Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziewczynki moje poranne obawy wróciły... mała cały dzień się nie ruszała, teraz wchłonęłam duże pudło lodów, ptasie mleczko, uśmiałam się jak nigdy bo mój mąż opowiadał śmieszne historyjki z pracy i nic. Podziubaliśmy też trochę do brzucha to ruszyła się dwa razy tak bardzo leciutko. To nie jest normalne 😞 I jak tu liczyć o 10??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jedz do szpitala, ja mam karte ruchów gdzie pisze że mniej niż 10 ruchów to dziecko może się dusić, a mamy czasu tylko od 4 do 8 godzin żeby je uratowac, ja tez czuję mało ruchów i chyba tez do szpitala pojade, ale to jak przez godz sie nie poruszy jeszcze raz, musi przynajmniej 11 a mój akurat 10 raz sie rusza na szczęscie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o cholerka ... to może ty Agulka lec do jakiegoś lekarza faktycznie , licho nie śpi , lepiej się upewnić...

Judka - trzymaj sie tam w tym szpitalowie 🙂 (nie rozpakowywać nam się tu jeszcze , cholera ...no !!!! )

a ja właśnie pochłonęłam ćwiartkę arbuza , w związku z czym mój młody ma poootężną czkawkę !!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laaf malosolne 😉 smaka narobilas babo!!! ja bylam na malych zakupach, kupilam dwa bawelniane przescieradelka snieznobiale do lozeczka i jedno do wozka na gumkach. Elegansio sie prezentuja, zanim je upiore pogapie sie troszke.
I podusie do karmienia mam 🙂 i takie naklejki chmurki blekitne, jutro bede kleic 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kobiety, ale zrobilyscie mi ochote na lody, zaraz oszaleje, musze je zjesc 🙂

Ja dopiero nie dawno sie zorientowalam, ze moje dziecko mniewa czkawke, fajne uczucie 🙂

Agulka dla swojego spokoju jedz do szpitala.
Judytka a Ty trzymaj sie kobieto mocno i sie nie daj!Apeluje do Twojego dzidziusia:posiedz jeszcze w brzuszku, bo tam jest najfajniej 🙂

Zbieram sie do sklepu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laaf, Ty też na fenoterolu? 🙂 ja mam zakaz brania fenoterolu, podobno może źle na dziecko oddziaływać. W szpitalu mi powiedzieli, żebym się nawet nie przyznawała, że go brałam, bo nie powinno się go brać w domu, nie będąc pod stałą kontrolą lekarza. Co lekarz, to gada co innego. Ale fakt faktem, cały mój pobyt w szpitalu zaczął się od tego, że lekarka powiedziała, że mam bardzo twardy brzuch, żebym odstawiła fenoterol (zapisany tydzień wcześniej przez innego lekarza) i żebym się szybko zgłosiła na izbę przyjęć. Zdziwiłam się, bo nic mnie w zasadzie nie bolało. No ale poszłam. I się okazało po podłączeniu do ktg, że mam bardzo częste skurcze (częste i bolesne), że tętno dzidziusia podczas skurczy bardzo skacze i że muszę się położyć na oddział. Podali mi kroplówkę z nospą, po której miałam w nocy ponad 40 bolesnych skurczy. Rano podali następną i dopiero po niej mi przeszło na tyle, że mogłam spokojnie leżeć. Na i później już było coraz lepiej, więc wczoraj mi odstawili kroplówki i przetrzymali dodatkowy dzień, żeby sprawdzić jak sytuacja będzie wyglądała na samych lekach doustnych.

To tyle szpitalnej historii, tak w skrócie 🙂

Nie wiem czy Zuziek Wam pisała jaki numer wywinęło moje młode 😉 oczywiście nadal nie widać płci (już straciłam nadzieję, że się przed porodem dowiem), ale gdy miałam usg "dowciapne" (pomiar szyjki macicy) tak się dupskiem nastawiało na sondę, że aż lekarz był w szoku 😁 stwierdziliśmy, że to zdrowy objaw, jeżeli to dziewczynka. Gorzej, jeżeli to chłopak 😁

Agulka, podjedź do szpitala, zrobią usg albo zbadają tętno i będziesz spokojniejsza. W sumie tuż przy zgłoszeniu się na izbę od razu położna bada tętno dziecka, więc szybko powinnaś się dowiedzieć co i jak 🙂 na pewno wszystko jest ok, ale lepiej pochuchać na zimne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I nigdzie nie pojechałam bo mój mąż stwierdził, że panikuje 🤔 bo mała może być odwrócona przodem do mojego wnętrza a wtedy jest mniej wyczuwalna. Poryczałam się, podenerwowałam, wykąpałam i położyłam i wtedy królewna raczyła się poruszyć. 10 ruchów na 10 minut-książkowo. Zapowiedziałam jednak, że jak jutro po śniadaniu znowu będą takie cyrki to choćbym sama miała jechać autobusem do szpitala to pojadę. Bo dla jakiej idei mam się denerwować. 😠

Zuziek a jak w ogóle po rozmowie z mężem? Udało się wam dogadać????

