Skocz do zawartości

Mamy Styczniowe witajcie:) | Forum o ciąży


Abby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Katarzyn napisał(a):
asiek83 napisał(a):
Ja kupiłam bawełniane ale nie takie wysokie - sięgają do połowy brzucha ale się fajnie rozciągają

ja mam dwie pary takich bawełnianych ale zdecydowanie dupsko mi się w nich gotuje, więc po domku chodzę tylko w sukience, na wyjście niskie majtole, a jak się ochłodzi to pantalony wejdą w użycie 😉
hehe i maz cie nie zaczepia? moj jakby wyczul ze nie mam majtek to by mi spokoju nie dal 😁 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja przytyłam 3 kg a mam wrażenie że z 10kg... mój mi jeszcze nic nie mówił ale coś czuje że jak mi zaraz coś palnie to mnie zatka.. ☺️ A co do libido to ochota poszła w góre..ale z moim na odwrót..prawie dwa tygodnie tłumaczyłam mu że się nic złego nie stanie, że to nie szkodzi...A jak mu przetłumaczyłam to na drógi dzień po stosunku rano zaczełam krwawić..to wtedy wyjeżdziłam się po szpitalach i lekarzach i okazało się że krwiaczek mały się rozlał...a już się wtedy wystraszyłam że będzie po dzidzi.. 🤢 Zwłasszcze że już raz to przeżyłam... 😞 🤢 A teraz już jest dobrze, i ze mną i z moim i z dzidzią.. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no z nimi to nieraz jak z dziecmi wszystko powoli trzeba tlumaczyc. moj ma znow tak ze jak go cos interesuje to sobie w internecie sprawdzi i sam wie. akurat kilka razy mi sie zdazylo tak ze lekarz zamiast pomoc to chcial zaszkodzic (moze nie specjalnie) ale jakby sluchal to by sie nie stalo i oby dwoje mamy tak ze lepiej jeszcze poczytac na dany temat w internecie podowiadywac sie i miec wieksza pewnosc a w razie watpliwosci pojsc do innego lekarza,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiek83 napisał(a):
Mojemu na szczęście podoba się mój okrągły brzuch i całe szczęście że tylko on się powiększa a nic nie idzie mi w szerz...
mi to bardzo cycory urosly 🤪 z tego sie ciesze, w dupsko tez troszke i w uda ale jeszcze tragicznie nie jest. moj M ma tez spory brzuszek i jak mi dogada a mi sie nie spodoba to mu odgadam np. ze ja w styczniu zgubie brzusio a on nie. zazwyczaj jest to na zarty 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mój znów jest przed potopowy i dla niego może komputera i internetu nie być no chyba że chce jakieś nowe auto kupić to co innego...Ale jeśli chodzi o zasilenie informacji na dany temat to przychodzi do mnie i albo wiem, a jak nie wiem to wysyła mnie do lekarza...bo się boji żeby się sytuacja sprzed roku nie powtórzyła... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Margaritaee napisał(a):
A mój znów jest przed potopowy i dla niego może komputera i internetu nie być no chyba że chce jakieś nowe auto kupić to co innego...Ale jeśli chodzi o zasilenie informacji na dany temat to przychodzi do mnie i albo wiem, a jak nie wiem to wysyła mnie do lekarza...bo się boji żeby się sytuacja sprzed roku nie powtórzyła... 🤢
no pewnie jezeli raz juz sie sparzyl to nie ma co sie dziwic... to fajnie masz chociaz nikt ci nie zabiera kompa, ja ze swoim to musze nieraz walczyc o komp. on tylko nieraz w nocy odpoczywa i to nie zawsze bo moj jak mial wolne to byl tak wyspany ze pol nocy mogl sobie siedziec i cos tam ogladac 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agniesia20 napisał(a):
Hej dziewczyny 🙂 tak wczoraj pisałam, że jeszcze nie czuje kopniaków a tu niespodzianka. Siedze u fryzjera a tutaj nagle zaczął kopać jak oszalały hehehe 🙂 miedzy mną a moim jest 4 lata różnicy 🙂


A ja już nie mogę się doczekać tych kopniaków 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agniesia - gratuluje i witam w klubie, bo wlasnie i ja sie pochwale, ze DZIS poczulam pierwsze wyczekane KOPNIACZKI 🤪 🙃

Ja od mojego ukochanego T jestem starsza o rok, moja mama od Taty tez o rok i siostra od meza tez o rok - u nas to chyba rodzinne 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...