Skocz do zawartości

Mamy Styczniowe witajcie:) | Forum o ciąży


Abby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
MadziaW napisał(a):
p.s. a Ty Aniu za pierwszym razem rodzilas naturlanie czy przez cc?


z tą pozycją to mnie rozśmieszyłaś 😁 😁
pozycja jak do jogi albo noga za głowę 😜 😁
już sobie to normalnie wyobrażam jak bym głupkowato wyglądała 🤪 😁 😁

ja za 1szym razem rodziłam naturalnie i teraz też mi lekarz powiedział , że tak się zapowiada 🙂
byle by krócej , bo nie mam zamiaru znów się prawie dobę męczyć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam was laski 😁
Ja nadal 2w1.. 😠 Wczoraj rozmawiałam z moim K i powiedział że bedzie ze mną przy porodzie...ale zanim dojdzie do porodu to jeszcze zmienie zdanie ze 100 razy...
Dziś brzuś coś mnie w dół ciągną jak stałam przy zlewie i znów mnie coś w pochwie kuło.....a w nocy miałam takie jak by delikatne skurcze, ale nie wiem czy to faktycznie to czy sobie już coś uroiłam z tego wszystkiego.... 🤔 😉 A wy jak te skurcze odczuwacie? 🤔 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja margeritka czuje tak: niewiem czy bolal cie brzuch przy okresie ale bol jest identyczny tyle ze on sie nasila i potrzyma z pare sek niewiem moze 15 (choc przy tym bolu jak ja czulam ze te 15 sek to z pol godz)i potem powoli powoli spada i jest chwila ulgi i znow (ja np. jak nasilal mi sie skurcz musialam gumke od majtek podnosic do gory i nie moglam sie ruszyc doslownie jeszcze wiekszy bol przy tym czulam) najlepiej bylo jak stalam i moglam sie tak jakby wypiac do tylu ulge przynosilo lekka lub polewanie brzucha woda (pod prysznicem)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie też brzuch boli jak na okres - nawet dzisiaj rano wstałam tak zaspana że pognałam do łazienki zobaczyć czy tego okresu nie dostałam... (ale to chyba dlatego, że nie mogłam spać pół nocy)
Skurcze mam co jakiś czas, nieregularnie niestety i nic poza ty, czop śluzowy nie odchodzi więc czekam nadal...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A malego to juz wcale nie czuje. Czasem tylko jak stopka mnie gdzies tam stuknie i wieczorem sie pokreci kilka sekund, jakby sie ukladal do snu i to by bylo na tyle. Nic mi nie odchodzi, o zadnych czopach nawet nie marze. Bede chyba pierwsza kobieta na swiecie, ktora nigdy nie urodzi 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agucha napisał(a):
A jeszcze mam pytanie do michasi- twoj maly mial polozenie miednicowe, a pozniej juz glowkowe, czulas zeby sie przekrecil albo zauwazylas, ze inaczej ruchy czujesz? Bo moj chyba tez ma tylek nie tam gdzie powinien tak cos czuje :\
ja nie czulam zadnej zmiany nawet ruchy tak samo czulam a sie jakos okrecil 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cały dzień w Krakowie, ale Mikołaj nie zmienił zdania... :/
\Spotkanie tak jak przypuszczałam do miłych nie należało... nawet było gorzej niż myślałam, ale nie chce mi się nawet o tym myśleć 😞
Kładę się chyba spać bo do niczego się nie nadaje... Trzymajcie się :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie po masazu szyjki mniej twardnienia brzucha niz przed tym masazem - fajny bezsens. Wcale nie jestem zadowolona, wrecz sfrustrowana i wszystkiego zaczyna mi sie odechciewac 🤢

Do tego synus ma stan jakis podgoraczkowy, a ja nawet nie wiem czemu, bo nie ma ani katarku, ani kaszlu...nie wiem...Zobaczymy jak sie bedzie jutro czul.. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...