Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kwasiek juz troche sie poznalysmy i wiem zes twarda kobita 🙂 CC to nie koniec swiata 🙂 z tego co wiem (zrodlo raczej dobre z sr) jesli pierworodka ma ulozenie posladkowe nawet nie ma dyskusji tylko CC, zadko (ale sie zdaza ze na sam koniec dzieciatko sie obraca).
Kochana nie taki diabel straszny... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kwasiek, no to nosisz tajemniczą osóbkę, może następnym razem uda się zobaczyć albo będziecie mieć kinderniespodziankę 🙂 Najważniejsze, że zdrowo rozwija się 🙂
U mnie przy 4 podejściu udało się określić płeć trwało to od 16 do 29 tc.

Szczerze mówiąc lekarz na ostatniej wizycie nie mówił nic o ułożeniu, tylko sprawdzał moje wyniki, tętno dziecka i wreszcie określił płeć. Na pewno wiem, że w 25 tc Olcia była ułożona miednicowo.
Następna wizyta ma być ponoć szczegółowa, więc liczę na to, że dowiem się ile waży i mierzy córcia, jak jest ułożona itd.

Laaf, no cóż trzeba będzie podjąć decyzję, wóz albo przewóz.

Marcyś - Wesołych Świąt Wilekanocnych i udanego uciekania w dniu Wielkiego Lania 🙂 Ps. nawet pomimo deszczu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kwasiek nasza igusia jest ułożona w poprzek ale lekarz mówił że ma dużo wód płodowych i jeszcze się powinna przekręcić.... no cóż zobaczymy he he

a u was to może jednak będzie dziewczynka bo mówią że przeważnie dziewuszki są takie wstydliwe...

Anulka my też ze względu na kase mieszkamy z teściami a w planach mamy budowę domku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a tak odbiegajac od tematu... 🙂

siedze sobie na youtube i sobie muzyczke slucham 🙂 wlasnie dzis z moja corcia rozmawialam ze przydaloby sie jakies wspolne balety zaliczyc 😉 a ona do mnie ze chyba mnie pogielo z tym balastem 😜 zeby zalagodzic to u nas norma takie gadanie...ona juz sie zaczela zachwycac brzucholem 🙂
ale powiedziala ze jak urodze to sprzedac Dawida i z nia sie wypuscic 🙂 taaaaaaaa bo ja patykiem robiona skubana mysli ze do jakiejs doroslej knajpy ja zabiore 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki, ale macie produkcje 🙂
Laaf no wlasnie jak Twoja Kamila zareagowala na wiadomosc, ze bedzie miala rodzenstwo?
Kwasiek masz duzo teraz na glowie to moze stad ta reakcja macicy, a masz bolesne te skurcze?Probowalas no-spy?

Ja specjalnych problemow z tesciami nie mam, ale mieszkac z nimi bym nie chciala 🙂 Mieszkamy z moim tata, bo on z kolei mieszka sam, a ma duzo miejsca 🙂 Generalnie w ciazy mam jakis odrzut od wiekszosci ludzi(czyt. tesciowa) i straszna maruda sie zrobilam i wszystko biore do siebie i mnie wszystko wkurza. I najbardziej lubie przebywac z moim mezem i popisac na brzuszku jeszcze lubie 🙂
Ide ogladac you can dance 🙂Buziaki:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
OOO mialam jeszcze napisac, ze na ostanim badaniu 4 tyg temu Mala byla glowka w dol ustawiona, ale gin mowila, ze to sie najprawdopodobnie jeszcze zmieni.teraz z kolei czuje ja wszedzie, po bokach, na dole, na gorze, ale podejrzewam, ze jakos tak poprzecznie lezy.W ogole kopie czasami, ale czuje jak wypina sie dupicia lub glowka, a czasami wypina cos drobnego najprawdopodobnie lapke i nia kreci. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Waja reacja na sam plan rodzenstwa byla histeryczna, jedyczka tyle loat i inny ojciec...jak sie dowiedziala ze juz bedzie to pogratulowala ale bez entuzjazmu...pozniej zdarzały jej sie takie dziwne zaskoki z dziwnymi pytaniami ale jakos podolalam, teraz juz jest oki wrecz sie interesuje i jakos zlagodniala w klotniach (bo nerwus z niej jak i ze mnie 😉)
dziewczyny linka Wam dam do piosenki Jacksona, generalnie go nie slucham ( w latach nastoletki owszem, pewnie jedynie Natka moze pamietac ten szal 😜) ale ta piosenka mnie rozwala i to juz od poczatku ciazy
http://www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂
Laaf powiedz mi kobitko jak Ty śmigasz na to swoje 4 pietro? Ja muszę na 1 wejść i juz mi oczy na wierzch wychodzą 😁
Moje dzieciątko było na ostatnich dwóch usg głową do dołu, ale nie przejmuj się kwasiek masz jeszcze kupę czasu ja mam wrażenie, że młoda to non stop gdzieś się przekręca raz do góry, w bok heh... Będzie dobrze więc o cc na razie nie myśl.

