Skocz do zawartości

Mamy Styczniowe witajcie:) | Forum o ciąży


Abby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
A u mnie imię wybraliśmy razem...a le jednak można powiedzieć ze ja 😁 Bo mój chciał żeby synek miał na imię Ivan a ja powiedziałam że może być ale na drógie tak a na pierwsze ma być albo Igor albo Oskar albo Alan 🙂 I mój postanowił że Igor bo również mu się podobało.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witam 🙂
Ania_ust ja ostatnio jak miałam przeziębienie, to leczyłam się taką miksturą: w blenderze rozcierałam pół cytryny, ze dwa ząbki czosnku, miód naturalny i sok malinowy, robił się z tego soczek i piłam powolutku by przechodziło przez gardziołko... No i na gardło zawsze jednak pomagał mi czosnek albo ostatni mój "wynalazek"- płukałam dobrze gardło płynem do płukania jamy ustnej i zębów, fajnie dezynfekował gardło i łagodził podrażnienia 🙂 Mam nadzieję, że coś Ci pomoże 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a u nas imie tez wybralismy razem. najpierw jak nie wiedzielismy jaka bedzie plec mial byc kuba, mi sie strasznie podobalo ale jak sie okazalo ze bedzie synio to moj stwierdzil ze mu sie nie podoba i po dlugim szukaniu stwierdzilismy ze jedyne imie jakie obojgu nam sie podoba jest kacper 🙂 i tak juz zostalo 🙂

oj wspolczuje przeziebienia 😞 mnie na szczescie omija teraz 🙂 staram sie ubierac na cebulke 😁 😁 daga a ty to chyba wymeczona ze tak zadko tu zagladasz dzis 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas kwestia imienia do tej pory nierozstrzygnięta... 🥴 Mąż już nawet ponagla byśmy coś w końcu wybrali, kilka typów mamy, ale jeszcze ciężko się tak zdecydować na dobre... A co będzie, jak imię całkiem nie będzie pasować do małego?? 😉 To nie takie proste 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no właśnie 🙂 tym bardziej , że na całe życie 🙂
u nas było tak , że podawałam jakieś propozycje , ale mojemu mężowi nic się nie podobało 😁
to powiedziałam , żeby On coś zaproponował
to stwierdził , że jedyne co Mu się podoba to Kuba 😁
a swoją drogą to powiedziałam Mu , że pokrzyżował mi plany 😁
bo ja od dziecka miałam wymyślone , że jak będę mieć syna to będzie Łukasz 🙂
a tu zmiana planów - bo mężuś ma tak na imię 😁 normalnie zabrał mojemu synowi imię 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania powiem Ci, że teraz mi się z męskich imion też najbardziej chyba podoba imię mego męża 😜 Krzyś 🙂
A wśród naszych typów ciągle Franek, Staś, Gabriel... Tylko, że raz jedno, raz drugie, raz trzecie wysuwa się na prowadzenie, więc póki co, zostaje bez jednoznacznego wskazania 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Otóż to, decyzja co do imienia w 100% należy do rodziców i nikomu nic do tego, nikt się nie powinien w to wtrącać!
Mój mały od kilku dni zaczął się mocno wypinać, chyba już mu miejsca mało 😉 Czasem to aż nieprzyjemne jak we wnętrzności uderzy... Do tego trochę zgaga dokucza, ale jeszcze nie jakoś tragicznie... Ogólnie nie mogę narzekać 😎 Mały daje żyć mamuśce 🙂
A jak Ty żyjesz michasiu??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak tam dziewczyny 🙂 Ja dziś cały dzień jem i się najeść nie mogę....idę zaraz po jakiś jogurcik.... 😁
Dziś mnie naszła chęć na kiełbaskę z grilla....już miałam chęć iść rozpalać, ale zimno mi się zrobiło i wlazłam pod koc i dopiero co z pod niego wyszłam.. 😁 😁 Dziś mój K prawie cały dzień siedział na allegro w poszukiwaniu butów, a dopiero przed minutą je zamówiłam...się śmiejęz niego że z nim to gorzej jak z babą 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a no my jakos zyjemy 😁 maly tez sie wypina ze az nie raz boli 😜
a tak to momentami mnie cos z lewej stony na dol ciagnie i musze wtedy noge lewa wyprostowac 😞
hehe margerita ja tez dzis 2 jogurciki wciaglam zaraz ide po 3 😁 😁
no faceci narzekaja na baby a sami nie lepsi 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oki laseczki ja myskam lulu rano do lekarza znow 🤢 naszczescie mama ze mna jedzie bo kuc mnie beda a ostatnio slabo mi sie robi 😮 😁 i oblece pare lumpow moze cos dla siebie znajde 😁 😁 😁 bo znow dzis 😁ture ciuchow musialam schowac bo za krótkie, za ciasne itd 😲 😮 🙃 tesknie za swoimi ciuchami 😁 😁 same namioty teraz nosic musze 😁 😁 niewiem kiedy wroce wiec nie rodzic mi tu a jak cos to pisac do mnie na tel 😁 😁 daga ma moj nr jakby ktos chcial jeszcze to pisac przesle na priw 😁 😁 😁 dobranoc kochane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam w mroźny i śnieżny poranek 🙂
ja od 4 już nie śpię ,a do rannych ptaszków nie należę 😁
katar tak dał mi się we znaki , że średnio co godzinę się budziłam
i nie mogłam oddychać 🤨
mężu też ma mnie dość 😁 i chyba dziś będzie spać z córcią w pokoju 😁 😁
wyprawiłam córcię do przedszkola - a dziś mają wycieczkę więc była bardzo podekscytowana 😁
więc cały dzień Jej nie będzie , powrót mają mieć ok 17 🤪 j
ak na 6-cio latki to baaaaaaaaaaaardzo długo 🙂 mam nadzieję , że będzie zadowolona 🙂
miłego dnia dziewczyny 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂
Nie mogłam się tu ostatnio wcale zalogować pf.. nawet strona mi nie wchodziła, mimo czyszczenia plików cookie itd 😜 teraz zamiast wchodzić od razu na stronę po nie udanej próbie, google - brzuszek.net - forum i ta da jestem 🙂 ale mam nadzieję że już będzie mi normalnie funkcjonować ta stronka 🙂 Zastanawiałam się przez weekend czy któraś z was przypadkiem nie urodziła a tu na szczęście cisza.
Mnie ostatnio strasznie twardnieje brzuś, szczególnie w nocy jak wstaje do córci.. ale przecież muszę ja.. bo jak męża szturcham żeby do niej poszedł to się przekręca na drugi bok 😠 oj jak mnie to denerwuje to jego wykręcanie się w nocy 😮
Dziś jadę na zajęcia do szkoły, nie chce mi się ale muszę. Niedługo mają być egzaminy semestralne tzn oni chcą je robić w styczniu chyba to ja nie wiem jak to będzie 🥴 mogli by mi jakąś ulgę dać heh ale wątpie 🥴
Muszę wyciągnąć sanki z piwnicy dla córci.
Ok idę troszkę poleżeć, rozruszać synka w brzusiu po nocy bo się leniem robi za bardzo.
Odedzwę się na wieczór pa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuski!!!
Ale zimno...brrr...plaszczyk poszedl w ruch 😲
Byłam u doktorka,wszystko ok,ale mam jakies uczulenie na plyn do higieny intymnej...i musze zmienic bo swedzi jak nie wiem...;/
A tak pozatym polozna stwierdzila,ze brzuszek nizej i ze twardy,wiec powiedziala ze najwyzej 3 tygodnie jeszcze.Kurde to akurat swieta...ehem... 😠
no ale coz...jakos to bedzie;D zobaczymy;p
malutka wazy juz podobno 3300 ...duzaaaaa... ☺️ 😉