Mykam spać więc dobranoc kochane mamuśki:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziweńdoberek brzucholki

ja o dziwo dzisiaj pierwsza aż nie mogę uwierzyć he he
i jeszcze opierdziel zebrałam z samego rana bo teściowa mi wparowała do pokoju i nogi mi wystawały z pod kołdry i przylukała że są troche spuchnięte i się nie przyznałam jak sama dopiero rano zauważyłam no to kiedy jej miałam powiedzieć...
ale mówiłam położnej że czasami mi nogi puchną to nic nie powiedziała a wyniki mam dobre to nie wiem czemu...

uciekam sie ubierać bo mi się zaraz dzieciaki zjadą i do 12 będę robić za niańkę

miłego dnia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ, widze ze tylko ja cierpie na bezsennosc hihih 😁 Umnie pogoda super , mąż mnie tylko zmartwił wczoraj bo wyjeżdza w delegacje w poniedziałek , ja z nów do szpitala i dupa blada . same problemy sie porobiły .Musimy syna zawiesc so kuzyneczki na pare dni bo sam w domu nie zostanie , takze w poniedziałek ja kierunek szpital a mój maz kierunek niemcy . Troszke mi to nie ponosie przez ten szpital, ale jak pisałyscie wczesniej kobieta musi sobie daac rade 😞 ACH koniec smecenia lece po pieczywko bo wszyscy jeszcze spia a ja juz głodna 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja juz wstałam o 7, więc może ja szybciej wstałam, wiecie co? wczoraj o 22 coś ze mnie leciało jak lezałam w łózku i nie wiem czy to nie wody, mała kałuża na łózku sie zrobiła, nie wiem czy to nie wody, a na pewno nie popuściłam, a pozniej nic juz nie było? co o tym myslicie????




[URL=http://www.naobcasach.pl]





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Brzucholki 🙂

dziwne troche, ale ja tez juz wstalam.Ostatnio wylegiwanie sie nie dla mnie jest 🙂
Laaf moze Kwasiek trafila na przeciwnika fenoterolu, bo generalnie to lek stosowany powszechnie, ale sama wiesz co lekarz to inna opinia.Wiec ja bym sie nie nakrecala 🙂A Ty sama tez czulas ze Ci macica sie czesto "stawia"?
Angela cholera wie czy to uplawy tylko w takiej ilosci czy saczy sie plyn.Poobserwuj sie jeszcze.
Agulka no to mala Cie niezle wystraszyla 🙂

A ja wczoraj jeszcze przed 22 zaliczylam sklep, kupilam mega duze lody i zjadlam.Moj poziom zadowolenia podskoczyl gwaltownie o kilka punktow 🙂Julci tez smakowaly bo dostala takiej czkawki, ze glowa mala 🙂
glodna, glodna, glodna 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien doberek,
Angela jedz do szpitala. E dziewczyny co to ma byc, do konca ciazy mial byc spokoj, potem szybki porod i wszystkie czerwcoweczki mialy byc zadowolone. Chuchac epiej na zimne, jedz Angela.

Tak laaf tak, slonce zajebiscie swieci a my bedziemy miec dzieci oklask for u.
Ja wlasnie tak od pol godziny siedze na balkonie i korzystam z tego sloneczka ktore jest na serio cieplutkie 😉 opalam sie 🙂 bo moj balkon jest na wschod jak wszystkie okna i mam sloneczko tylko z rana, no ale codziennie patrze w kierunku Polski.

Wczoraj kolega przyjechal i od moej Mamy podal torbe z ciuszkami ktore kupila. Slodziachne, a na dodatek, moje spiochy i czapeczki i sweterki 😉 Smieszne te moje rzeczy, ale zaloze je Niunciowi, i fotke walne, bedzie wygladal jak Mamusia z lat 80tych;D 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kwasiek, no nie ogarniam z Twojego Malenstwa 😉 Wstdliwe jak diabli, albo chce zeby byla niespodzianka, bo sobie ludziska powymyslali podgladac dzidziusie w brzuchach, moi rodzice i siostra do konca nie weidzieli cobedzie, mialam byc chlopcem 😉 Miec na imie Marcinek, no ale gdzies po drodze zmienilam zdanie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...