Skocz do zawartości

Grudnioweczki 2012 :) | Forum o ciąży


anitek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej 🙂
Star no powoli się przyzwyczajam do tej myśli i czekam na echo, które mam niestety dopiero 28 sierpnia 😞 . Chodzę na nfz 🙂 . Zazdroszczę weseliska, to się pobawiłaś. Miesiąc szybko zleci i będzie połówkowe 😜 i nie zamartwiaj się bo jeśli wszystko było ok to teraz też pewnie będzie 🙂
Anitek no też czytałam trochę po internecie i raz piszą że po 24 a raz, że od 22 t.c. można robić, no ale zaufanie do mojej gin mam 🙂. A u Ciebie z tą wizyta 23 października no to chyba jakaś kpina! 🤢 No to nie pozostaje niestety nic innego jak chodzić prywatnie przez te 10 tygodni 😮
Paula mój też panikuje i nie wie czy chce być przy porodzie 😁 bo zamiast mną to się będą nim zajmować jak zemdleje 🙃 ale coś mi się wydaje, że przesadza nie będzie tak źle 🙂 haha ale ze mnie optymistka. Zresztą jak przyjdzie co do czego to pewnie nie będzie chciał wyjść tylko będzie chciał zobaczyć malutką jak najszybciej 🙂 a Ty to już chyba kawał chłopaka masz, że się tak wypycha i wiesz czym 😲 moja to spokojna 😆
Wikarynka no i przyszedł czas na Ciebie 🙂 i akurat w połowie ciąży 🙂 Super! Hmm a co do mieszkania to ja bym powiedziała mężowi żeby z nią porozmawiał no bo w końcu to jego mama, wydaje mi się, że prędzej jego posłucha 🙂
e_miilka witamy nową mamusię grudniową 🙂 No i super taka niespodzianka przy porodzie z płcią maluszka, ale ja to bym nie wytrzymała bez tej wiedzy 😁 zresztą odkąd się dowiedziałam, że jestem w ciąży to wiedziałam na 99% że dziewczynka będzie 🙂
Basia no coraz bliżej jutro i już wszystko będziesz wiedzieć 🙂 żeby dzidzia Ci się ułożyła dobrze i żebyś się dowiedziała kim jest 🙂 No a przede wszystkim, żeby było wszystko dobrze 🙂
Dorotex ajj sukienki 🙂 no to mały psikus bo będzie u Ciebie chłopiec 🙂 za to ja mam na odwrót, dookoła sami chłopcy od koleżanek, siostry, a ja wyskoczyłam z córeczką 😁
Ania92 no to gratuluję 🙂 już widzę że będzie Tomuś 🙂 i krwiak się pomniejsza to same dobre wieści. Ooo i też masz wcześnie glukozę. No właśnie apropo to dziś byłam no i kobity z laboratorium mi mówią czy mam glukozę, ja oczy jak 5 złoty i mówię, że jak to? To mi tłumaczą, że mam sobie w aptece kupić glukozę 75g i rozpuścić w szklance wody, przelać do butelki i z tym przyjść 🤔 no pierwsze słyszę! No także dziś nic nie załatwiłam, jutro drugi raz muszę jechać do Katowic 😮
Ale się rozpisałam 😲 no to teraz zmykam poleżeć 🙂 miłego popołudnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Witajcie w końcu poczułam takie mocniejsze ruchy dzidziusia jakby puknięcia od środka i teraz to już jestem pewna że to dzidzia, mój M też poczuł jak przyłożył rękę do brzuszka 😁 świetne uczucie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny!

