bo M. pojechał na przegląd samochodu i popsuli nam hamulce (coś tam rozszczelnili i płyn wycieka) i jestem uziemiona... bez samochodu to jak bez ręki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wow...siedze juz tu pol godziny i czytam i czytam.....a ostatnio bylam tu zaledwie wczoraj rano 😁
Pozniej juz nie mialam kiedy tutaj wejsc, bo po poludniu przywiezli mi w koncu wozek, a zanim go rozpracowalismy to troche minelo 😁 A pozniej szwagier przywiozl kolejne 4 wory z ciuszkami....masakra ile tego. Wszystko cudne, ladne, a sa i buciki, sakrpetki, rajtuzki, spodnie, koszulki, kurteczkim czapeczki, posciel...no wszystko. Odlozylam znowe te najmniejsze, i dzisiaj wypiore kolorowe a jutro moze biale bo ladna pogoda. Ale z tymi rzeczami ciutke wiekszymi to juz nie wiem co robic, gdzie to chowac. Chwalilam sie ostatnio ze mam 3 szafki...ale teraz to jeszcze z 3 by sie przydaly 🙂 Musze chyba meza zagonic zeby ogarnal w rowerowni w piwnicy i moze popakuje czesc w kartony i to wyniose. Bo wczoraj juz doszlam do wniosku ze przez to dziecko - mimo iz jeszcze go nie ma - juz sie ruszyc nie idzie 😁 😁
Ja dalej 10kg na plusie a startowalam od 54....w brzuchu jakies 95....ale co najlepsze moj sie ciagle nabija ze dupa mi urosla,i tak mnie to wczoraj wkurzylo, mysle, nojak...przeciez wchodze do tych samych leginsow...ale jak wzielam miarke to juz nie bylo tak wesolo. Przed ciaza mialam w biodrach 90 a teraz mam prawie 100 :O:O
I juz mialam humor zrabany :/ A mojemu sie jeszcze na amory wzielo, a jak walnal tekstem " chodz sprobujemy, w 100 jeszcze nie wkladalem" to myslalam ze go zabije....grrrrrrrrrrr
A dzisiaj bylam u babci i tez mnie przywitala tekstem ze zgrublam....i ze nie mam tyle jesc. Przeciez normalnie jem, czy oni wszyscy powariowali? :/
Nic uciekam kupic chlebek, a potem wezme sie za obiadek. Musze ogarnac znowu te wszystkie ciuchy i poukladac to na nowo skoro tyle doszlo. Juz nie moge na to patrzec. Zapowiedzialam dzisiaj mamie, ze jak ktos sie bedzie pytal co ma nam przyniesc po narodzinach, to zadnych ciuchow!!!! 😁 pampersy niech przynosza, bynajmniej my zaoszczedzimy i sie przydadza, a z tych ciuchow to polowy nie zdaze malemu ubrac. Jedno dobre ze nie bede musiala czesto prac bo mam tyle tego na zmiane 🙂
Moze pozniej jak bede miala chwile to wrzuce jakies fotki z ciuszkow i mojego czterokolowca 😁
A...i tez nie pracuje a ciagle jest cos do zrobienia... 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki!

Miło się Was czyta! Ja już trochę spraw załatwiłam, ale wpierw...
Anitek - cieszę się, że już po operacji i że się udała. Teraz trzymam kciuki za wyniki. Niech będą dobre!
Paula - ucałowałabym Cię, ale tak to tylko monitor poślinię. 😁
justynakreft, Paula - mi te kocyki z Biedronki kuzynka pokazała. Ja już zdążyłam kupić na Allegro i do tego tańszy, ale może na Biedronkowy też się skusze.
sylwia - łazienki i kuchnie zawsze się ciężko remontują, bo dużo odpadków, pyłu i kurzu się wznieca. Jeszcze jest połowa października, może uda się szybciej. Trzymam kciuki! Nas czeka wykańczanie od nowego roku... jak wszystko dobrze pójdzie...
biologiaa - ekhm, mam wrażenie, ze facet i babcia się z Tobą droczą. Te kilogramy to naprawdę niewiele jak na ciąze i Twoją szczupłość. Poza tym nie tyle nabiera się tłuszczu w biodra, ile miednica trochę się rozchodzi, a reczej trochę inaczej układa - patrz Anitek. Ona bieda ma aż rozejście, ale mi wiele koleżanek mówiło, że ma się trochę inną sylwetkę, trochę jakby miednica była inaczej ustawiona. Dlatego machaj ręką, a nawet jakbyś miała 2 nadprogramowe kg na plusie (nie sądze, ze więcej) to zaraz Ci polecą po porodzie, śmigając przy dziecku.
Udało mi się spotkać z koleżanką i przekazać jej parę dokumentów. Tak samo jak ja musi zrobić swoją teczkę do pracy, a niektóre kursy miałyśmy wspólne. 🙂 Pochodziłyśmy troszkę i w trakcie spaceru dostałam sms-a, ze w Kappahlu jest 50% przeceny na już przecenione rzeczy dla członków klubu. Pobiegłyśmy tam, bo jest dużo bielizny, a szczególnie majtek w sporych rozmiarach na przecenie za 10 zł. Kupiłam kilka par dobrych gatunkowo za 5 zł! W tym jedne do ćwiczeń dla mamy też za 5 zł. Opłaca się.
Po pożegnaniu koleżanki poszłam do banku. Siedziałam tam z zegarkiem w ręku 1,5 godziny. Okazało się, że w przypadku moim i męża zbieranie dokumentacji to wyjątkowo straszna mordęga, bo część dochodów mamy z umów o dzieło. I ogólnie jest to wszystko koszto i czasochłonne, ale wyglada na to, ze są szanse na dostanie kredytu. Zacznę chyba modły o sprzedaż mieszkania męża, bo nie przejdę tych formalności. 🤢 🤢 🤢
Jest piękna pogoda, więc siedzę u męża w pracy i korzystam z jego kompa, ale ok. 16 porywam go i MUSI pospacerować. Wszędzie tylko autem i autem. Nie ma opcji. Zajrzę do Was później. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...