Skocz do zawartości

Mamy Styczniowe witajcie:) | Forum o ciąży


Abby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej dziewczyny.
Widze, ze cos te nasze styczniowe bobaski za bardzo sie nie spiesza na swiat 😞 ja sie jeszcze doleczam z zapalenia oskrzeli, jak tylko przejdzie mi kaszel to bede probowac z tymi ananasami, ostrymi potrawami itp, do przytulania cos mi sie nie garnie ale w ostatecznosci nawet na to pojde 😉 jak sobie pomysle ze w 34 tyg lezalam na podtrzymaniu a teraz nic sie ruszyc nie chce, tylko te beznadziejne przepowiadajace skurcze ni w kij ni w oko, grr..
Powodzenia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
..a ja nadal 2w1. Nic się nie rusza... 😠
Dziś maluszek ładnie się ruszał i jestem już spokojna...uff 😎 😉 Teraz ma czkawkę... 🙂 (Często coś ostatnio)
Dziś cały dzień leniuchuje bo to wkońcu już ostatnie dni! 🤪
Widze że Agucha masz taki sam termin jak i Ja 😁 Zobaczymy co z tego będzie 🙂 😉
Coś się ostatnio ało dziewczyn tu odzywa... 🤔 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aaa....wczoraj jak się położyłam coś strasznie zaczeło mnie kłuć po piersiami po prawej str, a zaraz się tam ręką dotknełam i pojawiła siętam taka duża gula...to chyba malutki tam nóżki wsadził bo zaraz znikła i to było takie dziwne uczucie... 😉 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello 🙂 melduje się i ja 2 w 1 😉
noc miałam taką średnią , bo to i kaszel i katar ale już lepsza ta noc od poprzedniej 😉
poszłam po córcię do przedszkola i z powrotem już w połowie drogi tak mnie krzyż zaczął boleć 😮
że już myślałam , że nie dojdę , co jakiś czas kłujące skurcze i prawie cały czas brzuch twardy 🤔 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a tak w ogóle to nie wiem , czy mi przypadkiem wody nie odchodzą tak powoli - kropelka po kropelce 🤔
bo tak dziś już ze 2 razy np.siedziałam i poczułam jak mi się tak trochę wilgotno robi 😮 😁
do ubikacji i wkładka trochę wilgotna , i nie od śluzu , czy moczu bo wkładka była normalna , nie zabarwiona. Na początku pomyślałam , że to może od globulki ale po globulce to miałam tylko ślady tak jakby proszku na wkładce. i już sama nie wiem .
macie też tak ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi tak, ale wtedy niestety to byla ciutka sisiu ☺️ i to tez nie ma zadnego koloru ani nic...Raz nawet mialam tak, ze sie wystraszylam, bo powaznie myslalam, ze mi nieco wod odeszlo, ale to nie bylo to,a le naprawde latwo sie bylo pomylic. No, ale u Ciebie moze byc inaczej, moze akurat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dokładnie Aniu, tak jak pisze Madzia, lepiej przyglądaj się temu uważnie.