Justta, widzę że idziemy łeb w łeb co do dni ciąży i odczuć. 😁 U mnie nie czuć przez brzuch, bo mam trochę tłuszczu, ale czuję rybkę w środku.
Ifyouliftmeup, Paula - teściowa doskonale wie, jaka jest nasza sytuacja. Mój mąż rozmawiał z nią niejednokrotnie. Po prostu teściowa ma taki charakter, że musi rządzić i pokazać swoje. Jest nieszczęśliwa od czasu, gdy pojawiłam sie w życiu jej syna i cóż... taką mamy sytuację. Trudno, najwyżej będziemy brali kredyt, a jeśli go nie dostaniemy (bardzo możliwe), to nas zamkną i tyle. Bez nas teściowa nie ma nikogo.
Aniu - gratuluję chłopca! Niech rośnie zdrowo i kopnie mamusię od czasu do czasu 😉.
Anitek - chyba rzeczywiście warto wybrać się choć raz prywatnie w tym przydługim okresie. Ja mam wizyty co 4 tygodnie, a i tak w tym czasie zastanawiam się czy wszystko aby na pewno OK...

W ciąży nie można jeść serów pleśniowych, ale mam taką chcicę na pleśniaka, że nie mogę wytrzymać. Powiem Wam w tajemnicy, że kupiłam jednego i po prostu obetnę całą skórkę, a wyjem troszkę środeczka, bo nie mogę się opanować. :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczny, dzieki za przywitanie . 🙂 ah mam nadzieje ze wasz dzien minął dobrze i macie za soba nowe doswiadczenia.. ja dzis poczulam mega kopniaka. martwilam sie caly dzien bo nie czulam maluszka polozylam sie spac w sumie obudzilam sie taaaaaaaaaka glodna haha no i od razu dostalam kopniaka wiec stwierdzilam ze moze i maluszek glodny.
Tak jeszcze probowalam nadrobic to co piszecie i widze ze tez juz pomalu kolekcjonujecie ciuszki i rzeczy dla dzidziusia jeszcze nie dawno myslalam ze za wczesnie a tu prosze w poniedzialek bedzie juz rowny półmetek wiec czas ucieka.. juz sie nie moge doczekac az maleństwo bedzie z nami.
PS. a co do płci moj sie domaga bo chcialby pomalowac pokoj 😁 mimo ze tez jestem ciekawa mysle ze wytrwam do 26 grudnia.. z reszta... hmm... oby 26. 🙃 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobry wieczór 🙂

tak przeczytałam kontem oka o serku i juz sie wystraszyłam bo myslalam ze cos przeoczylam i nie mozna jesc zółtego ale jednak hehe o plesniowym też słysząłam że nie wolno ale ja i tak nie przepadam za to jem bardzo duzo nabiału serów serków itd boje sie ze malenstwo bedzie mialo przez to skaze bialkowa bo na prawde jem to w wiekszosci...

dziewczynyyy jutro wizyta juz zaraz ide spac zeby szybciutko nocka zleciala i rano do lekarza ajjjj jak sie ciesze hehehe ale załamka bedzie jak powie ze nic nie widac hahaha naprawde zalamie sie wtedy bo juz chodze nabuzowana ze szok 😁

dzis moje malestwo albo bardzo rozrabialo albo czkawke miało bo przez ok 3 moze wiecej minuty non stop kopniaki czulam takie pojedyncze albo podwojne hehe swietne to bylo 😁

ide spac napisze jutro tak w poluidnie albo pozniej bo nie wiem jak mi dzien sie zorganizuje 😁
trzymajcie kciuki za mnie hehehe dobranoc kobitki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny dziewczynyyy !!!!!! to juz dzis to juz za niedługo dowiem sie co mi tam w brzuszku fika !!!!!! jejka jak sie ciesze 😁 mam nadzieje że maleńtwo moje kochane ładnie sie ułoży i będzie widać co ma między nóżkami 😁 ide sie ogarniac i uciekam do lekarza hehe 😁