Ja dziś byłam w szpitalu w którym chce rodzić, u nowej pani doktor. Miłam dziś ważenie jestem już +4kg i miłam po raz pierwszy ktg-tu również wszystko oki z maleńką 🙂
Troszkę gorzej ze mną, bo mam jakąś bakterię w pochwie- dostałam globułki.
Mam brać nospę raz albo dwa razy dziennie zalęzy jak będe się czuć z tym moim brzuszkiem.
Muszę trzy razy dziennie mierzyć ciśnienie, bo nie jest dobrze. Dziś wieczorem miłam 135/80 i puls 108, jest to niestety za dużo i jak będzie za często powyzej 135 ciśnienie i taki wysoki puls tam nie czekac do wizyty kolejnej tylko szybciutko do niej przyjsc.
Ogólnie bylam przerażona, ale się pozytywnie rozczarowałam-oby tak dalej 😁 hehehe
Jutro dzwonię zapisać się do szkoły rodzenia, która jest za darmo w tym szpitalu.
Marcyś-WESOŁYCH ŚWIĄT KOCHANA
a ja do łóżeczka lecę, bo dzis o 6 rano wstałam i już padam
Miłej nocki Mamusie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laaf ja często słucham Jacksona 😉 lubiałam go jak byłam mała złaszcza jedną piosenke "earth song" do teraz mi to zostało :P ale jest kilka piosenke które puszczam sobie do dziś :P (mimo że nie jestem w twoim wieku :P) hehe

Kruszyna ja jak musze 4 pięto śmigać to też dostaje zadyszki teście mieszkają tak wysoko :P hehe ale to tylko raz w tygodniu 🙂

moja dzidzia w 28 tyg. też była główką w dół ułożona teraz raczej też jest chociaż czasem wydaje się jak by tam salta robiła w kółko 🙂 ale odrazu wiadomo że główką w dół jest jak kopnie mnie solidnie w żebro 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oczywiscie zartuje, jak przypominam sobie uszy to pamietam ze chodzil za mna jak zbity pies (chcial jakos ulzyc) a ja chcialam byc sama tak wiec nie wiem jak to bedzie przy porodzie....pewnie bidulaka mojego wyrzuce z pokoju 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
krew to pojawia sie w razie naciecia albo tuz po porodzie...pytanie jak sobie poradzi z TWOIM bolem, twardy moze byc ale widzac cierpienie moze wymieknac...no i ciekawe czy Ty nie bedziesz chciala samotnosci (jesli kiedykolwiek przezylas potezny bol sama wiesz). Ja bardzo cche rodzinnie rodzic ale jak pisze nie wiem czy poprostu mezusia nie wyprosze z sali...kazdy sam sobie jakos radzi z bolem. Optymistki Wy moje kochane 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja przed ciążą miałam strasznie bolesną menstruację i zawsze gdy zdychałam, prosiłam męża, żeby usiadł koło mnie, a ja kładłam się z głową na jego kolanach. Jakoś mi lepiej wtedy było. Przy porodzie taka pozycja raczej odpadnie 😉

w ogóle dziewczyny, to mój mąż dumny jak paw chodzi po tym usg, bo młode strasznie do niego podobne 🙂 jeszcze go w takim uchachanym nastroju nie widziałam 😉

a co do ułożenia, to u mnie raczej już zostanie to miednicowe, bo ja malutka jestem i tylko tą piłkę przed sobą noszę, więc dziecko ma niezbyt duże pole manewru. Lekarz nawet bał się, że mam za mało płynu owodniowego, ale gdzieś tam niby trochę znalazł, więc powiedział, że jest ok. A małe leży ze stópkami przy główce i w sumie nie wiadomo na części zdjęć, czy ssie kciuka, czy palucha 😁 ale póki mu stopy się nie pocą, to może i palucha do buzi brać - nie mam nic przeciwko 😁

ciekawe kiedy na necie będzie film do ściągnięcia z tego usg. Sprawdzamy z mężem stronkę co 10 minut 😁 nerwica natręctw 😉

Waja, no-spę ostatnio brałam, ale średnio pomaga :/ a też nie chcę przesadzać. Jutro znów kilka rzeczy mam do załatwienia w centrum. Jak będę wracać, to pójdę do ginki i spróbuję osobiście się do niej zapisać.

Młode nóżki prostuje, wypychając mi żebra po prawej stronie.

A, na naszej-klasie wrzuciłam zdjęcie maluszka, więc jak chcecie zobaczyć, to zapraszam 🙂

Kolorowych snów Mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...