Ja właśnie wyszłam spod prysznica bo znowu brzuch niemiłosiernie mi się napina. Dodatkowo mała znowu mi na nerwie leży i prawie nie mogę chodzić na prawą nogę. Mam nadzieję, że się przesunie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki 🙂 ja nadal 2w1 choc po ktg polozna stwierdzila ze sie ruszylo mam skurcze bolesne ale nie regularne 😠
2 raz wyciagneli mi welflon i pewnie pojade na porodowke 😁 smieje sie bo jak bylam za pierwszym razem zalozyli mi welflon i kazali sie bronic przed sciaganiem ale polozna mi sciagnela a 2 godziny pozniej na porodowke mnie wyslali i musieli drugi zalozyc a jak wychodzilam to powiedzieli ze jak bede chcieli sciagnac to mam uciekac 😁 😁 ale zrobil mi sie zator reka czerwona wkolo welflonu i bolala dlatego sie nawet nie bronilam 😁 🙂 zycze wam spokojnej nocki laseczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu - wlasnie sobie cos przypomnialam. U nas ponoc mozna dostac takie specjalne wkladki higieniczne czy cos takiego, ktore pozwalaja stwierdzic czy wyciekajacy plyn to faktycznie wody, czy np mocz czy cos innego. Nie wiem jak sie to nazwa, czytalam, ze moze nie nalezy do najtanszych, ale moze byc pomocne pod koniec ciazy jak sie ma watpliwosci czy wlasnie np wody odeszly. Nie wiem czasem, czy jesli sa wody to jakis kolor szczegolny sie pojawia. Moze mozesz poszukac i jak Ci sie tak dzieje, to moze mozna by bylo sprobowac? Dla swietego spokoju? Teraz sobie o tym tak przypomnialam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja oczywiscie dalej 2 w 1 i znow mam powtorke z rozrywki , tzn wieczor nadszedl a mi brzuch znow zaczal twardniec co jakies 20-25 min srednio (bo rozne odstepy, raz dluzsze raz krotsze, ale tak caly wieczor znow od 18 zapisuje sobie - to juz 5 godzin. W ciagu dnia mam tak, ze pare razy mi sie brzuch postawi, ale to ,ze mam np 1 nie znaczy, ze za jakas chwile sie pojawi kolejny, a tu teraz wlasciwie mozna sie spodziewac - kwestia tylko za ile . A jeszcze ,zebym miala aktywny dzien , to bym zrozumiala, ze na wieczor mi sie tak dzieje, ale ja w zasadzie caly czas siedze spokojnie i raczej sie nie forsuje. To juz 3-i wieczor tak, ze te niebolace, srednio regularne, ale jednak pojawiajace sie w jakims schemacie skurcze mam. Dziwne nie??
Jutro mam wizyte u poloznej to sie spytam, a moze mi sie uda i mi jaki masaz strzeli 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam,
I ja melduję się 2w1. Tak samo jak u ciebie Madziu cały czas mam skurcze przepowiadające a poza tym nic więcej się nie dzieje.
Dzisiaj odebrałam wynik crp - poziom trochę podwyższony - zobaczymy co powie lekarz w piątek
Mała trochę się rusza a brzuch twardnieje co jakiś czas...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
daguza1234 napisał(a):
hej dziewczynki.
Zajrzalam do Was,bo malutka wlasnie spi.

My jestesmy sobie w domku.Malutka spokojna,tylko duzo cyca doi .A ja taka obolala ze az brodawki pekaja,straszne...
zajrze do was jak znajde wiecej czasu.A WY do dziela kobietki!!!


Zazdroszczę, że już maleńką możesz tulić przy sobie - ja nadal w dwupaku czekam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki 🙂 ja juz nie bede nic pisac ze nie urodzilam 😞 bo sama jest zdolowana juz.. w szpitalu grypa panuje i nie mozna chodzic po korytarzu 😞 nudy jak nie wiem.. skurcze mam takie sobie bolesne 😉 nie regularne wogole. dzis po ktg i obiedzie ide obskoczyc schody moze sie ruszy cos bo ile mozna chodzic z rozwarciem?? smieja sie ze mnie ze bede lazic i dziecko mi wypadnie bo skurczy nie bede miec tylko rozwarcie 😁 😁
daga ja tez ci zazdroszcze 🙂 juz w domciu 🙂 napisz jak tam sie czujesz po cc?
ciekawa jestem kiedy reszta zacznie rodzic bo u nas jakos powolnie to idzie 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
melduję się i ja w dwupaku 😉
noc kolejna taka średnia , brzusio tak jak i u Was Madziu i Asiu co rusz się stawia 😁
i miałam uczucie jakby takiego kłucia w pochwie , ale doczytałam , że pod koniec ciąży może tak być -
Kłucie w pochwie pod koniec ciąży może oznaczać, że drogi rodne rozciągają się i obkurczają. Może to wywoływać kłujący ból. także się nie stresuję 🙂

Madziu znalazłam właśnie info o tych wkładkach. w sumie koszt 3 wkładek to ok 60zł 😮
ale dziś póki co jest cicho więc czekam na rozwój akcji 😉
miałam iść po córcię do przedszkola , ale nie dawno do domu wpadł mój ojciec i powiedział , że na dworze za przeproszeniem piździ 😁 wieje śnieg mocno pada i jest ślisko i on odbierze Majcię z przedszkola 🙂 także fajnie , mogę się poobijać i nie muszę tyle galopować po Nią 😉 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...