napisze pozniej 😁 paaa 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny 🙂
Basiu trzymam kciuki 🙂
Emilka witam w gonie już dość licznym patrząc po tabelce 🙂
Wikarynka czytałam kiedyś o tych serkach i w zasadzie to te nasze krakowe można jeść spokojnie zarówno pleśniowe jak i fetę bo robione są z mleka pasteryzowanego więc w zasadzie są bezpieczne pozbawione całego szkodliwego ustrojstwa te zagraniczne są z nie pasteryzowanego a to właśnie takich nie można jeść..więc smacznego 🙂 ja natomiast przed ciążą objadałam się serkiem pleśniowym z pieprzem i czipsami a teraz jakoś mnie nie zachwycają za to czekolada i słodycze która wcześniej mogła dla mnie nie istnieć na stałe wpisała się do mojej diety 🙂 🙂 🙂już dzisiaj mam za sobą porządną porcję lodów... czekoladowych oczywiście.. 🙂 dodatkowo mały się tak przyjemnie wierci jak dostanie coś dobrego więc tym bardziej nie mam oporów 🙂
Odnośnie wyprawki to wczoraj kupiłam w smyku na wyprzedaży pierwsze bodziaki i pajacyki dla syncia 🙂pakowane po 3 szt za 25 zł więc cena całkiem rozsądna .A teraz siedzę i próbuję uklecić listę niezbędnych rzeczy wspierając się gotowcami z neta ...ludzieeee sporo tego w zasadzie piszę piszę i końca nie widać 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello kobitki 🙂

a ja załamana :/ lekarz powiedział że dziecko jak on to ujął: masa dziecka jest za mała żeby stwierdzić płeć ale co ma piernik do wiatraka :/ no mowił że waży 230g czyli jak na 19 tydzien to dobrze no ale coz nie bede sie z nim kłóciła no i mierzy 20cm 😁 kawał dzieciaczka juz no ale pozostaje mi czekac do kolejnej wizyty 29sierpnia no i wtedy tez umowie sie z nim na 3d bo teraz mowil ze za wczesnie jeszcze... ale ogolnie powiedzial ze wszystko w porzadku itd i dodał że to nie jest 20 tydzien czy tam 19 ze wczesniej ... ahhh jego słuchać to ogłupieć idzie :/

juz sama nie wiem co mam robic mam chec isc do innego lekarza nie wiem nie wiem sama... poczekam chyba do tego 29 i dobra 🙂

napisze pozniej ide sie zdrzemnac bo mnie muli :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basiu najważniejsze że dziecko jest zdrowe 🙂
Co się odwlecze to...zobaczysz jak Ci szybko zleci do 29go.
A jeśli nie jesteś zadowolona z lekarza chodząc prywatnie? na wizyty a wnioskuję że tak po USG3d to może faktycznie warto przejść się do kogoś innego i porównać że tak powiem jakość usług ...szcególnie jeśli nie masz zaufania do lekarza .
Ja chodzę państwowo i zastrzeżeń mam wiele wiadomo jak to w państwówce ...dziś próbowałam umówić się na wizytę i się dowiedziałam że moja lekarz jest na miesięcznym urlopie od tygodnia 😮 i weź tu człowieku bądź spokojny...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Mamuśki 🙂
Lenia mam dziś strasznego...miałam nadrabiać zaległości w prasowaniu, ale strasznie mi się nie chce :P
Co do zakupów dla maluszka też mnie korci że poszaleć z ubrankami, ale widzę ze nie jestem sama heh 🙂 podobno są przesądy, żeby nic nie kupować poza szpitalną wyprawką aż do porodu... ale nigdy przesądna nie byłam więc pewnie coś kupię jak będzie promocja 🙂 po 2 nie znam płci, a ciężko coś uniwersalnego znaleźć, zresztą później mniej wydatków...
Szkoda że nie dostałam jeszcze nic od znajomych używanego bo chętnie bym pogrzebała w tych małych ciuszkach, ale to pewnie po porodzie jak bedą wiedzieć dla kogo...

Dorotex mam pytanko odnośnie usg w topmedical- ile płaciłaś? bo wiem że w luxmedzie 100 normalne a 200 3/4d. i czy musiałaśjakieś skierowanie mieć czy po prostu się umawia, płaci i tyle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Star 🙂
Płaciłam 100zł ale np.dr Wieczorek liczy sobie 150 z tym, że chyba tylko on.
Nie trzeba skierowania dzwonisz umawiasz się i płacisz przed samą wizytą.

