Skocz do zawartości

Mamy Styczniowe witajcie:) | Forum o ciąży


Abby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A ja nie mogę spać :/ Gazy mnie męczą, niestrawność mnie męczy, zgaga mnie męczy :/
Jak człowiekowi na co dzień nic nie dokucza to potem ciężko sobie z takimi drobnostkami dać radę :P
Doncia trzymam mocno kciuki za Ciebie i Twoje maleństwo... Buźka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też coś spać nie mogę... 😞 Jak leże na prawym lub na lewym boku to mnie żebra bolą, a jak na plecach to ciężko mi oddychać.. 😞 W nocy wstawałam 3 razy bo zgaga mnie paliła i do tego siusiu....
A synuś z samego rana tańcuje.. 😁 Dziś jedziemy z mojim K po materacyk i pościel i takie tam duperelki.. 🙃 😁 Ciekawe czy znajdziemy coś co by nam razem odpowiadało.. 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
doncia - trzymaj się i przede wszystkim myśl pozytywnie! teraz w szpitalach jest tak dobry sprzęt,że na pewno wszystko dobrze się ułoży 🙂

daguza - ten wózek jest faktycznie cudny 🙂

U nas model wózka wybierał mąż - mnóstwo godzin przy tym spędził...A ja wybieram tylko kolory 🙂 Za jakieś dwa tygodni go kupimy:
http://allegro.pl/jedo-fyn-4ds-2012-recaro-akcesoria-cz-wa-dk1-i2803693417.html

kolor 230

na kremowej ramie.

Ja wczoraj byłam po raz trzeci na glukozie...Znowu pół dnia w szpitalu. Wyniki w normie, ale muszę jeszcze raz jechać w 35 tyg ze względu na cukrzyce w rodzinie...Eh...A w zeszłym tygodniu miałam niespodziewaną wizytę u lekarza, bo znowu stwardniał mi brzuch - we wtorek wieczorem się gwałtownie schyliłam i jak mnie złapało, to całą noc i cały dzień trzymało i bolało. Ale wszystko ok - szyjka trzyma. Lekarz zapisał mi Scopolan i przeszło bardzo szybko - No-Spa już na mnie nie działa za bardzo. Ale przy okazji dowiedziałam się, że Mały waży 2kg. W ciągu 2 tyg przybyło mu 600g. Dużooo.....A jutro znowu na wizytę - tym razem planowaną. Mam nadzieję na jakieś fajne zdjęcie 4D 😁

Trzymajcie się, w szczególności doncia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki we wtorek.
Wlasnie sobie wstalam,bo troszke zajec domowych itp.ALe bede tu dzis zagladac na odpoczynek 😉
malutka spala ladnie w nocy,teraz sie obudzila 😉

DONCIA nie przejmuj sie ,wszystko bedzie dobrze.My jjestesmy z Toba!!!!:* daj znac co z Toba i Twoim skarbem!

PEG - cos nie chce mi sie ta Twoja stonka otworzyc...:/ kurcze...
ja lece do lekarza za tygdzien,ale tym razem pewnie bez USG...;D
tylko zalezy mi zeby mi szyjke sprawdzil.... 😉 \\
tez sie zle czuje..ucisk tu i tu...
ale jeszcze troszke!!! Miesiac i bedzie juz ok;*** a moze urodzimy wczesniej 😉

Buziaki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No cześć.
Doncia 3maj się tam i mam nadzieję że będzie wszystko ok.
Co do baldachimów to posiadam, ale nie wiem czy będziemy go zakładać.
W czwartek idę na wizytę, ciekawe co mi ciekawego doktorek powie..
Daguza ja ma zajęciach też już nie mogę wysiedzieć, ale próbuje 🙂
Coraz bardziej robi mi się ciężko, źle, oj same wiecie 😉 Strasznie szybko się męczę a wtedy mam karuzele w głowie, duszno a nawet gorąco mi się robi no i ledwie oddycham 😞 🤨
Ale ze mnie maruda 😜
Hm.. chyba muszę wybrać się do apteki po zakupy, póki jeszcze jakoś funkcjonuje.. już kiedyś miałam się tam wybrać ale mi plany nie wypaliły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja dzis przejde sie do tego lekarza,bo znow mm jakies zapalenie...szczypie,swedzi...zwariowac idzie.Wiec mam nadzieje,ze jakis antybiotyk dopochwowo dostane 😜
uff...pogoda swietna,to mozna sie lzej ubrac bo oddychac ciezko...
Nasza Doncia ni nie pisze...moe ja tam kroja ...kurcze...oby jeszcze troszke poczekali...