Michasiu a wczoraj to bylm tak spiaca ,ze nie mialam nawet sily pisac;p
hihi 😉
mnie sie lepiej oddycha wiec czuje,ze sie obnizyl brzus 🙃 maluttk poruszona przez polozna mi podskakuje!;p
a co tam u was?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daguza no to widzisz, będziesz miała fajne święta.
Mnie w nocy nie daje spokoju ten twardy brzuch 😞
Ok ja się zbieram do teściów,sanki przyniosłam z piwnicy tylko jeszcze dziś zostaną one w domu 🙂
Miłego dnia, do wieczorka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
daguza1234 napisał(a):
Hej mamuski!!!
Ale zimno...brrr...plaszczyk poszedl w ruch 😲
Byłam u doktorka,wszystko ok,ale mam jakies uczulenie na plyn do higieny intymnej...i musze zmienic bo swedzi jak nie wiem...;/
A tak pozatym polozna stwierdzila,ze brzuszek nizej i ze twardy,wiec powiedziala ze najwyzej 3 tygodnie jeszcze.Kurde to akurat swieta...ehem... 😠
no ale coz...jakos to bedzie;D zobaczymy;p
malutka wazy juz podobno 3300 ...duzaaaaa... ☺️ 😉

Michasiu a wczoraj to bylm tak spiaca ,ze nie mialam nawet sily pisac;p
hihi 😉
mnie sie lepiej oddycha wiec czuje,ze sie obnizyl brzus 🙃 maluttk poruszona przez polozna mi podskakuje!;p
a co tam u was?


Szok 🤪 🤪 czyli jednak w grudniu chcesz się wysypać 😁 😁
Najważniejsze , że wszystko ok 🙂 To może i do 4000g dojdzie malutka 🙂
Mi coś się wydaje , że mój synuś też będzie duży 😮 🙂 oby poród poszedł szybko 🙂
faktycznie 3 tyg to mało czasu i wypada równo w Wigilię 😁
choć w sumie jeśli już masz rodzić to lepiej przed , żeby na święta być już w domku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ttinka napisał(a):
Daguza no to widzisz, będziesz miała fajne święta.
Mnie w nocy nie daje spokoju ten twardy brzuch 😞
Ok ja się zbieram do teściów,sanki przyniosłam z piwnicy tylko jeszcze dziś zostaną one w domu 🙂
Miłego dnia, do wieczorka


kurcze tak smutno swieta w szpitalu,no ale coz poradzic... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...