A kwestię przesądów osobiście olewam ... 🙂
Właśnie wróciłam z Pepco z nowymi zdobyczami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny!

Witaj Emilka, bo Cię nie powitałam! 🙂
Serki pleśniowe, cóż, nalepsze francuskie. Pozwalam sobie jednak na 1-2 w miesiącu, a pleśń wciskam mężowi, wyjadając rozpływający się srodeczek. 🙂
Basia - mi też gin nie mówi o płci dziecka, chociaż na ostatniej wizycie byłam w 19 tygodniu. Wydaje mi się, ze czują się pewniej, gdy dziecko jest większe. Wtedy pewnie więcej widać. Też czekam albo do 8 sierpnia albo do 10 i też nie wiem czy na pewno bedzie widać.
Co do wyprawki i zakupów. Ja na razie nie mam absolutnie NIC. Dostałam tylko dla siebie ogrodniczki ciążowe od kuzynki. Mam plan chodzić po zakupach za miesiąc. Czyli gdzieś od 24 tygodnia. Póki co spokojnie czekam jak się sytuacja rozwinie.
Jutro znowu będę miała zakładanego Holtera do pomiaru ciśnienia. Zobaczymy jak ono wygląda z całej doby. Mam nadzieję, ze nie będzie źle i kolejną kontrolę będę miała za dłuuuugi czas. Mam już trochę dosyć tych badań. Ble...
Pasjonuję się aktualnie Igrzyskami i boli mnie, że nie mamy kolejnego medalu. Nie podnosi mi to może ciśnienia, ale na pewno nie jest bez znaczenia. 😉
Dziś się również ważyłam. Równo w połowie ciąży jestem +3 kg na plusie od początku. Sprawdzałam z taką tabelką w necie i jest to idealnie w środku dla osoby o mojej masie i moim wzroście. Cieszę się, bo nie byłam pewna czy to OK, choć gin twierdził, że tak. Podaję Wam linka, może komuś się przyda:
http://viggo.pl/ciaza-i-polog/art/kalkulator-wagi-w-ciazy/

Życzę Wam miłego dzionka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny mnie od poczatku 20 tyg strasznie mecza skurcze lydek.Wizyte u lekarza mam dopiero w przyszlym tyg, wtedy dowiem sie rowniez czy bedzie chlopczyk czy dziewczynka, ale do tego czasu nie wiem co robic.Bol jest tak silny, ze az lzy leca :/ Az boje sie dzisiaj polozyc spac....Pomozcie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tez mi się czasami zdarzają, ale nie zbyt często. No i współczuję, faktycznie okropny ból. 😞
Kurze ale mi się nudzi. mam już dosyć takiego odpoczywania. ;/ No ale niestety.
Widzę, że o wózkach i wyprawkach już temat 🙂 Ja tam nic nie mam i nawet nie myślałam jeszcze o tym. Na razie to chciałabym nasze nowe mieszkanie zobaczyć i później po woli pokoik dla maluszka urządzać. 🙂)
No nic. Idę dalej odpoczywać ;/ Nie mogę nawet zbyt długo przed komputerem siedzieć bo to niby jakieś fale wytwarza. więc ide film ogladać i czekoladki zajadać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
biologiaap2 napisał(a):
dziewczyny mnie od poczatku 20 tyg strasznie mecza skurcze lydek.Wizyte u lekarza mam dopiero w przyszlym tyg, wtedy dowiem sie rowniez czy bedzie chlopczyk czy dziewczynka, ale do tego czasu nie wiem co robic.Bol jest tak silny, ze az lzy leca :/ Az boje sie dzisiaj polozyc spac....Pomozcie 😞