Moja malutka buszuje, i nie daje zrobic mi obiadku hehe 😁
lece,do potem!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daguza bo ci co nie byli w ciąży lub nie są, albo co niektórzy faceci to wiesz jacy są aby jęczą albo coś przy chapać z potrafią ale kij im w oko 😉 ja jak coś to uchylam okno i już 🙂
A ja właśnie przygotowałam sobie wszystko na obiadek, aby włączyć piekarnik i wstawić kartofelki i cacy 😜 dziś pulpety w sosie pomidorowym z serkiem, ziemniaczki i jakaś sałatka.
Coś mi się wydaje że Doncia dziś nie będzie miała czasu napisać co u niej, mam nadzieje że z nimi wszystko ok.
Mani mi się zjeść coś słodkiego, więc lecę po torebkę bo mam marsa 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeden dzień mnie nie było a Wy tyle naprodukowałyście stron 😮

ja wczoraj byłam z moim u mojej mamy...odebraliśmy wózek dla Antka, załatwiliśmy odpis skrócony aktu małżeństwa do rejestracji dziecka, kupiłam pieluszki flanelowe (3 szt.) 🙂 dzisiaj założyli mi Holtera i do jutra chodzę z tą maszyną 🙂 jutro zdejmą, w piątek mam dentystę a 6.12 kardiologa i ostateczna decyzja czy cc czy sn 🙂

teraz idę Was poczytać i zobaczyć co u Was bo oszalałyście z tymi postami 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Margaritko nie martw się rozstępami  takie uroku ciąży. Później zrobią się bielutki i ledwo widoczne  a powiedz czy smarujesz się czymś?? Ja smaruję bebzonka 2x dziennie kremem z rossmanna taki za 10 zł kupiłam  i póki co nie mam roztępów, a powiem, że na dupci mam sporo starych, więc spodziewałam się że i na brzuchu wylezą …

A jeśli chodzi o moje fizyczne samopoczucie to też nie jest fajnie. Męczą mnie skurcze jak tylko coś zaczynam robić, więc leżę bo chcę Antka przetrzymać do stycznia. Spojenie mnie boli masakrycznie, biodra…masakra…a mały non stop urzęduje przy pęcherzu i aż mnie prądy przechodzą jak tak porządnie uderzy…

Majteczek poporodowych mam 2 pary i wystarczy tyle, moja siora zużyła tylko 3 pary bo w domku chodziła już w zwykłych gatkach 

Ania_ust ja mam wózek baby active break er używany…o taki: http://www.babyactive.pl/breaker/ jest lekki i bardzo fajnie się prowadzi. Ma duże pompowane koła  i wygląda na bardzo ciepły 

Doncia trzymamy kciuki z Antosiem za Was  nie martw się malutki już da sobie radę jesteś już w 35 tc i nawet jak się urodzi to będzie ok. :*

Daguza pewnie że dam znać jaką decyzję podjął kardiolog…co raz bardziej się boję….
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia

kochana nie boj sie bo i tak musisz urodzic,tak tak tez sobie to wmawiam a sama sie bardzo boje...;/ ale juz chce miec malenstwo w ramionach,uslyszec ten pierwszy krzyk... 😉

fajny wozeczek rowniez wybralas 😉 wszystkie mamy guscik co do tego;p

mnie tez mecza skurczem,a magnez nie pomaga niestety za bardzo...
tez chcialabym donosic do stycznia,chodz z drugiej strony ciiaza bardzo mi juz doskwiera...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
daguza ja się porodu nie boję 🙂 boję się, że urodzę za wcześnie...Wy już tak wysoko jesteście a my w czwartek skończymy dopiero 32tc ....oby do 36 tc a najlepiej do 38 🙂
ja mam zalecone brać no spę forte 2x1, ale biorę tylko na noc...nie chcę faszerować dziecka niepotrzebnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...