popros w aptece o magnez 🙂 raz dziennie powinien pomoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry Wieczor
My od rana na wybiegu 😉 pozniej drzemka 3h i do kolezanki pojechalam z Mlodym. Wrocilismy o 22-30 😁 Olaf spi jak zabity 😉
poczytalam Was ale ciezko sie odniesc do wszystkiego.
Basia ja bym poszla prywatnie 🙂 ja bylam w 15+4 i plec dziecka stwierdzil wiec waga nie ma nic do rzeczy...co do tygodnia ciazy to w sumie Ty jestes 2tyg za mna z okresem wiec jakos tak teoretycznie 2tyg wczesniej niz moj tydzien ciazy, ale to oczywiscie teoretycznie. Moze lekarz cos pomieszal?
Wikarynka ja plesniaki kocham ale ich nie tykam a obranie skorki nic nie da bo to nie chodzi o skorke tylko o proces gnijny. a srodek sera rowniez jest podany temu procesowi stad ten smak itd.
Hmm ja z tych co dmucham na zimne i takich rzeczy unikam. Wszedzie jest napisane zeby tych serow nie jesc a gdyby obranie ze skorki powodowalo ze sa niegrozne to z pewnoscia byloby napisane o tym. No ale to tylko takie moje skromne zdanie na ten temat 🙂
Niektore kobiety jedza niedozwolonych rzeczy mnostwo i wszystko jest ok a czasem sie trafi tak ze ktos tylko raz dotknal i cos tam sie dzialo wiec tak naprawde nigdy nie ma pewnosci.
Piszescie o skurczach lydek tez to mam zwlaszcza w nocy bo sie wtedy delikatnie rozciagam i zapominam o tym.
Niesttey magnez nie pomaga bo i tak biore 2xdziennie Mg+b6.W pierwszej ciazy tez mnie to meczylo niestety. No ale da sie jakos przezyc 😉
Wlaczam jakis filmik na kompie i lece spac 🙂
Dobrej nocki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Justta gratuluję ruchów 🙂 te pierwsze to niezapomniane uczucie 🙂
Serów pleśniowych nie lubię, dawno temu kilka razy spróbowałam ale nie podeszły mi więc w ogóle problemu nie mam, no i nawet nie wiedziałam, że nie można ich jeść w ciąży 😲 to dziewczyny uważajcie na siebie i maluszki 🙂
Basia89 no właśnie co ma piernik do wiatraka, mnie gin powiedziała w 12 tygodniu, że to wygląda na dziewczynkę a w 16 już była pewna 🙂 więc ciekawe ile dzidziuś waży w 12 tygodniu? 20 gram? I jakoś da się zobaczyć 🙂 Basia to jeśli chodzisz prywatnie to może warto przejść się do kogoś innego, poczytaj jakieś opinie na interncie one dużo dają 🙂 no ale najważniejsze, że powiedział że z maluchem wszystko dobrze!
Star a no w tych czasach to chyba mało jest przesądnych dziewczyn na temat ciąży, bo czy któraś z was przestała nosić naszyjniki? A jest zabobon że dziecko się pępowiną owinie 😮 niektóre to aż mnie przerażają, co za głupoty te ludzie wymyślają, ale jest kilka całkiem zabawnych. Np żeby podczas zmywania naczyń nie ochlapać się wodą bo dziecko będzie uwaga! - alkoholikiem 😁
Ja łykam magnez i skurczy łydek nie mam, no ale nie wiadomo czy bym w ogóle miała jakbym nie łykała 😁 coś tam pisze, że przyczynia się do prawidłowej pracy mięśni i przeciwdziała skurczom 🙂 Nie zaszkodzi łykać a może pomóc 🙂 No i nie jest drogie, ja wczoraj kupiłam 100 tabletek mg + b6 za 8 zł 🙂
Mnie za to męczy ból w żebrach po lewej stronie, jak za długo posiedzę to nie idzie wytrzymać i muszę się położyć. No i wtedy się to uspokaja. Nie mam pojęcia od czego to może być, mąż mówi że od kręgosłupa? No i ostatnio 2 razy w duży upał kręciło mi się w głowie jak byłam w sklepie. Raz z przyjaciółką a kilka dni później z moim. Musiałam wyjść i usiąść na zewnątrz. Mam nadzieję, że nie mam jakiejś anemii 🥴 wczoraj miałam robioną morfologię, mocz i glukozę to się za półtora tygodnia dowiem na wizycie u gin jak wyniki. Wczoraj wrzuciłam zdjęcie malutkiej 😁 no i czekam na wasze bo coś zastój w temacie zdjęć 😞 Idę zrobić śniadanko a później czas się przygotować do wyjazdu 🙂 trzymajcie się! 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry
Pospalbym jeszcze 😉
Ifyouliftmeup sliczne fotki z polowkowego!!! jak ladnie juz widac 🙂 ja ide na 3d4d w sobote! bo jak sie okazalo w Dublinie ten lekarz za te same pieniadze wykonuje 3d4d 😁 ale sie ucieszylam! wiec fotki rowniez wrzuce po usg 🙂
Zawroty glowy itd na szczescie nia mam i oby tak zostalo 😉
Mam nadzieje ze wyniki beda ok! choc anemia w ciazy niestety dotyka wiekszosci z nas. Ja jestem na podwojnym zelazie niestety. Jedyne co mam to krwawienia z nosa i zaczynaja mi pekac naczynka, omdlen zawrotow itd nie mam.
Zabobony ech strasznie duzo tego niestety i pozniej niektorzy mysla ze dziecku sie w brzuchu cos stalo bo cos tam zrobila. Niezle pierdoly! ja jestem zdania ze jak sie bedzie mialo cos stac to sie stanie i niestety na tyle na ile mam wplyw to wiadomo staramy sie przestrzegac a reszta typu uduszenia pepowina itd no coz nie mozemy nic na to poradzic. Nie myslmy o tym bo aby czarne mysli do glowy przychodza 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek ooo to już za dwa dni! 🙂 to będą fotki 😁
Krwawienia z nosa też mam tzn nie wycieka nagle sama z siebie, tylko jak dmucham nos :/ no i nie codziennie. Różnie z tym bywa.
Zemdleć nie zemdlałam ale jeszcze troche i pewnie bym leżała bo już ciemno się robiło przed oczami. No mam nadzieję, że to wszystko od upału. A co w przypadku anemii? Co się wtedy robi? Jakieś konkretne leki?
I dziękuję za komplement dla małej ☺️
No i co do zabobonów to szłoby zwariować przestrzegając tych bzdur 🙃 moja będzie alkoholiczką, o ile liczy się pochlapanie wodą przy myciu zębów 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ifyou zdjęcia prześliczne, super widać, piękna dziewczynka, gratuluję, też bym już chciała wiedzieć płeć a to dopiero 30 sierpnia usg, może tym razem się dowiemy i będą szczegółowe badania. Mi morfologia wyszła na granicy anemii i łykam żelaz,o zobaczymy na następnych badaniach czy coś podniosło. Idę jeść obiad, a i wózek w końcu zamówiony nareszcie cieszę się bardzo ;-) Pozdrowionka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ifyouliftmeup alkoholiczka powiadasz 😉 dobre! 🙂
Co do usg to ciesze sie niezmiernie ze bedzie 3d4d 🙂
A na anemie no to wlasnie zelazo i witamina b12 (to ja dostalam) a krew z nosa to wlasnie zaczyna leciec ot tak sobie, doslownie ciurkiem...
No ale maly podjadacz wiadomo ze podjada heh 😉 niech je na zdrowie!!! Mamcie do kupy sie pozbiera pozniej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze a mnie od wczorajszego wieczora kuje w dole brzucha po bokach, bardziej z prawej strony i to dość mocno nie cały czas ale dość często jutro mam wizytę u lekarza ale nie wiem czy czekać do jutra ....niby nic strasznego się nie dzieje ... przed wczoraj mnie "gniotło i uwierało" w lewym boku....myślałam że to może dzidziuś się źle ułożył ale przecież on jest jeszcze mały...już sama nie wiem ale jak się ból nasili to chyba pojadę do szpitala 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...